Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

@SG виж какъв пъзел предлагат на Лили Иванова в Хиполенд! :D Веднага ми излезе, та нали съм фен на пъзелите.

WWW.HIPPOLAND.NET

Търсиш EDUCA Пъзел 1000 части Портрет на Лили Иванова EDU19639? ➤ Купи сега за 29.98 лв. Хиполенд Бърза доставка Безплатна доставка над 89.00 лв. ☎️ 02 / 40 484

Специално за теб:
А за да сме по темата, нека ви поздравя с нещо на нашата любима "Как не Ви е срам"?

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Машъпа на Емилия е много тъп, направо не знам как се е спряла на тези песни. Та тя пееше далеч по яки по участията си, говоря за чужди и на колеги, да беше записала тях. 

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Най-риплейваната част е аутрото. Заслужено!

 

Оф..... обаче ме зариби! Има нещо яко в тая песен.... :@ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Оф..... обаче ме зариби! Има нещо яко в тая песен.... :@ 

Мен лично изпяването и текста...как го пее това ПРЕДАТЕЛ ТАКЪВ

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Мен лично изпяването и текста...как го пее това ПРЕДАТЕЛ ТАКЪВ

На мен това:
Къв си ти? Луд ли си да ме унижаваш?
Къв си ти? Луд ли си да ме раняваш! :D 
Харесва ми по-скоро отмъщението в клипът, защото аз равен нямам в отмъщението си към бивши любови. :D 

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емрах продължава да качва Ергенът навсякъде с обложка "EMRAH x GALENA", обаче на клипът си я написа фийт, все едно не пее повече и от него в песента. 😂

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Емрах продължава да качва Ергенът навсякъде с обложка "EMRAH x GALENA", обаче на клипът си я написа фийт, все едно не пее повече и от него в песента. 😂

Ами тя има по-голямо участие. Добре прави, че го пише като дует, продуцентите ли са решили да е ft. не мога да разбера. Факт, че това си е дует с ft. Орк. Чар. Някой се прецака да го напише като фийт.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

image.png.2667e5ec31da72cb7ff1bbb1a93813d6.png

преди 1 минута, DevilWish каза:

Ами тя има по-голямо участие. Добре прави, че го пише като дует, продуцентите ли са решили да е ft. не мога да разбера. Факт, че това си е дует с ft. Орк. Чар. Някой се прецака да го напише като фийт.

Преди да излезе беше качена час по-рано като премиера с отброяване. Първо беше само Емрах и Галена. После го смениха на фийт, после добавиха и Чар, накрая добавиха и Ганев в описанието. Предполагам е изписана фийт защото всичко в този проект плаща Емрах, Галена просто участва с име, глас и визия, без средства.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

image.png.2667e5ec31da72cb7ff1bbb1a93813d6.png

2024 година правят 20 години на сцената. Аз лично съм ЗА такъв дует, поне да направят със свестни изпълнители и двете, а не като тази година Галена или Преслава с тоя банален Кокаин. 

Ами даже да не стана от хитовете им, песента си е супер яката! ❤️ По ме кефи от Живей, Живей по-скоро ми беше като пълнеж в албум, то и такъв остана.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

image.png.2667e5ec31da72cb7ff1bbb1a93813d6.png

Преди да излезе беше качена час по-рано като премиера с отброяване. Първо беше само Емрах и Галена. После го смениха на фийт, после добавиха и Чар, накрая добавиха и Ганев в описанието. Предполагам е изписана фийт защото всичко в този проект плаща Емрах, Галена просто участва с име, глас и визия, без средства.

Да, ако беше включена, тъй като тя има по-голямо участие, реално трябваше да е изписано първо нейното име...

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Кишев има лейбъл?

 

Едва ли... Иначе погледнах този канал, има най-различни песни. Тоя текст бил на Карлос?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...