Jump to content

Online: Гергана ft. Галин - Твоите думи


Препоръчани коментари

Хубава е песента. Куплетите са ми по-силни от припевите, което го отчитам като минус.

Гергана се е изръсила бая за този клип в Шератон, обаче.

Повече ми харесва от "От този момент". Дано следващата й песен не е след 3 години.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Необичайно секси е в клипа. :as: Песента е яка, радвам се, че Галин участва и го пише и в заглавието - това ще допринесе за популяризирането. Общо взето комерсиален проект и като клип, и като песен, Гергана имаше нужда от такъв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Необичайно секси е в клипа. :as: Песента е яка, радвам се, че Галин участва и го пише и в заглавието - това ще допринесе за популяризирането. Общо взето комерсиален проект и като клип, и като песен, Гергана имаше нужда от такъв.

Te всички й последни проекти са комерсиални. Общо взето през 5-6 месеца си пуска дефибрилатора на кариерата Оцко, за да напомни за себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много искам да чуя някой да опита да я изпее тая песен на живо...

 

Иначе нищо особено, поредната гнусна боза на Оцко. Тая песен сигурно поне 50 пъти вече съм я слушал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубава визия в клипа има Гергана, но дотам. Дори Галин няма да помогне. Не е лоша песента като цяло, но няма нещо за което да се хване човек. Скучно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва .. това не е онази Гергана, която познаваме - в лошия смисъл го казвам. Последните й песни, макар да не бяха хитове, си бяха в запазения стил и горе-долу се харесваха, но тук просто не е себе си. Самия имидж да се разголва и да се прави на предизвикателна не е за нея. Отделно, че гласа й е страшно обработен.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това по леглото сексапил ли трябва да е, имах чувството, че е камериерката, която ще събере чаршафите за пране... а къде трябва да е участието на Галин в целия проект... трябва и в своите си песни така да се включва - въобще да не се чува :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така се започва годината! Това е много по-добро и от "От този момент". Определено е най-добрата песен на Гергана от "Може би, точно ти" насам. Много ме радва и едно от най-силните парчета на Оцко като мелодия. Това много ще се слуша!

А клипът е много готин, Гергана отново ни изненадва приятно, но дано следващия проект не бъде след сто години и наистина дано оттук тръгва завръщането й, защото това е добро начало, даже прекалено! Браво! :Vishenka_05:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана е най-сексапилната чалгарка евър! Загадъчна е, а не като половината, които показаха шунди и зърна - не става така.

Песента си е обичайно тъпа и лесносмилаема - като за повечето слушатели и слушателки на жанра.

Редактирано от pacho
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така се започва годината! Това е много по-добро и от "От този момент". Определено е най-добрата песен на Гергана от "Може би, точно ти" насам. Много ме радва и едно от най-силните парчета на Оцко като мелодия. Това много ще се слуша!

А клипът е много готин, Гергана отново ни изненадва приятно, но дано следващия проект не бъде след сто години и наистина дано оттук тръгва завръщането й, защото това е добро начало, даже прекалено! Браво! :Vishenka_05:

 

Боже.... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е хубава и клипа, също, просто това не е стила на Гергана.....Ако песента се беше появила преди година, година и половина щеше да е голям хит, но просто Оцковите яече ги има всяка-по 5...

 

Иначв Гергана определено е най-чаровната и някак си по детски красива чалгарка..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка е песента браво, ама Галин почти не пее, напълно излишен е в заглавието този път... ама е ясно защо е написан, де....

Гери е уникално красивааааа, супер яката мацка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така се започва годината! Това е много по-добро и от "От този момент".

 

"По-добро" е субективно понятие и избягвам да боравя с такива, но "От този момент" е проект, в който е вложено много повече старание и е много по-изпипан и като песен, и като клип. Там поне имаше и някаква емоция, тук не се впечатлих много, не мисля, че ѝ отиват на Гергана точно такива неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана е много проста. Вместо да се възползва максимално от участието на Галин, което би довело до евентуален хит, тя избрала най-шибаната песен на Оцко. Не го виждам като някакъв хит. Иначе е красива, да, ама всичко останало е слушано много пъти. Next..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е готина песничката. Гергана е много красива и сексапилна. Бих се радвал ако стане хит и вече се реши да прави по-често песни, защото е една от най-добрите певици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е готина песничката. Гергана е много красива и сексапилна. Бих се радвал ако стане хит и вече се реши да прави по-често песни, защото е една от най-добрите певици.
Наистина, вижте я, голяма сладурана .... :Vishenka_05:

 

А Анче каза, че Гергана решила да даде нов старт тая година, може да е права, тя много познава ;дд

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е красива Герганка в клипа, но дотук. Песента е супер скучна, припевът е странен (и ми е много интересно как би го изпяла това на живо), куплетите са по-добре, но малко вулгарно ми идва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...