Jump to content



Online: Преслава и Тони Стораро - Повече не питай


Nikolay

Препоръчани коментари

  • Отговори 166
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

:roll1: :roll1:

 

Продължава да не ме грабва, а и все още не ми се е избистрил припевът. И вие не ми помагате, м/у др. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Очакваме ли новия коментар : "ИЗТРИЙТЕ ГО, ПАК НЕ МИ ХАРЕСВА" ? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слаба работа. Очакванията ми между другото бяха точно за това - банално, евтино и незапеваемо.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, толкова слушания и не може да ме зариби, бахти безличието, и това ми било песен на Преслава и Стораро, предполагаемия дует на годината. :mf_surrender: Ай сиктир.. Песен на ниво Биляна, срам! Поне да се разбираше какво се пее в припева..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, толкова слушания и не може да ме зариби, бахти безличието, и това ми било песен на Преслава и Стораро, предполагаемия дует на годината. :mf_surrender: Ай сиктир.. Песен на ниво Биляна, срам! Поне да се разбираше какво се пее в припева..

 

Слeд последните и песни очакваx много пoвече!Определено слаба песен!1000%20(27).gif :censored:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и Тони Стораро - Повече не питай (Текст)

До южният полюс ходих,пак навсякъде виждам те

децата на теб си кръстих,друго повече не питай

На колко добри мъже,съсипах животите

докато забравих те , още съм с теб

 

Удари ме , лъжи ме кажи,

това е знам,но да боли

да мога от теб да си тръгна.

Да си номер едно престани,

хайде веднъж ме отблъсни,

да няма любов нещо направи.

 

Когато целувам други,не отварям очите си

ще видя,че ти си вътре,друго повече не питай.

Не питай за нощите,с телата на другите

когато доскосваш ме ,още съм с теб.

 

Удари ме , лъжи ме кажи,

това е знам,но да боли

да мога от теб да си тръгна.

Да си номер едно престани,

хайде веднъж ме отблъсни,

да няма любов нещо направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слаба песен... особено за имена като тяхните. Поне гласът на Стораро не е дразнещ.

 

Клипът - хубава ТВ версия. Преслава е много красива, но лицето й става все по изпито. :/ С червената рокля е ослепителна! Трябваше да заложат точно на тези кадри. Много тъпо, че изтриха клипа... загубиха бая гледания.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, много жалко, че музиката е на Пашев.Преслава заслужава един тупаник, че го е избрала, защото съм сигурен, че това е нейна работа.Даниел Ганев щеше да им направи 100 пъти по-хубава музика.Харесва ми песента, но няма какво да се лъжем.Изобщо не е това, което повечето очаквахме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами нищо особенно . Сигурно ще е хит , но песента е като всички на Стораро . Предната и песен заслужаваше клип , не тази ... да я нарека - боза . Единственото хубаво нещо в клипа е Преслава , наистина изглежда уникално .

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва, може би заради гласовете на Стораро и Преслава, хубаво са я изпяли песента. Музиката не е нищо особено, текста е хубав според мен, има интересни фрази.

С червената рокля Преслава е уникална!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слаба работа. Очакванията ми между другото бяха точно за това - банално, евтино и незапеваемо.

И аз съм на същото мнение. От хитови имена като тях се очакват по-различни и новаторски неща, а не копия на последните им 5 песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клиширано... Песента е "Стига" на Фики, особено в припева... Преслава прилича на недохранена мангалка, не знам къде видяхте, че била красива... веждите й са са станали по-големи от главата, не е наред тази жена...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...