Jump to content

Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Хаха, оказа се, че официалните гледания на Dark Horse са повече от онези, които се показват под клипа... и видеото в момента е с над 990 милиона! Съвсем малко остава и ще си имаме първият клип на жена с над 1 милиард гледания- клипът на Кейти Пери!

И аз вчера се учудих защо в коментарите пишат повече гледания, отколкото пише под клипа. Ами супер, чакаме скоро и Roar. :Vishenka_05:

Риана нещо казвала ли е за албума, аз се бях заблудила, че официално ще се казва R8, ама сега не намирам никаква потвърдена информация нито за име, нито за дата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Риана нещо казвала ли е за албума, аз се бях заблудила, че официално ще се казва R8, ама сега не намирам никаква потвърдена информация нито за име, нито за дата.

 

Не знам какво става с Риана напоследък, но никога не съм очаквал, че след ери като последните няколко би стигнала до положението, в което е в момента. Както и да се казва албума, надявам се да върне Риана в центъра на събитията, защото за момента хората взеха да говорят за нея както за Гага през 2013.

 

В новия клип на Мадона ще участват Кейти Пери, Майли Сайръс, Ники Минаж и други!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво става с Риана напоследък, но никога не съм очаквал, че след ери като последните няколко би стигнала до положението, в което е в момента. Както и да се казва албума, надявам се да върне Риана в центъра на събитията, защото за момента хората взеха да говорят за нея както за Гага през 2013.

 

В новия клип на Мадона ще участват Кейти Пери, Майли Сайръс, Ники Минаж и други!

Перито пък от какъв зор?

 

Иии обложката за сингъла й е буквално скандална :D

https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphoto...amp;oe=560135C9

Link to comment
Сподели в други сайтове

Перито пък от какъв зор?

 

Иии обложката за сингъла й е буквално скандална :D

https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphoto...amp;oe=560135C9

 

Мадона и Кейти са си близки, дори бяха имали обща фотосесия.

 

А за обложката- с какво друго кралицата на попа би могла да скандализира през 2015, освен с обложка, направена на пейнт. :D

 

Дано клипа да е на много високо ниво. Време й е на Мадона за поне един ТОП 10 хит тази ера, или поне за една песен, която да влезе в HOT 100, че положението не е много добро...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво става с Риана напоследък, но никога не съм очаквал, че след ери като последните няколко би стигнала до положението, в което е в момента. Както и да се казва албума, надявам се да върне Риана в центъра на събитията, защото за момента хората взеха да говорят за нея както за Гага през 2013.

 

Глупости, само сравни първите сингли на двете - на Гага е много по-успеен от бливоча на Рира, а ми промо синглите - DWYW оглави класацията на множество държави в iTunes за кратко време и бе потенциален мегахит, "Venus" също би разбила с един клип...А бливочите на Риана, къде са те?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости, само сравни първите сингли на двете - на Гага е много по-успеен от бливоча на Рира, а ми промо синглите - DWYW оглави класацията на множество държави в iTunes за кратко време и бе потенциален мегахит, "Venus" също би разбила с един клип...А бливочите на Риана, къде са те?

 

Е, според мен Four Five Seconds е горе-долу наравно успешна с Applause, но пък първата има бонуса да е с участието на големия Пол Маккартни. По-натам Гага действително остана малко по-силна, благодарение главно на DWYW, но G.U.Y. вече тотално прецака нещата.

Аз все още не мога да възприема настоящата ера на Риана като албумна ера. Тя вече пусна 3 песни, за които се води, че са щели да бъдат сингли от R8 или там както се казва, но самата тава така и не излиза... Все още се надявам Риана да пусне някой трепач като Diamonds и после автоматично и албума да пожъне успех.

 

Друга любимка- Адел- тези дни е била забелязана да напуска студио. Тя уж миналата година беше завършила нейния албум, но сега явно пак записва...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, според мен Four Five Seconds е горе-долу наравно успешна с Applause, но пък първата има бонуса да е с участието на големия Пол Маккартни. По-натам Гага действително остана малко по-силна, благодарение главно на DWYW, но G.U.Y. вече тотално прецака нещата.

Аз все още не мога да възприема настоящата ера на Риана като албумна ера. Тя вече пусна 3 песни, за които се води, че са щели да бъдат сингли от R8 или там както се казва, но самата тава така и не излиза... Все още се надявам Риана да пусне някой трепач като Diamonds и после автоматично и албума да пожъне успех.

 

Друга любимка- Адел- тези дни е била забелязана да напуска студио. Тя уж миналата година беше завършила нейния албум, но сега явно пак записва...

Кажи ми, че се шегуваш :1000 (29):

АделЕто много, много се забави. Ще изпусне вълната от истерия, която създаде. А и какво стана с албума? Намери ли продуцент?

 

Btw сега щеше да е перфектният момент Гага да пусне албум, когато няма конкуренция сред големите имена. Догодина ще трябва да се надбягва с Кейтито и Аделето и ще се озори :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Btw сега щеше да е перфектният момент Гага да пусне албум, когато няма конкуренция сред големите имена. Догодина ще трябва да се надбягва с Кейтито и Аделето и ще се озори :mf_surrender:

Taylor какво е? Картоф ли? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи ми, че се шегуваш :1000 (29):

 

Ами и двете песни изглеждаха като спад за изпълнителите, но пък си бяха стабилни ТОП 5 хитове. Изглеждат ми сходни по хитовост... :1000 (29):

 

Не говорете за Тейлър, защото не искам да си представям какъв хит би могъл да стане евентуалният й пети сингъл Wildest Dreams ако отново го поднесе по подходящия начин, а тя навярно точно така ще направи. :roll1: Но от друга страна, по някое време и Кейти сигурно ще отвърне на удара, тъй като наскоро е била регистрирана песен с нейното име, която се казва "1984". :1000 (29): Това би било една много деликатна нападка, ако е истина.

 

ПП: Dark Horse - 997 милиона гледания! Остава още много малко и едната от двете съвременни поп кралици ще си има първия милиард за жена в историята!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не говорете за Тейлър, защото не искам да си представям какъв хит би могъл да стане евентуалният й пети сингъл Wildest Dreams ако отново го поднесе по подходящия начин, а тя навярно точно така ще направи. :roll1: Но от друга страна, по някое време и Кейти сигурно ще отвърне на удара, тъй като наскоро е била регистрирана песен с нейното име, която се казва "1984". :1000 (29): Това би било една много деликатна нападка, ако е истина.

 

Wildest Dreams? Верно ли? Потвърдено ли е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Wildest Dreams? Верно ли? Потвърдено ли е?

Още не е потвърдено, но упорито се говори, че Калвин Харис ще прави ремикс на песента и това ще е сингъл 5. Аз съм разколебан в чувствата си по отношение на тази идея- харесвам музиката му и знам, че ще се получи нещо много яко, но пък същевременно си мисля, че е време за един изцяло баладичен и дълбок проект тази ера. Засега само Style се доближава, но не изцяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Taylor какво е? Картоф ли? :D

Може и да е :1000 (29): 1989 излезе преди 8 месеца, това имам предвид за конкуренцията. Иначе Гага пак ще се улучи със сигурност да пусне албума си наедно с Кейтито както стана август 2013 със синглите :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага трябва да пусне сингъл септември и албум октомври-ноември, тъкмо по време на AHS. Може и да успее да си възвърне позициите, дори и отново да е в пряка конкуренция с Кейти.

Друга моя любимка- Аврил- е записвала нещо тези дни. Дано да подготвя поп-рок албум, който да издаде скоро след Коледния, да не си позволява пак прекалено голяма пауза... освен по майчинство, това би й се отразило добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още не е потвърдено, но упорито се говори, че Калвин Харис ще прави ремикс на песента и това ще е сингъл 5. Аз съм разколебан в чувствата си по отношение на тази идея- харесвам музиката му и знам, че ще се получи нещо много яко, но пък същевременно си мисля, че е време за един изцяло баладичен и дълбок проект тази ера. Засега само Style се доближава, но не изцяло.

 

Аааа, искам оригинала, кви ремикси и глупости!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още не е потвърдено, но упорито се говори, че Калвин Харис ще прави ремикс на песента и това ще е сингъл 5. Аз съм разколебан в чувствата си по отношение на тази идея- харесвам музиката му и знам, че ще се получи нещо много яко, но пък същевременно си мисля, че е време за един изцяло баладичен и дълбок проект тази ера. Засега само Style се доближава, но не изцяло.

 

И аз искам нещо по-така, ама защо "All you had to do was stay" я пренебрегва засега, както и "I wish you would", аз бих заложил на тях. И забелязвали ли сте колко често в текстовете ѝ се споменават коли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Информация от ATRL:

 

3-те избора за следващите 2 сингъла ще бъдат:

1) Wildest Dreams (remix) - това е най-вероятният 5-ти сингъл, и има идея за ремикс с участието на Калвин, за да може да достигне лесно номер 1, тъй като Тейлър гони рекорда на Кейти (поне така се говори).

2) AYHTDWS - тази песен е абсолютен готов мегахит и с ефектен видеоклип е 100%-ов номер 1.

3) New Romantics - най-големият любимец на феновете след Style, вероятно това е песента с Tour видеото.

 

И така, надеждите ми да клипира най-добрата песен в кариерата си - Clean, угаснаха. :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер, че петия сингъл ще е "Диви сънища", оригинала е брутален, но и ремикс с Калвин не мисля, че ще е зле.

 

П.П. Жалко за "Изкъпана" :3fdb8960598fa63e:, яка е

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер, че петия сингъл ще е "Диви сънища", оригинала е брутален, но и ремикс с Калвин не мисля, че ще е зле.

 

П.П. Жалко за "Изкъпана" :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ииииии... Dark Horse - 1 МИЛИАРД!

https://twitter.com/vevo/status/607985602815008769

 

 

 

Кейти Пери вече е първата жена в историята с 1 милиард гледания! :bi:

Скоро и ROAR...

Брутален видеоклип !

майчице 1 Милиард :o :helpsmilie: и то за 15 месеца... Кралица !

 

 

a Roar ???

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутален видеоклип !

майчице 1 Милиард :o :helpsmilie: и то за 15 месеца... Кралица !

 

 

a Roar ???

 

ROAR е с около 970 милиона, малко му остава... Възможно е да стигне милиард преди Blank Space.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ииииии... Dark Horse - 1 МИЛИАРД!

https://twitter.com/vevo/status/607985602815008769

 

 

 

Кейти Пери вече е първата жена в историята с 1 милиард гледания! :bi:

Скоро и ROAR...

Първата е Джъстин Бийбър.

Като ви чета любимите песни от 1989 и все едно слушаме различни албуми. How you get the girl & Out of the woods = :ba:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Защо се получава чак такъв лаг в отчитането на гледанията? 13 милиона са си сериозна цифра.

Според мен системата автоматично проверява дали са реални и затова се обновяват след време. Сега фокса, ако влезе тук, и ще каже, че явно и Кейти Пери си купува гледания :roll1: , но имам предвид, че е много лесно огромната фенска маса да манипулира гледанията чрез сайтове за споделяния, рефрешвания и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен системата автоматично проверява дали са реални и затова се обновяват след време. Сега фокса, ако влезе тук, и ще каже, че явно и Кейти Пери си купува гледания :roll1: , но имам предвид, че е много лесно огромната фенска маса да манипулира гледанията чрез сайтове за споделяния, рефрешвания и т.н.

Тя че ги проверява, проверява ги, но ми се струва, че от дни не е мръднал броячът.

Иначе не знам дали е чак много лесно, но е изпълнимо. При Гага често се организират "Let's certify ХХХ", когато клипът е близко до някой стотин милион. Предвиждам леко увеличаване на гледанията на клипа сега, имайки предвид, че по всички музикални сайтове ще пръкне новината :) А и коментарите в тубата са супер, подкрепяме се взаимно :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...