Jump to content

Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Каква Кралица е Кейта, която е мачкана.от Гага години наред с изкл. на 2013-та?

Лейди Гага беше топ само 2009 и 2010... Кейти - от I kissed a girl насам почти няма провал. Кейти Пери и Майкъл Джексън са единствените изпълнители в историята, които имат пет номер 1 сингъла от един и същи албум. Кейти Пери направи най-гледаното шоу в почивката на Супер Боул. А знаеш ли кой е изпълнителят, който е прекарал най-много седмици на номер 1 в историята на Билборд? Гага? Марая Кери? Тейлър Суифт? - Не, Кейти Пери. ;)

Като добавим, че е и първата жена и едва третият човек, който минава 1 милиард гледания в Youtube... не, много е безуспешна тая Кейти. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам във фейса на Световните музикални награди, хората хич не са доволни от Тейлър какво е направила за Apple и даже казват,че всичко за нея е пари и им е писнало от нея.

 

Сякаш ти или те на нейното място нямаше да си искате парите за труда си. Много е лесно отстрани да се съди.

За лапетата да, не и за по-големите хора.

 

Ми субективно е, аз за колата на баща ми записах "1989", че му трябваха дискове за пътуване с някъв негов колега, и колегата толкова му харесал албума ѝ, че ми прати една бутилка вино. :1000 (29):

 

Не мога да разбера защо толкова плюете Тейлър и защо толкова заради музиката ѝ. Че била "дрън-дрън", ами всички ли трябва да са еднакви?! Прави музика, влага чувство в нея, не пее някви глупости и на хората им харесва, не трябва ли по този начин да се случват нещата?! Както и да е де, в момента най-много нея обожават, пожелавам ѝ да го задържи и занапред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото вие толкова сте се заслепили от наистина блестящите й пиар трикове, че ви се струва, че няма други изпълнители на планетата. А има много, че даже и мнозина от тях са доста по-успешни от Суифт.

И да, голяма част от музиката й е "дрън-дрън". Изслушайте Fearless (да, девойката има творчество и преди Red) и изслушайте след това 21 на Адел или + на Ед Шийран (изброявам само втори албуми на съответните изпълнители). Нищо общо!

 

Песничката на Селена не е никак лоша, даже предполагам, че много ще ме зариби със следващите слушания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото вие толкова сте се заслепили от наистина блестящите й пиар трикове, че ви се струва, че няма други изпълнители на планетата. А има много, че даже и мнозина от тях са доста по-успешни от Суифт.

Кой (в последните 2 години, примерно)? :3fdb8960598fa63e:

 

Единственият рекорд, който е останал на Кейти е за 5-те номер 1 сингъла - представям си какво ще става, ако Тейлър наистина изкара Wildest Dreams (ft. Calvin Harris) и All you had to do was stay/New Romantics като сингли, рекордът ще бъде счупен 100/100. :1000 (29):

 

А и спокойно, Blank Space след 10-тина дни ще достигне милиард гледания, а след месец - ще бъде най-гледаното видео в историята на VEVO, нещо което Кейти няма да има. :Vishenka_05:

 

И за творчеството преди Red - Боровинке, изслушай Speak Now (албума), включен в 50-те най-велики женски албуми за всички времена, написан изцяло от Тейлър без никакви co-writers.

Нещо друго? :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че в цялостност Кейти е по-високо. Но в последните 2-3 години и Тейлър доста се засили и не са далеч една от друга. Като цяло и двете са силни при албуми, сингли, турнета, гледания... Главен плюс на Тейлър са Грамитата и бързите продажби на албуми, но пък Кейти има всевъзможни счупени рекорди на Билборд и не само там, да не говорим колко е силна на мястото, където Тейлър сама се отказа- Spotify. Също и Супербоул. А за видеографията да не говорим...

BTW, като говорим за продажби, PRISM вече е стигнал 4 милиона! Супер! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с милиардите - Dark Horse е качена през февруари, BS е едва през ноември, има си огромна разлика, така че не е много уместно да изтъквате този факт. Положението при Roar/Shake It Off е същото, там дори разликата е повече от година. Друго - Тейлър е пуснала едва 4 сингъла от албума си, предстои пети, ще видим дали ще бъде отново номер 1. Така че и това става неуместно за сравнение специално срещу Тейлър.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой (в последните 2 години, примерно)? :3fdb8960598fa63e:

Бруно Марс, Джъстин Тимбърлейк, Кейти Пери ;)

 

Единственият рекорд, който е останал на Кейти е за 5-те номер 1 сингъла - представям си какво ще става, ако Тейлър наистина изкара Wildest Dreams (ft. Calvin Harris) и All you had to do was stay/New Romantics като сингли, рекордът ще бъде счупен 100/100. :1000 (29): А и спокойно, Blank Space след 10-тина дни ще достигне милиард гледания, а след месец - ще бъде най-гледаното видео в историята на VEVO, нещо което Кейти няма да има. :Vishenka_05:

Точно пък с тези песни направо всички рекорди ще срути :roll1: Style не можа да влезе в топ 5, пък камо ли тези.

За гледанията ще видим. Ако го направи - поздравления. Но няма да е първата. :whistling:

 

И за творчеството преди Red - Боровинке, изслушай Speak Now (албума), включен в 50-те най-велики женски албуми за всички времена, написан изцяло от Тейлър без никакви co-writers.

Слушала съм й всичките албуми, а конкретно от този казах какво ми харесва. Какво друго да ме впечатли - Mean ли? Или пък психотията Better Than Revenge? :roll1:

 

Това с милиардите - Dark Horse е качена през февруари, BS е едва през ноември, има си огромна разлика, така че не е много уместно да изтъквате този факт. Положението при Roar/Shake It Off е същото, там дори разликата е повече от година. Друго - Тейлър е пуснала едва 4 сингъла от албума си, предстои пети, ще видим дали ще бъде отново номер 1. Така че и това става неуместно за сравнение специално срещу Тейлър.

Разбрали сте ме погрешно. Аз не омаловажавам успехите на Тейлър Суифт, но от сърце се дразня на това, че вие имате успехите на другите за нищожни и изкарвате, че едва ли не Суифт е лидерка във всяко едно отношение и никой не е постигал това, което тя. Да, 1989 има доста добри комерсиални успехи, макар че както казах по-рано, на мен лично Red ми допада повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бруно Марс, Джъстин Тимбърлейк, Кейти Пери ;)

Точно пък с тези песни направо всички рекорди ще срути :roll1: Style не можа да влезе в топ 5, пък камо ли тези.

За гледанията ще видим. Ако го направи - поздравления. Но няма да е първата. :whistling:

Слушала съм й всичките албуми, а конкретно от този казах какво ми харесва. Какво друго да ме впечатли - Mean ли? Или пък психотията Better Than Revenge? :roll1:

Особено пък Бруно Марс и Джъстин Т. :roll1:

 

Кейти смазваше в периода 2010-2012 с Teenage Dream.И именно след края на тази ера, няколко месеца по-късно започна RED, който изстреля Тейлър на върха. PRISM не е лош, сравнително успешен е, но да се сравнява с 1989.. я стига.

 

Има 3 песни номер 1 от 1989, остават й още 2 сингъла #1, за да подобри рекорда. Мислиш, че няма още 2 песни в 1989, които да имат потенциал за номер 1? Ти сериозно ли?

 

И какво значение има дали ще е първата? Никакво. :)

 

Speak Now е абсолютен шедьовър и страшен риск, момиче на 19 години да издаде албум със 17 песни, написани САМО И ЕДИНСТВЕНО от нея. И същият този албум да влезе в топ 50 на най-великите женски албуми на всички времена. Еми, извинявай, ама го прослушай пак - препоръчвам Enchanted, Dear John, Never Grow Up, Last Kiss, Innocent, Haunted.

 

Никой не е казал, че Кейти няма успехи. Беше абсолютен лидер 2010-2012, но това време отмина, нещата се променят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не е казал, че Кейти няма успехи. Беше абсолютен лидер 2010-2012, но това време отмина, нещата се променят.

 

Гага мачкаше тогава, а Кейти й бе в краката, айде моля ти се!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага мачкаше тогава, а Кейти й бе в краката, айде моля ти се!

Ем, 2012 почна Тейлър да се обособява като лидерка, може би единствено когато свърши RED ерата, като Кейти пусна Roar и Dark Horse, тя отново е поела лидерството. Ще видим септември догодина, когато Тейлър, Кейти и Гага ще пускат албуми по едно и също време.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ем, 2012 почна Тейлър да се обособява като лидерка, може би единствено когато свърши RED ерата, като Кейти пусна Roar и Dark Horse, тя отново е поела лидерството. Ще видим септември догодина, когато Тейлър, Кейти и Гага ще пускат албуми по едно и също време.. :1000 (29):

 

Гага ще пуска януари 2016 албум, не септември, а може и тази година :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

То е ясно, че от тези трите, Тейлър ще има най-високи албумни продажби в САЩ първите седмици- там са луднали по нея. И в световен мащаб ще си е добре, но според мен това ще е едно от малкото неща, в които би водила пред Кейти. За Гага не знам какво да си представям.

Иначе гледанията в Youtube растат все повече с всеки изминал ден и навярно това е голяма част от причината Тейлър да направи милиарда по-бързо. Ако беше излязъл в края на 2014, Dark Horse като нищо щеше също да е по-бърз. Та то дори и уж слаб сингъл като This Is How We Do има вече над 300 милиона и скоро ще надмине мегахит като E.T...

Link to comment
Сподели в други сайтове

То е ясно, че от тези трите, Тейлър ще има най-високи албумни продажби в САЩ първите седмици- там са луднали по нея. И в световен мащаб ще си е добре, но според мен това ще е едно от малкото неща, в които би водила пред Кейти. За Гага не знам какво да си представям.

Иначе гледанията в Youtube растат все повече с всеки изминал ден и навярно това е голяма част от причината Тейлър да направи милиарда по-бързо. Ако беше излязъл в края на 2014, Dark Horse като нищо щеше също да е по-бърз. Та то дори и уж слаб сингъл като This Is How We Do има вече над 300 милиона и скоро ще надмине мегахит като E.T...

Времевата разлика между Dark Horse и Blank Space е едва половин година, не се е разразснала тубата чак толкова за това време. То и Bad Romance беше най-гледаният клип със 180 000 000 април 2010.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само глупости в тоя форум... само SG е обективен.

Понеже не искам вече да обсъждам г-ца Суифт, ще кажа само, че Бруно Марс държеше рекорда за най-гледано шоу на Супер Боул преди Кейти, а Джей Ти е с най-продавания албум за 2013. Преди 2 години техни песни оглавяваха всички класации в Европа и САЩ, ама какво да ви говоря на вас, които си мислите, че не е имало поп музика преди Тейлър Суифт. :rolleyes:

И не, никак не се е повишила гледаемостта в ютуб... затова и one-hit-wonders като MAGIC! имат над половин милиард гледания, а доскоро и най-големите звезди трудно се хвалеха с такива успехи. И като ще ми изтъквате, че КП е имала повече време да си натрупа милиарда от ТС, аз пък ще ви изтъкна аргумента, че на Кейти музиката се стриймва безплатно навсякъде, а на Тейлър е достъпна само в ютуб... нормално е да трупа повече гледания. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, нека наистина отбележим, че и това е голям фактор за гледанията и продажбите на Тейлър. На практика синглите или трябва да си ги купиш от албума й, или да ги стриймваш само във VEVO. Дори и пиратските версии в Youtube се трият на мига.

И, повярвайте, тези няколко месеца между Dark Horse и Blank Space също са от значение. Та до миналата година беше мега успех да стигнеш 500-600 милиона, а гледайте сега как няколко сравнително нови клипа гонят милиард. И съвсем не са само Кейти и Тейлър- Bailando, All About That Bass, Counting Stars... Стрийминга се развива с мощни сили.

И все пак, Тейлър си беше доста силна и преди тази ера, но може би чак сега успя пълноценно да се развие WW. Докато на Кейти и трите й ери досега са световно известни, със стабилни хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бруно Марс, Джъстин Тимбърлейк, Кейти Пери ;)

Точно пък с тези песни направо всички рекорди ще срути :roll1: Style не можа да влезе в топ 5, пък камо ли тези.

За гледанията ще видим. Ако го направи - поздравления. Но няма да е първата. :whistling:

Слушала съм й всичките албуми, а конкретно от този казах какво ми харесва. Какво друго да ме впечатли - Mean ли? Или пък психотията Better Than Revenge? :roll1:

Разбрали сте ме погрешно. Аз не омаловажавам успехите на Тейлър Суифт, но от сърце се дразня на това, че вие имате успехите на другите за нищожни и изкарвате, че едва ли не Суифт е лидерка във всяко едно отношение и никой не е постигал това, което тя. Да, 1989 има доста добри комерсиални успехи, макар че както казах по-рано, на мен лично Red ми допада повече.

 

Първата.. Това не е много уместно, ако трябва да сравним кой за колко месеца колко?

 

Добре, теб не те впечатляват, това не значи, че нямат стойност? Не е задължително да има висока музикална стойност от гледна точка на степен на сложност, за да струва една песен. Според мен най-важното е музиката, гледайки защо изобщо съществува като явление в света, да вълнува, да провокира чувства. Тази на Тейлър го прави, защо трябва да се обижда на "лигла", че "не струвала" и т.н., не говоря специално за теб.

 

Просто мен това ме дразни, сравнения с други изпълнители не правя много-много. Кейти имаше комерсиални успехи доста преди Тейлър и е по-напред от нея, но начинът по който Тейлър изведнъж се издигна в класацията с "Shake it off" и "Blank space" също заслужава уважение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласна съм с теб, че не е нужно една песен да е много сложна, за да провокира чувства. Но Тейлър е малко прехвалена в чисто музикално отношение. На текстове е ненадмината и това никога няма да й го отрека.

Има и вълнуващи песни, но те преди Red се броят на пръсти. И не е от жанра - Кери Ъндърууд също е кънтри певица, а ми настръхват ушите, докато я слушам. :ba:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новите песни на Ламбърт са мега якии!!!!

 

+1

Много силен албум, също като предишния. Ще дебютира на номер 2 в Америка, което е много добре като се има в предвид, че Ghosttown не стана хит там. Но според мен Адам не трябваше да разкрива сексуалността си на толкова ранен етап от кариерата, това може би малко прецака нещата за него. Така де, малко трудно ще бъде любимец на тийнейджърките... :D А можеше да е голяма сензация.

Но пък от друга страна разкритието му помогна да си изгради свой собствен екстравагантен имидж. А и ми се струва, че той се цели в по-различен тип публика.

 

Хилари Дъф пък ще дебютира в Billboard 200 на 3 място с около 40 хиляди копия, което е страшно добре за нея. Очакваше се да е доста по-ниско след толкова дълга пауза в кариерата, но явно още има потенциал у нея, само трябва да го доразвие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1

Много силен албум, също като предишния. Ще дебютира на номер 2 в Америка, което е много добре като се има в предвид, че Ghosttown не стана хит там. Но според мен Адам не трябваше да разкрива сексуалността си на толкова ранен етап от кариерата, това може би малко прецака нещата за него. Така де, малко трудно ще бъде любимец на тийнейджърките... :D А можеше да е голяма сензация.

Но пък от друга страна разкритието му помогна да си изгради свой собствен екстравагантен имидж. А и ми се струва, че той се цели в по-различен тип публика.

 

Хилари Дъф пък ще дебютира в Billboard 200 на 3 място с около 40 хиляди копия, което е страшно добре за нея. Очакваше се да е доста по-ниско след толкова дълга пауза в кариерата, но явно още има потенциал у нея, само трябва да го доразвие.

Според мен спадът при Адам не се дължи на сексуалността, ето примерно Сам Смит - умират за него, а е признал, че е гей още в самото начало.

Хилари има песен от Ед Шийрън, ама като я чух ме хвана яд, че не си я е оставил за себе си - страхотен талант има това момче, а гласът му е най-добрият за мен. Само че на Грамитата го прецакаха...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти Пери е милион пъти по-добра от Тейлър, просто ми е смешно сравнението между двете. Едната мачка от 2008, другата последните 2-3 години. Като се докаже с годините могат да се слагат на един кантар. Сега Кейти е много по-добра и като хитове и като клипове и като изяви...всичко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Roar - 989 000 000

Blank Space - 979 000 000

Това ще бъде мнооооого близо... :1000 (29): Според мен Тейлър ще е първа, тъй като нейните гледания напредват с много голяма скорост, а на Кейти- със средна. Но не са изключени изненади.

 

Новини и от Деми Ловато- първият сингъл от предстоящият й албум излиза на 1 юли! Казва се "Cool for the Summer", а това е обложката:

 

Demi-Lovato-Cool-For-the-Summer-2015-1500x1500.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...