Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

Тя мина през естрада, поп, рап и от никъде не ѝ се получи. Иначе тази песен ѝ е най-добрата в кариерата.

Много песни е имала, мале..... В поп-фолка улучи с "Топ любовник" и "Чисто зло" ми харесва, по-нататък ще видим какво ще направи ако пак не реши да се оттегля! :D Тита май вече минава в поп-фолка, в попа има най-много попадения обаче!

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, DevilWish каза:

Много песни е имала, мале..... В поп-фолка улучи с "Топ любовник" и "Чисто зло" ми харесва, по-нататък ще видим какво ще направи ако пак не реши да се оттегля! :D Тита май вече минава в поп-фолка, в попа има най-много попадения обаче!

Тита отдавна обяви че винаги е искала да бъде фолк певица и едва ли не само заради Х Фактор е била в попа. Всъщност се чудя ако беше останала в попа какво щеше да стане тъй като продуцентите ѝ нищо добро не вадят така или иначе.

Ей така оставиха гнусната Дара да стане поп принцесата само защото няма конкуренция 😷

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Emanuela.Carey каза:

Тита отдавна обяви че винаги е искала да бъде фолк певица и едва ли не само заради Х Фактор е била в попа. Всъщност се чудя ако беше останала в попа какво щеше да стане тъй като продуцентите ѝ нищо добро не вадят така или иначе.

Ей така оставиха гнусната Дара да стане поп принцесата само защото няма конкуренция 😷

Не знаех, но от известно време все поп-фолк дуети - Джена, Фики, сега Биляниш. "Ядове" си е чист поп-фолк!
Иначе тя има попадения в попа и то не са малко - Антилопа, Вуду кукла, Фотошип, Минимумът са все песни които аз слушам до днес! Вече до тях слагам и дуета с Джена! За поп-фолк парче Ядове ми допада също, но за съжаление нещо не се възприе.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, DevilWish каза:

Не знаех, но от известно време все поп-фолк дуети - Джена, Фики, сега Биляниш. "Ядове" си е чист поп-фолк!
Иначе тя има попадения в попа и то не са малко - Антилопа, Вуду кукла, Фотошип, Минимумът са все песни които аз слушам до днес! Вече до тях слагам и дуета с Джена! За поп-фолк парче Ядове ми допада също, но за съжаление нещо не се възприе.

Ти не знаеш ли? Нали в едно интервю каза, че когато беше поп изпълнител след участие нямала търпение да отиде на чалга клуб. Пълен мин*ил с високо самочувствие без покритие, ц*ц*те ѝ по-големи от мозъка ѝ!

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Ciaga каза:

Ти не знаеш ли? Нали в едно интервю каза, че когато беше поп изпълнител след участие нямала търпение да отиде на чалга клуб. Пълен мин*ил с високо самочувствие без покритие, ц*ц*те ѝ по-големи от мозъка ѝ!

Не, за първи път чувам тук. :D Бях останал с впечатление, че в попа й харесва, а и й се получаваше там. 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Не, за първи път чувам тук. :D Бях останал с впечатление, че в попа й харесва, а и й се получаваше там. 

То от всяко дърво чалга изпълнител не става, иди че го разправяй на Вес4оУ, Миндилия, Жумелсита, Минджиона, Гибона и там всеки, дето първо е започнал с поп, рап, денс и т.н.

https://youtu.be/1W141QHVQwQ

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер Саш качи стори към 5ч сутринта и то след като в Сикретс Слънчев (където той е управител) гостуваха Робов и Малката...гледам вече го е изтрил 😂 та явно е било за някой от тях двамата, че има емоджи с диамантче 🤔

Почна и той като приятелката си Емануела да пише разни неща и после да ги трие 🤣🤣🤣

Screenshot_20220805-051048_Instagram.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:

Супер Саш качи стори към 5ч сутринта и то след като в Сикретс Слънчев (където той е управител) гостуваха Робов и Малката...гледам вече го е изтрил 😂 та явно е било за някой от тях двамата, че има емоджи с диамантче 🤔😂

Screenshot_20220805-051048_Instagram.jpg

Съгласен съм с него, Пашев и компания ако ни отърват от присъствието си лично аз ще организирам 7 дневен фестивал с ядене и пиене. Ванеса беше топ, когато беше част от Ара мюзик, след това почна с флоповете, които Трашев ѝ наложи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Just_Me каза:

Супер Саш качи стори към 5ч сутринта и то след като в Сикретс Слънчев (където той е управител) гостуваха Робов и Малката...гледам вече го е изтрил 😂 та явно е било за някой от тях двамата, че има емоджи с диамантче 🤔

Почна и той като приятелката си Емануела да пише разни неща и после да ги трие 🤣🤣🤣

Screenshot_20220805-051048_Instagram.jpg

Качил е клипове с Робов така че ме съмнява да е за него, но за Малката е възможно. До колкото съм чувал изобщо не спазвала уговореното време за участия. Не виждам и нейни клипове от участието, та може и изобщо да не се е появила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Just_Me каза:

Супер Саш качи стори към 5ч сутринта и то след като в Сикретс Слънчев (където той е управител) гостуваха Робов и Малката...гледам вече го е изтрил 😂 та явно е било за някой от тях двамата, че има емоджи с диамантче 🤔

Почна и той като приятелката си Емануела да пише разни неща и после да ги трие 🤣🤣🤣

Screenshot_20220805-051048_Instagram.jpg

За Малката е. Явно не се е съгласила да изпеят “Не е лошо момче, ама не става…” :D 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 1 минута, Hurricane каза:

За Малката е. Явно не се е съгласила да изпеят “Не е лошо момче, ама не става…” :D 

Супер Сашка е страшно нагло лайно. Не спря 2 години да спами с тая боза.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Качил е клипове с Робов така че ме съмнява да е за него, но за Малката е възможно. До колкото съм чувал изобщо не спазвала уговореното време за участия. Не виждам и нейни клипове от участието, та може и изобщо да не се е появила.

Появила се е и Малката, но дали е било в уговореното време, не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Ciaga каза:

То от всяко дърво чалга изпълнител не става, иди че го разправяй на Вес4оУ, Миндилия, Жумелсита, Минджиона, Гибона и там всеки, дето първо е започнал с поп, рап, денс и т.н.

https://youtu.be/1W141QHVQwQ

 

Това Лидия ли е? :O Ама тя тук е само на 13 години, а изглежда като на 25! 

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Това Лидия ли е? 😮 Ама тя тук е само на 13 години, а изглежда като на 25! 

Тя първо започна от предаване по Нова, след това правеше песни с Димитър Кирязов (Ванката от Светът на Ванката), после дойде Вес4оу, запозна я с Гъбин и всичко стана паприкаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Ciaga каза:

Съгласен съм с него, Пашев и компания ако ни отърват от присъствието си лично аз ще организирам 7 дневен фестивал с ядене и пиене. Ванеса беше топ, когато беше част от Ара мюзик, след това почна с флоповете, които Трашев ѝ наложи.

Като Ванеса беше яка, като Малката не става! 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Ciaga каза:

Тя първо започна от предаване по Нова, след това правеше песни с Димитър Кирязов (Ванката от Светът на Ванката), после дойде Вес4оу, запозна я с Гъбин и всичко стана паприкаш.

Много интересно как на 13 години изглежда така..... доста висока, в лице наистина все едно е по-голяма... Единствено гласът е по-различен.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

 

Супер Сашка е страшно нагло лайно. Не спря 2 години да спами с тая боза.

Някои хора да направят една песен и гледай какво става, като БТР ще си я пеят цял живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Много интересно как на 13 години изглежда така..... доста висока, в лице наистина все едно е по-голяма... Единствено гласът е по-различен.

По-различен е, да, тука няма толкова обработка колкото в сегашните ѝ песни, тук се чува натуралността с лекото изфалшивяване, но в това е чарът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DevilWish каза:

Това Лидия ли е? 😮 Ама тя тук е само на 13 години, а изглежда като на 25! 

Лидия беше много хейтвана още от когато тръгна по кастинги, главно за това че не блестеше с особени гласови данни, а постоянно я бутаха от формати.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Тита отдавна обяви че винаги е искала да бъде фолк певица и едва ли не само заради Х Фактор е била в попа. Всъщност се чудя ако беше останала в попа какво щеше да стане тъй като продуцентите ѝ нищо добро не вадят така или иначе.

Ей така оставиха гнусната Дара да стане поп принцесата само защото няма конкуренция 😷

Дара в интерес на истината има макс. 2-3 читави песни и толкоз. Мутралиева просто е долен tryharder и си мисли, че когато нещо се получава на запад, ще се получи и тук. Преди време гледах едно интервю на Славин Славчев, в което той коментираше песента си "Лош съм за теб" и каза, че е създадена, заради западното звучене по преценка на Вирджиния, а момчето просто искаше да прави рок както го прави в момента. От сигурен източник пък бях разбрал, че всъщност песните, които пяха в Х Фактор, не са ги избирали екипа (както казваха), а всъщност ги е избирал Дони. Доказателството, че не става е, че нито един от изпълнителите на Вирджиния не стана международна звезда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...