Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Mousie каза:

Ами затова на такива хора гледай като на такива, дето имат проблем и са за психолог. И не им се връзвай, защото те самите не осъзнават колко са криндж. Дали ще са на Галена, Преслава и тн, все тая. Мислиш ли, че на тях им е лесно да не са окей със себе си и затова да припадат по “успехите” на некви хора? 😂

Такива обсебени дето се бутат по всяко участие и вървят да лижат задника на някой, няма какво да ни ги хвалят.... Първо те не се вълнуват от техния живот, техните проблеми, а от един единствен човек - някой си певец или певица... Сравняват, бройкат гледания и са на всяко участие на все едно Кой/Коя? За тях целия живот - е този изпълнител. Сравняват в интернет... като СЧЕТОВОДИТЕЛИ, плюят по другите и нищо друго не ги интересува. Никакви интереси, тоя или тая за тях вече е ИКОНА!
Направо са:

 

  • Like 4
  • Dislike 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

То рейв партитата са по-голямо дъно и от чалгарските ппц.

Ходих миналата година и е в пъти по-яко по една единствена причина - ди джея е истински ди джей и прави чудеса, без да се е налагало цял жанр да му се изсипва с еднакви песни. А кой ще се надере и ще открие дъното на купона вече си е личностна характеристика, за радост никога не съм бил от тоя тип и затова съм се забавлявал истински. :D

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Ходих миналата година и е в пъти по-яко по една единствена причина - ди джея е истински ди джей и прави чудеса, без да се е налагало цял жанр да му се изсипва с еднакви песни. А кой ще се надере и ще открие дъното на купона вече си е личностна характеристика, за радост никога не съм бил от тоя тип и затова съм се забавлявал истински. :D

Ами явно си бил от 1-2% хора там,които не са били надрани😀

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Danger. каза:

Пресовите, които си останаха с най-голямата боза и флоп за лятото тръгнали да коментират двата тотални хита на Галена :ae:

Ама дали Галена или Преслава ще извади хит, има ли значение? “Хит” слушан сред тийнейджъри и цигани. Вие не се ли замисляте, че масово гледанията в Ютюб идват от махалите? Какво постижение е това?

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Danger. каза:

Пресовите, които си останаха с най-голямата боза и флоп за лятото тръгнали да коментират двата тотални хита на Галена :ae:

Преска като избухне с някоя хитачка в скоро време, друга песен ще се пее, знаем го това. 😂 

То човек се включва, защото такива небивалици се пишат, пък те ще те изкарат с психически отклонение, защото с 2 клика можеш да намериш всичко, което твърдиш и имаш социален живот, а не киснеш денонощно тук да плюеш.. Думи нямам вече 🤐😂

  • Like 1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, petya1 каза:

Преска като избухне с някоя хитачка в скоро време, друга песен ще се пее, знаем го това. 😂 

То човек се включва, защото такива небивалици се пишат, пък те ще те изкарат с психически отклонение, защото с 2 клика можеш да намериш всичко, което твърдиш и имаш социален живот, а не киснеш денонощно тук да плюеш.. Думи нямам вече 🤐😂

Ама да видя някой да говори за теб специално или за някого за участия и преследване? Предполагам, че не си от тия фенове, нали? Които тичат след Галена? Защото имало такава фенка и на Преслава. Специално за нея и другите такива става дума, за това говорим с @Mousie
На Преска няма какво да й берем грижата, защото и тя, както и Галена си ходят по почивки, правят си кефа, ядът си, пият си, пушат си.... но тук някои хора броят гледания и се интересуват коя е изкарала хит и коя флоп. Спори се за това. И не, можеш да видиш, че никога не съм броял гледания! Във форума на времето по друг начин разбирахме коя песен е хит, явно днес гледанията са някакъв барометър. 
Прекалено голям егоист съм за да гледам живота на любимката си или на друг изпълнител. Нямат нещо повече от това което аз имам, освен, че са популярни, а тук да си популярен има и своите огромни минуси. И ето един от тях - обсебени фенове. Така, че и това не е окей. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

Ами явно си бил от 1-2% хора там,които не са били надрани😀

Трудно е да се прецени, тъй като хората бяха повече, отколкото в последните години съм виждал в чалга клуб. :D Аз в същия този период бях ги наредил няколко съвсем различни едно от друго музикални събития - рейв, чалга и концерт на Лили Иванова - и това ми стигна, за да преценя трайно, че независимо от смяната в модите, Кралицата е истинският ТОП, който остава.

Между другото, наскоро и истинската нашумяла мода в Бг шоубизнеса - ЕРГЕНЪТ - се възползва от комерс популярността си, за да направи много интересен и успешен пиано концерт, за който чувам добри отзиви. Чалгата вече до такава степен е смазана, че е използвана само за присмех, а тези които имат ум се възползват, за да градят трайно име.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, petya1 каза:

Преска като избухне с някоя хитачка в скоро време, друга песен ще се пее, знаем го това. 😂 

То човек се включва, защото такива небивалици се пишат, пък те ще те изкарат с психически отклонение, защото с 2 клика можеш да намериш всичко, което твърдиш и имаш социален живот, а не киснеш денонощно тук да плюеш.. Думи нямам вече 🤐😂

Пхахахахаах, а ако наистина си набор ‘93 и толкова припадаш по някаква чалга певица, че не можеш да видиш реалността… И аз нямам думи. Човек на 30+ да е обсебен от чалга певица… Смятай

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, petya1 каза:

Преска като избухне с някоя хитачка в скоро време, друга песен ще се пее, знаем го това. 😂 

То човек се включва, защото такива небивалици се пишат, пък те ще те изкарат с психически отклонение, защото с 2 клика можеш да намериш всичко, което твърдиш и имаш социален живот, а не киснеш денонощно тук да плюеш.. Думи нямам вече 🤐😂

Големия социален живот в България. Да, аз си казвам, че живея в скучна страна където просто няма много социален живот. Работя вечер щото през деня скатават и не мога да се концентрирам. Но като ида в БГ мога да седя и да се смея на тия със социалния живот, защото не си броя стотинките. И ако социалния живот за теб се изчерпва да ходя по дискотеките 24/7 и да ми грачи Галена - по добре са нямам. Не казвам, че не й ходя на участия. Но знам какво се случва на тях.

Никой не я плюе, това което хората ти казват е:

1. Емрах е купил некви неща

2. Ергенът е хит по дискотеките и махалите, но не е хитът ала. Шушана, Кой и т.н.

А вие само дебнете кой кога е захапал Галена и веднага с арогантно поведение демонстрирате, какво всъщност ? 

  • Like 4
  • Haha 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Mousie каза:

Пхахахахаах, а ако наистина си набор ‘93 и толкова припадаш по някаква чалга певица, че не можеш да видиш реалността… И аз нямам думи. Човек на 30+ да е обсебен от чалга певица… Смятай

Виждал съм момичето да пише и ми се струва интелигентно честно казано. Аз например не визирах нея. Не е от хората които влизат в конфликти, тактично дава мнението си. Точно и това имах предвид, че тя не е от този тип фенове според мен. Но сигурно има други такива от тук - навярно? Не знам някой дали би си казал.... А за тая Киронова много интересно ми стана? Обсъжда се? Каква е тая? И знае ли, че това което прави не е окей за самата нея? Едно е да цъкаш от телефона или все едно лаптоп, компютър да пишеш във форум - това може да се случи навсякъде и по всяко време.... но друго е да се вълнуваш толкова много от всяка подробност, всеки успех, всяко едно гледане и коментар под клипче и да си пръв на всяко участие. Явно нямаш време за себе си. Това вече - не е окей! Отново! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Mousie каза:

Ама дали Галена или Преслава ще извади хит, има ли значение? “Хит” слушан сред тийнейджъри и цигани. Вие не се ли замисляте, че масово гледанията в Ютюб идват от махалите? Какво постижение е това?

А бе и двете пеят по празници на градове и там е пълно с доста деца, които им пеят песните. В дискотеките да кажем са основно тийнейджъри и студенти. Ама в заведения като Джанам или C'est la vie, където само една пържола ти е над 100лв,  малко трудно да ходят студенти.  В механите също повечето хора са над 30год. Пък и там се пускат нови песни, не ся замръзнали в 2008г. Далеч не ги слушат само цигани и тийнейджъри, както се изкарва тук. 

  • Like 4
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, petya1 каза:

Вие излизате ли, хора? 😂 Няма как някой да ме убеди, че излиза по заведения и "Ергенът" не е тотален хит. В инстаграм, тик-ток, фейсбус е същата работа. Песента гърми навсякъде, ама у Рамания щом не я харесват и хайде веднага тъпотията с купени гледания (доказателства пак няма, нали) . Само тук успехите на Галена могат да се принизяват, само защото при други към момента липсват. И "Горчиво" се очертава голяма хитачка, но просто с "Ергенът" избиха рибата. То само като чуеш парчето, става ясно,че ще е голям хит. 

Само от 1 качен саунд има над 5000 тик-ток клипчета. Някой, ако намери  и другите, нека ги добави. 

https://vm.tiktok.com/ZGJQk4BUF/

Другите неспирни глупости,че не могла да пее и каква лидерка е, даже не си заслужава коментар. 

На мен в тик той не ми е излизала. Сега на мода е малката Преслава! Истински феномен!!! 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, petya1 каза:

А бе и двете пеят по празници на градове и там е пълно с доста деца, които им пеят песните. В дискотеките да кажем са основно тийнейджъри и студенти. Ама в заведения като Джанам или C'est la vie, където само една пържола ти е над 100лв,  малко трудно да ходят студенти.  В механите също повечето хора са над 30год. Пък и там се пускат нови песни, не ся замръзнали в 2008г. Далеч не ги слушат само цигани и тийнейджъри, както се изкарва тук. 

То и една бутилка уиски в Студентски град преди няколко години ти беше 170 лв, смятай...
Майка ми като малък ме мъкнеше с нея по дискотеки.... 2004 в Планета Клуб, което всъщност държеше неин приятел 95% и 5% Рени, а се говореше , че заведението е на Рени, но това е друг въпрос... Аз така и прослушах чалга. Същият този човек сега държи и суши заведение и едно друго в което стана престрелка, но не ми се навлиза в подробности точно. Та, там да ти кажа, купа плодове, пиене... не става да отидеш и да стоиш на чаша вода например или кафе....
100 лв пържола? 😮 Добре че съм вегетарианец! 

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък Преслава е тазгодишния катализатор, който съвсем доказва фалшивата слава на ред други изпълнители през годините. Както констатирах и предните дни - дойдоха времената, в които и тя като Десислава, Анелия, Камелия и т.н. да не вижда хит с всяка песен и дори да има поредица от неуспешни. Съвсем очаквано нещо и в световния шоубизнес за изпълнители с толкова дългогодишни кариери. И в този ред на мисли флоповете на Преслава само я издигат още повече като показват, че предходните песни поне в нейния си канал са си били с реални цифри. Докато какво правим ако Галена и на 50 години продължи да бичи по 20-30 милиона с лекота - сериозно ли се очаква да приемем, че точно пък тя, дето масовия българин така и не я призна, е чак такава звезда?

Та дори и да им сравним цялостната YouTube гледаемост само на тях двете за всички години няма начин едната да е с чак толкова огромна преднина пред другата.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, SG каза:

Трудно е да се прецени, тъй като хората бяха повече, отколкото в последните години съм виждал в чалга клуб. :D Аз в същия този период бях ги наредил няколко съвсем различни едно от друго музикални събития - рейв, чалга и концерт на Лили Иванова - и това ми стигна, за да преценя трайно, че независимо от смяната в модите, Кралицата е истинският ТОП, който остава.

Между другото, наскоро и истинската нашумяла мода в Бг шоубизнеса - ЕРГЕНЪТ - се възползва от комерс популярността си, за да направи много интересен и успешен пиано концерт, за който чувам добри отзиви. Чалгата вече до такава степен е смазана, че е използвана само за присмех, а тези които имат ум се възползват, за да градят трайно име.

Честно казано е за предпочитане полупразен чалга клуб,от препълнено с наркомани,дилъри и всякакви такива утайки рейв парти.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Mousie каза:

Пхахахахаах, а ако наистина си набор ‘93 и толкова припадаш по някаква чалга певица, че не можеш да видиш реалността… И аз нямам думи. Човек на 30+ да е обсебен от чалга певица… Смятай

Нали си на ти с психологията, образовай се първо какво е обсебен, че тези опити за затапки 1 клас са мега смешни. 😂😂😂 От дъжд на вятър пиша в този форум, но иначе съм била обсебена. Дето само днес сигурно имаш повече коментара от мен за месеци на тема Галена. 😂😂😂

 

  • Like 2
  • Sad 1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

Честно казано е за предпочитане полупразен чалга клуб,от препълнено с наркомани,дилъри и всякакви такива утайки рейв парти.

Еее тези партита, на които аз бях не бяха баш толкова зле. :D Даже повечето присъстващи, макар и половината надрусани, създаваха вид на много по-културни хора от стандартния посетител на чалготека.

Имал съм късмет, може би. По този повод да се поздравим с един хит, който лично ще поръчам на следващото рейв парти, за да мога после да закачам Рамания, че Доня е пускана на такива места повече от Ергенът.🤪

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, petya1 каза:

Нали си на ти с психологията, образовай се първо какво е обсебен, че тези опити за затапки 1 клас са мега смешни. 😂😂😂 От дъжд на вятър пиша в този форум, но иначе съм била обсебена. Дето само днес сигурно имаш повече коментара от мен за месеци на тема Галена. 😂😂😂

 

Кажи сега яка ли си? Как изглеждаш ? Имаш ли яко тяло за кючеци на Ергена?

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

Еее тези партита, на които аз бях не бяха баш толкова зле. :D Даже повечето присъстващи, макар и половината надрусани, създаваха вид на много по-културни хора от стандартния посетител на чалготека.

Имал съм късмет, може би. По този повод да се поздравим с един хит, който лично ще поръчам на следващото рейв парти, за да мога после да закачам Рамания, че Доня е пускана на такива места повече от Ергенът.🤪

Аз имам тотални различни впечатления както стана ясно😀 Все пак зависи и в кои чалготеки ходиш,в някои наистина ходят само най-големите утайки и филмари.

Тя Деса не беше ли ДЖ на някакво подобно парти? Помня че имаше нещо с водката Абсолют.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, petya1 каза:

Нали си на ти с психологията, образовай се първо какво е обсебен, че тези опити за затапки 1 клас са мега смешни. 😂😂😂 От дъжд на вятър пиша в този форум, но иначе съм била обсебена. Дето само днес сигурно имаш повече коментара от мен за месеци на тема Галена. 😂😂😂

 

Като стана дума, обмисляме някои неща модераторите, не точно в тази сфера. По-скоро аз им дадох идея, която ще видим дали и вие ще възприемете в скоро време. Тагвам ги тук, нищо че не става въпрос за поп-фолк @Stela @meleto @pechenko @Willy колеги да обсъдим това, ако сте съгласни тук за идеята която дадох и да правя темата тези дни като ми остане времето?
Не е свързано с поп-фолк, на тема ЗДРАВЕ е, но мисля, че ще бъде полезно за всеки от Вас? Допитах се до другите раздел или тема и решихме да бъде тема и да видим какъв ще е интереса. Като цяло всичко свързано със ЗДРАВЕТО което ни вълнува. Ако някой го интересува ще обясним по-подробно. @Stela прие идеята да ми помага за една част от тази тема за която и тя има интереси. Оставам това тук. Ако някой го интересува да пита, защото ни е най-посещаваната тема тази... Може да го обсъдим и Вие също да дадете идеите си? Сигурен съм, че ще ви бъде интересно да научите повече....

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи “слушат я само циганите, хит е по махалите” и т.н?

Аз се кефя на песни като Ергенът, Банкомата, Чупки в кръста и останалите мазнотийки (на баш циганските песни обаче грам не се кефя), но в същия момент си пускам и нормален и комерсиален попфолк. 

Че по-голямата част на Ергенът дори не е цигания, особено частите на Галена са си рапиране подобни като в Тръпката. Факт е, че е тотален хит и само тук се отрича.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Че по-голямата част на Ергенът дори не е цигания, особено частите на Галена са си рапиране подобни като в Тръпката. Факт е, че е тотален хит и само тук се отрича.

Писенце, мен това ми е проблема. Никой не го отрича, моля те намери ми мнение в което се казва песента не е хит. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Писенце, мен това ми е проблема. Никой не го отрича, моля те намери ми мнение в което се казва песента не е хит. 

Не знам какво сте писали всички, скролвам ви набързо, но видях, че има някакво недоволство. Песента може да има подсилване от родата, но е тотален хит и я чувам навсякъде. А относно за гледанията - ако паднат рязко, както гледанията на Алфа с 80-90%, тогава коментирайте за изкуствен трафик.

Малко ми е смешно да защитавам проект, в който Емрах участва, тъй като ми е страшно антипатичен, затова и няма да се занимавам повече.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Аз имам тотални различни впечатления както стана ясно😀 Все пак зависи и в кои чалготеки ходиш,в някои наистина ходят само най-големите утайки и филмари.

Тя Деса не беше ли ДЖ на някакво подобно парти? Помня че имаше нещо с водката Абсолют.

Аз съм ходил на куп чалготеки в общо взето цялата клубна ера за чалгата и почти никога не ми е харесвало, пък дори и когато Десислава отново беше в зенита си и с желание ходих да й се кефя. Клуб Порте във Варна ми беше направил впечатление, че е почти като бална зала, там между другото и Гери-Никол, още преди да се сгромоляса, беше ходила на участие на Десс.

Десислава беше ди джей в клуб Петък, да, аз бях там и много ми хареса. Тя също така беше дошла под ръка и с Бой Джордж като специален гост на едно негово подобно участие в София - за всички, които евентуално са се съмнявали, че и тук послъгва и не го познава наистина.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...