Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

Цура това, Цура онова но ако не беше Цура щяха да видят турне ама друг път.. Поне предлага различна продукция от някой други.

Голяма работа.Важното е, че тая година Цура освен за баладичен хит, за друго не заслужава награда, така че да си трае по-добре и да не се бута където не трябва. :1000 (1):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ми честно казано по-добре да страни от колеги, отколкото да е част от лицемерни отношения тип Галена-Преслава. :1000 (29):

 

Голяма работа.Важното е, че тая година Цура освен за баладичен хит, за друго не заслужава награда, така че да си трае по-добре и да не се бута където не трябва. :1000 (1):

А, въй - не! :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми честно казано по-добре да страни от колеги, отколкото да е част от лицемерни отношения тип Галена-Преслава. :1000 (29):

Галчето голям трън ти е в очите обаче! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Митаче, проект не значи само песен. В "Докрай" и клипа и песента и всичко е новаторско за Пайнера тогава и според мен към ден днешен трябваше тя да вземе наградата. :)

Помислих, че говорите за песен на годината, а и си споменал и други песни."Като за финал" също не е някакъв кой знае какъв проект. :1000 (29): А моите критерии за песен на годината не включват клипа към съответната песен.За мен песента на 2014 е "Моето слабо място", която като излезе казах, че е тъпа. :1000 (29):

 

Иначе Джена май и с Галин е близка. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галчето голям трън ти е в очите обаче! :3fdb8960598fa63e:

Не .. предвид, че Преслава е по-лицемерната страна :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе Джена май и с Галин е близка. :1000 (30):

 

Не знам, той цяло лято я четкосва по интервюта, говори всякакви суперлативи, които видяхме за какво са му били .. :1000 (29):

 

И все пак, ако не беше партията на Джена едва ли щеше да ми хареса тази песен ..

 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оо, аз напълно подкрепям Джена за певица, но и тя е голяма лицемерка.

Сега се прави на приятелка на Андреа а всички знаем преди какви ги говореше за нея!

Много тъпо от нейна страна.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оо, аз напълно подкрепям Джена за певица, но и тя е голяма лицемерка.

Сега се прави на приятелка на Андреа а всички знаем преди какви ги говореше за нея!

Много тъпо от нейна страна.

 

Андреа си е виновна за това. След като си купи незаслужения "Дует на годината" за "Едно", за сметка на "Да те прежаля", която си беше тотален хит през 2011 година.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, той цяло лято я четкосва по интервюта, говори всякакви суперлативи, които видяхме за какво са му били .. :1000 (29):

 

И все пак, ако не беше партията на Джена едва ли щеше да ми хареса тази песен ..

 

Е то партията на Джена направи песента хит ми се струва. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа си е виновна за това. След като си купи незаслужения "Дует на годината" за "Едно", за сметка на "Да те прежаля", която си беше тотален хит през 2011 година.

Към днешна дата "Едно" се помни повече, а и 2012 мачкаше много здраво. Единственото лошо е че е края на годината, но какво пък ? Андреа е с привилегии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към днешна дата "Едно" се помни повече, а и 2012 мачкаше много здраво. Единственото лошо е че е края на годината, но какво пък ? Андреа е с привилегии.

Стига си говорил от твойта камбанарания и от не знам си къде. Ти и другите двама фена на Андреа помните "Едно".

Ебах тая златна колекция на Андрешка - "Докрай" се помнила, "Пробвай се" се помнила, "Едно" се помнила, а на турнето публиката спи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига си говорил от твойта камбанарания и от не знам си къде. Ти и другите двама фена на Андреа помните "Едно".

Ебах тая златна колекция на Андрешка - "Докрай" се помнила, "Пробвай се" се помнила, "Едно" се помнила, а на турнето публиката спи...

Кой спи, ти гледа ли представянето й изобщо на турнето? :1000 (21):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига си говорил от твойта камбанарания и от не знам си къде. Ти и другите двама фена на Андреа помните "Едно".

Ебах тая златна колекция на Андрешка - "Докрай" се помнила, "Пробвай се" се помнила, "Едно" се помнила, а на турнето публиката спи...

"Едно" е най-харесваната нейна песен по мои наблюдения-мъже, жени, големи, малки всички се кефиха на песента, нормално защото е страхотна. А от "Пробвай се" последните най-малко 5 години не знам да има по-голям хит. "Докрай" разби с прием на турнето. Иване, тва са факти и не ти ги говоря ей така, защото просто я харесвам. Да ти говоря за бози като "Няма да съм аз", "Искам, искам" и т.н че някой ги помни ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Най-добрата" се слуша осми месец само на вашия лаптоп. "Докрай" - също. Да ... и "Лаки-траки". Андреа е изпълнител със затихващи функции, каквото можа в този жанр си го взе.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Най-добрата" се слуша осми месец само на вашия лаптоп. "Докрай" - също. Да ... и "Лаки-траки". Андреа е изпълнител със затихващи функции, каквото можа в този жанр си го взе.

И щом се слуша само от нашите лаптопи, к'во прави на 3 място в класацията на сигнал с нищожна разлика зад вселенския хит "Моли се да не пръдна"? :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Най-добрата" се слуша осми месец само на вашия лаптоп. "Докрай" - също. Да ... и "Лаки-траки". Андреа е изпълнител със затихващи функции, каквото можа в този жанр си го взе.

Тя затихва усилено от 3 години насам.

 

1. Заприлича на кюфте

2. Мързи я да се прави на маймуна вече

3. Чуждестранните й проекти не струват

4. От 4 сингъла в година само 1 добива някаква популярност

5. А бяха времена, когато вадеше повече танцьори, отколкото балони на сцената :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Митаче, проект не значи само песен. В "Докрай" и клипа и песента и всичко е новаторско за Пайнера тогава и според мен към ден днешен трябваше тя да вземе наградата. :)

 

Я не пиши смешки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя затихва усилено от 3 години насам.

 

1. Заприлича на кюфте

2. Мързи я да се прави на маймуна вече

3. Чуждестранните й проекти не струват

4. От 4 сингъла в година само 1 добива някаква популярност

5. А бяха времена, когато вадеше повече танцьори, отколкото балони на сцената :mf_surrender:

1. Има ли всяка година по един проект който се харесва и става голям хит ? Има

2. Има ли всяка година един от най-добрите клипове ? Има

3. Има ли перфектен прием на всеки концерт и бис след това ? Има

4. Има ли най-доброто шоу на всеки концерт ? Има

5. Пише ли се във всеки жълти вестник за нея, повече от която и да е чалгарка ? Пише се

6. Тая година имаше ли повече участия от която и да е нейна друга година ? Имаше

7. Заедно ли е с един от най-добрите спортисти и поддържа ли ниво като негова жена ? Прави го

8. Продължават ли феновете и да я подкрепят въпреки промяната в нея ? Продължават

9. Успява ли с една песен да е в топ листата, нещо което някои не могат и с 5 песни ? Успява

 

Кое от тея неща не е истина и това за теб спад ли се нарича ? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към днешна дата "Едно" се помни повече, а и 2012 мачкаше много здраво. Единственото лошо е че е края на годината, но какво пък ? Андреа е с привилегии.

 

Вицът на годината. Тая Едно никой не я помни, докато дуетът на Джена и Андреас още се пее по кръчмите. Че в дискотеки чат-пат може да се чуе...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Има ли всяка година по един проект който се харесва и става голям хит ? Има

2. Има ли всяка година един от най-добрите клипове ? Не

3. Има ли перфектен прием на всеки концерт и бис след това ? Не

4. Има ли най-доброто шоу на всеки концерт ? В никакъв случай

5. Пише ли се във всеки жълти вестник за нея, повече от която и да е чалгарка ? Това не е музикален успех.

6. Тая година имаше ли повече участия от която и да е нейна друга година ? Имаше

7. Заедно ли е с един от най-добрите спортисти и поддържа ли ниво като нейна жена ? Това какво общо има?

8. Продължават ли феновете и да я подкрепят въпреки промяната в нея ? WTF????

9. Успява ли с една песен да е в топ листата, нещо което някои не могат и с 5 песни ? Успява

 

Кое от тея неща не е истина и това за теб спад ли се нарича ? :)

Ето отговорите ми. Не е лошо да свалиш скафандъра, защото определено мнението ти за нея граничи с измислена реалност. Андреа за толкова години на сцена не е добила никаква тежест и значимост в жанра. Тежест имам предвид в преносен смисъл. Тя самата е отегчена от себе си и това което прави. Очеизвадно е, защото знае, че вече няма какво да предложи. Истината е, че никога не е имала какво толкова да предложи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето отговорите ми. Не е лошо да свалиш скафандъра, защото определено мнението ти за нея граничи с измислена реалност. Андреа за толкова години на сцена не е добила никаква тежест и значимост в жанра. Тежест имам предвид в преносен смисъл. Тя самата е отегчена от себе си и това което прави. Очеизвадно е, защото знае, че вече няма какво да предложи. Истината е, че никога не е имала какво толкова да предложи.

Както и да е. Имам едно мнение, ти имаш друго. Нямам намерение да се карам с теб заради чалгарка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...