Jump to content



Месоядство + лакомия


Препоръчани коментари

Понеже напоследък много ям и реших, че темата е много добра. Та да се запознаем и с други хранителни навици освен вегетарианските. Темата е за хората обичащи кибапчита и кюфтиета. Споделете коя е любимата ви марка салам, суджук, луканка. Любимото си ястие от месо. Мисля, че тук има много чревоугодници и темата ще е интересна.

meat.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Честно казано любимото ми месо е пилешкото, а също така много обичам и риба. Най-любимите ми ястия съдържат месо, това са руло "Стефани" и пълнени чушки с ориз и кайма. Много ги обичам тези ястия. Като малък обичах колбаси, но последните години все по-рядко си хапвам такива, някак не са ми толкова вкусни, само на сандвичи, най-обичам пушеното месо сякаш. За сега споделям това, но имам още много неща да кажа по темата. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Често ми се случва със седмици да не ям месо и не го усещам да ми липсва. Но ям много луканкови салами, кренвирши, над'ници и всякакви такива боклуци. :1000 (29):

Обичам пилешко, пуешко, свинско, телешко, заешко, по всякакъв начин, но предпочитам по-чистите меса, т.е. гърдички, филенца и т.н. да няма тлъсто и разни хрущяли. :1000 (29):

От рибата уважавам най-много херингата, балканската пъстърва и скумрията.

Като си прочета поста и всичко води до лакомията... хах

Редактирано от pacho
Link to comment
Сподели в други сайтове

Махнете зеленчуците, които придават красивия вид на снимката.

 

 

Ще остане само месо от заклани животни..... червено, кръваво, гнусно. Бон апети.

 

Има си тема за теб, отиди в нея, не съм видял някой да обижда тревопасните, а ти си позволяваш да го правиш.

 

П.п. Като се замисля, месото е навсякъде, дори в любимата ми руска салата. Иначе много марзя бялата мазна част на всичко, ако ми попадне в устата случайно ми е много кофти, не мога да го преглътна даже. :D

Със сигурност не обичам заешко месо, има странен аромат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има си тема за теб, отиди в нея, не съм видял някой да обижда тревопасните, а ти си позволяваш да го правиш.

 

П.п. Като се замисля, месото е навсякъде, дори в любимата ми руска салата. Иначе много марзя бялата мазна част на всичко, ако ми попадне в устата случайно ми е много кофти, не мога да го преглътна даже. :D

 

Да, отвратително е - и в заведения плюя в салфетки!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пилешко и пуешко разбира се. Обожавам и плодове, зеленчуци не толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, отвратително е - и в заведения плюя в салфетки!

 

Сега си обяснявам защо Анелия плюе по участия. :roll1:

 

Пилешко и пуешко разбира се. Обожавам и плодове, зеленчуци не толкова.

 

Дам. Искам да кажа, че в домашното месо е истината. Като ям пиле от баба е мега вкусно, а в ресторанти и в магазина не винаги. Да е жива и здрава жената, че ме храни толкова години с качествена храна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега си обяснявам защо Анелия плюе по участия. :roll1:

 

 

 

Дам. Искам да кажа, че в домашното месо е истината. Като ям пиле от баба е мега вкусно, а в ресторанти и в магазина не винаги. Да е жива и здрава жената, че ме храни толкова години с качествена храна.

 

като цяло, в България последните години месото не ми е никак вкусно. Не знам с какво го блъскат, но или е безвкусно, или гадно... А в чужбина се размазвам да набивам мръвки.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

като цяло, в България последните години месото не ми е никак вкусно. Не знам с какво го блъскат, но или е безвкусно, или гадно... А в чужбина се размазвам да набивам мръвки.

 

На мен пък в чужбина ми е съмнително месото, не знам защо. Като цяло храната цялата, ако не е опакова там ми е такава, но месото най-вече.

Месо има и в пицата и в дюнерите, не знам дали бих се лишил някога от него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък в чужбина ми е съмнително месото, не знам защо. Като цяло храната цялата, ако не е опакова там ми е такава, но месото най-вече.

Месо има и в пицата и в дюнерите, не знам дали бих се лишил някога от него.

 

Ми в чужбина ми прави впечатление, че си държат на селското и затова ми е вкусно. :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми в чужбина ми прави впечатление, че си държат на селското и затова ми е вкусно. :)

 

А ние понеже сме големи еврпопейци, се присмиваме на хората работещи във ферми и предлагащи ни качествено месо и си внасяме от чужбина с химия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ние понеже сме големи еврпопейци, се присмиваме на хората работещи във ферми и предлагащи ни качествено месо и си внасяме от чужбина с химия.

 

Именно! Но и тук това произвеждаме, много долно качество при това. Ужасни истории са ми разказвали хора, които търгуват със суровини за хранително-вкусовата промишленост. Самите те ме посъветваха да не ям месо от почти всички водещи производители у нас... Най-сигурно е от бабите на село!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно! Но и тук това произвеждаме, много долно качество при това. Ужасни истории са ми разказвали хора, които търгуват със суровини за хранително-вкусовата промишленост. Самите те ме посъветваха да не ям месо от почти всички водещи производители у нас... Най-сигурно е от бабите на село!

 

Те за това и децата на село са по-здрави от тези в града, нямащи баба и дядо на село. Голямо роля играе това. Същото е и с плодовете и зеленчуците, както и с млякото, май само яйцата не подлежат на обработка, ама храната на кокошките снасящи ги може да съдържа и някакви нередни съставки. :D

 

 

П.п. Обожавам филе Елена. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те за това и децата на село са по-здрави от тези в града, нямащи баба и дядо на село. Голямо роля играе това. Същото е и с плодовете и зеленчуците, както и с млякото, май само яйцата не подлежат на обработка, ама храната на кокошките снасящи ги може да съдържа и някакви нередни съставки. :D

 

 

П.п. Обожавам филе Елена. :D

 

Отдавна не съм ял вкусни плодове, а преди залагах предимно на тях. :( Само динята ми е вкусна.

Ябълки йок...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без месо не сядам на масата!

Не съм капризен, но не ми се сладко без месо.Държа на вкусно приготвената храна, аз лично обичам да готвя.

Не съм имал проблеми с килограмите, освен с тяхното набавяне.... в последно време и този проблем реших.

Смятам, че храната трябва да ти доставя удоволстиве, както и всичко, което правиш.Разбира се всичко да е в границите на нормалното и "здравословното"."Здравословното" в кавички, защото не съм сигурен кое е такова. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато четях коментара на Fuck off, имах чувството, че чета моите вкусови предпочитания. :1000 (29):

Падам си най-много по пилешкото, обичам го всякак, но най-вече на грил.

Любимото ми ястие е руло "Стефани" и свинско в омлет. Любимата ми салата е Руската.

Не понасям заешко. Долу бабата (съседката) на първия етаж цялата им рода обожава заешко, гледат си зайци в двора и всяка събота/неделя омирисват цялата къща на чомлек. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пилешко и свинско... другото не ме кефи особено... може би и заешко. Дано няма защитници на природата във форума :1000 (29): :1000 (29): Но реално, дори и едно стръкче магданоз е убийство и издевателство над живо същество, което диша :1000 (29):

Изводът, не бъдете вегИтарианСИ
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Телешко - за пържола.

Пилешко - за скара.

Пуешко - за филе.

 

Аз съм много странен месояд ... не понасям дреболии, шкембе чорба, пиле на грил, всякаквите му там сърца, дробове и т.н.

 

Обичам месото да е плоско. :1000 (29):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственото ястие с месо което хапвах (понасям) е грах с телешка кайма, която нашите правят, получава се нещо като мусака, но като цяло месо почти не обичам и да си призная само грахта и морковите си изяждам, каймата я оставям. :1000 (29): Обичам риба, предимно сьомга, рулца от раци и предимно морски деликатеси. Не ми допада нито свинско, нито телешко, агнешко и пр. не обичам месо като цяло, имам афинитет към сладкишите и постните ястия, картофи и т.н. А заек също не понасям, опитвал съм - горчи ми. Агнешко също не ми харесва, от пилешкото, едно бивше гадже правеше хубаво панирано пиле, но пак не ми допада като цяло.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...