Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Аз пък се чудя дали разликата в гледанията не става покрай двата свързани портала на VEVO- самостоятелният и онзи в YouTube. Те се отчитат заедно, но може би YouTube отчита първо своите си гледания, а после се прибавят и гледанията в сайта на VEVO. Но може и да греша, нямам идея как точно са навързани двата и как точно става това отчитане... и сигурно дори и самите звезди си нямат идея. :D

Тези милиарди и почти-милиарди на Кейти, Тейлър и Бийбър ме навеждат на мисълта, че като нищо може и нашите български гледания да са реални. :D Че какво са няколко милиона пред един милиард? И все пак, понякога скоростното им нарастване ми е малко съмнително, но кой знае... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че са истински. Вкъщи почти всеки слуша музика - независимо българска или не, от youtube. Затова и гледанията са сериозен показател за популярността на дадена песен. Знам, че за някои хора това е неудобно, но е факт.

За световните звезди е по-сложно - на Запад се купува много музика, има и други платформи от типа на Spotify, Pandora, Tidal, на които може да се слуша музика и youtube е по-скоро показател за атрактивността на клипа, отколкото на песента. Но това няма смисъл да го обяснявам на хората, които влизаме в тази тема. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата е Джъстин Бийбър.

Като ви чета любимите песни от 1989 и все едно слушаме различни албуми. How you get the girl & Out of the woods = :ba:

Ew.

 

Топ 10 от 1989:

1. Clean :ba: :ba: :ba:

2. Wildest dreams

3. You R in love

4. AYHTDWS

5. This love

6. Style

7. Blank Space

8. Bad Blood

9. I wish you would

10. New romantics

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Bad blood" сигурно ще има над 200 милиона за един месец, Тейлър не разби ли рекорда за най-бързо натрупани 100 милиона?

Аз сега чувам за такъв рекорд :1000 (29): Според мен засега й стигат най-многото гледания за 24 часа. А пък нали ѝ предстои милиард скоро.

Помеждувпрочем Dark Horse е на 986 000 000.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помеждувпрочем Dark Horse е на 986 000 000.

Поразучих малко нещата и установих, че съм прав- тези 986 милиона са гледанията в YouTube. Отделно има още над 14 милиона от други форми на разпространение на VEVO, които като се добавят към другите става 1 милиард... На практика на Кейти й трябват още 14 милиона и в YouTube, за да виждаме и там цифра милиард. Но общо взето постижението вече си го имаме- първата жена с милиард гледания на VEVO. По всичко личи, че и в YouTube ще е същата работа. Надявам се съвсем скоро да видим и Roar там.

 

За Тейлър- според мен следващ сингъл трябва да бъде Wildest Dreams, а после All You Had to Do Was Stay- като гледам е голям фаворит. Трудничко ще й бъде да стигне рекорда с 5-те сингъла, но щом Майкъл и Кейти са успяли, защо пък не?

Аз само като се замисля с каква лекота Адел можеше да счупи този рекорд ако просто беше пуснала още два сингъла... Set Fire to the Rain си стана номер 1 дори и без клип... :1000 (29):

 

ПП: Рекорда за най-бързи 100 милиона мисля, че беше на Майли- за 5-6 дена. Мисля, че Тейлър не го е подобрила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова е добра Бионсе, че няма пукнат хит и поддържа звездността си с мъжа си, детето си, визия, но не и с музика и клипове. :1000 (29):

 

+1

 

Никога не е властвала така, както бяха едно време Бритни и Кристина Агилера (1999-2004). Да не говорим, че Риана и после Лейди Гага я мачкаха тотално в периода 2005-2011.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова е добра Бионсе, че няма пукнат хит и поддържа звездността си с мъжа си, детето си, визия, но не и с музика и клипове. :1000 (29):

 

Кога няма хит? Като толкова тачите гледанията, виж за половин година колко такива има 7/11! Мегахит!!!

 

 

Никога не е властвала така, както бяха едно време Бритни и Кристина Агилера (1999-2004). Да не говорим, че Риана и после Лейди Гага я мачкаха тотално в периода 2005-2011.

 

Коя е тази Лейди Гага? Имена помня само с поне една емлематична песен за тях. А другата мачка ташаците на Зи, нищо друго. Целия пакет обаче управлява Куин БИ и това я пръсва наркоманката черна. Фалпивата Бритни въобще не я коментираме, знаем я на концерти колко събира и колко излизат по време на нейния перформънс. И като не е властвала взе за най - продаван песен с видеоклип на десетилетката. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога няма хит? Като толкова тачите гледанията, виж за половин година колко такива има 7/11! Мегахит!!!

Я виж колко има ей тази песен. А са пуснати с 10 дни разлика с 7/11, която има едва 220 милиона. :1000 (29):

Световният музикален лидер в последните години е само и единствено Тейлър, стига с глупостите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога няма хит? Като толкова тачите гледанията, виж за половин година колко такива има 7/11! Мегахит!!!

Коя е тази Лейди Гага? Имена помня само с поне една емлематична песен за тях. А другата мачка ташаците на Зи, нищо друго. Целия пакет обаче управлява Куин БИ и това я пръсва наркоманката черна. Фалпивата Бритни въобще не я коментираме, знаем я на концерти колко събира и колко излизат по време на нейния перформънс. И като не е властвала взе за най - продаван песен с видеоклип на десетилетката. :mf_surrender:

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Ако ще говорим за гледания, като ги сравним с тези на скорошните сингли на Тейлър Суифт, Кейти Пери, Иги Азейлия, Ариана Гранде, хитовете на Сиа, Мегън Трейнър, Ники Минаж, да не добавяме и мъжете, Бруно Марс, Уиз Калифа, Ед Шийрън.. колко точно назад по хитовост напоследък е Бионсе?

 

А Емилия си държи доста добро ниво, да, всяка година има успешни песни и даже плавно прогресира, разчупва се с някви нови готини неща, аз съм доволен от нея и "Ето ме" е доста подходяща за лятото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евти, "Bad blood" ще направи повече за месец от "7/11" за 8, макар втората да ми харесва повече..Иначе Анелия има доста общо с Бульонсе, освен че я копира, и като нея се опитва да стои на стари лаври..само че проектите на Анелия са си доста зле..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я виж колко има ей тази песен. А са пуснати с 10 дни разлика с 7/11, която има едва 220 милиона. :1000 (29):

Световният музикален лидер в последните години е само и единствено Тейлър, стига с глупостите.

 

Какво ги пробутвате тези тийн идоли, тяхната музика за нищо не става. Говорим си за сериозни изпъллнители в момента, ако искаш дай Бийбър за пример! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ги пробутвате тези тийн идоли, тяхната музика за нищо не става. Говорим си за сериозни изпъллнители в момента, ако искаш дай Бийбър за пример! :mf_surrender:

Тиин идол.или не, Тейлър смачка цялата индустрия през 2014, вкл. и Би.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ги пробутвате тези тийн идоли, тяхната музика за нищо не става. Говорим си за сериозни изпъллнители в момента, ако искаш дай Бийбър за пример! :mf_surrender:

Само с това ЖИВО изпълнение, тийн идолката праща Beyawncе и всичките й проекти на кино.

 

Тиин идол.или не, Тейлър смачка цялата индустрия през 2014, вкл. и Би.

Абсолютно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ги пробутвате тези тийн идоли, тяхната музика за нищо не става. Говорим си за сериозни изпъллнители в момента, ако искаш дай Бийбър за пример! :mf_surrender:

 

Ахаха, тъкмо си мислех, че като ти бъдат оборени аргументите, ще смениш категорията на сравнение. Сега от хитовост отиваме на сериозност. "Blank space" срещу "7/11", от чиито lyrics са извадени следните невероятни стихове:

 

Hold that cup like alcohol, hold that cup like alcohol

Hold that cup like alcohol

Don't you drop that alcohol

Never drop that alcohol, never drop that alcohol

I know you thinkin' bout alcohol

I know I'm thinkin' bout that alcohol

 

Прав си, доста си е сериозна Бионсето. А аз се чудех, при положение че не е актуална и хитова, защо продължават да я имитират чалгарките, явно им е близка, щом в най-известното ѝ нещо напоследък се пее за вдигнати ръце и питиета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахаха, тъкмо си мислех, че като ти бъдат оборени аргументите, ще смениш категорията на сравнение. Сега от хитовост отиваме на сериозност. "Blank space" срещу "7/11", от чиито lyrics са извадени следните невероятни стихове:

 

Hold that cup like alcohol, hold that cup like alcohol

Hold that cup like alcohol

Don't you drop that alcohol

Never drop that alcohol, never drop that alcohol

I know you thinkin' bout alcohol

I know I'm thinkin' bout that alcohol

 

Прав си, доста си е сериозна Бионсето. А аз се чудех, при положение че не е актуална и хитова, защо продължават да я имитират чалгарките, явно им е близка, щом в най-известното ѝ нещо напоследък се пее за вдигнати ръце и питиета.

Нека сравним с Blank Space:

 

Nice to meet you

Where you've been?

I can show you incredible things

Magic, madness, heaven, sins

Saw you there and I thought oh my god

Look at that face, you look like my next mistake

Love's a game, wanna play

New money, suit and tie

I can read you like a magazine

Ain't it funny rumors fly

And I know you've heard about me

So hey, let's be friends

And I will see how this one ends

Grab your passport and my hand

I could make the bad pass good for a weekend

 

So it's gonna be forever

Or it's gonna go down in flames

You can tell me when it's over

If the high was worth the pain

Got a long list of ex-lovers

They'll tell you I'm insane

Cause you know I love the players

And you love the game

 

Cause we're young and we're reckless

We'll take this way too far and leave you breathless

Or with a nasty scar

Got a long list of ex-lovers

They'll tell you I'm insane

But I got a blank space baby

And I'll write your name

 

Cherry lips

Crystal skies

I could show you incredible things

Slowly kisses, pretty lies

You're the kink baby I'm your queen

Find out what you want

Be that girl for a month

But the worst is yet to come

Oh no

Screaming, crying, perfect storms

I could make all the tables turn

Rose garden filled with thorns

Keep you second guessing like oh my god

Who is she? I get drunk on jealousy

But you'll come back each time you leave

Cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream

 

Boys only want love

If it's torture

Don't say I didn't say I didn't warn you

Boy it's only one love if it's torture

Don't say I didn't say I didn't warn you

 

So it's gonna be forever

Or it's gonna go down in flames

You can tell me when it's over

If the high was worth the pain

Got a long list of ex-lovers

They'll tell you I'm insane

Cause you know I love the players

And you love the game

 

Cause we're young and we're reckless

We'll take this way too far and leave you breathless

Or with a nasty scar

Got a long list of ex-lovers

They'll tell you I'm insane

But I got a blank space baby

And I'll write your name

Хоти, защо мълчиш? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ги пробутвате тези тийн идоли, тяхната музика за нищо не става. Говорим си за сериозни изпъллнители в момента, ако искаш дай Бийбър за пример! :mf_surrender:

Ти пък, защо си тръгнал да спориш с тийнейджъри на тема музика.Логично е да харесват комерсиалните изпълнители, които правят музика за масата.

Бионсе това го правеше през 90-те.Сега видимо не държи на това.Албумът и от 2013 го доказва.

 

 

В поп-фолка положението е същото.Яница прави повече гледания от Емилия!Това прави ли я по-талантлива и по-успешна? Едва ли!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя е тази Лейди Гага? Имена помня само с поне една емлематична песен за тях. А другата мачка ташаците на Зи, нищо друго. Целия пакет обаче управлява Куин БИ и това я пръсва наркоманката черна. Фалпивата Бритни въобще не я коментираме, знаем я на концерти колко събира и колко излизат по време на нейния перформънс. И като не е властвала взе за най - продаван песен с видеоклип на десетилетката. :mf_surrender:

 

Е как да няма емблематични песни. "Poker face", "Alejandro", ""Born this way" какво са ?

 

Britney може да не е от най-талантливите, но тембъра на гласът и поне е по-приятен за слушане от вряскащата Бионсе.

 

Уникална!

 

 

 

 

 

 

Този клип да ви напомня на клипа на една фолкпевица ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък, защо си тръгнал да спориш с тийнейджъри на тема музика.Логично е да харесват комерсиалните изпълнители, които правят музика за масата.

Бионсе това го правеше през 90-те.Сега видимо не държи на това.Албумът и от 2013 го доказва.

 

В поп-фолка положението е същото.Яница прави повече гледания от Емилия!Това прави ли я по-талантлива и по-успешна? Едва ли!!!

С разликата, че Тейлър Е по-талантлива и по-успешна. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

С разликата, че Тейлър Е по-талантлива и по-успешна. :3fdb8960598fa63e:

За по-успешна не споря.Не съм запознат с класациите и продажбите, но за по-талантлива.... ще ме извиняваш.След няколко години ще разбереш за какво ти говоря.Сега се наслаждавай на песничките съставени от 3 тона.

 

Гледай :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

За по-успешна не споря.Не съм запознат с класациите и продажбите, но за по-талантлива.... ще ме извиняваш.След няколко години ще разбереш за какво ти говоря.Сега се наслаждавай на песничките съставени от 3 тона.

 

Гледай :)

3 тона?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изслушах песните.Талантливо е момичето,но някой нямат и по 3 тона. Първата е по-елементарна и от "Зайченцето бяло"

 

Единственото нейно нещо, което съм си пускал доброволно е

.

 

Бионсе вече е прекалено голяма за да бъде сравнявана с актуалните за деня.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...