Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

image.png.a99fd19dea7d8b882b10d4ed4a5eaf8b.png
7,9 млн. показвания
преди 1 година
image.png.ab21f8bb367a9324aa13c47a7db58e35.png
image.png.504a88bb4ec763699df51b0eb37efbf3.png
Producer: Payner Ltd. / Payner Media Ltd. - Media: Planeta TV, Planeta HD, Planeta 4K / All rights reserved: (C) & (P) Payner Ltd., ...
4K

този стоп кадър е избор.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Ти не мисли Деса ми кажи защо "турбо хита" на Анчето не успя да докара дори и 100К за първия ден.. :3fdb8960598fa63e:

Това само затвърждава, че публиката не заслужава различни и интересни песни, а само боклуци като 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:
image.png.a99fd19dea7d8b882b10d4ed4a5eaf8b.png
7,9 млн. показвания
преди 1 година
image.png.ab21f8bb367a9324aa13c47a7db58e35.png
image.png.504a88bb4ec763699df51b0eb37efbf3.png
Producer: Payner Ltd. / Payner Media Ltd. - Media: Planeta TV, Planeta HD, Planeta 4K / All rights reserved: (C) & (P) Payner Ltd., ...
4K

този стоп кадър е избор.

Monkey-With-Funny-Makeup-Face-Image.jpg

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BobiTo каза:

Това само затвърждава, че публиката не заслужава различни и интересни песни, а само боклуци като 

 

Че какво й е интересното и различното на песен от кости с текст за малоумни?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Че какво й е интересното и различното на песен от кости с текст за малоумни?!

В сравнение с всичко, което се пуска, си е доста различна. Анелия не е имала песен от Кости до сега, дори това е различното за нея самата, от текста има какво да се желае, съгласен съм.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

В сравнение с всичко, което се пуска, си е доста различна. Анелия не е имала песен от Кости до сега, дори това е различното за нея самата, от текста има какво да се желае, съгласен съм.

Не виждам Кости да си е дал зор по този повод да й направи нещо различно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Не виждам Кости да си е дал зор по този повод да й направи нещо различно.

Ми това си е неговия стил, различна е сравнение с Ганев и Асенов. За Галена и Янева също не е направил кой знае какво различно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

 

Като членове на екипа, не би ли трябвало да бъдете малко по-неутрални, в предвид случилото се?

Оф... бе, Фаст! Дори не знам защо не влиза @Lelqtian. Ти пак обърна към себе си. Човек и да прояви чувство за хумор (беше референция към пиперливия му към изпълнителите език) не може. И това, което написах въобще по никакъв начин не е препратка към теб. Не знам как успя и тук да се наместиш :D 

преди 49 минути, Fast каза:

В началото на месеца направих тема, в която изсветлих годините сталкване и тормоз от страна на потребителя, който са цитирали и беше претупана набързо. Като показват топло отношение към същия толкова скоро след това, демонстрират че във взимането на финалното решение е играла известна роля фаворитизъм. Това не е ок.

Абе, не си беше набързо. А какво да показвам? Неприязън? 

То въобще не е имало решение. Не знам защо си мислиш, че ако в заглавието беше сложил някого другиго, щеше да е по-различно. 

Десито... как направи хит? :D който вече флопва. Май има доста сериозен спад с гледанията.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BobiTo каза:

Ми това си е неговия стил, различна е сравнение с Ганев и Асенов. За Галена и Янева също не е направил кой знае какво различно.

Като за Анелия музиката и аранжимента са различни, дал си е зор и добре си е свършил работата. В текста е проблема и заради това няма да стане хит. С друг текст можеше да удари стабилен хит.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Bunn каза:

Като за Анелия музиката и аранжимента са различни, дал си е зор и добре си е свършил работата. В текста е проблема и заради това няма да стане хит. С друг текст можеше да удари стабилен хит.

То и Българи-юнаци е същата работа. Може би Анелия трябва да помисли за клубно турне "Лоча, лоча".

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Поне не пее на римлянски.

Eмиту може да си позволи да прави проекти на испански, английски и тн. Анелия няма бюджет и затова струпва всичко върху 3 минути Лоча, лоча.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, BobiTo каза:

В сравнение с всичко, което се пуска, си е доста различна.

Буквално е същата песен. Кости е извадил песен от чекмеджето вместо да прави нов аранжимент.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Фатмесс трябваше да вземе това и най-сетне да въведе справедливост за този БРУТАЛ. Буквално топ 3 на годината трябваше да е тогава.

Ааа не! Тази топ моя любима песен никой да не я бара! Няма кой да я направи като Емануелс. Много бих искала тя да си я припомни и да забива такива хитачки.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

 

Като членове на екипа, не би ли трябвало да бъдете малко по-неутрални, в предвид случилото се?

 

преди 2 часа , Fast каза:

В началото на месеца направих тема, в която изсветлих годините сталкване и тормоз от страна на потребителя, който са цитирали и беше претупана набързо. Като показват топло отношение към същия толкова скоро след това, демонстрират че във взимането на финалното решение е играла известна роля фаворитизъм. Това не е ок.

Честно казано преди втория ти коментар изобщо не се досетих какво имаш предвид. И моя коментар и на @meleto си бяха шеговити и никой не е показва фаворитизъм към когото и да било по този начин. Няма нищо общо закачката към него с теб и темата ти. Как ще е претрупана, като дори не я затворихме, а ви оставихме да си коментирате на воля и да се разберете? Не съм имала за цел да те засегна, така че, моля те, не приемай нещата така, сякаш това е срещу теб и сякаш се лансира друг. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
преди 8 часа , Stela каза:

Заповадайте в темата за юли моля. Нека я направим 200 станици! 😛

А, дано! Моите теми са винаги най-успешните по принцип! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...