Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Danger. каза:

Не знам какво сте писали всички, скролвам ви набързо, но видях, че има някакво недоволство. Песента може да има подсилване от родата, но е тотален хит и я чувам навсякъде. А относно за гледанията - ако паднат рязко, както гледанията на Алфа с 80-90%, тогава коментирайте за изкуствен трафик.

Малко ми е смешно да защитавам проект, в който Емрах участва, тъй като ми е страшно антипатичен, затова и няма да се занимавам повече.

Е той проекта е на любимката ти котенце, знаеш че тя се скри зад фичър само ако нещо се насере песента. Иначе се е наквасила там, защото е знаела, че тва е ако не хита, то един от топ хитовете на лятото. Дори @Willy спомена, че е купнал нещо. Песента е хит, но ти знаеш, че не е "Кой" или "Пей, сърце". 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, petya1 каза:

Нали си на ти с психологията, образовай се първо какво е обсебен, че тези опити за затапки 1 клас са мега смешни. 😂😂😂 От дъжд на вятър пиша в този форум, но иначе съм била обсебена. Дето само днес сигурно имаш повече коментара от мен за месеци на тема Галена. 😂😂😂

 

А щото това не е затапка от 1 клас? Теб също те съветвам да се образоваш какво е, но не искам да продължавам спора, защото си има-няма 10 години по-голяма от мен и ще стане неуважително. А думата затапка не се използва почти вече, ъпдейтни се. А относно това, че пиша, ми щом провокирам и ми отговарят, що да не пиша?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросът с хитовостта на Ергенът е принципен. И аз съм се кефил на подобни чалги през годините и бих признал, че са успешни сред супер стеснения чалга кръг. Но това ли трябва да им е признанието на чалга изпълнителите към днешна дата? Тотално падение е звезда, мачкала от най-големите сцени на България, към 2023 да се спасява с подобни локални, сезонни простотии.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Olay каза:

Каква драма, чалга певица пуснала кючек. Нещо невиждано

Но е проблем, когато Десислава, Анелия и т.н. го правят и дори имат такива хитове. Само при такива като Галена е различно мерилото, защото е внушено какви са лидерки.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, FikLena каза:

Глория

INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

Първо, не му е казвала че ще си помисли. Май е забравил че сам качи чата си с нея където само казва че “не се вижда в предаването му на този етап”. 
Второ, не знам защо се държи все едно са му длъжни. И за Лидия върти очи за това че не приела поканата му.

Лидия и Глория са всеизвестни анорексички. Какво смята да ги храни в това предаване?
Алисия и Джордан като нагъват палачинки и пържоли за шепа лайкове в Тикток това не означава че целия жанр ще се изреди.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

Но е проблем, когато Десислава, Анелия и т.н. го правят и дори имат такива хитове. Само при такива като Галена е различно мерилото, защото е внушено какви са лидерки.

Деса и Анелия не е никакъв проблем, даже не пускам достатъчно гюбеци. При Галена е различно, щото тя различно от кючеци почти не пуска, но пък и тя не е Деса и Анели. 

Абе важното е шотовете шотовете да завъртим!

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

Лили Иванова бе бурно аплодирана от Преслава, Софи Маринова и Меди при изявата си на сцената в луксозно столично заведение през седмицата.

И Палома била там! :D А и Сабито 😮 :D 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Lelqtian каза:

Деса и Анелия не е никакъв проблем, даже не пускам достатъчно гюбеци. При Галена е различно, щото тя различно от кючеци почти не пуска, но пък и тя не е Деса и Анели. 

Абе важното е шотовете шотовете да завъртим!

 

Много правилно, като се замисли човек. ДС фенс сме си я отхвърлили нашата, защото вече е просто една рандъм чалгарка, но от последните 6 песни за изминалата година има само 1 кючек и 1 ромска балада. Останалото си е поп-фолк като на Галена. Ама то Десови и Анелиеви просто искаме друго ниво от нашите, което за Галс фенс явно не важи.

Meanwhile Галя никога не е имала песен като Party Animals. Ирония на съдбата.

преди 12 минути, DevilWish каза:
SIGNAL.BG

Лили Иванова бе бурно аплодирана от Преслава, Софи Маринова и Меди при изявата си на сцената в луксозно столично заведение през седмицата.

И Палома била там! :D А и Сабито 😮 :D 

И още тия дни приятелката й Галена също ще пее там, да развали вкуса на публиката. :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Много правилно, като се замисли човек. ДС фенс сме си я отхвърлили нашата, защото вече е просто една рандъм чалгарка, но от последните 6 песни за изминалата година има само 1 кючек и 1 ромска балада. Останалото си е поп-фолк като на Галена. Ама то Десови и Анелиеви просто искаме друго ниво от нашите, което за Галс фенс явно не важи.

Meanwhile Галя никога не е имала песен като Party Animals. Ирония на съдбата.

И още тия дни Галена също ще пее там, да развали вкуса на публиката. :D

❤️ 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама влизам си аз в youtube и изведнъж прочетох Глория - 100 години :D 

100 години класика в жанра - цупене, муцуни, дивани и бални рокли.... ❤️ 
 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Аз съм ходил на куп чалготеки в общо взето цялата клубна ера за чалгата и почти никога не ми е харесвало, пък дори и когато Десислава отново беше в зенита си и с желание ходих да й се кефя. Клуб Порте във Варна ми беше направил впечатление, че е почти като бална зала, там между другото и Гери-Никол, още преди да се сгромоляса, беше ходила на участие на Десс.

Десислава беше ди джей в клуб Петък, да, аз бях там и много ми хареса. Тя също така беше дошла под ръка и с Бой Джордж като специален гост на едно негово подобно участие в София - за всички, които евентуално са се съмнявали, че и тук послъгва и не го познава наистина.

Така е,Порте беше топ навремето,но сега си е занемарена. Сега Може би само Театро са по-класни дискотеки,всички останали са от средно към ниско ниво.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, xroflx9 каза:

Така е,Порте беше топ навремето,но сега си е занемарена. Сега Може би само Театро са по-класни дискотеки,всички останали са от средно към ниско ниво.

Как ще са класни бе човек, Ивана и Глория пеят там по два пъти в месеца и в двете. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Mousie каза:

Ами затова на такива хора гледай като на такива, дето имат проблем и са за психолог. И не им се връзвай, защото те самите не осъзнават колко са криндж. Дали ще са на Галена, Преслава и тн, все тая. Мислиш ли, че на тях им е лесно да не са окей със себе си и затова да припадат по “успехите” на некви хора? 😂

Бас хващам че и аз и други които индиректно нападаш вече няколко дни, имаме много повече живот, приятели и случки от теб, но продължавай да се бъркаш кой какво пише, за къде и какво трябва да прави. Тия дето по форуми, чатове и друго, се имате за най-велики, над нещата и над другите най-често сте най-зле и ментално и физически. Примери бол.

И не знам как Ергенът всеки ден прави по 400к+ като имаше само един такъв ден и то когато гледанията в сайта не са засечени за 24ч. Цели 100хлд. по-малко прави. Леко нагло си налагате лъжите.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DevilWish каза:

 

100 години класика в жанра - цупене, муцуни, дивани и бални рокли.... ❤️ 
 

Поне ще бъде запомнена с нещо, а някои няма да имат и тази чест.

Иначе да не се лъжем, муцките, мятането на коси и това маниернече се превърнаха в стандарт за едно 80% от фолкаджийките.

Между другото и Лили Иванова е известна с маниерите си и разпъването на ръчичките, даже много са я запомнили с една нейна фраза в някакво старо интервю, в което е казала и показала с ръка "Пет пъти съм се омъжвала, пет пъти съм се развеждала, пет пари не давам!" :D 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

Поне ще бъде запомнена с нещо, а някои няма да имат и тази чест.

Иначе да не се лъжем, муцките, мятането на коси и това маниернече се превърнаха в стандарт за едно 80% от фолкаджийките.

Тъжното е, че ще бъде запомнена с това и по - малко с творчеството си. Айде сега, ти поне си от нефанатичните й фенове и знаеш, че е така. Иначе да, за фолкаджийките си прав, но е смешно да си бил 10/12 години на абсолютния връх и Азис да ти е направил два мегахита.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис към днешна дата кой е? Докара я до там да рекламира милион неща всяка година, докато Глория ще пълни пак зала, т.е. има си професия и си я работи. Хич не ми го набутвай този, успехите от последните му години са супер моментни. Иначе тя, че има много трески за дялане в кариерата си има, но това е друга тема. Последните години тотално е сдала багажа, явно иска да си почива.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

Как ще са класни бе човек, Ивана и Глория пеят там по два пъти в месеца и в двете. 

Е,в другите където пеят Антонио,Джия,Данчо,Дион и всякакви такива утайки ли са по-класни? По-добре Гюрга и Ванча да слушам.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

Азис към днешна дата кой е? Докара я до там да рекламира милион неща всяка година, докато Глория ще пълни пак зала, т.е. има си професия и си я работи. Хич не ми го набутвай този, успехите от последните му години са супер моментни. Иначе тя, че има много трески за дялане в кариерата си има, но това е друга тема. Последните години тотално е сдала багажа, явно иска да си почива.

Проблема е, че е тъпа на гъз. Затова й песните й се забравиха. Щом една Мина, Миле Китич, Азис, и сие правят бати хитовете от нейните тракове, песните са ок, текстовете са ок. Проблема е изпълнителя. Не говорим дали харесваме Туца Гуцева, но ето урок за всички курволетки как се прави като цял интернет те клеца буквално и иска да те направи СМЕШНА:

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Азис към днешна дата кой е? Докара я до там да рекламира милион неща всяка година, докато Глория ще пълни пак зала, т.е. има си професия и си я работи. Хич не ми го набутвай този, успехите от последните му години са супер моментни. Иначе тя, че има много трески за дялане в кариерата си има, но това е друга тема. Последните години тотално е сдала багажа, явно иска да си почива.

Шугар дади!

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Миле Китич кавърчето не е никакъв хит. Иначе не може да си с рогата напред и да успяваш, това го няма нито в частния бизнес, нито в шоубизнеса. В този свят никой не идва научен и всеки има нужда от помощ. Ако си умен - ще си я намериш, ще си платиш за нея, ще си я осигуриш по някакъв начин, ако не си - ще тъпчеш на едно място. Е, явно тя смята, че няма нужда от помощ за кариерата си. Аз се надявах Симона да вкара глътка свеж въздух, а тя си държи да е част от трио Българка - аз, мама и баба и няма мърдане, нито за нея, нито за майка й. Както Глория беше казала "Толкова си мога". Все пак ми допадат повечето й песни от последните години, само представянето малко й куца, за мен трябва да обърне каруцата - да не издава песни 2 години и да направи нещо като завръщане с цял албум, яки клипове и някакво турненце + голям концерт. Да има някаква концепция най-накрая, а не всичко на парче.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...