Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Аз викам Гага да направи дует с АделЕ, а по песента да работят Max Martin и RedOne. Клипът да е дело на Франсис Лорънс :Vishenka_05:

 

 

:Vishenka_05:

Чаках я твърде дълго.

НИщо чудно...слуховете са такъв дует са от месеци...а те двете не бързат да ги разсейват :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз викам Гага да направи дует с АделЕ, а по песента да работят Max Martin и RedOne. Клипът да е дело на Франсис Лорънс :Vishenka_05:

 

 

:Vishenka_05:

Чаках я твърде дълго.

НИщо чудно...слуховете са такъв дует са от месеци...а те двете не бързат да ги разсейват :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър Суифт е просто жестока- сега гледам, че за по-малко от 4 месеца вече е продала 6 милиона! Никой друг освен Адел не би стигнал дотам в днешни дни, не и за толкова кратко време.

И то само с два монстър сингъла... а тепърва предстоят още... :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

След минути ТУК ще можем да гледаме червения килим на Грамитата и навярно връчването на предварителните награди, преди голямата церемония. Миналата година беше много интересно, навярно и тази ще е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След минути ТУК ще можем да гледаме червения килим на Грамитата и навярно връчването на предварителните награди, преди голямата церемония. Миналата година беше много интересно, навярно и тази ще е.

 

От колко почва баш церемонията? Гледа ми се, ама да не почваме седмицата със закъснение. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

От колко почва баш церемонията? Гледа ми се, ама да не почваме седмицата със закъснение. :1000 (29):

 

Ами и на мен ми е чудно в колко часа е по наше време, също както и къде ще можем да я гледаме, тъй като миналата година сайта май резна зрителите точно тогава. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами и на мен ми е чудно в колко часа е по наше време, също както и къде ще можем да я гледаме, тъй като миналата година сайта май резна зрителите точно тогава. :1000 (29):

4 сутринта мисля, че беше за нас, наскоро го смятах :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам, че по-флегматичния дори от Джеймс Артър негов сънародник Сам Смит е обрал всички Грамита за приспивната си песен, която не блести нито с музика, нито с текст, нито с изпяване ... за клип да не говорим.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам, че по-флегматичния дори от Джеймс Артър негов сънародник Сам Смит е обрал всички Грамита за приспивната си песен, която не блести нито с музика, нито с текст, нито с изпяване ... за клип да не говорим.

+1

 

Тоя пикльо се опитват да го налагат, като отнеха наградите на 'Shake it off" и "Chandelier". Да им имам и "академията". :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес ли излиза клипа към Style?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1

 

Тоя пикльо се опитват да го налагат, като отнеха наградите на 'Shake it off" и "Chandelier". Да им имам и "академията". :mf_surrender:

 

А после всички се тупат в гърдите кво са взели...

Миналата година бе същото и с Lorde.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А после всички се тупат в гърдите кво са взели...

Миналата година бе същото и с Lorde.

Те "академията" са си боклуци, дават или наградите на дебютанти с 1 хит, или поддържат на системи умрели кариери. Аман от тях.

 

А пък Lorde се видя, че е one hit wonder. Изкара Royals и след нея - в коша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1

 

Тоя пикльо се опитват да го налагат, като отнеха наградите на 'Shake it off" и "Chandelier". Да им имам и "академията". :mf_surrender:

 

Грами се дава на заслужилите,а тая сладникава песничка на Суифта не заслужава изобщо Грами. Само вие тука си я боготворите. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грами се дава на заслужилите,а тая сладникава песничка на Суифта не заслужава изобщо Грами. Само вие тука си я боготворите. :D

562 млн. гледания, Тейлър е съавторка, песента беше 4 седмици номер 1 по продажби на най-големия музикален пазар.

 

Най-успешната песен от всички номинирани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те "академията" са си боклуци, дават или наградите на дебютанти с 1 хит, или поддържат на системи умрели кариери. Аман от тях.

 

А пък Lorde се видя, че е one hit wonder. Изкара Royals и след нея - в коша.

 

Нямаше как да го кажа по-правилно!

 

 

Танче, албума на Суифт е феноменален. Това, че ти не я харесваш не я прави по-малко добра, иновативна и успешна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сия наистина беше една от най-прецаканите... Не мога да повярвам че не взе награда.

След малко излиза клипът на Style! Не знам да е обявен час, но президентът на Big Machine е потвърдил, че ще е 'до няколко часа'. Нямам търпение!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага снощи ги е смазала всички, никой копче не може да й каже!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...