Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

преди 13 минути, Blueberry каза:

Къде, къде 🤣

Няма критерий, по който Десита да бие Лидия. Нито повече гледания, нито повече последователи, нито повече участия, нито нищо. Десита няма нито един хит (ама истински, скалата не е само “хит” или “флоп”) без Лидия. “Поредната цигара” е много хубава песен, по-успешна е от силовите на Лидия, но не е хит.

А ако говорим за естествена красота - Лидия има нос, Десита има гърди. И двете носят екстеншъни, и двете имат хиалурон в устните. 

Лидия може да има цифри, но има и ужасно много хейтъри. На места като ТикТок получава повече хейт коментари, отколкото позитивни. При Десита има огромна разлика и единствените ѝ изявени хейтъри са феновете на Теофиков.

За солови хитове двете са на едно ниво. Просто Лидия е имала по-добри възможности за дуетни песни от Десита. Ако Десита направи песен с Меди, Галена или Константин дали няма да стане хит? Но ако се покаже подобен проект на хоризонта Галин веднага ще го даде на Лидия или този път на Симона. (това с Емрах не го броя понеже едвам го има в песента и го няма в клипа + в момента яко го хейтят)

Броя на участията пък не е особен фактор коя е по-вървежна. Ако Десита иска и тя може да има 32 на месец - просто не е мазохист.

За хирургични намеси - бюстът и устните на Десита не обират никакви критики защото не си е сложила кубици като Джулияна Гани и не е натрапчива интервенция. Лидия си смени лицето напълно - нос, брадичка, скули и тн. Екстеншъните пък никога не са били тема на критика - всяко трето момиче носи такива.

преди 1 час, THE IIconic каза:

@Emanuela.Carey

Много ми напомняш на една стара познайница и добра съфорумка кака Кели. Ти ли си? 

 

Не съм запознат с такава личност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Интервенцията си е интервенция. Десита си е сложила доста кубици, явно много се е извратила нормата. Изглежда добре, но не е естествено.

Лидия няма интервенция в брадичката и скулите, още като дете ѝ е такава издадена, а скулите е нормално да се покажат след 20-тата година. Десита също беше с доста по-кръгло лице на 17-18.

Относно дуетите - по тая логика мога да твърдя, че ако Преслава се беше оженила за Гальо Вафлата, щеше да има кариерата на Галена, а Азис ако се беше родил в САЩ, щеше да има повече Грамита от Бионсе. Няма как да знаем дали ще е така. Реалността е такава, че Лидия има хитове без Десита, Десита няма такива без Лидия. “Грешници” не е станала хит заради 30-те секунди на Коцьо, нито “Няма да ми мине” е станала такъв заради Галин. Впрочем Десита има доста повече дуети с Шефа от всяка друга и няма нито един хит 🙈

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Emanuela.Carey каза:

Елена Паришева се е върнала да живее в България. Дали ще се върне и на сцена?

https://signal.bg/елена-паришева-се-завърна-у-дома-след-10/?fbclid=IwAR213mvq-FPDqkdMHskIfhHBAEr301cg229B40vOBY9p1i4hqzOF4aYSbl4

Съмнявам се. Самата тя казва, че според нея си е заслужавало да се откаже от сцената. Определено липсваше особено през първите години, после сякаш хората позабравиха. Сещаха се такива върли фенове като нас тук. Аз бих се радвала да пее пак, но не ми се вярва. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , GSA каза:

Какво да коментира, кака?

Галин е пазарувал за Лидия по-малко гледания. 

 

Просто в Десита има доста потенциарл. Трябва да се доразвива. Аз в началото я подценявах, дори не я харесвах, но с времето направи доста добри попадения и ми допадна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Интервенцията си е интервенция. Десита си е сложила доста кубици, явно много се е извратила нормата. Изглежда добре, но не е естествено.

Лидия няма интервенция в брадичката и скулите, още като дете ѝ е такава издадена, а скулите е нормално да се покажат след 20-тата година. Десита също беше с доста по-кръгло лице на 17-18.

Относно дуетите - по тая логика мога да твърдя, че ако Преслава се беше оженила за Гальо Вафлата, щеше да има кариерата на Галена, а Азис ако се беше родил в САЩ, щеше да има повече Грамита от Бионсе. Няма как да знаем дали ще е така. Реалността е такава, че Лидия има хитове без Десита, Десита няма такива без Лидия. “Грешници” не е станала хит заради 30-те секунди на Коцьо, нито “Няма да ми мине” е станала такъв заради Галин. Впрочем Десита има доста повече дуети с Шефа от всяка друга и няма нито един хит 🙈

Това пък кой с кого е женен няма никаква корелация и не знам от къде го извади. Ако Преслава беше с Гальо вафлата клиповете ѝ вероятно щяха да са една идея по-скъпи и до там. Нито Галена е известна заради мъжа си, нито Преслава.

А пък за двата хитови дуетни проекта на Лидия пак се стига до там на кой ще реши да ги даде Галин, защото той е продуцента и в двете песни. Фактор са самите текст и музика - ако сложиш Десита, Симона, Данна или друга популярна тийн идолка в тях пак същото.
Ако бяха навъртяли тези гледания специфично заради Лидия защо Чисти Сметки и дуета със Симона боксуват и не мърдат на гледания?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Olay каза:

 

Ама ние имаме българска версия от 2005 на тази песен. Моника - "Това съм аз"

Ако се сещаш за песента? Сега разбирам, че е кавър.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Emanuela.Carey каза:

Това пък кой с кого е женен няма никаква корелация и не знам от къде го извади. Ако Преслава беше с Гальо вафлата клиповете ѝ вероятно щяха да са една идея по-скъпи и до там. Нито Галена е известна заради мъжа си, нито Преслава.

А пък за двата хитови дуетни проекта на Лидия пак се стига до там на кой ще реши да ги даде Галин, защото той е продуцента и в двете песни. Фактор са самите текст и музика - ако сложиш Десита, Симона, Данна или друга популярна тийн идолка в тях пак същото.
Ако бяха навъртяли тези гледания специфично заради Лидия защо Чисти Сметки и дуета със Симона боксуват и не мърдат на гледания?

Има пълна корелация - едно и също е да казваш, че Десита щяла да е успешна, ако ѝ бяха давани песните на Симона и Лидия и това, което аз дадох като пример. И двете са в сферата на догадките, а говорим за факти.

Никъде не съм казала, че името Лидия е гаранция за хит. “Чисти сметки” е слаба песен, дуетът със Симона не е нищо нечувано (вярно, че и в него участваше Коцьо, ето директно доказателство, че Грешници не е успешна само заради него, както се изкарва от Лидл-хейтърите). Просто има повече качества от Десита и затова бележи повече успехи по всички обективни критерии, това е. Дори фактът, че Галин залага повече на нея говори за същото - вижда повече успеваемост и ѝ дава по-добри песни (в повечето случаи). Той е бизнесмен, не благотворително дружество.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Лидия може да има цифри, но има и ужасно много хейтъри. На места като ТикТок получава повече хейт коментари, отколкото позитивни. При Десита има огромна разлика и единствените ѝ изявени хейтъри са феновете на Теофиков.

За солови хитове двете са на едно ниво. Просто Лидия е имала по-добри възможности за дуетни песни от Десита. Ако Десита направи песен с Меди, Галена или Константин дали няма да стане хит? Но ако се покаже подобен проект на хоризонта Галин веднага ще го даде на Лидия или този път на Симона. (това с Емрах не го броя понеже едвам го има в песента и го няма в клипа + в момента яко го хейтят)

Броя на участията пък не е особен фактор коя е по-вървежна. Ако Десита иска и тя може да има 32 на месец - просто не е мазохист.

За хирургични намеси - бюстът и устните на Десита не обират никакви критики защото не си е сложила кубици като Джулияна Гани и не е натрапчива интервенция. Лидия си смени лицето напълно - нос, брадичка, скули и тн. Екстеншъните пък никога не са били тема на критика - всяко трето момиче носи такива.

Не съм запознат с такава личност.

@Cally-Pressyfan'

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Hurricane каза:

Каква е тази пропаганда от Галена на стори?! Вози се без колан. Това ли е примерът, който дава?! Да не говорим, че се е обезобразила още повече и лицето ѝ изглежда потресаващо…

https://instagram.com/stories/galena1/2899512286572733097

Господи, виж я в какъв чируз се е превърнала. Да не е посягала на чуждо здраве и сега нещо да я яде от вътре? 

Дяволицата мръсна. 👹

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Balkandji каза:

Господи, виж я в какъв чируз се е превърнала. Да не е посягала на чуждо здраве и сега нещо да я яде от вътре? 

Дяволицата мръсна. 👹

Ами, явно. Коментирай факта, че постоянно качва коя песен колко гледания и харесвания има и за какъв период от време ги е направила… :D 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Ами, явно. Коментирай факта, че постоянно качва коя песен колко гледания и харесвания има и за какъв период от време ги е направила… :D 

 

 

Явно е почнала да се интересува от Нумерология. 😂

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е плашещо слаба, какво се случва? Имаше някакви статии в нета, че си инжектирала инсулин, за да слабее, ама не ми се вярва това да е истина. Но е факт, че отслабна страшно много, ръчичката от сторито ѝ ще се счупи... Дано всичко да е наред здравословно при нея. Доближава се до отслабването на Преслава през 2014-2015. 

Относно това коя има повече потенциал от Лидия и Десита - според мен и двете имат, но зависи за какво става въпрос. От двете по-добър глас за попфолк песни категорично има Лидия - има темперамента, извивките, орнаментиката за ориенталска музика. Десита има специфичен, но някак необработен глас, който прилича на детски/пубертетски и на моменти е малко лигав. Но пък аз виждам в нея потенциал за музика, текстове - има определено качества и свежи идеи. Алфа имаха попадения в дуетите - "Грешници" и "Няма да ми мине, "Излъжи ме" и "Боже мой", както и донякъде "Джипиеса" влизат в тази категория. От соловите парчета - на Симона - "Момиче от лед" и донякъде на Лидия - "Щрак". Соло хитовете им са кът.

Галин не знам в коя вече инвестира повече, защото и на трите им съсипа възможността за трайно налагане, въвличайки ги във всевъзможни дуети и колаборации. И все пак женските имена на Алфа са по-успешни от мъжките (то май само Адам остана, Маджуна вече не е там). Адам, горкият, има май само една самостоятелна песен, всичко останало е дует.

Някои се дразнят на Емилия, че от 4 години няма самостоятелна песен, а какво да кажем за такива, които през цялата си кариера имат само 2-3 самостоятелни, и то такива, които не са хитове и не са се слушали повече от няколко месеца/един сезон. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Hurricane каза:

Ами, явно. Коментирай факта, че постоянно качва коя песен колко гледания и харесвания има и за какъв период от време ги е направила…

Като има, ще споделя. :1000(29): Който няма такива, ще си споделя черешите и минералната вода.

И Преслава го прави, прикачва сторита даже на всеки кръгъл милион на нейна песен, не виждам нещо нередно.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Blueberry каза:

Къде, къде 🤣

Няма критерий, по който Десита да бие Лидия. Нито повече гледания, нито повече последователи, нито повече участия, нито нищо. Десита няма нито един хит (ама истински, скалата не е само “хит” или “флоп”) без Лидия. “Поредната цигара” е много хубава песен, по-успешна е от силовите на Лидия, но не е хит.

А ако говорим за естествена красота - Лидия има нос, Десита има гърди. И двете носят екстеншъни, и двете имат хиалурон в устните. 

Десита е по-хубава от оная бургаска шамандура - и преди, и след ремонтите.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Danger. каза:

Като има, ще споделя. :1000(29): Който няма такива, ще си споделя черешите и минералната вода.

И Преслава го прави, прикачва сторита даже на всеки кръгъл милион на нейна песен, не виждам нещо нередно.

А, така ли стана?! До онзи ден друго говорехте. И то с какъв акъл го споделя точно сега, когато навсякъде се тръби за купени гледания и нейното име фигурира във всички листи на големите фен страници.

Преслава прикачва сторита на фен профили, и то невинаги, докато Галена сама си го пише. Ама то така, като няма кой да те похвали, сам го правиш. Да не забравяме и как изтъкна в “Преди обед”, че е най-гледаната българска певица, хаха. Жалка е, но комплексите са си комплекси… 

  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hurricane каза:

Преслава прикачва сторита на фен профили, и то невинаги, докато Галена сама си го пише. Ама то така, като няма кой да те похвали, сам го правиш. Да не забравяме и как изтъкна в “Преди обед”, че е най-гледаната българска певица, хаха. Жалка е, но комплексите са си комплекси… 

Щом прикачва дадено стори, значи е съгласна с написаното в него и го обявява и тя публично. Каква е разликата между това да го напише сама и да го прикачи? И защо да не се похвали, че е направила 8 млн. за месец? Теб ли да пита първо за разрешение.:1000(29):

Това е огромен успех за българската музика и не виждам нищо лошо. Аз пък се кефя, че не се прави на скромна и си казва фактите такива, каквито са. Посочи ми по-гледана певица, че доста говориш за комплекси ;)

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DarkChild каза:

Десита е по-хубава от оная бургаска шамандура - и преди, и след ремонтите.

Въпрос на вкус, за мен Лидия на 16 е много по-хубава от Десита на 16. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Blueberry каза:

Интервенцията си е интервенция. Десита си е сложила доста кубици, явно много се е извратила нормата. Изглежда добре, но не е естествено.

Лидия няма интервенция в брадичката и скулите, още като дете ѝ е такава издадена, а скулите е нормално да се покажат след 20-тата година. Десита също беше с доста по-кръгло лице на 17-18.

Относно дуетите - по тая логика мога да твърдя, че ако Преслава се беше оженила за Гальо Вафлата, щеше да има кариерата на Галена, а Азис ако се беше родил в САЩ, щеше да има повече Грамита от Бионсе. Няма как да знаем дали ще е така. Реалността е такава, че Лидия има хитове без Десита, Десита няма такива без Лидия. “Грешници” не е станала хит заради 30-те секунди на Коцьо, нито “Няма да ми мине” е станала такъв заради Галин. Впрочем Десита има доста повече дуети с Шефа от всяка друга и няма нито един хит 🙈

Лидия има хитове, но това какво общо има с Цомбата и не-Чипса? 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Stela каза:

Съмнявам се. Самата тя казва, че според нея си е заслужавало да се откаже от сцената. Определено липсваше особено през първите години, после сякаш хората позабравиха. Сещаха се такива върли фенове като нас тук. Аз бих се радвала да пее пак, но не ми се вярва. 

Изпотрябвала е на някой. Най-много Ванчето да я поздрави и нея. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да знае за кючек "Зънгър, лънгър", който е почти същия като Kiss me baby на Теди и Джамайката, вероятно лайв на някой оркестър от някоя циганска сватба. Нещо като това по-долъ само, че на български се пее и май после продължава с някакъв друг кючек :D :D

 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, ANGEL каза:

Някой да знае за кючек "Зънгър, лънгър", който е почти същия като Kiss me baby на Теди и Джамайката, вероятно лайв на някой оркестър от някоя циганска сватба. Нещо като това по-долъ само, че на български се пее и май после продължава с някакъв друг кючек :D :D

 

Съжалявам. Няма откъде да знам такива неща. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...