Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Там е работата, че Тейлър няма как да е легенда. Просто не се вписва и причините са много, като се започне от спорните ѝ гласови данни, минем през факта, че не е донесла никаква революция в музикалния бизнес и стигнем до това, че чисто като човек е изключително незряла и детинска.
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо не искаш да приемеш, че Тейлър е един изключително успешен изпълнител, който има достатъчно постижения, за да остане във времето. Не само формулата на Гага може да направи даден изпълнител легенда. Тейлър е само на 25, а вече доказа не само, че може да твори от сърце и душа, ами и това да й помага да продава така, както почти никой вече не продава. Също така е и свръх сила в новия изключително важен показател в музиката на новото време- Youtube. Тя отвсякъде си е една нова Шаная Туейн- кънтри певица със супер успехи и в попа.

Подобно е и за Кейти Пери. Не е задължително да си Гага, за да станеш легенда. Време е някои да го разберете и да спрете да повтаряте тези приказки за лиготиите, липсата на талант и бъра-бъра. Смешно е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо не искаш да приемеш, че Тейлър е един изключително успешен изпълнител, който има достатъчно постижения, за да остане във времето. Не само формулата на Гага може да направи даден изпълнител легенда. Тейлър е само на 25, а вече доказа не само, че може да твори от сърце и душа, ами и това да й помага да продава така, както почти никой вече не продава. Също така е и свръх сила в новия изключително важен показател в музиката на новото време- Youtube. Тя отвсякъде си е една нова Шаная Туейн- кънтри певица със супер успехи и в попа.

Подобно е и за Кейти Пери. Не е задължително да си Гага, за да станеш легенда. Време е някои да го разберете и да спрете да повтаряте тези приказки за лиготиите, липсата на талант и бъра-бъра. Смешно е.

А на тебе кога ще ти стане ясно, че това да си легенда не значи да продаваш. С какво Кейти Пери или Тейлър Суифт са променили музиката? Какъв тренд точно те са създали, кога са рискували истински? Защото нали знаеш, че няма много риск да си показваш циците или да се държиш като 15 годишна тийнейджърка. Кейти Пери и Тейлър Суифт са SAFE! Те са Family Friendly..такива сме имали много. Тези, които остават във времето обаче не са в тази категория. Тези, които стават легенди разбиват предрасъдъци, чупят бариери или имат някакъв свръхталант. КП и ТС не са нито едно от това.

Но, хора като теб продължават да бъркат продажби, номер 1 с талант и отпечатък в музиката!

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Боби, мисля, че прекаляваш с негативизма и отричането. Няма смисъл да ти отговарям на всяко изречение, защото нищо в мнението ти няма да се промени. Мислиш си, че КП и ТС са ниската категория, а Гага в най-високата и това е. Каквито и доказателства да ти се дадат няма да кажеш нещо друго за тях. Вече достатъчно време се разправям с теб, да не говорим че познавам и други хора като теб и това просто си е част от характера. Хайде, с добро. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тихо сега, Гага е икона - богиня, легенда, светиня и всичко каквото се сетите. Няма по-голям изпълнител от нея за всички времена (нищо, че има 3 албума и 5 хубави песни): няма Джако, няма Елвис, няма Мадона.

Влиянието на Гага беше изцяло модно, аз не съм видяла поп музиката да се е променила след нейното кратко, но славно битуване в нея? Може би до някаква степен видеоклиповете, но за мен например Бионсе (знаете, че я харесвам дори по-малко от Лейдито) е много по-голяма икона от Джерманота, която... мина и замина. Поне до доказване на противното, а от доста време слушам как щяла да се доказва. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тихо сега, Гага е икона - богиня, легенда, светиня и всичко каквото се сетите. Няма по-голям изпълнител от нея за всички времена (нищо, че има 3 албума и 5 хубави песни): няма Джако, няма Елвис, няма Мадона.

Влиянието на Гага беше изцяло модно, аз не съм видяла поп музиката да се е променила след нейното кратко, но славно битуване в нея? Може би до някаква степен видеоклиповете, но за мен например Бионсе (знаете, че я харесвам дори по-малко от Лейдито) е много по-голяма икона от Джерманота, която... мина и замина. Поне до доказване на противното, а от доста време слушам как щяла да се доказва. :)

 

5 албума има 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър едва ли ще стане икона, но и Гага не я виждам като такава. Със сигурност е 10 пъти по-талантлива, но няма как с 3-4 успешни години в поп музиката да станеш икона. Може би като цяло никой нов изпълнител (от последните 10 години) не може да стане икона. И причината е, че музиката вече е съвсем различна, рядко има стойност като едно време. Отделно всичко вече е правено от по-старите изпълнители. С какво да изпъкне един нов изпълнител, какво да направи, какви песни да изпее, че да стане легенда през 2015? Трудна работа.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Влиянието на Гага беше изцяло модно, аз не съм видяла поп музиката да се е променила след нейното кратко, но славно битуване в нея?

 

Музиката се попромени доста покрай Гага, но нека все пак подчертаем, че тя беше онова, което просто напираше да се случи след години загрявка от страна на други изпълнители. Вижте например Кристина във Fighter- ами то това си е Гага стайл отвсякъде. Или известна част от творчеството на Bjork, която пък практикува в подобни стилистики от още по-отдавна. И все пак, Гага усети формулата, чрез която да престави себе си по един уникален, брутален начин, който разтресе света и със сигурност ще остане в историята.

 

Но тук нека си позволим да погледнем и към Кейти и да се опитаме да се сетим колко изпълнители във времето са представяли подобен уникален образ. Аз лично не се сещам за друга, която да е била съчетание от бонбоненост, колоритност, на моменти цветна, на моменти дарк, с излъчване на анимационен и комиксов герой, хем биещ на изпълнител за деца, хем подлудяващ и възрастните... и всички тези визуални съчетания допълнени от добра, разнообразна музика с поп и рок елементи, всичко това приемащо се супер добре и оглавяващо класация след класация, чупещо рекорд след рекорд. Ами аз лично мисля, че Кейти е продукт, който досега не е съществувал под такава форма, и просто му е било писано да стане неизменна част от музиката, развивайки се постепенно и сигурно.

И Тейлър е доста специфичен изпълнител, но мисля, че след следващата ера вече категорично ще успее да се доутвърди като Кейти, която всъщност сама още се утвърждава. Разберете, че това, че даден артист на вас ви изглежда прекалено лигав и safe, не значи, че сте прави да го отписвате толкова лесно.

Кейти и Тейлър вече са големи, откроени имена на световната музика и със сигурност ще останат в историята.

 

Иначе ако говорим за легенди, в последните няколко години освен тях двете и Гага, се оформи и мега сензацията Адел, нека не я забравяме. Може и да пропускам някоя, но като цяло мисля, че именно тези са били най-най-изявените женски музикални звезди в световен мащаб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж сега къде е Гага и къде са другите ?

 

О боже каква легенда е Гага ? само 4-3 години беше на върха a сега е в 10-та глуха !

 

 

Боби, мисля, че прекаляваш с негативизма и отричането. Няма смисъл да ти отговарям на всяко изречение, защото нищо в мнението ти няма да се промени. Мислиш си, че КП и ТС са ниската категория, а Гага в най-високата и това е. Каквито и доказателства да ти се дадат няма да кажеш нещо друго за тях. Вече достатъчно време се разправям с теб, да не говорим че познавам и други хора като теб и това просто си е част от характера. Хайде, с добро. ;)

Вече наистина се уморих да повтарям едно и също. Няма негативизъм. Най-малкото защото докато на ТС харесвам 1 песен точно, то поне на КП са поне 10...даже мога да изброявам - Hot and Cold, I kissed a girl, Firework, E.T., Last friday night, The one that got away, Roar, Unconditionally.. Да ѝ харесвам 80% от клипираните песни и да се твърди, че съм негативен е смешно. Така, че моето мнение не се базира на някаква тънка злобичка, а на обективни фактори. Предполагам, че е много трудно за промитите чалгарски главички да приемат, че е възможно да няма hard feelings ако някой е по-успешен от твоята любимка. Само, че голяма част от изпълнителите, които аз харесвам са били на върха на славата преди да се родя дори. Това означава, че аз не се ръководя по това дали някой е успешен или не, за да го харесвам. Затова от чалгата от 2003г. досега съм най-голям фен на Ивана. Тя ме е впечатлила най-много, пък ако ще занапред по 1 песен на 5 години да изкарва.

Проблемът на хора като теб и цитираните по-долу е, че нямате дългосрочен поглед над нещата, а мерите успеха само и единствено на база продажби и колко напред била тази или онази песен в класациите. И понеже масово сте неграмотни откъм музикална история дори не знаете, че хора, които са безспорни легенди като Мадона, Уитни Хюстън, Марая Кери, Селин Дион, Шер, Тина Търнър, Майкъл Джексън...да не изброявам рок банди са имали не 1 и 2 периода, в които албумите им не са се продавали добре, в които са имали проблеми, изчезвали са от хорските очи и т.н. Сигурно когато това се е случвало същите капацитети като вас днес са седяли и разправяли - Ooo she's over!. И сега ще ти кажа основната разлика между ЛГ и КП и ТС. Гага е хамелеон и тя не се страхува да експериментира, да провокира. Когато си такъв тип човек, такъв тип музикант може 1, 2, 5 , 15 пъти да не ти се получи, но на 16 ще се получи. Когато обаче си safe player, каквито са ТС и КП..тогава се чувстваш тотално некомфортно извън твоята зона и си твърде зависим от твоята зона. Доказано е, че легенди стават тези, които не се страхуват!

 

 

Само незапознат с влиянието и кариерите на Кейти и Тейлър може да твърди нещо подобно.

Моля, обясни ми, какво е влиянието на техните кариери? С какво са променили музикалния бизнес? Какво иновативно и модерно са донесли? Защото за нещата, които Гага промени са писани научни трудове, а в Харвард дори курсове водеха по тая тема..

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тихо сега, Гага е икона - богиня, легенда, светиня и всичко каквото се сетите. Няма по-голям изпълнител от нея за всички времена (нищо, че има 3 албума и 5 хубави песни): няма Джако, няма Елвис, няма Мадона.

Влиянието на Гага беше изцяло модно, аз не съм видяла поп музиката да се е променила след нейното кратко, но славно битуване в нея? Може би до някаква степен видеоклиповете, но за мен например Бионсе (знаете, че я харесвам дори по-малко от Лейдито) е много по-голяма икона от Джерманота, която... мина и замина. Поне до доказване на противното, а от доста време слушам как щяла да се доказва. :)

Поредното промито чалгарче. Ти му говориш едно, а то си мисли, че ще бъде много оригинално ако каже съвсем друго. Например, много ми е интересно къде съм казал, че Гага е "икона, богиня, легенда, светиня и всичко, каквото се сетите. Няма по-голям изпълнител от нея за всички времена няма Джако, няма Елвис, няма Мадона"?? Къде съм казал това, че да си позволяваш да ме цитираш с подобни жалки манипулации?

Вече отговорих на част от глупостите, изказани от теб, но само ще кажа, че за разлика от КП и ТС..за Гага твърде голям брой живи легенди са се изказвали твърде ласкаво. Не съм чул някой със 17 награди Грами да казва, че КП или ТС са новия Елвис, както се случи с Гага. Не съм чул Майкъл Джексън да е искал да прави колаборация с ТС или КП, както е искал с Гага..

 

 

Тейлър едва ли ще стане икона, но и Гага не я виждам като такава. Със сигурност е 10 пъти по-талантлива, но няма как с 3-4 успешни години в поп музиката да станеш икона. Може би като цяло никой нов изпълнител (от последните 10 години) не може да стане икона. И причината е, че музиката вече е съвсем различна, рядко има стойност като едно време. Отделно всичко вече е правено от по-старите изпълнители. С какво да изпъкне един нов изпълнител, какво да направи, какви песни да изпее, че да стане легенда през 2015? Трудна работа.

Работата не е трудна и отговорът се казва - reinvent yourself. Само, че това го могат много малко хора. Всъщност, много е радващо как капацитети като боровинката по-горе отписват Гага. Така ще им бъде по-болезнено, когато им бъде доказано, че са дълбоко заблудени.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Удобно е да влезеш и да започнеш да обявяваш другите за хора с промити мозъци, за чалгаризирани фенчета и т.н. Това е една от стратегиите на най-големия фен в този форум- Фокси. Но съжалявам, че мен лично няма да ме засегнеш като намекваш, че КП и ТС са ми пропили мозъка и не виждам реално нещата. Защото всичко ми е напълно ясно и то отвсякъде сочи, че дори и без да им гледаш местата в класациите и продажбите, те правят нещо голямо, което със сигурност ще се запомни.

Под 'негативизъм' нямам в предвид липсата на песни, които да им харесваш, знам че някои ти допадат. Но негативизъм е цялото това отношение, с което влизаш тук и се провъзгласяваш за прав с тезата 'Гага е по-голяма от всички тях', а другите провъзгласяваш за чалгарчета с пропити мозъци. Подобно нещо се забелязва и в поп-фолк раздела, но далеч не само при теб. Не те познавам лично, но от това, което виждам във форума си правя извода, че си човек, който има една изявена фаворитка и никакви доказателства не биха могли да го накарат да си промени мнението за тези 'под нея'. Ами аз бих могъл да кажа, че това е отвсякъде лично пристрастие. Гага е легендарна, призната, но да поставяш потенциални легенди като Кейти Пери и Тейлър Суифт под нея си е типичен тип държание на фен, който изтъква любимката си каквото и да стане.

А иначе не мисли, че съм обладан изцяло от новите артисти и не отчитам отдавна утвърдените легенди. И дори не говоря за някои 'нови' легенди като Мадона и Майкъл... Интересите ми се разпростират от някои все още живи като Барбра Стрейзънд, до някои отдавна отишли си физически, но не и духовно, като Марлене Дитрих и Едит Пиаф... Това не бих го нарекъл промит чалга мозък, но аз в този форум не си и позволявам да давам подобни определения за потребители, които реално не познавам, както доста хора тук правят, включително и ти... Това говори доста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредното промито чалгарче. Ти му говориш едно, а то си мисли, че ще бъде много оригинално ако каже съвсем друго. Например, много ми е интересно къде съм казал, че Гага е "икона, богиня, легенда, светиня и всичко, каквото се сетите. Няма по-голям изпълнител от нея за всички времена няма Джако, няма Елвис, няма Мадона"?? Къде съм казал това, че да си позволяваш да ме цитираш с подобни жалки манипулации?

Вече отговорих на част от глупостите, изказани от теб, но само ще кажа, че за разлика от КП и ТС..за Гага твърде голям брой живи легенди са се изказвали твърде ласкаво. Не съм чул някой със 17 награди Грами да казва, че КП или ТС са новия Елвис, както се случи с Гага. Не съм чул Майкъл Джексън да е искал да прави колаборация с ТС или КП, както е искал с Гага..

Работата не е трудна и отговорът се казва - reinvent yourself. Само, че това го могат много малко хора. Всъщност, много е радващо как капацитети като боровинката по-горе отписват Гага. Така ще им бъде по-болезнено, когато им бъде доказано, че са дълбоко заблудени.

Слушам по-малко чалга и от теб, фена на Ивана :) . А за каква манипулация говорим - да съм ти вкарала думи в цитата? Просто е смешно да се говори за Гага като за легенда, при положение, че няма особено богата дискография, няма и легендарни хитове. Bad Romance е забравена, а най-хубавите й песни (Paparazzi, Edge of Glory, Marry the night) дори не станаха хитове. В крайна сметка казвам, че нито Кейти, нито Гага, нито Тейлър са икони. Последните икони, ако раздаваме толкова лесно това определение, са Риана и Бионсе. Гага, Кейти и Тейлър има още доста да се доказват.

 

И не, няма да ме боли, ако Гага се завърне и е силна. Напротив - ако са хубави песните й, ще ги слушам с кеф.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тука трябваше да коментирате голямата вечер снощи на наградите Premios Juventud в Maями- как Maite Perroni интервюира Рики и му призна,че е негов фен номер 1, завръщането на Anahi, Рики пя, Pitbull пя с Mohombi- Baddest girl in the town, как латиноамериканците се подкрепят и как Питбул се изрече и той против Доналд Тръмп. Джей Балвин и Becky G обаче не стават за сцена- какви изпълнители са не знам. Енрике Иглесиас обра доста награди, но не присъстваше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля ви, нещо, което никога не съм разбирал. Каква е разликата между критериите за Best male video, Best female video и Video of the year на MTV VMAs?! Защо едно видео може да не спечели за най-добро на жена, но да спечели за най-добро за годината например?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наградите на МТВ са по-нелогични и нагласени дори и от тези на Планета. Винаги приоритетно се бутат силните на деня и в номинации, и при печеливши. Номинациите са лишени от всякаква логика. Накрая е или "за всеки по нещо", или "евала, изпълнителят Х обра всичко, вижте го колко е як".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой подкрепяте - Ники Минаж или Тейлър Суифт?

Според мен Ники е права, макар че Feelin myself не е кой знае какво, но Тейлър не може да не се набута между шамарите, адски противно момиченце. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...