Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 46 минути, pacho каза:

Лили не си е сменяла визията също 20 години, това ми беше сравнението.

Лили е 45 години по-възрастна. 20 години от нейната кариера в процентно отношение са много по-малко от 20 години при Гюрултия.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато си дал 200 лева само за вход и наваксваш чрез купон с любимия изпълнител парите, които е можело да отидат за клип с диван

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Лили е 45 години по-възрастна. 20 години от нейната кариера в процентно отношение са много по-малко от 20 години при Гюрултия.

Виж какво, тя го е изпяла - "Не ми казвай как да се обличам, не ми казвай по какво да се увличам". :D

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава се е стъкмила все едно ще я викат на сцената, а Софка се е барнала като за сватба в ма'алата. :D  Двете се събират да пеят само песни или на Глория, или на Иванова. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, SG каза:

Когато си дал 200 лева само за вход и наваксваш чрез купон с любимия изпълнител парите, които е можело да отидат за клип с диван

Искаш да кажеш че това не е сватбата на Лоренцо? Или е твърде очевидно поради липсата на размахана кърпа? 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, pacho каза:

Преслава се е стъкмила все едно ще я викат на сцената, а Софка се е барнала като за сватба в ма'алата. :D  Двете се събират да пеят само песни или на Глория, или на Иванова. 

Идол 1 и Идол 2 на изпълнителите от силните години, все пак. Само на Прес не е съвсем сигурно дали чалга идолката й е Гло или Иви, втората от които после най-нагло измести. :D Виж, на бившата bff преди Софка вече със сигурност са си Лили и Гло.

преди 23 минути, Lelqtian каза:

Искаш да кажеш че това не е сватбата на Лоренцо? Или е твърде очевидно поради липсата на размахана кърпа? 

Абе доста сериозен вайб и за ромска сватба се мъчат да дават двете, но не - скъпо платено класно участие на Лидерката е.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

Идол 1 и Идол 2 на изпълнителите от силните години, все пак. Само на Прес не е съвсем сигурно дали чалга идолката й е Гло или Иви, втората от които после най-нагло измести. :D Виж, на бившата bff преди Софка вече със сигурност са си Лили и Гло.

Абе доста сериозен вайб и за ромска сватба се мъчат да дават двете, но не - скъпо платено класно участие на Лидерката е.

Какви са тези детелини тогава? ;) 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , Mousie каза:

Абсолютно съм съгласен. Наистина хората масово не ги вълнува този жанр освен 15-25 годишните и циганите. И се караме във форума Преслава или Галена били на върха. На върха на какво - на умиращ жанр, а ние не го забелязваме заради напомпаните цифри в Ютюб. 

И то не всички в таргета 15-25 - бъдещи и настоящи кифли и (кандидат) батки, всички с коефициент на интелигентност едноцифрено число. Една камара народ в тоя възрастов диапазон слуша съвсем различна музика от настоящата чалга.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, HIStory каза:

И то не всички в таргета 15-25 - бъдещи и настоящи кифли и (кандидат) батки, всички с коефициент на интелигентност едноцифрено число. Една камара народ в тоя възрастов диапазон слуша съвсем различна музика от настоящата чалга.

За което са показателни и цифрите от Spotify, където слушат предимно млади хора и където псевдо лидерките с титаничните милиони в Тубата от миналата година не могат и да доближат поп хита с едва 8М в YouTube. Той самият обаче още е на първите места в класацията и е по-близо до прехвалената и излязла от нея почти 50-милионна ВНЛ!!!

Сладкото зло - 1.5М

Еуфория - 1.6М

Welcome to Bulgaria - 1.8M

Не си ме давай - 1.1М

ВНЛ- 2.8М

7 дни - 2.4М

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Гальо каза:

Галче лидерката, защо така са я освиркали и обиждали като не е дошла пак на участието си, след като е предозирала с поредна доза оземпик 🤧

IMG-1565.jpg

То няма лошо казаното, но тая вижда ли колко правописни грешки има? От телефон понякога се бъркат думите примерно, подобни СлучаЙ.... Може дори да си прав, но се постарай да го напишеш правилно.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Какво значи "софлиране"? "Суфльорство" знам аз като театрален термин. Какво общо има това с провалената халтура на Транслена - нямам представа.

Ама то не само това е грешно написано. Каква е тая Калоянка пък сега? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Джия изрежда любимите ѝ фолк певци - Деса, Преса, Софка, Азо - а не споменава Емануела.

Ама оуу Маугли, кога забрави че заради Ема те разбрахме коя си?

IMG-4469.jpg

spacer.png

Къде е говорила за това? Иначе има вкус. Но и аз мислех че ще сложи Емануела до тях.

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , pacho каза:

Тази нощ креват се клати, утре пак сме непознати. :1000(29):

 

 

преди 3 часа , pacho каза:

Чакаме ги с Десс да РАЗТРЕСАТ жанра с дуета си.

chalga-bulgaria.gif

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Къде е говорила за това? Иначе има вкус. Но и аз мислех че ще сложи Емануела до тях.

При тоя урунгел в Тикток дето ги кара да ядат и мляскат пред камера.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

При тоя урунгел в Тикток дето ги кара да ядат и мляскат пред камера.

Аз понеже не ползвам, да попитам какъв е тоя? Някакъв готвач ли? 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DevilWish каза:

Аз понеже не ползвам, да попитам какъв е тоя? Някакъв готвач ли? 

Но още по-важно - защо ни интересува какво е правила никому неизвестна, бедна жена от народа да изброява любимите си певици? Като може да си спретнем класцийка тука, по интересно ще е? 

Ето на мен примерно любимата ми певица е Ванчето разбира се Великова. За огромна изненада на всички. 

 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Но още по-важно - защо ни интересува какво е правила никому неизвестна, бедна жена от народа е изброявала любимите си певици? Като може да си спретнем класцийка тука, по интересно ще е? 

Ето на мен примерно любимата ми певица е Ванчето разбира се Великова. За огромна изненада на всички. 

 

На мен фаворитът ми е Близалка 🍭 на Ванчето 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Emanuela.Carey каза:

Джия изрежда любимите ѝ фолк певци - Деса, Преса, Софка, Азо - а не споменава Емануела.

Ама оуу Маугли, кога забрави че заради Ема те разбрахме коя си?

IMG-4469.jpg

spacer.png

Да го беше казала в национален ефир в Ергенът, да направи малко предварителна реклама на бъдещия кючек на най-древната от идолките си.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, DevilWish каза:

Аз понеже не ползвам, да попитам какъв е тоя? Някакъв готвач ли? 

Не, един толуп яде по ресторанти и дава неисканата си оценка за храната. Сега кани и “звезди” да тлъстеят заедно.

Решил е да вдига и скандали на Гло че му била отказала.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Да го беше казала в национален ефир в Ергенът, да направи малко предварителна реклама на бъдещия кючек на най-древната от идолките си.

Като направят животинска/зоофилска версия, ще го каже. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Пиши го още 20 пъти, че не разбрах. Иначе брат ще викаш на този дето майка ти е родила, аз такива селски изрази не ползвам.

Ами, да го прочетеш няколко пъти, да го осмислиш… Реално, сайтът заби, не знам защо стана така и се качи 20 пъти 😂

Но аз те искам за брат… Ще си говорим всеки ден какви гледания е направила Галка, коя песен й е на първо място и прочие, и прочие 😁

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...