Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Да, след като попитах видях, че е албанка и ми стана ясно, но то трудно да разбереш като изпее 2 думи на албански - три на английски и така до безкрай. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма е сапунката между Селена, Зед и Бийбър напоследък. :D Очаквам с интерес песента, тя май ще е първият проект на Селена извън Hollywood Records.

 

Тук така и не коментирахме клипа на Аврил, а той излезе преди няколко дена:

 

 

 

 

Радвам се, че закрива Avril Lavigne ерата с една от любимите ми песни, както закри Goodbye Lulluby с друга една такава. Клипът е приятен- типичната стилистика на музикално видео към филм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма е сапунката между Селена, Зед и Бийбър напоследък. :D Очаквам с интерес песента, тя май ще е първият проект на Селена извън Hollywood Records.

Да, това ще предизвика голям интерес към песента.

Да, това е първият проект на Селена извън Hollywood. Вече работи с Interescope.

Надявам се, да направи както с ''The heart wants what it wants'' и да излезне песента направо с клипа защото Селена качи някаква снимка от снимачната площадка.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това ще предизвика голям интерес към песента.

Да, това е първият проект на Селена извън Hollywood. Вече работи с Interescope.

Надявам се, да направи както с ''The heart wants what it wants'' и да излезне песента направо с клипа защото Селена качи някаква снимка от снимачната площадка.

Песента вече е излязла.

https://www.youtube.com/watch?v=OojmH2M6FJ0

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма е сапунката между Селена, Зед и Бийбър напоследък. :D Очаквам с интерес песента, тя май ще е първият проект на Селена извън Hollywood Records.

 

Тук така и не коментирахме клипа на Аврил, а той излезе преди няколко дена:

 

 

 

 

Радвам се, че закрива Avril Lavigne ерата с една от любимите ми песни, както закри Goodbye Lulluby с друга една такава. Клипът е приятен- типичната стилистика на музикално видео към филм.

 

Много се радвам, че най-сетне пусна нещо ново. Харесва ми песента, дойде ми добре след Hello Kitty, Rock N Roll и подобни. Как ми се иска да прави песни тип- Forgotten, When you're gone, Innocence, Let her go, My happy ending, Complicated..През този й период, страшни неща правеше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Btw, все ми е чудно как на наградите MTV VMA има награда за най-добро мъжко, най-добро женско и най-добро видео и примерно 2009 Тейлър печели за най-добро женско, а Бионсе за най-добро, ако на Бионсе е най-добро по принцип, защо не спечели най-добро женско, какви са критериите? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това е звезда- Кристина Агилера- класа и стил на 15 февруари на NBA All Star Game -Откриване, а не някакви си Суифти. Като коментирате поп музиката, коментирайте наистина стойностното:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента вече е излязла.

https://www.youtube.com/watch?v=OojmH2M6FJ0

 

 

Да,ама не- толкова познавате творчеството на Селена. Това изобщо не е песента. Тая песен се казва "Forget Forever" и е от последния албум на Селена 'For you" 2014.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Btw, все ми е чудно как на наградите MTV VMA има награда за най-добро мъжко, най-добро женско и най-добро видео и примерно 2009 Тейлър печели за най-добро женско, а Бионсе за най-добро, ако на Бионсе е най-добро по принцип, защо не спечели най-добро женско, какви са критериите? :1000 (29):

И Кание си зададе същия въпрос :roll1: ВЕЛИКО! Imma let you finish... :ba:

 

 

Между другото нито единият клип не ми харесва, сега ще прегледам какви са били номинациите...

EDIT: За мен е трябвало самия Кание да спечели Video of the year, а женските са били доста слаби през тази година, така че може наистина Бионсе... но Тейлър беше потрес :D

 

Да,ама не- толкова познавате творчеството на Селена. Това изобщо не е песента. Тая песен се казва "Forget Forever" и е от последния албум на Селена 'For you" 2014.

Въобще не претендирам да й познавам творчеството :D Но да, не е това песента, сега зачетох коментарите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вземете коментирайте тази вечер наградите Premio Lo Nuestro, които се провеждат всяка година в Маями и се предават на живо по Univision- днес в 2:00 часа наше време. Наградите се провеждат в American Airlines Arena. Тази година наградите ще са интересни: Талия с Becky G ще изпеят за първи път съвместната си песен от новия албум " Amore Mio" на Талия, Ricardo Arjona ще получи наградата за Отлични постижения, Prince Royce ще дебютира на английски на наградите с "Stuck On A Feeling", Juanes с новия си сингъл "Juntos", Mana е изпълни новия сингъл "Mi Verdad" с Шакира-скоро излезе клипа. Wsin и Sean Paul, Camila, Марк Антъни, Енрике Иглесиас и много други. Рики ще направи премиера на наградите като изпълни хита си баладата "Disparo Al Corazon". Също Рики има и 4 моминации. Изобщо вечерта се очертава горещааааааааааааааааа. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Енрике Иглесиас пак ще пуска пореден клип от албума си нищо,че преди седмица пусна нов клип. Имам чувството,че само и само да го въртят пуска толкова често клипове. Егати натрапника.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вземете коментирайте тази вечер наградите Premio Lo Nuestro, които се провеждат всяка година в Маями и се предават на живо по Univision- днес в 2:00 часа наше време. Наградите се провеждат в American Airlines Arena. Тази година наградите ще са интересни: Талия с Becky G ще изпеят за първи път съвместната си песен от новия албум " Amore Mio" на Талия, Ricardo Arjona ще получи наградата за Отлични постижения, Prince Royce ще дебютира на английски на наградите с "Stuck On A Feeling", Juanes с новия си сингъл "Juntos", Mana е изпълни новия сингъл "Mi Verdad" с Шакира-скоро излезе клипа. Wsin и Sean Paul, Camila, Марк Антъни, Енрике Иглесиас и много други. Рики ще направи премиера на наградите като изпълни хита си баладата "Disparo Al Corazon". Също Рики има и 4 моминации. Изобщо вечерта се очертава горещааааааааааааааааа. :P

Ако ти попадне линк за изпълнението на Prince Royce, сподели :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Темите в този раздел нещо замряха покрай актуалните фолк предложения. :1000 (29):

Хайде нещо интересно за Кейти и нейното владичество в YouTube- DH вече има над 900 милиона гледания, а Roar също наближава... Понастоящем, тя е категоричната кралица там- двете най-гледани 'женски' видеа за нейните. Те заемат съответно 3 и 4 място в цялостната класация за най-гледани неща евър.

Но и Тейлър сериозно се е засилила натам- SIO и Blank Space вече имат над 700 милиона.

Въпросът е коя от двете първа ще успее да стигне 1 милиард?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...