Jump to content



Online: Галин feat. Камелия – Само за минута


Препоръчани коментари

  • Отговори 179
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Песента е мега добрата...не знам за какво пак се оплаквате.

Галин прави много модерни песнички и определено ме кефят доста. Камелия е многооо яка и включванията и са много добри. Клипа е много добър. Като цяло 6 точки, много добър проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добър проект за Галин и изключителна излагация за Камелия със смешния autotune, ужасни включвания. Има цял албум, а пуска някакъв необмислен фийчъринг=никаква стратегия и може би осъзнава, че новите й песни не стават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В 4 следобед ли излезна клипът? За 17-18 часа има почти 80 000 гледания. Стотакът му е в кърпа вързан до 4-5. Песента определено става популярна. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен Камелия е свежото в тази песен, Галин ръмжи вече 4-5 поредни проекта, Оцко бийта също ни е познат, но новото и различното е Камелия- със звучене доста нетипично за нея.

 

Единственият минус на този тип проекти е, че са само за клубовете и на концертна сцена ще седят повече от смешно- нито може да бъдат изпяти, нито публиката може да асимилира нещо повече от туп-туп и 2-3 срички от текста.

 

Визията на Камелия с перата е :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен Камелия е свежото в тази песен, Галин ръмжи вече 4-5 поредни проекта, Оцко бийта също ни е познат, но новото и различното е Камелия- със звучене доста нетипично за нея.

 

Единственият минус на този тип проекти е, че са само за клубовете и на концертна сцена ще седят повече от смешно- нито може да бъдат изпяти, нито публиката може да асимилира нещо повече от туп-туп и 2-3 срички от текста.

 

Визията на Камелия с перата е :phpgrin2:

Съгласен с всичко 100% :rap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен Камелия е свежото в тази песен, Галин ръмжи вече 4-5 поредни проекта, Оцко бийта също ни е познат, но новото и различното е Камелия- със звучене доста нетипично за нея.

 

Звученето, която тя хейтеше преди 5-6 месеца. Сега се обърна монетата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звученето, която тя хейтеше преди 5-6 месеца. Сега се обърна монетата.

Е то е ясно, че има някакви договорки вътрешнофирмени за този проект...

Това, което имах предивид е, че за разлика от много нейни колежки, които буквално издоиха Оцко за песни и пускаха по повече от 3 негови последователно ( например Малина), Камелия я чуваме за първи път през призмата на Оцко като аранжор... така както чухме Режима на Преслава преди близо година. Аз лично се надявам да няма повече Оцкови песни, една стига :whistling: В разнообразието е истината :)

 

А отделно, че е featuring

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то е ясно, че има някакви договорки вътрешнофирмени за този проект...

Това, което имах предивид е, че за разлика от много нейни колежки, които буквално издоиха Оцко за песни и пускаха по повече от 3 негови последователно ( например Малина), Камелия я чуваме за първи път през призмата на Оцко като аранжор... така както чухме Режима на Преслава преди близо година. Аз лично се надявам да няма повече Оцкови песни, една стига :whistling: В разнообразието е истината :)

 

А отделно, че е featuring

 

Ама, моля ти се, какви са тези смешни оправдания тип 2 клас!

Камелия си го редеше Оцко, редеше чалгата, че е станала еднаква - а днес я виждаме точна в този Оцков формат на еднотипна песен с всички предни на Галин и куп други! Не вървят вече тези призми-мризми. Ако си поддържа мнението, значи го прави докрай, какви са тези иди си-ела си.

Фийчъринг, а 2 месеца оспамиха света, че подготвяли дует, сега като не ви изнася било фийръчинг. Не ме разбирай погрешно, просто не обичам хора, които не стоят зад думите си, колкото и пич да е Камелия.

Редактирано от pacho
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то е ясно, че има някакви договорки вътрешнофирмени за този проект...

Това, което имах предивид е, че за разлика от много нейни колежки, които буквално издоиха Оцко за песни и пускаха по повече от 3 негови последователно ( например Малина), Камелия я чуваме за първи път през призмата на Оцко като аранжор... така както чухме Режима на Преслава преди близо година. Аз лично се надявам да няма повече Оцкови песни, една стига :whistling: В разнообразието е истината :)

 

А отделно, че е featuring

Ахам,значи пак за поглеждане през призма говорим,както режисъора на "Престъпно е" посгледна Камелия идентично с Мария Илиева и й направи еднакъв ( на места) клип,така и тук Оцко е погледнал през призма Камелия и я е обработил като жена си - Кристиана в дуета й с Галин?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май няма да чукне 100, но нищо, това не е най-важното. Засега тези гледания са рекорд за Галин.

Ще се види след 1 час дали ще има 100 хил. или няма да има..

-----------

Кога ли ще се активизират гледанията??

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро Галин си рекламираше песента като дует. Можеше да напише, че Камелия само взима участие.

 

Ами то тя прави цялата песен, тъкмо започваш да се отчайваш от скука и тя се появява и ти го вдига... настроението. :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината тази песен със сигурност ми се превръща в по-любима и от "Момче без сърце", която му е най-добрата за мен. Предполагам, че ще има доста голям успех, както беше и с нея.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много плахи хейтърчетата нещо. :whistling: Какво ви стана не разбирам? И какво се упражняват едни люде тук в говорене? Музиката си е на Галин, текстът си е на Галин, клипът си е идея на Галин и въобще всичко тук е с марката "Галин". Това, че някакъв си Алек Сандър е правил аранжимента, Камелия е изпяла една партия и се е правила на главна нимфоманка от о. Лесбос в клипа, а самата песен е сглобена в студиото на Оцко не значи, че имат някакво кой знае какво участие като автори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От тела ми показва, че има над 100 хил. от първия клип,а тук - не..

И на лаптопа, и на мобилния ми показва 99 000.

 

Screenshot_2014_09_06_17_08_57.jpg

 

Не можахме да чукнем 100 000 за 24 часа май :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...