Jump to content

Online: Гергана ft. Галин - Твоите думи


Препоръчани коментари

Индийския вокал много прилича на тоя в "Ти си ми". Като цяло на Гергана и отиват такива по-айляшки, които отговарят и на излъчването й. Оцко е нацелил тук.

Галин не трябваше да се бута и в тази песен. Аман вече от него. Разбрахме, че иска да участва във възможно най-много проекти на известни негови колежки, за да се хареса на техните фенове, но така не се прави. Вече е доста досадно.

Текстописката на Галин обаче наистина не става за нищо. Едни и същи лафчета. Едни и същи думички, само че в разбъркан ред. "Ставай", "върви", "все напред", "върви с мене".. сякаш друго не знае да пише.

Видеоклипа ми харесва. Много е сладка на стоп кадъра. Ще е хит песента. Вече много приятели я споделиха във фейбука.

Това : "мъж играеш ти" май е за Галинка. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е красива Гергана в този клип!Въпреки че не блести с кой знае какви гласови данни винаги ми е била симпатична!Дано някой ден отново да има успех като с "Губя те бавно"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е готина песничката. Гергана е много красива и сексапилна. Бих се радвал ако стане хит и вече се реши да прави по-често песни, защото е една от най-добрите певици.

+1

 

На 1:42 е потресаваща в лице.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава е песента, но тук е напълно излишно FT. GALIN , според мен . .

Те Джордан дето изпя песента на Андреа не го написаха изобщо! Кво се учудваш? :whistling:

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Те Джордан дето изпя песента на Андреа не го написаха изобщо! Кво се учудваш? :whistling:

 

Е, по телевизята отдавна е поправено това и си Андреа и Джордан, просто не изтриха клип от канала ... не знам защо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, колко е красива, ще починааааа :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2:

Песента е ужасна, Гергана говореше за нови композитори, за нещо различно, за нейния си стил, а пусна бийт от конвейера :1000 (27): Смятам, че ще се забележи заради участието на Галин и заради оригиналния женски текст. Дано да стане хит, но очаквам друго от Гергана и то скоро.

 

Твоите мръсни погледите - мъж или мач играещи ?

"мъж" играеш ти

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, по телевизИята отдавна е поправено това и си Е Андреа и Джордан, просто не изтриха клипА от канала ... не знам защо...

Мале, колко правописни грешки - извинявам се много, бързах и затова....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава е песента, но тук е напълно излишно FT. GALIN , според мен . .

 

Не го разбирам тва очевАдно натрисане - доскучава вече, банално е да го тикат навсякъде - със същия успех можеше да вкарат Борис Дали или Коцьо...Правят му лоша услуга според мен. Иначе песента кво да я коментирам - вокалче некво, бийт, позната история...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песничката , малко еднаква с някой други - веднага ми напомни за на Малина песента .

Иначе клипчето е добре - Гергана е много яка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симпатична песен с кофти обработен припев, ама какво да се прави.

Гера е по-секси от скумрии като Преслава, Андреа, Янева и Мария. Наби им го яко.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уау, клипа кой го е правил? Много е готина картинката и Гуци изглежда страхотно. Видеото е без забележки.

Песента ... Не е лоша, но не е топ хит. В интерес на истината не помня предния й проект, но това може да се завърти и поналожи.

Обработката на гласа й в припева прави почти невъзможно идентифицирането на певицата, но все пак - Оцко ЕООД.

Толкова високи припеви не беше правил скоро от на Малина "Виж какво".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уау, клипа кой го е правил? Много е готина картинката и Гуци изглежда страхотно. Видеото е без забележки.

Песента ... Не е лоша, но не е топ хит. В интерес на истината не помня предния й проект, но това може да се завърти и поналожи.

Обработката на гласа й в припева прави почти невъзможно идентифицирането на певицата, но все пак - Оцко ЕООД.

Толкова високи припеви не беше правил скоро от на Малина "Виж какво".

Люси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...