Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не мога да повярвам, че певец ще е Галин. Явно е гъст с Пайнера. Според мен тази година бе много по-успешна за Фики.

 

Гейлин е човекът, който пуска на Хариета, не Фики, нормално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално да бутнат сега на Галин, повече едва ли ще има шанс да я вземе - Фикито ще мачка следващите години. Ако не я дадат сега на Гальо, ще е като Борката след време - нито веднъж награда за певец.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много жалко ако я вземе Галин!!! :mf_surrender: С 5 еднакви песни, със жалки опити за имитация на рапиране...Песните му са като за 10 годишни, не може да пее а самочувствието на 6... :mf_surrender:

 

Фики поне има глас, държание, песни, които могат да останат във времето...Галин е мъжки вариант на Андреа...

 

http://blife.bg/article-34348 Вижте го колко е жалък, бе... :mf_surrender: Ебати женските чупки...

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://blife.bg/article-34348 Вижте го колко е жалък, бе... :mf_surrender: Ебати женските чупки...

 

Всички гей бардаци знаят много истории за галски :3fdb8960598fa63e: ...мисля и доста тукашни фенове, или поне по старите :whistling:

 

ФИКИ ПРЕЗИДЕНТ :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Мария и Азис наистина ще вземат за дует. Марчето се е активизирала, ходи по участия. Нали това беше оправданието на Пайнер, че не й дават награди. Явно е било част от уговорката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия ще пее с Коцето на концерта..

Това пък от къде го изкопа? Като Константин до вчера се оплакваше как Пайнер не разрешава Алисия да участва на наградите

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички гей бардаци знаят много истории за галски :3fdb8960598fa63e: ...мисля и доста тукашни фенове, или поне по старите :whistling:

 

ФИКИ ПРЕЗИДЕНТ :feminist_en:

Я разкрий нещо..хаха :1000 (29): Дори и такъв, едвали ще тръгне с всеки срещнат...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това пък от къде го изкопа? Като Константин до вчера се оплакваше как Пайнер не разрешава Алисия да участва на наградите

Във Фолкмаратон го каза тази вечер, не съм си го измислил аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Мария и Азис наистина ще вземат за дует. Марчето се е активизирала, ходи по участия. Нали това беше оправданието на Пайнер, че не й дават награди. Явно е било част от уговорката.

Мара е била доста често подценявана за награди, така, че нищо чудно. Макар, че за дует най-много си заслужава "Кой ще му каже" или "Феноменална" според мен. (но към втората имам пристрастия)

"Повече не питай", "Боже, прости" също имат големи шансове. А нищо чудно и "Не си ти", голям фурор предизвика, макар да излезе в последните 2 дни на 2014.

 

Ако за Певица и Певец е вярно, са добре разпределени. Другите неща обаче е по-добре да не остават така.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мара е била доста често подценявана за награди, така, че нищо чудно. Макар, че за дует най-много си заслужава "Кой ще му каже" или "Феноменална" според мен. (но към втората имам пристрастия)

"Повече не питай", "Боже, прости" също имат големи шансове. А нищо чудно и "Не си ти", голям фурор предизвика, макар да излезе в последните 2 дни на 2014.

 

Ако за Певица и Певец е вярно, са добре разпределени. Другите неща обаче е по-добре да не остават така.

И в крайна сметка какво каза? 1000%20(29).gif Изреди всички възможни песни, каза, че всички имат шанс и това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И в крайна сметка какво каза? 1000%20(29).gif Изреди всички възможни песни, каза, че всички имат шанс и това е.

Ами абсолютно, тия песни имат шанс. Просто имам съмнение и не ми се вярва Мария и Азис да вземат за дует.

Категорията песен ми е много по-интересна, там си имаме "Най-добрата", "Моли се да е сочна", "Моето слабо място" и "Хавана-Тропикана".

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последната песен на Галин предизвиква фурор все още-напълно заслужава да стане Певец. По Джена има масова истерия последните 2-3 години, а при положение, че Галена не издаде й албум, си заслужава да е Певица. Точка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бях у нас и затова се забавих...

 

Значи, певец и певица са 100% ясни - това ще са Галин и Джена... останалите категории/ това, което е за момента положението/ са изброени по-долу... до колкото разбрах за тях в момента се води аукцион коя какво да вземе, много са нагли кокошките, така че ще има промени със сигурност до края на февруари... Преслава е странно, че никъде не се забелязва, но и тя ще уреди нещо, няма начин...

 

идол: Галена

албум: Анелия

най-проспериращ: Фики

клип: Емилия и Галена

диско хит: Галена

песен: Моли се да е СОЧНА

баладичен: Цветелина и Фики

дует: Мария и Азис

артистично присъствие: Емилия

концерти: Галена

клубове: Джена и Александрова

зад граница: Роксана и Даяна

Ще драскам като разбера кои са промените...

Ето защо на рекламата за концерта пише "Много победители". :1000 (29): :1000 (29):

Най-после Джена певица.Дано не се промени нещо. :happyppl: Макар че сигурно ще излезе през носа, ама нищо. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето защо на рекламата за концерта пише "Много победители". :1000 (29): :1000 (29):

Най-после Джена певица.Дано не се промени нещо. :happyppl: Макар че сигурно ще излезе през носа, ама нищо. :1000 (29):

Джена си е одобрявана по концерти, доста при това. Не вярвам да стане сеир, освен ако агитката на Галена не почне да кудкудяка :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съмнявам се Емилия да вземе и клип, и артистично.

 

Отделно Рокса и Даяна за успехи в чужбина? Сериозно?

 

А и Емилия да вземе 2 награди, а Преслава и Андреа по нито една.. абсурд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа със сигурност заслужава Артистично присъствие за "Най-добрата", клипът е адски добър (макар и копиран), а песента е един от големите хитове на 2014.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа със сигурност заслужава Артистично присъствие за "Най-добрата", клипът е адски добър (макар и копиран), а песента е един от големите хитове на 2014.

 

О, да, с тия нескопосани танци е един път! И никога преди това не сме виждали същите несматрени движения от нея!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...