Jump to content

Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Значи, Бионсето почна да ме ядосва.

 

Нахалство, нахалство, ама нейното не е човешко. 6 НОМИНАЦИИ, ЦЕЛИ ШЕСТ НОМИНАЦИИ за грамитата при наличието на нито ЕДИН хит и на слаб албум. Нененене, това не е истина. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, Бионсето почна да ме ядосва.

 

Нахалство, нахалство, ама нейното не е човешко. 6 НОМИНАЦИИ, ЦЕЛИ ШЕСТ НОМИНАЦИИ за грамитата при наличието на нито ЕДИН хит и на слаб албум. Нененене, това не е истина. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Гарантирам ти, че ще й дадат поне 4 награди от тези 6 номинации. Няма по-бутан изпълнител в историята на музиката.

 

Бионсе досега има 17 награди Грами - това за 16 години кариера. Смятайте за какво става въпрос. Нека да видим 5-те най-продавани изпълнителки на всички времена колко имат:

 

1. Мадона - 7

2. Марая Кери - 5

3. Селин Дион - 5

4. Уитни Хюстън - 7

5. Бритни Спиърс - 1

 

Мисля, че е повече от очевидно за какво нагло фаворитизиране става въпрос.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бионсе гази всичко наред, в рамките на нормалното е да има толкова номинации и награди.

 

С какво гази? Защото с хит не е газила от бая време насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бионсе гази всичко наред, в рамките на нормалното е да има толкова номинации и награди.

"Гази" вика. :roll1: :roll1: :roll1:

 

С какво "гази", че не разбрах? Защото тя хит няма от колко..5-6 години?

 

Гарантирам ти, че ще й дадат поне 4 награди от тези 6 номинации. Няма по-бутан изпълнител в историята на музиката.

 

Бионсе досега има 17 награди Грами - това за 16 години кариера. Смятайте за какво става въпрос. Нека да видим 5-те най-продавани изпълнителки на всички времена колко имат:

 

1. Мадона - 7

2. Марая Кери - 5

3. Селин Дион - 5

4. Уитни Хюстън - 7

5. Бритни Спиърс - 1

 

Мисля, че е повече от очевидно за какво нагло фаворитизиране става въпрос.

Ужас, дано не й дадат нищо, нищооооо!

 

Това мръсно, черно цигане с 3 хита има 17 грамита. Без коментар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Гази" вика. :roll1: :roll1: :roll1:

 

С какво "гази", че не разбрах? Защото тя хит няма от колко..5-6 години?

 

 

Ужас, дано не й дадат нищо, нищооооо!

 

Това мръсно, черно цигане с 3 хита има 17 грамита. Без коментар.

 

Не прекалявай.

 

Иначе аз си обожавам периода й с Destiny's Child. Соло кариерата й обича ми крещи "fake fake fake".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бионсе гази всичко наред, в рамките на нормалното е да има толкова номинации и награди.

+1.

Би извади страшен албум,това,че няма огромен хит нищо не значи,важно е по какъв начин е поднесен албума и хубавата музика в него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен албум, от който доволно се проявиха "XO", "Drunk in love", "Pretty hurst", "Flawless", "Partition" ..подплътен с добри видеа, различна и иновативна концепция.

Успешното "On the run", прекрасните й пърформанси ..

Тепърва излиза "50 нюанса сиво", медийно присъствие ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бионсе заслужава все някакво Грами, но и да не спечели- не е като да не са я оценявали пре-много във времето...

Най-забавно ще е ако Гага вземе Грами тази година, а Кейти отново не вземе. Монстърчетата сигурно ще хвръкнат в небесата и Кейти пак ще се води по-ниското ниво в йерархията, заради единствената останала причина... :roll1:

 

Ето как ще са някои от най-големите награди, според мен:

Record- Fancy/Chandelier

Album- Beyonce

Song- Stay With Me/Chandelier

New Artist- Iggy Azalea/Sam Smith

Best Pop Solo Performance- Happy (забелязвам, че го няма в категориите за record и song :o)

Duo/Group- Say Something

Pop Vocal Album- X

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък съм потресен от липсата на Ариана Гранде в повечето категории.

 

Явно става същото като с Майли миналата година- не допускат бивши Дисни или от тоя сорт звезди. :D Особено, когато се опитват да са скандални... Wrecking Ball дори не беше номинирана... :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не виждам причината даже и за Best New Artist да я пропускат вече втора година. Да не говорим за Problem, че и Break Free, които са големи хитове. Но, друго си е да номинираш отвратителната All About That Bass във всяка втора категория. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бионсе заслужава все някакво Грами, но и да не спечели- не е като да не са я оценявали пре-много във времето...

Най-забавно ще е ако Гага вземе Грами тази година, а Кейти отново не вземе. Монстърчетата сигурно ще хвръкнат в небесата и Кейти пак ще се води по-ниското ниво в йерархията, заради единствената останала причина... :roll1:

 

Ето как ще са някои от най-големите награди, според мен:

Record- Fancy/Chandelier

Album- Beyonce

Song- Stay With Me/Chandelier

New Artist- Iggy Azalea/Sam Smith

Best Pop Solo Performance- Happy (забелязвам, че го няма в категориите за record и song :o )

Duo/Group- Say Something

Pop Vocal Album- X

Тя Кейти колко изобщо Грамита има,Гага май има 5.

Иначе е кофти,че Кейта не е номинирана,так,където заслужава,а Гага сиг. нищо няма да вземе за втора поредна година. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък съм потресен от липсата на Ариана Гранде в повечето категории.
И аз,макар да не я харесвам,има големи хитове тази година.
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Гази" вика. :roll1: :roll1: :roll1:

 

С какво "гази", че не разбрах? Защото тя хит няма от колко..5-6 години?

Ужас, дано не й дадат нищо, нищооооо!

 

Това мръсно, черно цигане с 3 хита има 17 грамита. Без коментар.

Ще си починеш от форума за няколко дни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако някъде може да си личи кво представлява измислената категория на "Планета" "Музикален идол" - това е Бионсе.

 

Въобще не съм съгласен така да се величае тя, защото напоследък разчита много по-малко на музика, на песни и много повече на други неща. Аурата ѝ, влиянието ѝ, излъчването ѝ, името ѝ вървят нагоре, превръща се в идол, в еталон, но това развитие въобще не е правопропорционално на музикалното ѝ такова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако някъде може да си личи кво представлява измислената категория на "Планета" "Музикален идол" - това е Бионсе.

 

Въобще не съм съгласен така да се величае тя, защото напоследък разчита много по-малко на музика, на песни и много повече на други неща. Аурата ѝ, влиянието ѝ, излъчването ѝ, името ѝ вървят нагоре, превръща се в идол, в еталон, но това развитие въобще не е правопропорционално на музикалното ѝ такова.

 

 

Не съм съгласен,песните й са големи хитове в последните години и мачка с продажби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Кейти колко изобщо Грамита има,Гага май има 5.

Иначе е кофти,че Кейта не е номинирана,так,където заслужава,а Гага сиг. нищо няма да вземе за втора поредна година. :gun_bandana:

 

Кейти няма награди Грами- това е едно от малкото неща, за които монстърчетата успяват да се захванат и в днешни дни. Макар че според мен липсата на такава награда не е кой знае какъв показател при положение, че тя ежегодно обира всевъзможни други награди... и че дори и при Грамитата си е нещо като фаворит дори и без да печели статуетка- положението й е като на Леонардо при Оскарите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти няма награди Грами- това е едно от малкото неща, за които монстърчетата успяват да се захванат и в днешни дни. Макар че според мен липсата на такава награда не е кой знае какъв показател при положение, че тя ежегодно обира всевъзможни други награди... и че дори и при Грамитата си е нещо като фаворит дори и без да печели статуетка- положението й е като на Леонардо при Оскарите.

Жалко,тя да заслужава за албума поне да вземе грами,уви... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен,песните й са големи хитове в последните години и мачка с продажби.

 

Точно в последните години не са. От последния албум само "Drunk in love" се открои повече, от по-предния "Run the world (girls)" и "Best thing I never had", но и двете по-малко от "Drunk in love", после се връщаме чак в 2010 и "Telephone" с Lady Gaga и после вече 2009, когато имаше хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...