Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

Току що, Lelqtian каза:

И пак не стават. Пред Ванчето всички са никому неизвестни, бедни женици от народа. 

 

Най-добрата!

 

  • Love 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, BobiTo каза:

Галена участва = Хита на годината е! Не си ли разбрал тази политика за толкова години? 😁

 

преди 39 минути, Mousie каза:

Около мен дори казват, че не искат да я слушат и оригинала бил по-добър, което факт. Мен само ме кефят частите на Галена. Веднъж или два пъти ми е излязла в тик ток.

Шефката поне наистина беше хит и действително я чувах да гърми насам-натам и даже да си я пеят хора. При това новото на Емрах отдалеч личи новата тенденция на Сторарови - едната година налагат Фики, другата година Емрах. Ама са смешни.

Дори и да има нещо реално в цифрите, то е заради махалите, което не е никаква гордост и аз лично не съм си мислел да натрапвам като луд някои подобни песни на любимката си, като Брутален.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Гюрга наистина се цани селскостопанска труженичка из чужбинско, и напусне страната, дали ще ни отърве и от Симона 3, като я вземе със себе си? 

Или ако може да организира цяла бригада от колежки, примерно да взима Кали, няколко дузини Тройници и други които си донесат собствена мотика и директно по нивите зад граница! 

 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Шефката поне наистина беше хит и действително я чувах да гърми насам-натам и даже да си я пеят хора. При това новото на Емрах отдалеч личи новата тенденция на Сторарови - едната година налагат Фики, другата година Емрах. Ама са смешни.

Дори и да има нещо реално в цифрите, то е заради махалите, което не е никаква гордост и аз лично не съм си мислел да натрапвам като луд някои подобни песни на любимката си, като Брутален.

Друг беше, все още е и винаги ще бъде хита за Шефката, няма да видиш 5 бона заплата май ;) 

 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Шефката поне наистина беше хит и действително я чувах да гърми насам-натам и даже да си я пеят хора. При това новото на Емрах отдалеч личи новата тенденция на Сторарови - едната година налагат Фики, другата година Емрах. Ама са смешни.

Дори и да има нещо реално в цифрите, то е заради махалите, което не е никаква гордост и аз лично не съм си мислел да натрапвам като луд някои подобни песни на любимката си, като Брутален.

Като чета за шефката и се сещам за КЛЕА!

Съвсем забравих, че е съществувала такава песен. Ама тя била на Тони Стораро? 

  • Love 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Gerganafen каза:

Във всеки случай за мен Горчиво>>>>>Балканското на Преса.

 

И какво ме интересува мен на Преса тъпотията?

преди 36 минути, Willy каза:

И двете вече са хитове. ❤️ 

У вас, може би.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

Шефката поне наистина беше хит и действително я чувах да гърми насам-натам и даже да си я пеят хора. При това новото на Емрах отдалеч личи новата тенденция на Сторарови - едната година налагат Фики, другата година Емрах. Ама са смешни.

Дори и да има нещо реално в цифрите, то е заради махалите, което не е никаква гордост и аз лично не съм си мислел да натрапвам като луд някои подобни песни на любимката си, като Брутален.

Леко забравяме че песента беше(може и още да е, не знам) в топ 10/20 в трендовете на 5-6 държави. Пийкна на 5 в Германия, това е огромно. Може да е тсигански хит, както беше и шума на Джеса, Мангава на Преса, ама е хит.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Леко забравяме че песента беше(може и още да е, не знам) в топ 10/20 в трендовете на 5-6 държави. Пийкна на 5 в Германия, това е огромно. Може да е тсигански хит, както беше и шума на Джеса, Мангава на Преса, ама е хит.

Че то в Германия чалгата се слуша от цигани от България, отишли да работят там. Може да не съм прав, но така знам. Германия, Холандия и тн

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Mousie каза:

Че то в Германия чалгата се слуша от цигани от България, отишли да работят там. Може да не съм прав, но така знам. Германия, Холандия и тн

Да съм казал че се слуша от германци.

  • Like 1
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Lelqtian каза:

Друг беше, все още е и винаги ще бъде хита за Шефката, няма да видиш 5 бона заплата май ;) 

 

За Клейчето няма и нужда да говорим. Никой Галенов няма да признае, че ШЕФЪТ И ШЕФКАТА е нещо много по-огромно от всички опити на Галена да възпява шефове/шефки.

преди 23 минути, Willy каза:

Леко забравяме че песента беше(може и още да е, не знам) в топ 10/20 в трендовете на 5-6 държави. Пийкна на 5 в Германия, това е огромно. Може да е тсигански хит, както беше и шума на Джеса, Мангава на Преса, ама е хит.

Не го забравям. То потвърждава тезата ми за ромския вот в играта. Между другото тези влизания в Трендинг на толкова много други държави винаги също ми е било нелепо и при други изпълнители щеше да се брои като купени гледания. То верно, че нашите малцинства са залели тези конкретни държави в Европа, но тия клетите страни с многовековна култура толкова ли си нямат и техни хитове, та нашите дивотийки влизат в техните класации?

И наистина не знам защо точно на този комерс държите да се признае за големия хит. Да отидем по-добре да поспорим за по-добрия соло комерс на Галена - и за него твърдя, че е с доста подсилени като за днешната действителност цифри... Оборете ме? :D

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Mousie каза:

Не, просто потвърждавам, че си е хит сред циганите, за разлика от Горчиво, която е актуална извън махалите.

Че те са основния таргет на чалгата, за кой да правят песни бе душа? Всичките са толкова мазни, според теб това случайно ли е? Защо няма една ала "Аномалия" или нещо по денс. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.06.2023 г. от 20:23, Gerganafen каза:

@WindWalkerMonk

Аз не бих имал нищо против Хитът на годината да е при Емилия, даже за Турболенция да кажем, че е такъв. 

Турболенция стана голям хит наистина, но не бих казала, че е хита на годината. Повечето и гледания, айде да кажем 60% не са от България. Тук си имаше наши песни с повече заслуги. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Stela каза:

Турболенция стана голям хит наистина, но не бих казала, че е хита на годината. Повечето и гледания, айде да кажем 60% не са от България. Тук си имаше наши песни с повече заслуги. 

Кои са тези песни? Аз не защитавам Емилия, на мен не ми пука за нея, но Турбото се върти трета година и в най важния сезон лятото беше топ хита. УГЗ със сигурност не е по голям хит. Сори ако тя се има предвид. 
 

Иначе @xroflx9 е прав, ако Емрах купува гледания, Галена бая олеква. Нищо че “Ергенът” ще й е топ хита, не последната дето пусна.

А Преслава дори я няма сред хитовете, както и си знаех.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, WindWalkerMonk каза:

Че те са основния таргет на чалгата, за кой да правят песни бе душа? Всичките са толкова мазни, според теб това случайно ли е? Защо няма една ала "Аномалия" или нещо по денс. 

Абсолютно! Тук се мрънка за албуми, концерти и тн... За какво са, кой от махалата ще си ги купи? Масово българите спряха да слушат такава музика. Двата таргета са или 15/16-25/26 или циганите. И вместо да нищим Галена или Преслава, дето и те кривнаха към циганиите, което не е толкова неразбираемо, да се радваме на песни като "Мома Яница", та да има нещо българско поне.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

С лекота ги научи как се прави и в безценните им храмове - дискотеките.:heart:

WWW.FACEBOOK.COM

Благодаря за поканата, уважението и отношението на екипа на клуб C'est La Vie Restaurant&Club и на всички почитатели! 08.06.2023 г. LI...
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

За Клейчето няма и нужда да говорим. Никой Галенов няма да признае, че ШЕФЪТ И ШЕФКАТА е нещо много по-огромно от всички опити на Галена да възпява шефове/шефки.

Не го забравям. То потвърждава тезата ми за ромския вот в играта. Между другото тези влизания в Трендинг на толкова много други държави винаги също ми е било нелепо и при други изпълнители щеше да се брои като купени гледания. То верно, че нашите малцинства са залели тези конкретни държави в Европа, но тия клетите страни с многовековна култура толкова ли си нямат и техни хитове, та нашите дивотийки влизат в техните класации?

И наистина не знам защо точно на този комерс държите да се признае за големия хит. Да отидем по-добре да поспорим за по-добрия соло комерс на Галена - и за него твърдя, че е с доста подсилени като за днешната действителност цифри... Оборете ме? :D

Или нямат или не ползват ютуб вече, защото сръбските хитове с лекота удрят топ 5, че и 1 в трендовете на всички западни държави и то от години.

Ще те оборим когато имаш доказателства. И не, не ти търсим документи или история на сметката на Галена.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@DarkChild

FB.WATCH

Луна: Не мога да готвя! Нищо не мога да правя! Никога не съм готвила 😮😮😮

 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

@DarkChild

FB.WATCH

Луна: Не мога да готвя! Нищо не мога да правя! Никога не съм готвила 😮😮😮

 

 

Разликата между бедната обикновена женица от народа и голямата звезда. На едната й дай да точи кори и замесва сосове, докато другата твори високо изкуство. Няма как. Всеки си има мястото и ролята в едно общество.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Willy каза:

Или нямат или не ползват ютуб вече, защото сръбските хитове с лекота удрят топ 5, че и 1 в трендовете на всички западни държави и то от години.

Ще те оборим когато имаш доказателства. И не, не ти търсим документи или история на сметката на Галена.

Ами тя логиката е моето доказателство. Вече 95% от жанра се сгромолясва под 100k дневни след първите няколко дена, а някои не ги стигат дори и в първия. Вижда се, че в тази тотално заличена държава хората вече си имат много по-важни неща от чалгата. Само Галена и нейния squad Меди, Фики и Емрах бичат като луди някакви много по-огромни цифри без да има видима на всички истерия по песните им или по самите им персони. Междувременно като пробват да не заредят милионите се получават случаи като Името ти и триото, за които удобно не се говори какви са флопове.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Ами тя логиката е моето доказателство. Вече 95% от жанра се сгромолясва под 100k дневни след първите няколко дена, а някои не ги стигат дори и в първия. Вижда се, че в тази тотално заличена държава хората вече си имат много по-важни неща от чалгата. Само Галена и нейния squad Меди, Фики и Емрах бичат като луди някакви много по-огромни цифри без да има видима на всички истерия по песните им и - или по самите им персони. Междувременно като пробват да не заредят се получават случаи като Името ти и триото, за които удобно не се говори какви са флопове.

Абсолютно съм съгласен. Наистина хората масово не ги вълнува този жанр освен 15-25 годишните и циганите. И се караме във форума Преслава или Галена били на върха. На върха на какво - на умиращ жанр, а ние не го забелязваме заради напомпаните цифри в Ютюб. 

  • Like 2
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...