Jump to content



Online: Преслава и Тони Стораро - Повече не питай


Nikolay

Препоръчани коментари

Приятна песен,2 пъти я слушах не ме грабва много,но не знам по-нататък може и да ме грабне.За първи път насам,откакто Преслава се е стопила до сега,е супер красива.Визията с бялата и червената рокля,чупи скули просто,кажете и да не си маха тая дължина на косата,така е по яка и не й давайте да се прави руса повече никога :D .Не харесвам Преслава,но тука е много красива и този път визиите са й на ниво,а не като онази заспала песен"Пиши го неуспешно" само бастуна и дайте,и лепнете етикет 70 годишна :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 166
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Е, след няколко слушания вече съм ужасно зарибен, вие също й дайте шанс, че какви ужасни коментари бяха за Моето слабо място, а какво излезе после ;д .. Няма нужда да казвам кошко уникална с червенотп .. А репликата Да си номер едно престани ми е любима :1eye: :laughing:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, след няколко слушания вече съм ужасно зарибен, вие също й дайте шанс, че какви ужасни коментари бяха за Моето слабо място, а какво излезе после ;д .. Няма нужда да казвам кошко уникална с червенотп .. А репликата Да си номер едно престани ми е любима :1eye: :laughing:

Много тъпо, че им секнаха инерцията ... като нищо щяха да чукнат 80-90 хил. за 24 ч., сега ще са по-малко ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъпо, че им секнаха инерцията ... като нищо щяха да чукнат 80-90 хил. за 24 ч., сега ще са по-малко ...

 

 

Глупости, все едно за тия 20 минути дето беше качена песента са направили 20,000 гледания :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости, все едно за тия 20 минути дето беше качена песента са направили 20,000 гледания :1000 (10):

Абе, така е, ама сума ти хора я качиха преди да я качат втори път и сега техните клипове излизат на челните места и на тях се трупат гледанията :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не става въпрос за 20-те минути, ами факта, че хората първо чуха песента от вибокс и тръгнаха нея да споделят. Така и други хора са я чули първо оттам и т.н.

 

Песента и мен ме зариби, но не се променя факта, че е клиширана и нищо кой знае какво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не става въпрос за 20-те минути, ами факта, че хората първо чуха песента от вибокс и тръгнаха нея да споделят. Така и други хора са я чули първо оттам и т.н.

 

Песента и мен ме зариби, но не се променя факта, че е клиширана и нищо кой знае какво.

Клиширана е много, факт, но просто тва са Преслава и Тони Стораро :D Ако беше на Алекса и Александър :roll1:, примерно, нямаше да си я пусна втори път!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе текста е добре, ама музиката ми е много в стил Анелия, както и очаквах.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мнеееееееее, изнасилена работа. Преса просто го направи заради Фики и Галена. Не знам що Тонката се е навил.

 

Намериха ли вече пакистанският оригинал?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно такова нещо очаквах. Много хубава песен, то Преслава и Стораро заедно мисля, че каквото и да изпеят ще ми хареса, де..

А тя е невероятно красива в клипа! Страшна е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мнеееееееее, изнасилена работа. Преса просто го направи заради Фики и Галена. Не знам що Тонката се е навил.

 

Намериха ли вече пакистанският оригинал?

 

То тук не трябва оригинал, песента е поредната Пашева, без почти никаква разлика с шаблона му на композиция. Единствената, която се различаваше, се оказа крадена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В моя фейс нещо не се споделя...И мен не ме грабва. Разбира се,че ще е хит защото са две от топ имената.

Според мен точно такива дуети трябва да правят нещо по-различно и новаторско, защото имената им ще са гаранция за слушания, но уви - те направиха точно противното - заложиха на мега комерсиално ...

Преслава е уникално красива, това си е нейния имидж, дори и толкова слабичка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слабо. Прилича ми на една песен на Андреа, но не се запява. Как Стораро се е навил, след като всичките песни в албума му са по-добри, дори дуетът с Азис!?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към 18:00 ще засечем 24 часа в ЮТУБ защото тогава го качиха повтоено, но сега са над 50 000 при положение че не са обновени и имаме изтрит клип .. страхотно теъгва, ако не бяха трили първия клип щяха да са още повече.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към 18:00 ще засечем 24 часа в ЮТУБ защото тогава го качиха повтоено, но сега са над 50 000 при положение че не са обновени и имаме изтрит клип .. страхотно теъгва, ако не бяха трили първия клип щяха да са още повече.

 

Хората му говорят, че песента не става, а той брои ли брои? :1000 (10): И да броиш и да не броиш, нема да стане....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората му говорят, че песента не става, а той брои ли брои? :1000 (10): И да броиш и да не броиш, нема да стане....

Абе айде престани егати досадата си, ако искам да броя, ще броя.

А дали песента става ще покаже времето, а не мнението на 15 човека в Рамания. За Моето слабо място пак казвам какво беше тук първоначално, а след тва как натрупа голяма скорост.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...