Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 час, Willy каза:

Има певици които са всичко това, но и без последното. Десислава примерно.

От затапки с Десислава няма голям смисъл, защото напоследък съм си отворил очите и за нея и не я долюбвам както преди. И все пак ми е интересно по какво се отсъжда, че първите две неща ги няма при нея? Учястия- бол, всеки ден излизат сторита от препълнени клубове и хората й пеят с пълно гърло евъргрийните, каквито някои други имена нямат. А дали е годна за нейн си концерт няма да разберем, защото за нея вече най-важна е заблуждаващо бързата пара.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, SG каза:

От затапки с Десислава няма голям смисъл, защото напоследък съм си отворил очите и за нея и не я долюбвам както преди. И все пак ми е интересно по какво се отсъжда, че първите две неща ги няма при нея? Учястия- бол, всеки ден излизат сторита от препълнени клубове и хората й пеят с пълно гърло евъргрийните, каквито някои други имена нямат. А дали е годна за нейн си концерт няма да разберем, защото за нея вече най-важна е заблуждаващо бързата пара.

След последното интервю при Мон Дьо усетих, че Деса се е насочила към по-музикантската и духовната страна, така че тя ако реши, може - натискайте я. Ама не да пее там на разни шамани, защото и това видях - ами да си направи нещо готино сама, ако ще и даже в стил Мад концерта.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Hurricane каза:

Сашка каза, че и двата концерта е трябвало да отменят, защото не са разпродали всичко и съответно тя не може да си покрие разходите. Отменили са само този на Преслава и Теа, защото Галена и Меди са се съгласили да не получат хонорара, който по принцип взимат. Теа не се е съгласила да пее за по-малко пари, а за Преслава не знам. 

Факт е, че излагацията е голяма, но за това са виновни организаторите в лицето на Сашка, изпълнителите, които не излизат от задимените чалготеки, както и българският народ, който няма никаква концертна култура. Снощи е било почти празно. Нямало е и 500 човека. От трибуните Галена е извикала хората долу. Цифрите от тикет портал са били просто манипулация. Там пишеше, че средният сектор е разпродаден, а снощи е бил наполовина празен. 

Отмяната на концерта днес е нелепа. Нито Преслава, нито Теа, нито Сашка качиха, че концертът е отменен. Пълна безотговорност! 

Ми няма да си покриеш разходите, ма, Сашке-парцаланке. Това са рисковете на бизнеса. Не винаги си на печалба, северозападен келеш такъв.

  • Like 4
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Само да не захапе Емилия Башур, че ше я утрепа!

Андреа не захапва а направо изяжда! Сигурно иска Емилия Башур алангле и без гарнитура.

  • Haha 6
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Андреа не захапва а направо изяжда! Сигурно иска Емилия Башур алангле и без гарнитура.

Да не се опитва, че Еми ще се окаже прекалено голяма гърбица за нейната уста.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DarkChild каза:

Да не се опитва, че Еми ще се окаже прекалено голяма гърбица за нейната уста.

Така е. Андреа само ако се опита да изяде прицнесата, ще разбере какво е една устна турболенция причинена от Емилия Башур. Да внимава!

 

  • Like 1
  • Love 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, adorable каза:

След последното интервю при Мон Дьо усетих, че Деса се е насочила към по-музикантската и духовната страна, така че тя ако реши, може - натискайте я. Ама не да пее там на разни шамани, защото и това видях - ами да си направи нещо готино сама, ако ще и даже в стил Мад концерта.

То Мад концертът на Десислава и е върхът в кариерата, а дори не беше с нейни песни. Аз периодично си го пускам поне 2-3 пъти годишно от начало до край.

И естествено тя в организацията на този концерт има нулево участие - всичко й подготвиха, нейната работа беше само да пее - както и трябва да си бъде по начало. Но за да се работи по този начин постоянно, трябва да си жертваш процент хонорара, а никой не ще.  Все "О, те ме ограбват", "О, възползват се от таланта ми!".

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се разберем в тоя форум - от днес напише ли се САШКА - значи то говорим за единствената Сашка, а именно Васева - иконата на жанра, която няма отменени концерти и има абонамент за Пирин фолк!

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Дора надали,но аз-да.

Внимавай, че @WindWalkerMonk ще те утрепа!

Иначе как ще реагираш ако Емилия Башур пусне трио с тези двамата.

След като покори Румъния е време да се докосне и до любима Сърбия!

  • Haha 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Just_Me каза:

Айдеее Андреа не закъсня и захапа Сашка със сторита в Инстаграм 🤣🤣🤣

Тя видя от Пепа идеята за арменски дуети! 

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

@pacho @adorable - Хора, честно, не си ли струва да се живее дори само за дни като днешния? :D

Представяш ли си още какво ще доживеем???

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, -A. каза:

Внимавай, че @WindWalkerMonk ще те утрепа!

Иначе как ще реагираш ако Емилия Башур пусне трио с тези двамата.

След като покори Румъния е време да се докосне и до любима Сърбия!

Време и е с Мадона да пуска. Пак ще спасява кариери, но това си е тя. Душа човек, носи цели жанрове на гърба си!

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, omline каза:

@pacho @adorable - Хора, честно, не си ли струва да се живее дори само за дни като днешния? :D

Както някой беше казал "Единственото сигурно нещо в този живот е само когато си се насрал!"😁

tenor.gif

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, -A. каза:

Внимавай, че @WindWalkerMonk ще те утрепа!

Иначе как ще реагираш ако Емилия Башур пусне трио с тези двамата.

След като покори Румъния е време да се докосне и до любима Сърбия!

1:1

Screenshot-20220819-215012-Instagram.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adorable каза:

Представяш ли си още какво ще доживеем???

 

Инфлация, скъпо отопление, глад, войни, беднотия... да продължавам ли ?

Току що, WindWalkerMonk каза:

Време и е с Мадона да пуска. Пак ще спасява кариери, но това си е тя. Душа човек, носи цели жанрове на гърба си!

Знаеш ли, страх ме е от добротата на Емилия Башур. Нека си припомним как подари айфонче на Додо. Като нищо Мадона да е чула ''Джале'' и да я покани за ремикс на ''Ла исла бонита''. Мадона просто пак ще иска номер едно хит в Билборд и само Емилия може да и го даде. 

 

  • Wow 1
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

През 00s чалгата функционираше като поп музика. Когато истинските поп изпълнители започнаха да навлизат в мейнстрийма, чалга изпълнителите градивно изоставиха това звучене. Може би това прекъсна връзката им култивираната публика, която посещава концертни мероприятия. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...