Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Mousie каза:

Абсолютно съм съгласен. Наистина хората масово не ги вълнува този жанр освен 15-25 годишните и циганите. И се караме във форума Преслава или Галена били на върха. На върха на какво - на умиращ жанр, а ние не го забелязваме заради напомпаните цифри в Ютюб. 

Отново сме на едно мнение. Аз лично се надявам това да се промени? Преди години таргета беше много по сериозен и нямаше възраст за тази музика, слушаше се от малки до големи....

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Е сега, не Галена е виновна че само към нея остана интерес и не повтаря едно и също песен след песен...😎

Е това пък, ЧРД - кавър, Името ти - римейк, Ергенът- римейк, Горчиво - рециклирана Ганева песен. Тя не повтаря едно и също, тя пее вече пяти неща и то песен след песен. "Горчиво" ми харесва много, но самия факт, че е банален Ганев комерс, който ще издъхне до месец, е факт.

 

  • Like 3
  • Thanks 5
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И малко преди пръц, вдигаме адреналина! АНАЛНО БРОЕНЕ, дръж се, мили!  Дупето ти почва да пулсира... И малко преди пръц, вдигаме... адреналина! Недей ми вика "стига с тия"!

Очаквайте скоро. Новият албум: АНАЛНО БРОЕНЕ - 365 песни за всеки ден от годината, когато на приятелят Ви му стане! 

 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , WindWalkerMonk каза:

Кои са тези песни? Аз не защитавам Емилия, на мен не ми пука за нея, но Турбото се върти трета година и в най важния сезон лятото беше топ хита. УГЗ със сигурност не е по голям хит. Сори ако тя се има предвид. 
 

Иначе @xroflx9 е прав, ако Емрах купува гледания, Галена бая олеква. Нищо че “Ергенът” ще й е топ хита, не последната дето пусна.

А Преслава дори я няма сред хитовете, както и си знаех.

Няма нищо алармиращо в гледанията според Youtube Charts.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тера хита на Емрах и Галена дебютира доста скромно в ''Спотифай'' - само 3к. ''Горчиво'' с почти двойно повече.

Преди да повторите, че кючеците не се котират толкова много в музикалните платформи колкото в ютюб, досега никой кючек (дори ''Отпусни се'') не е правил гледанията на ''Ергена''. :) 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама и на Горчиво каква е тази слаба дебютна позиция в Spotify при положение, че Галеновите песни дето уж са такива смаш хитове винаги са стартирали по първите места. Бързо да изтича при приятелката си, чийто мъж вече пише и конституцията, и да се спазарят и този път.

Тотален страх, че жанрът им си отива заради техните собствени абсурдни ходове през годините.  Включително и актуалните ходове с банални песни като последните няколко на Галена, защитавани заслепено от шепа нейни фенове.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие излизате ли, хора? 😂 Няма как някой да ме убеди, че излиза по заведения и "Ергенът" не е тотален хит. В инстаграм, тик-ток, фейсбус е същата работа. Песента гърми навсякъде, ама у Рамания щом не я харесват и хайде веднага тъпотията с купени гледания (доказателства пак няма, нали) . Само тук успехите на Галена могат да се принизяват, само защото при други към момента липсват. И "Горчиво" се очертава голяма хитачка, но просто с "Ергенът" избиха рибата. То само като чуеш парчето, става ясно,че ще е голям хит. 

Само от 1 качен саунд има над 5000 тик-ток клипчета. Някой, ако намери  и другите, нека ги добави. 

https://vm.tiktok.com/ZGJQk4BUF/

Другите неспирни глупости,че не могла да пее и каква лидерка е, даже не си заслужава коментар. 

  • Like 1
  • Haha 5
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не, не ми казвай! Колко много прекалихме! ..... Айде без коментари моля вииииииииииии, Галени не сте ли виждалииииииииии? ❤️ 
@Mousie миличко, специално за теб! 😘❤️ Гуш, гуш! На всичко друго... муш! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, petya1 каза:

Вие излизате ли, хора? 😂 Няма как някой да ме убеди, че излиза по заведения и "Ергенът" не е тотален хит. В инстаграм, тик-ток, фейсбус е същата работа. Песента гърми навсякъде, ама у Рамания щом не я харесват и хайде веднага тъпотията с купени гледания (доказателства пак няма, нали) . Само тук успехите на Галена могат да се принизяват, само защото при други към момента липсват. И "Горчиво" се очертава голяма хитачка, но просто с "Ергенът" избиха рибата. То само като чуеш парчето, става ясно,че ще е голям хит. 

Другите неспирни глупости,че не могла да пее и каква лидерка е, даже не си заслужава коментар. 

Навсякъде викаш? Ако отида в едтерхази или някой ресторант ще ми пуснат Ергена. Никой не казва че не гърми в чалготеките. И как пък в моят фейсбук песента не гърми, като си наредила фенове на Галена ще ти излиза тя. Ако добавя фенове на певицата Х, айде Тейлър Суифт ще ми се пълни фийда с нея. И кво се правите на ударени, всеки ви казва, че това ще е хита на Галош. Ако у вас обаче родителите ти слушат Ергена, моите например никога няма да разберат за тази песен.

А това че не може да пее е очевиден факт и човек трябва да е не глух, ами не знам какъв за да не знае, че всяко нормално момиче пее по добре от това:

като се правиш на много обективна що не споменеш как я ебават по платформите, че не може са пее. Що някой не го направи с Деси Слава или Преслава това?

  • Like 4
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Навсякъде викаш? Ако отида в едтерхази или някой ресторант ще ми пуснат Ергена. Никой не казва че не гърми в чалготеките. И как пък в моят фейсбук песента не гърми, като си наредила фенове на Галена ще ти излиза тя. Ако добавя фенове на певицата Х, айде Тейлър Суифт ще ми се пълни фийда с нея. И кво се правите на ударени, всеки ви казва, че това ще е хита на Галош. Ако у вас обаче родителите ти слушат Ергена, моите например никога няма да разберат за тази песен.

А това че не може да пее е очевиден факт и човек трябва да е не глух, ами не знам какъв за да не знае, че всяко нормално момиче пее по добре от това:

като се правиш на много обективна що не споменеш как я ебават по платформите, че не може са пее. Що някой не го направи с Деси Слава или Преслава това?

Между другото обаче, за мое учудване отдавна, майка ми харесва Галена... Признавам си, явно е въпрос на вкус и личен избор. На мен като песни, клипове, продукция ми харесва - да, за пеене казах МОЕТО мнение, в подробности не ми се навлиза и да, признавам, че слушам новата песен. Харесва ми, макар Ганев да ми се изтърка и започна да ми наглее, да ни предлага еднакви неща постоянно... Но когато нещо ми е харесвало - винаги съм го казвал. Проблема е един, че има понякога хора които не признават хубавите неща в другите изпълнители, нямам предвид конкретно някои от последните постове.... нито пък визирам някой в конкретния случай, но е имало години тук в които са се избивали страшни комплекси на тая тема. Сега пак сме по-цивилизовани и спорим, но преди беше пълна простотия и селяния.... имаше директни обиди и типична селяния. Когато някой направи нещо хубаво, пък кажи го! Все тая на кого си фен и трябва да отбележа, че това не се случва само при фенове на Преслава, Галена... или войната Десислава-Камелия или Глория-Ивана и на други изпълнители.... 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно защото излизаме знаем,че Ергенът не е хит за 400к дневно. Галенови много обичате да извъртате думите на хората..някой да е казал,че не е хит? То оставаше и да не е при положение,че оригинала е. Филмираният Умрях е с купени последователи и лайкове в инстаграм,даже самия Уили каза,че песента има купени лайкове,но според вас не е изманимулирал няколко милиона отгоре,при положение че брат му има няколко топ хита с Галс. 😂 Много сте наивни.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

Между другото обаче, за мое учудване отдавна, майка ми харесва Галена... Признавам си, явно е въпрос на вкус и личен избор. На мен като песни, клипове, продукция ми харесва - да, за пеене казах МОЕТО мнение, в подробности не ми се навлиза и да, признавам, че слушам новата песен. Харесва ми, макар Ганев да ми се изтърка и започна да ми наглее, да ни предлага еднакви неща постоянно... Но когато нещо ми е харесвало - винаги съм го казвал. Проблема е един, че има понякога хора които не признават хубавите неща в другите изпълнители, нямам предвид конкретно някои от последните постове.... нито пък визирам някой в конкретния случай, но е имало години тук в които са се избивали страшни комплекси на тая тема. Сега пак сме по-цивилизовани и спорим, но преди беше пълна простотия и селяния.... имаше директни обиди и типична селяния. Когато някой направи нещо хубаво, пък кажи го! Все тая на кого си фен и трябва да отбележа, че това не се случва само при фенове на Преслава, Галена... или войната Десислава-Камелия или Глория-Ивана и на други изпълнители.... 

Сигурно е така, ама в крайна сметка никой  от пишещите тук не е казал:

1. Ергенът не е хит, напротив всички казаха, че ще е голям ХИТ и ще е ХИТЪТ на Галена
2. Галена не е лидер, всеки казва, че тя е топа на чалгата
3. Песните на Галена не се слушат и нямат успех

Никой не е казал това!
 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Навсякъде викаш? Ако отида в едтерхази или някой ресторант ще ми пуснат Ергена. Никой не казва че не гърми в чалготеките. И как пък в моят фейсбук песента не гърми, като си наредила фенове на Галена ще ти излиза тя. Ако добавя фенове на певицата Х, айде Тейлър Суифт ще ми се пълни фийда с нея. И кво се правите на ударени, всеки ви казва, че това ще е хита на Галош. Ако у вас обаче родителите ти слушат Ергена, моите например никога няма да разберат за тази песен.

А това че не може да пее е очевиден факт и човек трябва да е не глух, ами не знам какъв за да не знае, че всяко нормално момиче пее по добре от това:

като се правиш на много обективна що не споменеш как я ебават по платформите, че не може са пее. Що някой не го направи с Деси Слава или Преслава това?

Човек, знаеш ли колко много хора страдат от ОКР, не визирам само Галеновите, ами и такива като Киронова на Преслава. 
Хора, дето се кефят на успехите на някакви идолизирани хора в главите им, а не се гледат тях самите. Ти мислиш ли, че ако един човек е окей, ще седи и ще се разправя толкова жестоко дали няква си песен е хит в някакъв си форум. И всеки ден ще спами някви цифри и тн, дето на никой не му дреме. Ако един човек е добре, ще си слуша тва, дето го кефи, и няма да се обсебва. :) 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Именно защото излизаме знаем,че Ергенът не е хит за 400к дневно. Галенови много обичате да извъртате думите на хората..някой да е казал,че не е хит? То оставаше и да не е при положение,че оригинала е. Филмираният Умрях е с купени последователи и лайкове в инстаграм,даже самия Уили каза,че песента има купени лайкове,но според вас не е изманимулирал няколко милиона отгоре,при положение че брат му има няколко топ хита с Галс. 😂 Много сте наивни.

Не мисля, че някой е наивен. Проблемът е, че ние хората като цяло искаме да чуваме и виждаме това, което ни се иска, а не искаме да приемам реалността.... Най-гадното е, че това не се случва само за песни, фенове и изпълнители. По-страшното е, че се случва в живота. Ако беше само фенството, даже нямаше да ни прави впечатление. Щяхме да кажем "Хубаво. Харесва някого. Иска нещата да стоят така, разбирам го" ама съм виждал какви ли не неща, понякога човек хваща и самия себе си в подобни заблуди.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Mousie каза:

Човек, знаеш ли колко много хора страдат от ОКР, не визирам само Галеновите, ами и такива като Киронова на Преслава. 
Хора, дето се кефят на успехите на някакви идолизирани хора в главите им, а не се гледат тях самите. Ти мислиш ли, че ако един човек е окей, ще седи и ще се разправя толкова жестоко дали няква си песен е хит в някакъв си форум. И всеки ден ще спами някви цифри и тн, дето на никой не му дреме. Ако един човек е добре, ще си слуша тва, дето го кефи, и няма да се обсебва. :) 

Именно, аз затова цифри не знам. Просто кво са се хванали да защитават няква крава дето не й пука за хората, прави проектите и има чутовни комплекси. Мен не ме дразни дори това, че те си казват нещо, което дори аз и ти сме потвърдили. Мен ме дразни тона и затова се паля, тоя патронайзинг тон нали - вие сте нищо. Малко като: ако не харесваш Глория си от село, ама това поне е забавно. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Сигурно е така, ама в крайна сметка никой  от пишещите тук не е казал:

1. Ергенът не е хит, напротив всички казаха, че ще е голям ХИТ и ще е ХИТЪТ на Галена
2. Галена не е лидер, всеки казва, че тя е топа на чалгата
3. Песните на Галена не се слушат и нямат успех

Никой не е казал това!
 

Така е. Аз онзи ден единствено където влезнах малко в спор за тази дума лидер и казах, че е наистина актуална, но лидер за мен има друго значение. И е точно така, никой не е казал, че песента не е хит или че песните й не са имали успех. Разбира се, че не сме казвали това. Видях потребители по-скоро да спорят за гледанията й. И ние със @Stela отворихме темата за лидерството и всеки от нас даде своята гледна точка, но и да сме спорили - за разлика от някого, смятам, че беше в рамките на нормалния тон.... Иначе по принцип с нея сме си на едно мнение за някои неща, но нито аз съм длъжен да харесвам любимката й например, нито тя моята.... За това, различни хора, различни вкусове. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Mousie каза:

Човек, знаеш ли колко много хора страдат от ОКР, не визирам само Галеновите, ами и такива като Киронова на Преслава. 
Хора, дето се кефят на успехите на някакви идолизирани хора в главите им, а не се гледат тях самите. Ти мислиш ли, че ако един човек е окей, ще седи и ще се разправя толкова жестоко дали няква си песен е хит в някакъв си форум. И всеки ден ще спами някви цифри и тн, дето на никой не му дреме. Ако един човек е добре, ще си слуша тва, дето го кефи, и няма да се обсебва. :) 

Ти на няколко пъти ми я споменаваш тая, ама коя е всъщност? Много говорите за нея? Тя голяма звезда ще се окаже.... и преди съм чел? За мен това преследване и обсебване на изпълнител не е нормално. Както вчера си говорихме.... такива хора са за лечение!

 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Пресовите, които си останаха с най-голямата боза и флоп за лятото тръгнали да коментират двата тотални хита на Галена :ae:

Абе, кой е коментирал хитовете на Галена? Сравненията ги правиш ти от оня ден. 

 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Именно, аз затова цифри не знам. Просто кво са се хванали да защитават няква крава дето не й пука за хората, прави проектите и има чутовни комплекси. Мен не ме дразни дори това, че те си казват нещо, което дори аз и ти сме потвърдили. Мен ме дразни тона и затова се паля, тоя патронайзинг тон нали - вие сте нищо. Малко като: ако не харесваш Глория си от село, ама това поне е забавно. 

Ами затова на такива хора гледай като на такива, дето имат проблем и са за психолог. И не им се връзвай, защото те самите не осъзнават колко са криндж. Дали ще са на Галена, Преслава и тн, все тая. Мислиш ли, че на тях им е лесно да не са окей със себе си и затова да припадат по “успехите” на некви хора? 😂

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Признавам, след пропадняшкото участие на Лидия от миналата година (не заради Лидия, а заради всичко друго около нея, с което и нея са я научили да се примирява), вече нямам каквото и да е желание да ходя на чалга заведения и надали ще го направя скоро. Вчера ме каниха обаче на рейв парти ама пак не отидох, но може да питам френдовете дали са им пускали Ергенът.🤪

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Признавам, след пропадняшкото участие на Лидия от миналата година (не заради Лидия, а заради всичко друго около нея, с което и нея са я научили да се примирява), вече нямам каквото и да е желание да ходя на чалга заведения и надали ще го направя скоро. Вчера ме каниха обаче на рейв парти ама пак не отидох, но може да питам френдовете дали са им пускали Ергенът.🤪

То рейв партитата са по-голямо дъно и от чалгарските ппц.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...