Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 4 часа , DevilWish каза:

@SG виж какъв пъзел предлагат на Лили Иванова в Хиполенд! :D Веднага ми излезе, та нали съм фен на пъзелите.

WWW.HIPPOLAND.NET

Търсиш EDUCA Пъзел 1000 части Портрет на Лили Иванова EDU19639? ➤ Купи сега за 29.98 лв. Хиполенд Бърза доставка Безплатна доставка над 89.00 лв. ☎️ 02 / 40 484

Имаме го вече. :D

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Явно не търсят такъв тип слава, те ако са искали, отдавна са могли да станат успешни чалгарки. Доколкото помня, имаха предложение от Пайнер, но са го отказали.

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, BobiTo каза:

Явно не търсят такъв тип слава, те ако са искали, отдавна са могли да станат успешни чалгарки. Доколкото помня, имаха предложение от Пайнер, но са го отказали.

Да, защото са искали да се присъединят към Диапазон, за да си развият потенциала, но не са ги приели. Ромските евенти не са за всеки...

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Mousie каза:

Да, защото са искали да се присъединят към Диапазон, за да си развият потенциала, но не са ги приели. Ромските евенти не са за всеки...

 

  • Like 1
  • drunk 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DevilWish каза:

Глория взе кардинално решение – готова е да напусне страната

Примата на попфолка с остра реакция заради скандални публикации
Глория взе кардинално решение - готова е да напусне страната
 

Глория обяви, че тя и близките й ще са следващите, които са готови да напуснат страната заради многобройните спекулации за личния й живот.

Примата на попфолка никога не се е впускала в подробности относно своя интимен свят, но последните медийни публикации я извадиха от равновесие с безпочвени твърдения за нея и настоящия й приятел Добромир.
“Как не ви е срам, имате ли капка мозък в тия глави? Кои сте вие да се бъркате в животите на хората и да измисляте гнусотии? Затова толкова популярни хора напускат тази държава, аз и моите близки ще сме следващите! Дано сте щастливи сега!” – написа гневно фолк звездата.
347004825_796688675154411_6900628566616504054_n.jpg?stp=cp1_dst-jpg_p350x350&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=110474&_nc_ohc=fw85Bh_El1oAX8XMU9f&_nc_ht=scontent.xx&edm=AN6CN6oEAAAA&oh=00_AfCzHP9UZa-57pmDdomiuW2uAnuXuy01bLNeWLqa5sWAlw&oe=6488C6EF
 

Феновете на Глория предизвика буря от подкрепящи я коментари в социалната мрежа, като феновете й засвидетелстваха подкрепа и са категорични, че не вярват на измислиците, тиражирани в жълти медии.
 

Ето какво пишат някои от почитателите й:

“Ако имаш младо -гадже измислят гнусотии, ако е богат- материалистка си, ако е беден – използва те… Непрекъснато се бъркат в живота на хората… Жалки същества, които не виждат по-далеч от носа си…. Без никаква стойност… Не мога да ги нарека и журналисти, щом са неспособни и работата им е да измислят жалки статии… Ти си прекрасна, не им обръщай внимание, знаеш коя си, знаеш какво е в къщата ти, цениш стойностните отношения в семейството ти (личи си отдалеч, колко сте прекрасни и ти и дъщеря ти)”,

“Злобата няма предел, няма скрупули и срам! Измислиците и клюките са приоритетни занимания на комплексарите и дребните души. Тази помия ни залива отвсякъде! Да, долно е, гнусно е, обидно е! И не знам колко над нещата трябва да е човек, за да не се впечатлява от всичко това. Мисля , че е невъзможно…”

“В нашата държава е така всеки пише гнусотии всякакви, Вие и Вашето семейство сте пример за мен! Бъдете благословени!”

Примата на попфолка е пословична със своята премереност в поведението си и никога досега личният й живот не е бил обект на такъв интерес и всевъзможни интерпретации.

SIGNAL.BG

Глория обяви, че тя и близките й ще са следващите, които са готови да напуснат страната заради многобройните спекулации за личния й живот.

 

Добре е решила. В Англия незнам дали ще се уреди да бере ягоди, май вече искат виза или нещо, но в Гърция може да бере маслини, портокали? А ако и признаят тапията за трактористка има още повече опции! 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам как биха могли да бъдат отречени фалшивите гледания на Емрах. Такива цифри подобават на песен, която наистина гърми отвсякъде и се знае от всички, а не само да е излязла няколко пъти на Рамания в Тик-ток. ;)

Аз, като почти страничен в случая наблюдател, който напоследък почти не слуша чалга и алгоритмите не го преследват, съм я чувал да гърми само 1 път от кола и ми се е появявала точно 0 (нула) пъти в Тик ток. Мега хит?

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Не знам как биха могли да бъдат отречени фалшивите гледания на Емрах. Такива цифри подобават на песен, която наистина гърми отвсякъде и се знае от всички, а не само да е излязла няколко пъти на Рамания в Тик-ток. ;)

Аз, като почти страничен в случая наблюдател, който напоследък почти не слуша чалга и алгоритмите не го преследват, съм я чувал да гърми само 1 път от кола и ми се е появявала точно 0 (нула) пъти в Тик ток. Мега хит?

Галена участва = Хита на годината е! Не си ли разбрал тази политика за толкова години? 😁

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Не знам как биха могли да бъдат отречени фалшивите гледания на Емрах. Такива цифри подобават на песен, която наистина гърми отвсякъде и се знае от всички, а не само да е излязла няколко пъти на Рамания в Тик-ток. ;)

Аз, като почти страничен в случая наблюдател, който напоследък почти не слуша чалга и алгоритмите не го преследват, съм я чувал да гърми само 1 път от кола и ми се е появявала точно 0 (нула) пъти в Тик ток. Мега хит?

Около мен дори казват, че не искат да я слушат и оригинала бил по-добър, което факт. Мен само ме кефят частите на Галена. Веднъж или два пъти ми е излязла в тик ток.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, asylum каза:

ypogku! EguHcmBeHo He ca xapecaLu koMeHmapa 3a gyem c Fuku uLu Megu!

Не са го харесали, защото Фики имаше взимане-даване с едната малко преди да се гаджоса с Джулия 😂 или си ги въртеше едновременно, не е ясно

  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Just_Me каза:

Не са го харесали, защото Фики имаше взимане-даване с едната малко преди да се гаджоса с Джулия 😂 или си ги въртеше едновременно, не е ясно

noMHq ga, u cLeg kpaq nak Go jeLae 🤣

 

 

  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, asylum каза:

 

Ох, тази песен така ме възбужда! :D Май трябва да се прави секс на нея! 
Айде малко да разкълчим кълките, че не ме свърта!

 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Ох, тази песен така ме възбужда! :D Май трябва да се прави секс на нея! 
Айде малко да разкълчим кълките, че не ме свърта!

 

Ok

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Ok

 

Ама той си го признава в тази песен - обратно.... ми да, не мога... зарибих се! :D 

За следващия клип да разкара патката или някой да й забие един шАмар и да я прати в кофата за боклук! Нека снима мъж, ако не да го духа под вода докато не изсъхне... 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Моля Галенови да насочат усилията си в налагане на този хит, а не на онова с Умрях. Благодаря!:a040:

 

Нито едното, нито другото ще е хит.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Gerganafen каза:

Във всеки случай за мен Горчиво>>>>>Балканското на Преса.

 

И пак не стават. Пред Ванчето всички са никому неизвестни, бедни женици от народа. 

 

  • Love 2
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...