Jump to content



Online: Галин feat. Камелия – Само за минута


Препоръчани коментари

  • Отговори 179
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Включването на Камелия е страхотно!Очаквах да вземе повече участие в изпълнението, но нищо.

Иначе като цяло всичко е страшноооооооо!Браво! :1000 (6): :1000 (6): :1000 (6): :phpgrin2: Това ще дъни много мощно в дискотеките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

11 от 10 им давам и за клип, и за песен. Невероятен бийт, интрото е един път, припевът е оргазмичен. Който няма буфер да бяга да си купи, заслужава си само за тази песен дори.

:Vishenka_05:

 

Супер много се радвам, че са заложили на модерен бийт, а не на кръчмарска мазна чалга.

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аами първо, то това си е featuring, не е дует.

Много добър проект. Недостатъкът за мен е само, че не разбирам текста на някои места. Музиката е добра, аранжиментът ми харесва, особено след първия припев, текстът е хубав, добре са римите в припева, или може би повече в куплетите, не запомних от първо слушане, и най-вече в частите на Камелия, тя много добре се включва, харесва ми. Клипът е върхът, проектът е много модерен и различен и клипът е върхът на всичкото, много е добър - идея, динамика, цветове - и приятен за гледане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната песен на Галин, в която основно се разчита на бийт, а мелодията и пеенето почти ги няма. Частите на Камелия правят песента, много добре се включва. Клипът е як, със сигурност най-добрият на Галин, но малко под нивото на Камелия. Кадрите в дискотеката са много излишни и посредствени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз съм разочарован и то много, защото не очаквах Камелия да е един featuring и нищо повече. Мислех, че е дуетна песен. Също и видеоклипът, много е аматьорски, изобщо не са си развили идеята. Иначе тази постановка на пеене на Галин взе да ми писва вече, Камелия пък е толкова обработена, че... Предпочитам Валя и Галин честно казано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз съм разочарован и то много, защото не очаквах Камелия да е един featuring и нищо повече. Мислех, че е дуетна песен. Също и видеоклипът, много е аматьорски, изобщо не са си развили идеята. Иначе тази постановка на пеене на Галин взе да ми писва вече, Камелия пък е толкова обработена, че... Предпочитам Валя и Галин честно казано.

 

+ 1 :crybaby: :crybaby: :crybaby:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах повече участие на Камелия, но пък е едно добро начало на сезона за нея, да пуска другия месец "Малко луд си".

Галин малко дразни с пеене, ама явно трябва да свикваме с този маниер. За сметка нова Камелия наистина прави супер включване, но можеше и да не я обработват чак толкова.

Клипа ми харесва, радвам се, че рекламират SECRETS, една от най-добрите вериги заведения в момента.

Текста ми харесва много, доста хора ще се припознаят в него :3fdb8960598fa63e:

Със сигурност ще се завърти парчето, но е от този тип сезонни хитчета, на които Галин разчита като цяло. Но браво на него, добре си направи реклама на гърба на Камелия.

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да добавя, че е много незапеваема и текстът е супер наблъскан, иначе пак има яки фразички като се заслушах втория път. Но наистина тези кадри в дсикотеката развалят всичко... Камелия е божествена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Б`а Кама му отвъртя главата на тоя Галин. И го плясна 50 пъти по нея след това.... :whistling:

 

Според мен това е проект на Митко Пайнера, направен за кариерата на Галин. Същото е като бъдещият дует, което не е сигурно дали ще е такъв между Галена и Фики, където пак всичко ще е за кариерата на Фики. ОК, според мен добър избор е направил Митака. Така малко-помалко започва да прилича на продуцент, защото с манията си по Преслава, а преди това по Глория и Ивана бях го отписал отдавна....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва! Галин започва да пее по отвратителен начин...Аз също съм разочарован, защото очаквах дует, не некъв featuring...Частта на Кама е яка, но е супер кратка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм разочарован .. сама по себе си песента не е зле, но просто очаквах да е дует в истинския смисъл на думата - нещо като "Кой" например, а то е тип "Твърде късно е". Камелия е яка в клипа и включванията са добри, но не е това което масово се очакваше. Песента си е някакво копие/продължение на "Момче без сърце" и "Все напред" - пак супер наблъскани фрази, тва нещо абсурд да се изпее нормално на живо, Галин пак ще предъвква половината думи и ще се задъхва като на турнето. Да вземе да си смени маниера на пеене, че е по-зле и от Андреа в това отношение. Иначе май добре тръгва проекта, гледам за кратък период е събрал висока репутация в Ютуб.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин кога ще пее така ?

 

Айде разкарай Фикито от тая тема. Амън от манията ви по всичко свързано с Галена. :gun_bandana: И да, Митко Пайнера сложи Галин срещу Фики, а зад тях са Галена и Камелия - най-конвертируемите му изпълнители в момента. Който не верва да им ходи по участия, за да се увери сам. И не ме цитирайте, че отивам на работа и 2 дни няма как да ви отговоря. А изтърканите клиширани очаквания на някои тук за нещо като "Кой" сами по себе си говорят, за нивото на някои хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...