Jump to content



Online: Преслава и Тони Стораро - Повече не питай


Nikolay

Препоръчани коментари

Абе айде престани егати досадата си, ако искам да броя, ще броя.

А дали песента става ще покаже времето, а не мнението на 15 човека в Рамания. За Моето слабо място пак казвам какво беше тук първоначално, а след тва как натрупа голяма скорост.

 

Че тя "Моето слабо място" е ултра-гига хит в сравнение с тая претоплена манджа на Пашев, в която не разбирам как се е прецакал Тонката да участва. Ама Преса е тъпа и бълва ли бълва продукция, щото Галена и взе не само няколко дължини преднина във всичко, но и реално я върна в първи клас в последните 2 години. Гулема мъка е у "преслиния" лагер. Вече сте на ръба да се сринете психически като нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 166
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много, много зле..Докато другите се развиват Преслава си остана в 2005-6г. ама без хитовите песни. Слаба музика, текст, изпълнение, а видеоклипът дори не го коментирам. Свърши се с Преслава, свърши се тотално. Вече категорично смятам, че единственият й шанс е да си роди дете, да се оттегли за година, две и да се завърне с нов имидж, нова енергия и значително повече желание да влага в продуктите си.
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът съм го гледал над 30 пъти вече и през цялото време гледам Преслава, която изглежда прекрасно, май вече ѝ свикнах със слаботата. Харесват ми всички визии, с червената рокля обаче е :iluvu:

Това, което не ми харесва е, че песента е незапеваема. Слушал съм я толкова пъти, а съм запомнил едва половината от текста. Има и доста клишета, но то вече е рядкост да се появи песен с оригинално послание.

Определено не е това, което очаквах, някаква силна, тежка балада, но не е и това, което я изкарвате. Времето ще си покаже как ще се развие песента, но забелязвам доста хора, които използват момента да принизят Преслава излишно.

Поне сред моите приятели песента се споделя, знае се. Убеден съм, че ще е сред най-харесваните песни през есента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добра е песента, в текста има някои оригинални фрази, но звученето е познато. Преслава е много красива в клипа, и Стораро изглежда прилично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава на Галена ли се прави. Дори и тези бижута и дрехи не я правят красива, толкова е изпита в лице, да не говорим как е минала през просото с тоя клип, колкото да отбие номера и да се каже,че има клип. Песента ми е слаба, а гласовете им нещо хич не ми харесват как звучат заедно. Чакам Галена с Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава достатъчно т.нар. различни песни направи в последно време - "Моето слабо място", "Кажи здравей", "Пиши го неуспешно". Нейната ниша е именно типичният поп-фолк - мелодичен, приятен за ухото, непретенциозен, без напудрени с хиляди звуци аранжименти. Стилово новият дует ми напомня по-скоро на стари нейни песни като "Завинаги твоя" или "Като за финал". Много ми харесва всичко , но изпълнението на първо място - супер са се справили и двамата. Ще е хит както и всичко друго на Преса и Тони, но не това е най-важното за мен. Въртя песента вече 3ти ден яко, това е важното :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента започва да ме зарибява. Преслава не е била по- красива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава на Галена ли се прави. Дори и тези бижута и дрехи не я правят красива, толкова е изпита в лице, да не говорим как е минала през просото с тоя клип, колкото да отбие номера и да се каже,че има клип. Песента ми е слаба, а гласовете им нещо хич не ми харесват как звучат заедно. Чакам Галена с Фики.

Къде се прави на Галена :1000 (29): И какви толкова бижута, като в една от визиите е без, а в останалите 2 - само с обеци. Толкова е красива, че няма накъде. Текста и музиката не са нещо нечувано, но е факт, че се получи супер. За изпяването пък да не говорим. Дрънкайте си глупостите за залязване и пенсия, а тя ще продължава още дълго да мачка, макар и понякога само с име :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали, гледанията сега се трупат от хората, които искат да чуят за какво става въпрос. От там нататък не е ясно ще повторят. Аз не виждам какво има да му се гледа на тоя клип. Песента ще се слуша от тези, на които още не им е писнало еднаквото звучене на Стораро и еднаквото на Преслава, отделно от това звученето на двамата също е еднакво. Като слушам "От мен питието" примерно имам чувството, че отсвирите са от "Двете сладурани" и още куп други.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега я слушам и много се опитвам, но така и не разбирам "отмъсти" или "отблъсни" пеят? На единия припев повече звучи като едното, на другия като другото :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега я слушам и много се опитвам, но така и не разбирам "отмъсти" или "отблъсни" пеят? На единия припев повече звучи като едното, на другия като другото :1000 (29):

"Отблъсни" май е по-логично. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега я слушам и много се опитвам, но така и не разбирам "отмъсти" или "отблъсни" пеят? На единия припев повече звучи като едното, на другия като другото :1000 (29):

Калине, ето ти текста да не се чудиш вече :1000 (29):

 

"ПОВЕЧЕ НЕ ПИТАЙ"

 

1. Т: До Южния полюс ходих, пак навсякъде виждах те!

Децата на теб си кръстих - друго повече не питай!

 

П: На колко добри мъже съсипах животите,

докато забравям те! Още съм с теб!

 

Припев:

Удари ме, лъжи ме, кажи дума една, но да боли!

Да мога от теб да си тръгна!

Да си номер едно, престани! Хайде, веднъж ме отблъсни!

Да няма любов, нещо направи!

 

2. П: Когато целувам други, не отварям очите си!

Ще видят, че ти си вътре – друго повече не питай!

 

Т: Не питай за нощите, с телата на другите

когато докосваш ме! Още съм с теб!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа, страшно много се зарибих.Жестока е тая песен. :clap:
И мен,още малко и ще запомня целия текст.

Мелодията обаче на места е 1:1 с тази на "Най-добрата"1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде се прави на Галена :1000 (29): И какви толкова бижута, като в една от визиите е без, а в останалите 2 - само с обеци. Толкова е красива, че няма накъде. Текста и музиката не са нещо нечувано, но е факт, че се получи супер. За изпяването пък да не говорим. Дрънкайте си глупостите за залязване и пенсия, а тя ще продължава още дълго да мачка, макар и понякога само с име :happyppl:

 

Точно това не е за гордост, защото падението стартира точно от момента в който започнеш да правиш компромис с продуктите си, защото знаеш, че дори и да не са достатъчно качествени те ще са успешни заради името ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом колежката-студена кухня дето й е голяма фенка ми каза,че Преслава е толкова изпита в лице в клипа и не я харесва, вие тука сте заблудени и я харесвате, защото е Преслава и се задоволявате с някакви си тъпи версийки. Е да, колежката харесва песента,ама не и визията й. Изобщо не я харесва толкова изпита, но харесва също много и Галена. Преслава изобщо не ви уважава,а само ви залъгва и я мързи да я работи и снима клипове. Има пари,а не знае какво да прави с тях- няма никаква реализация при нея. Да се учи от Галена, как да влага в кариерата си и да прави качествени неща. Егати мързела, и толкова посредствена, да те е яд да я гледаш. Ей, затова никога няма да й отида на участие, защото ми идва да я утрепя.

 

Песента е пълен боклук- много шум за нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...