Jump to content



Online: Преслава и Тони Стораро - Повече не питай


Nikolay

Препоръчани коментари

Много скучна песен. Преса се изчерпа. Сега се чудя дали Преса или Галка държи по-тъпия дует за есента...

 

Има една разлика обаче, Преслава и Стораро са талантливи и могат да си изпеят песента. За Галена и Фики не можем да кажем същото, Мария и Азис не вярвам да го изпеят на живо, иначе и там може нещо да стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 166
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Има една разлика обаче, Преслава и Стораро са талантливи и могат да си изпеят песента. За Галена и Фики не можем да кажем същото, Мария и Азис не вярвам да го изпеят на живо, иначе и там може нещо да стане.

Не знам кой колко може, но при Галена плейбек няма нито по участия, нито на концерти, а Фики не мисля, че отстъпва по глас на баща си. Освен това "Кой" са я изпълнявали не 1 или 2 пъти на живо и им се получава. Ако не друго, публиката избухва на макс. Ще видим сега на следващите концерти кой дует как ще се приеме, но аз съм склонна да заложа на Галена и Фики.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой колко може, но при Галена плейбек няма нито по участия, нито на концерти, а Фики не мисля, че отстъпва по глас на баща си. Освен това "Кой" са я изпълнявали не 1 или 2 пъти на живо и им се получава. Ако не друго, публиката избухва на макс. Ще видим сега на следващите концерти кой дует как ще се приеме, но аз съм склонна да заложа на Галена и Фики.

 

Съгласен за това, че пеят на живо. Но изпълнението в Бургас на 'Кой' специално, аз с ръка на сърцето го определям като най- фалшивото евър в чалгата. За Фики, не знам, аз го помня още от музикалният кастинг и общо взето тогава се видя, че не е бог знае какъв талант.Едно обаче не можем да отречем, въпреки плейбека на Преслава, когато е пяла на живо, е пяла вярно и както трябва. Има изпълнение по- добри от записа, при Галена такова няма, а съм склонен да кажа, че няма й да има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има една разлика обаче, Преслава и Стораро са талантливи и могат да си изпеят песента. За Галена и Фики не можем да кажем същото, Мария и Азис не вярвам да го изпеят на живо, иначе и там може нещо да стане.

100% Мария и Азис ще изпълнят най-добре дуета си на живо. Въпросът е да не ги мързи, защото със сигурност имат по-отпочинали гласове от останалите четирима.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно това не е за гордост, защото падението стартира точно от момента в който започнеш да правиш компромис с продуктите си, защото знаеш, че дори и да не са достатъчно качествени те ще са успешни заради името ти.

Нормално е в един момент да има оттегляне на публиката, аз не бих го нарекъл падение. Щом толкова плюсове й носи това име, следователно е работила през годините и го е заслужила. Точно това е за гордост. :)))) Компромиси прави единствено с клиповете, да. Но песента си е в типичния за нея стил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен за това, че пеят на живо. Но изпълнението в Бургас на 'Кой' специално, аз с ръка на сърцето го определям като най- фалшивото евър в чалгата. За Фики, не знам, аз го помня още от музикалният кастинг и общо взето тогава се видя, че не е бог знае какъв талант.Едно обаче не можем да отречем, въпреки плейбека на Преслава, когато е пяла на живо, е пяла вярно и както трябва. Има изпълнение по- добри от записа, при Галена такова няма, а съм склонен да кажа, че няма й да има.

 

Колкото и фалшиво да е това изпълнение, нищо не може да бие това на "Мога пак" от наградите за 2011. Кошмарно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и фалшиво да е това изпълнение, нищо не може да бие това на "Мога пак" от наградите за 2011. Кошмарно!

 

На мен ми хареса, аз бях там на наградите. На "Кой" изпълнението, особено в първият куплет, за него основно говоря е трагедия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен за това, че пеят на живо. Но изпълнението в Бургас на 'Кой' специално, аз с ръка на сърцето го определям като най- фалшивото евър в чалгата. За Фики, не знам, аз го помня още от музикалният кастинг и общо взето тогава се видя, че не е бог знае какъв талант.Едно обаче не можем да отречем, въпреки плейбека на Преслава, когато е пяла на живо, е пяла вярно и както трябва. Има изпълнение по- добри от записа, при Галена такова няма, а съм склонен да кажа, че няма й да има.

Съгласна съм, че Галена не пее особено добре, но Фики си е супер. Изобщо не помня как се е представял на някакъв си кастинг, но на турнето си пя добре според мен. Винаги съм предпочитала правилно и на живо пеещи изпълнители, но понякога това не е всичко и Галена го доказва.

Иначе на Преслава никога няма да и отрека таланта, просто леко съм позабравила прекрасния и глас :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И това нещо го хвалите толкова- толкова безлична и слаба песен. Нещо й липсва сега като я чух като хората. Ами то на Крум и Емануела са 100 пъти по-яки особено на Крум. Направо преувеличавате, че това ще е дуета на годината. Преслава вече е отдавна залязла, нищо хубаво не изкарва вече. Това е песен направена отгоре отгоре, колкото да пусне нещо и да се каже,че има клип. Излагация голяма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това нещо го хвалите толкова- толкова безлична и слаба песен. Нещо й липсва сега като я чух като хората. Ами то на Крум и Емануела са 100 пъти по-яки особено на Крум. Направо преувеличавате, че това ще е дуета на годината. Преслава вече е отдавна залязла, нищо хубаво не изкарва вече. Това е песен направена отгоре отгоре, колкото да пусне нещо и да се каже,че има клип. Излагация голяма.

Разбрахме, че не ти харесва. Не е нужно по 20 пъти да го натякваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Могат ли да се съберат две такива имена и да предоставят на публиката бозичка слушана цяло десетилетие в най - различни варианти!? Голяма излагация са си тези двамата от край време, клипът също е потресаващо скапан! Визията им не е за коментиране - мумия и шопар все едно... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера чух една песен на Кали - май беше Лошите взимат ни душите - има същата конструкция. Чудех се на какво ми заприлича Калината и се сетих, като чух ПресТо в дискотека.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Preslava and Tony Storaro - Enough with questions :hahaha: Много ми е зарибено това дето Преситу го пее "Ще видят, че ти си вътрЕеЕЕе - ДРУГО ПОВЕЧЕ НЕ ПИТАЙ" <3

ask no more :P твоят превод е достатъчно с въпроси :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: Оправи ми деня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ask no more :P твоят превод е достатъчно с въпроси :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: Оправи ми деня.

 

Целта е да е забавно, а не правилно ве брат, хах, явно съм го постигнау щом съм ти опраил диня :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради такива песни ще продължават да казват, че тази музика е на циганите и на турците!

Няма нищичко славянско в нея, няма нищо от нашия фолклор - звучи като гръцка, турска, малко циганска... нищо българско няма в нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...