Jump to content

Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 14 минути, NazzkO каза:

А бе Кулагин е доста по-умен от Бони и Цеци, но и тричките изглеждат долни хора готови на всичко.

Бони също разправяше преди години при Венета разни клюки, а Цеци според мен е най-ниската топка от тримата.

Кирчо изглежда по-възпитан някак.

Всичките са долни твари. Аз като отида на фризьор и научавам всичките клюки. Кирчо има твърда клиентела защото знае прекалено много, но е същата швестерка.

Отделно за разлика от моя фризьор дето го дава мачо мъжкар тия са си швестерки. Обществото ги мачка и те са събрали бая злоба. Но певиците са тъпи в случая, като се шибаш с някой, не го разправяш после наляво/надясно, особено ако е изневяра от кяото и да е страна. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, WindWalkerMonk каза:

 

Кажи на бат Любо, че тия неща дето ги прави не са много готини, щот гледам, че името му е позачезнало от сайта на Пайнер!

Иначе тук сме имали бая хора, които с очите си са виждали доста неща, после вземе, че се окаже друго и като бат Любо са чао от форума.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, WindWalkerMonk каза:

Всичките са долни твари. Аз като отида на фризьор и научавам всичките клюки. Кирчо има твърда клиентела защото знае прекалено много, но е същата швестерка.

Отделно за разлика от моя фризьор дето го дава мачо мъжкар тия са си швестерки. Обществото ги мачка и те са събрали бая злоба. Но певиците са тъпи в случая, като се шибаш с някой, не го разправяш после наляво/надясно, особено ако е изневяра от кяото и да е страна. 

Дай адрес на тоя фризьор да науча и аз нещо. С мойта си говорим само за манджи и болести…

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , FolkEmpire каза:

Фен ТВ са намерили кавъра на Еуфория, защо така я цакат Галя нали им я даде :D

image.png.d651406f3d749995a1993fce205fd9ec.png

А можеше да "намерят" оргинала ;) А тоя звучи дори повече като израелците отколкото наша Гица. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, omline каза:

Кажи на бат Любо, че тия неща дето ги прави не са много готини, щот гледам, че името му е позачезнало от сайта на Пайнер!

Иначе тук сме имали бая хора, които с очите си са виждали доста неща, после вземе, че се окаже друго и като бат Любо са чао от форума.

Не знам кой е бат Любо и не ме вълнува. И за Диона се опита да се праиш на интересен, ама ти постнах снимка и се насра. Честно казано аз си знам каква е истината, за да го казвам с такава сигурност, значи е така. За нещата когато са само слухове също казвам може и така да е, пише се, носи се слух.

Се ми е тая, както казах няма да тръгна да споря и да ти давам аргументи и най - вече доказателства, не си worth enough за това. А за да го направя ще трябва да почна "война" с хора които не са ми направили нищо на мен специално. Живей си кадифения наивен живот и приемай за истина каквото ти е угодно. 

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

Дай адрес на тоя фризьор да науча и аз нещо. С мойта си говорим само за манджи и болести…

Ще ти го  дам на лично, ама е голяма клюкаруша имай предвид. Пред него внимаваш какво говориш, както и пред останалата сган дето се събира там: Радка Багера, Мисисита Бони и тем подобни бактерии. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

 

За Диона ще се направя, че си спомням, щот видимо там нещо те подмокря и няма да ти чупя хатъра.

Иначе, както казах, си поредната шушумига с нагон да е открехната лично от кухнята, ама е хубаво малко по-дискретно да го раздаваш с "източниците" си.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Както и да е, идва Коледа. В чалгата всеки със всеки се е ебал. Нека се поздравим с българската Марая Кери:

нея трябва да поканят на българската Коледа, а не некви застинали нафталини. Нали искат пара да съберат.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Всичките са долни твари. Аз като отида на фризьор и научавам всичките клюки. Кирчо има твърда клиентела защото знае прекалено много, но е същата швестерка.

Отделно за разлика от моя фризьор дето го дава мачо мъжкар тия са си швестерки. Обществото ги мачка и те са събрали бая злоба. Но певиците са тъпи в случая, като се шибаш с някой, не го разправяш после наляво/надясно, особено ако е изневяра от кяото и да е страна. 

Това е така. В тези среди наистина е ад и мор и човек трябва да стои встрани. Просто понякога за тях сближаването е неизбежно предвид малкия пазар. Но интригантската природа на това къмюнити е неизкоренима и потвърждава, че покрай сухото гори и мокрото. И да има свестни представители, остават в сянка и хората си правят генерални кофти асоциации с хора като Галин и явните като Кулагин и т.н. Но и на певиците толкова им е акълът. Повечето са същите като антуража си.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, asylum каза:

Истанбул междудругото също не излиза като търся "Екстра Нина Истанбул", поне не от нейния канал, въпреки че е сложила и това изписване в заглавието (не помня дали е така още от началото или не). Или нещо не е оптимизирала, или може наистина да има някъв бъг в системата. 

ПС - На мадам Дженция излиза с търсене на кирилица , ако е имало нещо, Емилия Стоянова и компания докато публикуват с Интернет експлорър и ютуб са го оправили ... 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Истанбул междудругото също не излиза като търся "Екстра Нина Истанбул", поне не от нейния канал, въпреки че е сложила и това изписване в заглавието (не помня дали е така още от началото или не). Или нещо не е оптимизирала, или може наистина да има някъв бъг в системата. 

 

Чакай, че се притесних много. Написах гигахит от БГ и се успокоих, излезна ми това:

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, adorable каза:

Но и на певиците толкова им е акълът. Повечето са същите като антуража си.

Както Алисия и Преслава тръгнаха да защитават Цецо Андреев във Випа като се напи и започна да разказва клюки от ляво и дясно за клиентките си. 
Явно са се изпускали пред него и ги е страх какво ще каже ако излезе.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Чакай, че се притесних много. Написах гигахит от БГ и се успокоих, излезна ми това:

 

Мда, на "Екстра Нина" си излиза нормално, не бях обърнал внимание. Явно тряя си оправи таговете или квото е там.

Време е да слагаме водата за чая и да разгледаме полетите! 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Както Алисия и Преслава тръгнаха да защитават Цецо Андреев във Випа като се напи и започна да разказва клюки от ляво и дясно за клиентките си. 
Явно са се изпускали пред него и ги е страх какво ще каже ако излезе.

За тях специално има какво да се каже, нали заедно ги бяха викали в милицията.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, asylum каза:

Джена, ще помоля за малко повече адекватност в главата ви!

image.png.e252ea767199392ef3adecd16d59fa22.png

 

Дебютира с над 150К на относително слабата си песен и ламти за още!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adorable каза:

 

❤️ 

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

За тях специално има какво да се каже, нали заедно ги бяха викали в милицията.

Алисия Cотаджийката. Златка я оправи и тя при Венета май

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Джена, ще помоля за малко повече адекватност в главата ви!

image.png.e252ea767199392ef3adecd16d59fa22.png

 

Дебютира с над 150К на относително слабата си песен и ламти за още!

То туй е зов тип "който не е разбрал, да разбере", чуйте новата ми песна. Дйена то хаве а нев видео он йътубе

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно,  но единствената песен от наскоро излезналите, която си пускам повече от веднъж е на тедка самолета 😀🥹 има нещо забавно и зарибяващо.

Дано Галена пусне нещо скоро, а и на Камелия поне песента да става за слушане.

Десито ако ще ни сервира само мазнотии да се въздържи от продукция. 🧐

Пп и на емануеля последното не е лошо

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Lelqtian каза:

Мда, на "Екстра Нина" си излиза нормално, не бях обърнал внимание. Явно тряя си оправи таговете или квото е там.

Време е да слагаме водата за чая и да разгледаме полетите! 

 

Четвърта вода слагам вече 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , HIStory каза:

Ма кви хитове 🤣 Освен серията с номерацията (2,3,4, Двете сладурани, Отличен 6) други чак толкова пък големи хитове не е имал. После подкара по тяхната схема и всеки следващ проект беше все по-малко успешен.

"Милиони звезди" чак хит не е била даже като излезе, камо ли сега. "За една жена" стана някакъв хит, но тогава беше в дебелата (във всеки смисъл) сянка на Азис, който още тресеше държавата и Стораро беше като бедния роднина от махалата на неговия фон. Дуета с Йорданка може да е бил революция, но в никакъв случай тая песен не е била даже популярна. И двата му дуета с Десислава бяха сравнително успешни, втория ми е много любим,но не се класират даже и в топ 10 за съответните години. Айде да сме обективни. Стораро голямо име 😂 Точно колкото цитираната Алисия, разлика в успехите им няма особена. Даже тя е по-успешна, понеже с драмите си с Лозанова/Божинов/Михайлов и случката със Златка стана масово разпознаваема. Що не я наредите и нея в топа на чалгата и да се приключва?

"Милиони звезди" и "За една жена" не са били чак такива хитове? Дуета с Йорданка не се е откроил? И мен дядо Стораро не ме кефи никак, но това си е изкривяване на истината. Той си беше мега хитов в онези години. Към всички тия изредени дори бих добавил и дуетите с Деси (не Десислава), а също и една от емблемите на късния преход и годините след инфлацията- "Нема пари". Не виждам база за сравнение с Алисия, която покрай медиините щуротии може и да е станала голямо име, но откъм успехи в онези години се открои едва с два хита на чак такова ниво - "Палиш" и "Карамел" и чак на по-късен етап "Имаме ли връзка".

Щом сме минали на вълна Ара-Диапазон да отбележа, че и мен ме кефи завръщането на Тедс. Ако днешната публика даде шанс на името й вероятно ще стане хит.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

"Милиони звезди" и "За една жена" не са били чак такива хитове? Дуета с Йорданка не се е откроил? И мен дядо Стораро не ме кефи никак, но това си е изкривяване на истината. Той си беше мега хитов в онези години. Към всички тия изредени дори бих добавил и дуетите с Деси (не Десислава), а също и една от емблемите на късния преход и годините след инфлацията- "Нема пари". Не виждам база за сравнение с Алисия, която покрай медиините щуротии може и да е станала голямо име, но откъм успехи в онези години се открои едва с два хита на чак такова ниво - "Палиш" и "Карамел" и чак на по-късен етап "Имаме ли връзка".

Щом сме минали на вълна Ара-Диапазон да отбележа, че и мен ме кефи завръщането на Тедс. Ако днешната публика даде шанс на името й вероятно ще стане хит.

Не съм съгласен единствено с това за песента с Йорданка Христова. Песента беше събитие, но никой не я слушаше. Едва ли някой мойе да запее и ред

Най-големият му хит 

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...