Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 38 минути, xroflx9 каза:

Факсовете продължават

965-D888-E-795-C-410-B-99-C0-95200-E8-B3
 

FCF562-DB-4-D9-A-4-E01-8382-B83-BD3-D05-
 

80832-F16-2141-44-B4-B9-A9-56-EDB9-C2-EA

Е затова ги презирам от дъното на душата си. Гнусни твари са всички гримьорки, фризьорки и там сите дето се занимават с чалгарките, вкл. Моето фризьорче Жорето.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

 Кама пък е една интригантка. На нея и за часа не вярвам.

На мен не ми го е казала Кама, а друг човек и после трети го спомена, който Омлайн апропо беше цитирал наскоро. И бтв, да споменем, че на времето бабушка се направила за 400 лева ли, вече забравих сумата за песните си. Пайнера който трябвало да ги плати също се направил, човека не си взел парите, но на по късен етап забранил на бабче да ги пее. Едва миналата или по - миналата година се предобриха и тя си му плати.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, xroflx9 каза:

Факсовете продължават

965-D888-E-795-C-410-B-99-C0-95200-E8-B3
 

FCF562-DB-4-D9-A-4-E01-8382-B83-BD3-D05-
 

80832-F16-2141-44-B4-B9-A9-56-EDB9-C2-EA

Той дали се е съгласувал с Тодоресте преди да я изтипосва срещу Галена? Все пак първата не отдавна се мазнеше по лайфове колко са близки двете. Сега хептен ще провали шансовете за дует.

Време е мъже гримьори да се забранят със закон, особено ако се думкат в Дубай за джобни.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Той дали се е съгласувал с Тодоресте преди да я изтипосва срещу Галена? Все пак първата не отдавна се мазнеше по лайфове колко са близки двете. Сега хептен ще провали шансовете за дует.

Време е мъже гримьори да се забранят със закон, особено ако се думкат в Дубай за джобни.

"Мъже" вика...

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност Кулагин е прав за ужасния глас на Галена, но просто се изказва прекалено обидно.


Не може дори и върл неин фен да каже, че това е пеене, което би си пуснал с удоволствие.

Като цяло драма няма, защото и двете с Андреа не са от най-пеещите, но бачкат яко и са много амбициозни.

Галена във въпросното интервю е могла да завърти въпроса, или да не отговаря дори, но тя и преди е имала изцепки по интервюта.

Преди години беше казала при Иван и Андрей, че не ревнува от бити карти, визирайки Десислава като бивша съпруга на Галин, а само няколко години след това тя я търсеше за първия дует на Десислава във втория пайнерски период.

Все пак Галето е близнаци, а е и хитруша. Така се прави, за да е на мястото, на което е днес като звезда в България.

Ако можеше и да пее Преслава щеше да ѝ диша прахта, но не може всичкО 

Да се поздавим с нещо златно, което има потенциалът да стане най-гледаното видео в канала на планета

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Emanuela.Carey каза:

Той дали се е съгласувал с Тодоресте преди да я изтипосва срещу Галена? Все пак първата не отдавна се мазнеше по лайфове колко са близки двете. Сега хептен ще провали шансовете за дует.

Време е мъже гримьори да се забранят със закон, особено ако се думкат в Дубай за джобни.

Е,тя Дора постоянно си сменя мнението за Галена,нищо чудно вече да я мрази отново. Аз последно бях мярнал някакъв нейн въпросник,в който я бяха питали дали е приятелка с Галена и тя беше казала “ Галена е голям професионалист,но като хора не успяхме да се намерим”

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Е,тя Дора постоянно си сменя мнението за Галена,нищо чудно вече да я мрази отново. Аз последно бях мярнал някакъв нейн въпросник,в който я бяха питали дали е приятелка с Галена и тя беше казала “ Галена е голям професионалист,но като хора не успяхме да се намерим”

Галош беше като дрипла до Тодора в дуета им.

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , asylum каза:

Май и до днес не й въртят клипове дори срещу пари. 

 

 

Още три-четири години след като напусна й завъртаха дуета с Нина, Недостъпен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , NazzkO каза:

Стораро гърмеше яко през и преди 2010, а освен дуета с Азис Не сме безгрешни Глория няма по-голям хит от Милиони звезди, За една жена и тн.

Не ми е любим Тонко, но през годините успя да остане, че и до ден днешен се слушат старитр му неща. За краката ти безкрайни също.

А когато пуснаха дуета с Йорданка Христова си беше голяма революция.

Да не говорим за вечните му хитове с Деси и няколкото успешни дуета с Алисия. 
 

 

Ма кви хитове 🤣 Освен серията с номерацията (2,3,4, Двете сладурани, Отличен 6) други чак толкова пък големи хитове не е имал. После подкара по тяхната схема и всеки следващ проект беше все по-малко успешен.

"Милиони звезди" чак хит не е била даже като излезе, камо ли сега. "За една жена" стана някакъв хит, но тогава беше в дебелата (във всеки смисъл) сянка на Азис, който още тресеше държавата и Стораро беше като бедния роднина от махалата на неговия фон. Дуета с Йорданка може да е бил революция, но в никакъв случай тая песен не е била даже популярна. И двата му дуета с Десислава бяха сравнително успешни, втория ми е много любим,но не се класират даже и в топ 10 за съответните години. Айде да сме обективни. Стораро голямо име 😂 Точно колкото цитираната Алисия, разлика в успехите им няма особена. Даже тя е по-успешна, понеже с драмите си с Лозанова/Божинов/Михайлов и случката със Златка стана масово разпознаваема. Що не я наредите и нея в топа на чалгата и да се приключва?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си се сетил/а даже за повече хитове на Стораро, отколкото аз 😀

Аз съм виждал и това лято какво става на Милиони звезди поне в двете най-вървежни чалготеки в Пловдив, но ако ти казваш, че не е хит ок ☺️ Много кадифено ще ти кажа че си прав/а 😉

Дуетите с Десислава са брутални. Аз май повече харесвам този 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Тия имат дует? 

Да, рекламен дует за някаква ракия.

преди 2 часа , NazzkO каза:

Ти си се сетил/а даже за повече хитове на Стораро, отколкото аз 😀

Аз съм виждал и това лято какво става на Милиони звезди поне в двете най-вървежни чалготеки в Пловдив, но ако ти казваш, че не е хит ок ☺️ Много кадифено ще ти кажа че си прав/а 😉

Дуетите с Десислава са брутални. Аз май повече харесвам този 

 

Най са ми вкусни срамните устни е хубав дует, но не се запомни.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как се е измъкнал с "ако някоя певица ме види, не съм отишъл за нея, а за да пия".

Явно се е присетил че е ходил на участия на Галена, лично аз съм го виждала 😄

И да не се прави на някъв важен, защото знам със сигурност за поне една чалготека, в която на няколко пъти сам прави сметки от по 200лв и си тръгва без да плати и така прецаква сервитьори. Друг е въпросът защо от там още го пускат, ама ай.

Screenshot_20221111-071058_Instagram.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кулагин е много смешен. Неговите "кукли" са онези, които му плащат за грим. Логично, обижда останалите, които ползват услугите на други и никога неговите. Напомня ми на Мис Бони, който процедира по същия начин. Хвали онези, които гримира, а плюе по онези, които са го зарязали, или просто са решили да разнообразят при друг гримьор. Какво има толкова да го мислите Кулагин?! Че той е повече от ясен... 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Just_Me каза:

Как се е измъкнал с "ако някоя певица ме види, не съм отишъл за нея, а за да пия".

Явно се е присетил че е ходил на участия на Галена, лично аз съм го виждала 😄

И да не се прави на някъв важен, защото знам със сигурност за поне една чалготека, в която на няколко пъти сам прави сметки от по 200лв и си тръгва без да плати и така прецаква сервитьори. Друг е въпросът защо от там още го пускат, ама ай.

Screenshot_20221111-071058_Instagram.jpg

Излезнал :D

преди 45 минути, i810 каза:

Кулагин е много смешен. Неговите "кукли" са онези, които му плащат за грим. Логично, обижда останалите, които ползват услугите на други и никога неговите. Напомня ми на Мис Бони, който процедира по същия начин. Хвали онези, които гримира, а плюе по онези, които са го зарязали, или просто са решили да разнообразят при друг гримьор. Какво има толкова да го мислите Кулагин?! Че той е повече от ясен... 

Бони плюе дори певиците, които гримира

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бате, защо го отразяваме този урод?
Толкова го бият компексите, че чак е натоварващо и за диагонален преглед. 

Аз лично почнах да ги report-вам всички, които се превъзнасят за омразна реч. :D 

  • Like 2
  • Thanks 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива като Кулагин и Цецо Андреев наистина не заслужават никакъв коментар. Напротив - те са за съжаление. Толкова озлобени и огорчени от живота хора.. във Биг Брадър им се видя всичко.. аз се надявам един ден да излезнат от филма, в който са се вкарали. И те като повечето си клиентки.. 
При Мис Бони и Кирил Чалъков например, никога не е имало такова грозно поведение и арогантност. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

Как се е измъкнал с "ако някоя певица ме види, не съм отишъл за нея, а за да пия".

Явно се е присетил че е ходил на участия на Галена, лично аз съм го виждала 😄

И да не се прави на някъв важен, защото знам със сигурност за поне една чалготека, в която на няколко пъти сам прави сметки от по 200лв и си тръгва без да плати и така прецаква сервитьори. Друг е въпросът защо от там още го пускат, ама ай.

Screenshot_20221111-071058_Instagram.jpg

Какъв е този озлобен селски гей и защо изобщо мнението му има тежест, се питам аз. Прекалено много се обръща внимание на някакви пръкнали се от провинцията и самоповярвали си махленски тролчета.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

ТОП-а от вчера:

1. Галин - Едно си пожелавам 181К

2. Фики - Чупки в кръста 125К

3. Меди - Извинявай 110К

4. Антонио - Пак ще се изправя 99К

5. Преслава и Софи Маринова - Мангава тут 76К

------------------------

Върхът, окупиран само от мъже. На челните позиции Галин и Фики - доказателство, че още има хляб в тях, 10 години след дебютите им.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А бе Кулагин е доста по-умен от Бони и Цеци, но и тричките изглеждат долни хора готови на всичко.

Бони също разправяше преди години при Венета разни клюки, а Цеци според мен е най-ниската топка от тримата.

Кирчо изглежда по-възпитан някак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , omline каза:

Сигурно в главата ти е звучало доста по-звънливо  и силно, но заяждането ти с мен, освен излишно, по същество е и доста идиотско.

Иначе, честно казано, като ти знам начина на разсъждение и отношение към милион други неща, спокойно и с чиста съвест мога да тегля един уй на всичко дето си изкудкудякал.

 

Аз не се заяждам, просто казвам истината. Ти си наивен, дори по точната дума е друга, но няма да ти я кажа защото ще ме накажат. И това честно казано няма нищо общо с начина ми на разсъждение. Това е защото е неоспорим факт. С очите си виждах неща които доста хора правят, а ти после ги величаеш тук и дори не говоря за чалгата. И си казах, като има балъци, ще има и тарикати. :D 

Относно Стораро, както и преди Казах, няма как да не е вървежен като яхна гръцката вълна и пуска големите им хитове на български. Освен това е направил дуети със всичко де мърда и квото излезе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...