Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Харесвам много Тейлър, но да я сравнявате с Бионсе е малко too much - нито е толкова талантлива, нито толкова успешна (поне за сега).

 

Да си пробутам пак едно от любимите ми изпълнения освен...:

 

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От успешност минахме на сериозност, и не говори толкова убедено за такава, след като сравнихме преди малко текстовете, оттам на талант. Да, Бионсе е много талантлива, макар да ме дразни как доста пъти си пее куплетите на песните, а на припевите се разхожда по сцената, но това не я прави успешна напоследък с нещо освен позирането със семейството и начина на живот.

 

Малко късно отговарям, но реших да го направя, че не обичам да оставам недоразбран.

 

Разликата при тях е ,че са на различни етапи от кариерата и живота си. Тейлър е номер едно - млада е (наборка ми е :D), кариерата и амбициите и са в разцвета си.Бионсе от своя страна се е доказала и вече е на етап, в който пуска албум само с нови песни без реклама, въпреки, че е на ясно, че песните ще се изгубят.Не казвам, че я няма мисълта за кариера и доказване, но там вече има и рутина и спокойствие. И видимо не я боли грам от това, че не е тоталния номер едно.След няколко години, когато Тейлър е на възрастта на Бионсе,а ти на възрастта на Тейлър, ще видиш колко естествен процес е това.

И все пак е добре, че продължава да е адекватна до най-актуалните, че другите от нейното време вече са повече обект на съжаление и подигравки.

А що се отнася до това как не си пее припевите.При нея напоследък при концертните и изпълнения се забелязва,че пеенето и танците са 50:50.Има моменти, когато залага повече на танците и там спира да пее.И не го крие.Няма лошо.Има и много изпълнения, в които просто стои и пее.Доказала се е, че го може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко късно отговарям, но реших да го направя, че не обичам да оставам недоразбран.

 

Разликата при тях е ,че са на различни етапи от кариерата и живота си. Тейлър е номер едно - млада е (наборка ми е :D), кариерата и амбициите и са в разцвета си.Бионсе от своя страна се е доказала и вече е на етап, в който пуска албум само с нови песни без реклама, въпреки, че е на ясно, че песните ще се изгубят.Не казвам, че я няма мисълта за кариера и доказване, но там вече има и рутина и спокойствие. И видимо не я боли грам от това, че не е тоталния номер едно.След няколко години, когато Тейлър е на възрастта на Бионсе,а ти на възрастта на Тейлър, ще видиш колко естествен процес е това.

И все пак е добре, че продължава да е адекватна до най-актуалните, че другите от нейното време вече са повече обект на съжаление и подигравки.

А що се отнася до това как не си пее припевите.При нея напоследък при концертните и изпълнения се забелязва,че пеенето и танците са 50:50.Има моменти, когато залага повече на танците и там спира да пее.И не го крие.Няма лошо.Има и много изпълнения, в които просто стои и пее.Доказала се е, че го може.

 

+ 82797297528529857298!

 

Сравнявате различни поколения, глупаво е.Ако сравняваме Бионсе с тези, с които стартираха наравно в края на 90-те? Бритни? Кристина? Коя е най-актуална към момента?

 

Освен тва, прекалявате и с цифроманията, темата за купените гледания е разтягана надълго и нашироко, всички знаем как стоят нещата.

 

За мен един от най-важните фактори за успешен изпълнител са турнетата и в този ред на мисли ми се ще някой да ме светне Тейлър Суифт правила ли е досега и каква посещаемост е генерирала? Говорим за световно турне, Америка е ясна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

+ 82797297528529857298!

 

Сравнявате различни поколения, глупаво е.Ако сравняваме Бионсе с тези, с които стартираха наравно в края на 90-те? Бритни? Кристина? Коя е най-актуална към момента?

 

Освен тва, прекалявате и с цифроманията, темата за купените гледания е разтягана надълго и нашироко, всички знаем как стоят нещата.

 

За мен един от най-важните фактори за успешен изпълнител са турнетата и в този ред на мисли ми се ще някой да ме светне Тейлър Суифт правила ли е досега и каква посещаемост е генерирала? Говорим за световно турне, Америка е ясна.

Сегашното - 1989 tour - върви с посещаемост от над 50 000 души на стадион и печалба по 6 милиона на концерт. Ще посети 5 континента, води се за световно.

 

Предишното - бокс офис от 150 милиона долара, 86 дати и средна посещаемост от 20 000 души. Турнето е посетило 4 континента, води се за световно.

 

Засега, истинско световно турне, в което да обиколи мнооооого държави няма, за съжаление. Очаква се през 2016-2017 най-сетне наистина да направи нещо подобно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека не забравяме, че Тейлър допреди 3 години беше кънтри звезда, известна почти само в Америка. Някак как да се направи сравнение, но е факт, че в момента при нея няма слабо, откъдето и да го погледнеш.

 

А аз не мога да разбера защо Бионсе вече 5-6 години няма истински хит. Като се сетя колко успешна беше със If I Were a Boy, Single Ladies, Diva, Sweet Dreams, Telephone и сравня със сегашните й плачевни опити Drunk In Love и 7/11 и ми е чудно какво се случва. Та тя има цялото американско общество - медии, население, връзки - да я бутат непрестанно като осмото чудо на света, а дори не се опитва да бъде успешна. Защо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

+ 82797297528529857298!

 

Сравнявате различни поколения, глупаво е.Ако сравняваме Бионсе с тези, с които стартираха наравно в края на 90-те? Бритни? Кристина? Коя е най-актуална към момента?

 

Освен тва, прекалявате и с цифроманията, темата за купените гледания е разтягана надълго и нашироко, всички знаем как стоят нещата.

 

За мен един от най-важните фактори за успешен изпълнител са турнетата и в този ред на мисли ми се ще някой да ме светне Тейлър Суифт правила ли е досега и каква посещаемост е генерирала? Говорим за световно турне, Америка е ясна.

 

Аз реагирам така не заради самата Бионсе, ясно ми е, че няма вече същите амбиции. Реакцията ми е заради заблудените хора, които твърдят, че в момента била най-успешната, а реално няма хитове в момента! И на това Хоти вместо да се съгласи, вместо като вас да обясни, че тя не го прави на всяка цена, той казва "Не, 7/11 е мегахит!". И съответно отговорът ми беше, че ако това е мегахит, какво остава за в пъти по-успешните други песни, оттам вече се изкривиха нещата, щото като видя, че не е прав за това, почна да търси други критерии за сравнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз реагирам така не заради самата Бионсе, ясно ми е, че няма вече същите амбиции. Реакцията ми е заради заблудените хора, които твърдят, че в момента била най-успешната, а реално няма хитове в момента! И на това Хоти вместо да се съгласи, вместо като вас да обясни, че тя не го прави на всяка цена, той казва "Не, 7/11 е мегахит!". И съответно отговорът ми беше, че ако това е мегахит, какво остава за в пъти по-успешните други песни, оттам вече се изкривиха нещата, щото като видя, че не е прав за това, почна да търси други критерии за сравнение.

 

"7/11" не е хит и го казвам с цялата си любов към Бионсе.На мене лично ми е все тая Бионсе има ли номер 1, или няма.Не съм започнал да я харесвам заради "Crazy In Love" или "Single Ladies" и няма и да спра,само защото "7/11" не разби Билборд....абе всички си имате любими певици, знаете за кво говоря ;)

 

А някой да има инфо какво се случва с Риана и хаотичната ера в която се намира ???

Link to comment
Сподели в други сайтове

А някой да има инфо какво се случва с Риана и хаотичната ера в която се намира ???

Риана пусна първият сингъл + двоен рилийз после. Не е чак толкова хаотично, лошото е, че няма мегахит досега. Албумът трябва да излезе до края на октомври.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Риана пусна първият сингъл + двоен рилийз после. Не е чак толкова хаотично, лошото е, че няма мегахит досега. Албумът трябва да излезе до края на октомври.

Ами песните й са тъпи и без хитов потенциал, след последната ера нещо се случи с нея...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баба Мадж днес трябва да си пуска клипа. 100 про пак ще се прави на 16-годишна купонджийка :roll1:

 

Той клипът вече е излязъл, но в Tidal. :D Скоро го чакаме във VEVO.

Участват Бионсе, Кейти Пери, Рита Ора, Майли Сайръс и Ники Минаж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той клипът вече е излязъл, но в Tidal. :D Скоро го чакаме във VEVO.

Участват Бионсе, Кейти Пери, Рита Ора, Майли Сайръс и Ники Минаж.

Явно тубата не хваща копията отпреди 3-4-5 мин и успях да го гледам. Както и предположих. Кейти, Бионсе и Майли имат точно по 1-2 секунди присъствие :D

 

Ники Минаж пък е толкова тъпа. Днес през час й въртят новия клип, нито песента, нито тя става.

Ако говориш за Hey Mama много са лъжиш :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да не казвате, че и Кание участва в клипа, та той е най-важен! :lol: А Ники май наистина ще се окаже бременна, в този клип също не е на мястото на снимките и не я показват в цял ръст, което е супер нетипично за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ли е клипът?

Колкото до Ники Минаж - и трите й последни клипа са страхотни, песните също. :Vishenka_05:

 

Да, това е...

Смятате ли, че Мадона нацели на хит с тази песен и по-добра ли е от предните два сингъла от последният албум?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твърдо не. Ghosttown не беше лоша, снима и топ звезда в клипа, ама не помогна...

 

Дам, първият сингъл си остава най-добър според мен, а като видео - "Ghosttown", това е комерс, а първите два сингъла не бяха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Як е клипът и песента също. Дано това е песента, която да спаси ерата й, че е доста слабичка за сега (тя по принцип всяко десетилетие си има по една слаба ера, изглежда това десетилетие е тази).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Як е клипът и песента също. Дано това е песента, която да спаси ерата й, че е доста слабичка за сега (тя по принцип всяко десетилетие си има по една слаба ера, изглежда това десетилетие е тази).

 

Всъщност, MDNA се води слабата й ера това десетилетие... а сега Rebel Heart е втората такава. Явно възрастта започва да си казва думата дори и при нея- на външен вид го докарва мацка, но като цяло хората вече я възприемат като част от едно прекалено 'старо' поколение. Може би затова песните и албумите й не се купуват вече, радиата не я въртят, а гледанията са малко... Дори май някакви нейни фенове бяха излезли на голям протест именно защото радиото отказваше да я пусне заради възрастта...

И все пак, някои като Шер са доказвали, че годините не са от значение, така че Мадж тепърва може да ни изненадва още много... Да не говорим, че откъм турнета тя все още си е доста добре и като нищо ще го докаже и с новото такова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност, MDNA се води слабата й ера това десетилетие... а сега Rebel Heart е втората такава. Явно възрастта започва да си казва думата дори и при нея- на външен вид го докарва мацка, но като цяло хората вече я възприемат като част от едно прекалено 'старо' поколение. Може би затова песните и албумите й не се купуват вече, радиата не я въртят, а гледанията са малко... Дори май някакви нейни фенове бяха излезли на голям протест именно защото радиото отказваше да я пусне заради възрастта...

И все пак, някои като Шер са доказвали, че годините не са от значение, така че Мадж тепърва може да ни изненадва още много... Да не говорим, че откъм турнета тя все още си е доста добре и като нищо ще го докаже и с новото такова.

 

MDNA си беше добра ера, Give Me All Your Luvin' и Girl Gone Wild си станаха стабилни хитове, турнето й беше изключително успешно, албумът имаше ОК продажби, добавяме и Super Bowl-а. Тази ера нещо по нито един показател не й върви (освен по медийно внимание - 30 години и тая жена продължава да е обсъждана - евала).

Link to comment
Сподели в други сайтове

MDNA си беше добра ера, Give Me All Your Luvin' и Girl Gone Wild си станаха стабилни хитове, турнето й беше изключително успешно, албумът имаше ОК продажби, добавяме и Super Bowl-а. Тази ера нещо по нито един показател не й върви (освен по медийно внимание - 30 години и тая жена продължава да е обсъждана - евала).

 

Е да, MDNA определено беше доста по-успешна ера. :D Но според мен нейните стабилни успехи се ограничават само до GMAYL и донякъде продажбите на албума (като оставим турнетата настрани, разбира се). Girl Gone Wild също си беше хит, но сякаш тогава американците спряха да й обръщат внимание и песента не влезе дори и в HOT 100. Оттам нататък Мадона вече дори и не може да влезе в американските класации, а какво остава да прави хитове... А знаем, че Америка си е главен лидер в музикалния бизнес.

Но за нея наистина си е важно да се отбележи, че вече над 30 години успява да е сред най-обсъжданите. И също така трябва да споменем, че спада й започна чак около 50-те й години, докато някои като Бритни и Кристина започнаха да спадат още около 30-те си. Разбира се, всичко е относително, защото не можем да знаем дали някоя от всички тези звезди няма да вземе изведнъж да направи някой тотален smash хит, с който да отвее по-новите. Мисля, че е напълно възможно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност, MDNA се води слабата й ера това десетилетие... а сега Rebel Heart е втората такава. Явно възрастта започва да си казва думата дори и при нея- на външен вид го докарва мацка, но като цяло хората вече я възприемат като част от едно прекалено 'старо' поколение. Може би затова песните и албумите й не се купуват вече, радиата не я въртят, а гледанията са малко... Дори май някакви нейни фенове бяха излезли на голям протест именно защото радиото отказваше да я пусне заради възрастта...

И все пак, някои като Шер са доказвали, че годините не са от значение, така че Мадж тепърва може да ни изненадва още много... Да не говорим, че откъм турнета тя все още си е доста добре и като нищо ще го докаже и с новото такова.

Е да де, ама Шер смила Мадж с глас. Ба още не мога да повярвам, че е почти на 70 години :phpgrin2:

А и Мадона вече е тъжна. Всичко си има граници. Като помня какви колажи качваше за промо на сърцатия си албум срам ме хваща. А и в Турция преди 1-2-3 години (наистина не помня) си показа цицата. :mf_surrender: Поне да беше остаряла с достойнство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...