Jump to content



Online: Галин feat. Камелия – Само за минута


Препоръчани коментари

Хубава е песента и ще е голям хит. Клипа също ми харесва, Галин този път не е толкова обработен и поне звучи като младо момче, а не прегракнал пияница. Камелия е доста обработена, но явно това е била целта й. Много ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 179
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ами не е зле песента, но много напомня на Все напред като че ли. Гласът на Камелия не мога да го разпозная, ама явно това е нещо като търсен ефект. Иначе и аз съм разочарован, че не е дует...жалко.

Като цяло очаквам следващата песен на Камелия, дано се амбицира сега от успеха на тази с Галин и да извади нещо много яко.

 

Клипът бива, но може и по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Блях, тук сте много културни. Нема с кой да се заям. В Сигнал+ обаче троловете вилнеят. :happyppl:

Порастваме лека-полека Тъпо ли ти е? :D

 

Много гласове и гледания има, това не е реално, според мен са купени :)

:zatvorena:

:roll1: :roll1:

 

 

Песента взе да ме зарибява. Включването на Камелия го слушах сигурно 100 пъти :3fdb8960598fa63e: :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На места физиономиите на Камелия са супер яки. Добре, че е тя да внесе малко разообразие от смешните кифленско-драматични погледи и джуки на Галин. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми допада песента, честно казано от "Момче без сърце" насам нищо негово не ми е харесвало много.

Клипът, както вече сте казали, щеше да е много по-готин без кадрите в дискотеката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много гласове и гледания има, това не е реално, според мен са купени :)

:zatvorena:

 

Не може да е реално. Все пак И за Камелия става въпрос, а не само за Галин. :dontknow:

 

Кама трябва да го влачи надолу, а не нагоре, според легендите в Рамания и Сигнал+. :1000 (1):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече е напълно ясно, че Галин и Фикрет са новите големи звезди, дори по Галена няма таква истерия при нова песен. Митко пак успя да си наложи две имена и тепърва няколко години ще вади пари от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проектът е на добро ниво, особено клипа. :speak_cool: Камелия е страшна- ето това е то след толкова години на сцена просто да знаеш как да стоиш в клиповете си...

И все пак се надявам тя скоро да пусне и нещо самостоятелно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Режим "Неприлична"

Не искам да досаждам, но все пак - Оцко на сапун! :1000 (30):

 

"За минута"

Актуален звук, модерен саунд на Оцко и Алек Сандар.

 

--------------

Да си го имаме черно на бяло.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е много добре за мен, очаквах нещо такова и го получих. Сега остава Камелия да пусне и другите неща, които готви и да запуши устите на много хора с новите си проекти :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Режим "Неприлична"

"За минута"

--------------

Да си го имаме черно на бяло.

 

Пропусна важната подробност, че това не е песен само на Оцко, а на Галин и...... Алек Сандар. Цяла вечер чакам някой да се заяде с това, за да го почна и се радвам, бе точно ти го направи. Досега къде беше? Броеше в тубата ли? :whistling: Няма смисъл да броиш. Няма да го пиша актив на Кама, защото песента НЕ Е НЕЙНА. И когато ми се правиш на умник и ми цитираш стари постове, зад които стоя и днес, ще вземеш първо да видиш тези подробности по-долу и след това със сравненията.

 

Та за такива като теб уточнявам очевидните ФАКТИ:

 

1. Песента е на Галин, пише го в заглавието.

2. Музиката е на Галин, пише го в 50 статии, трябва да си го видял.

3. Аранжиментът е на Алекс Сандар и Оцко, значи авторите на музиката стават трима.

4. Текстът е на Галин и някаква негова позната.

5. Клипът определено е идея на Галин, защото такова нещо е елементарно за Камелия.

6. Режисурата определено не е повлияна от Кама - няма нищо изчанчено.

7. Камелия е камо гост в тази песен, пише го в заглавието.

8. Галин и Камелия никога не са нарекли тази песен дует, а само общ проект.

 

Сега да теглим чертата и да направим ИЗВОДИ:

 

По песента са работили поне 5 души и сред тях не е Камелия. Тя е само гост. Очевидно Галин иска да прави определен тип музика, която да е нещо средно между балкански бит на Оцко с американски такъв на Алек Сандар. Очевидно е, че иска да бяга далеч от кръчмарско-хоримашката идилия, в която основният му конкурент Фики, превръща всичко със свое участие. Разделителната линия между тях вече е факт и сега на Галин му остава да си намери подходящи партньори, за такъв тип музика. Какви е намерил досега? Гергана, Кристияна и Ани Хоанг. Последните две му ги натресе Пайнера и той нямаше избор. И понеже знаем, че песента и клипа са готови далеч преди турнето да питам: - Ако зависеше от Галин дали щеше да прави нещо с Ани Хоанг и Кристияна или щеше да предпочете да излезе на турнето с Камелия?

 

Я да помислим сега, какво да прави с тази готова песен Галин и с кой да си партнира така, че да го забележат? Трябва му актуална звезда, щото шефа му отдавна е осигурил втори дует с Галена на Фики. Коя да избере? Малките не стават. Старите като Анелия и Емилия пък са правили дуети с цялата чалга. Такива като Преса не го броят за актив, който да им свърши работа, а дирят нещо сигурно, като Тони Стораро. Мара капарира Азис, Андра пък Миро, а Емилия е с Ави Бенеди. Кой остана? - Камелия.

 

Защо Камелия? - защото отговаря на длъжностната характеристика. Изглежда супер и цяло лято влизаше във форма, защото тази есен ще прави албум. Тя е модерна, атрактивна, харизматична и от 15 години е символ на всичко модерно и анангардно в чалгата. Не е изхабена за дуети и няма дует с български изпълнител. Тя очевидно е перфектен избор не само заради изброените неща, а и заради най-важното, което липсва на Галин.....

 

1. Нов медиен образ, с който да избяга от елементарната си поза на квартален гъзар.

2. Изчистване на "педалски" имидж, който му вмениха като започна да изпъква!!!

 

Сега за позитивите от общ проект с Камелия:

 

Някой ще му каже, че е никой ли? - край с това, той има обща песен с Камелия. Ще хвалят цял ден Фики заради баща му, а него ще го неглижират? - край с това, Камелия е ходещ скандал и покрай нея ще е във всички медии. Ще го броят за изпълнител втора ръка ли? - край с това, на РД излиза с нея на сцената в НДК и вече няма как да не е в "А" група. Ще го пишат мека китка ли? - край с това, та него го е сграбчила в клип най-известната куротрошачка, най-продаваната корица на българският Playboy за всички времена, чалгарката с най-много спечелени конкурси за красота и една от двете му колежки, които са били финалистки в МИС България..... другата е Антонина.

 

А да, какво каза за Оцко, че той ми се загуби в превода? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой забеляза ли, че в първите 3 секунди от клипа звучат вокалите на негъра от песента на Кристиана "Диги дай да"?

 

 

 

Да еба, то било от припева на галиновокамелиевата си песен. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много гласове и гледания има, това не е реално, според мен са купени :)

:zatvorena:

За Фики нищо такова не казваше ама, просто си е хит песента, разбери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Фики нищо такова не казваше ама, просто си е хит песента, разбери.

Бъзика се.

 

Наистина доста гледания е събрала песента - браво! :1000 (33): Докато стане на 24 ч. 100% ще са станали, та дори и надхвърлили 100 000.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно и аз като повечето очаквах дует, а не фючъринг.

Песента си е типична за Галин, но за Камелия е нещо ново.Нейното включване ми е най-интересното нещо в цялата песен.Смесването е кошмар!

За видеото са имали интересна идея, но реализацията куца.Кадрите в дискотеката са напълно излишни.Можеха да си раздвижат иначе хубавите кадри в гората.Монтажа е трагичен обаче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...