Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Гальо каза:

Не бе, аз не се занимавам да правя топ хитови галактически класации, ти се занимаваш затова питам теб. То според мен и Отпусни се и дуетите на Емили и ДТ далеч не са такива хитове, но не ми се спори🤷🏻‍♂️

Дуетите да, болна тема е на доста от потребителите тука че угаснаха след първия си месец, а Отпусни се гърми здраво, колкото и да не ми се иска.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

“От утре” е един от най-големите хитове за годината. Пуска се навсякъде, избухва се мощно и всички я знаят. Гледанията не са толкова много, но поне са реални де…

  • Like 1
  • Dislike 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Гальо каза:

“От утре” мачка с доста по-стабилни приеми, това е един от дискотечните хитове тази година.

https://www.instagram.com/tv/CggdIdYgzbi/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Да, категорично съм съгласен. След ''Пиян'' има една тенденция в този форум да се изкарва Преслава някакъв постоянен провал, но фактите са съвсем различни. Между другото, преди 1-2 седмици ''Беден в сърцето'' беше направила повече седмични гледания от ''Сто живота'', може би трябваше да я изкараме по-голям хит от този трак на Галка и т.н.

преди 37 минути, Willy каза:

Мани, мани и аз видях този клип, както и много други, песента буквално мачка здраво и в тик ток, но този път евтините им провокации дори не заслужаваха отговор. Точно за участия и приеми намериха да се хванат на Галс. 

Не е провокация Уили. Ти самия си правил същото с Преслава т.е. давал си линкове от участия на Преслава където е на плейбек или приема е слаб. С Емилия помня, че беше подобно. Няколко фена на Галена коментираха уж слабите приеми на Тръгвай си и Акула след раждането на детето.

И също така ти си човека дето най-много съпоставя Преслава и Галена за да изкараш втората нещо топ. Не трябва да те изненадва, че и феновете на Преслава го правят. (пс Не ме карай да търся постове и т.н. - не помня кога беше, но знам, че го имаше). (пс2 Това не го казвам като обида а нещо което на мен ми е направило впечатление). 

Друг пример, когато месеци наред Емилия къртеше с месечни слушатели Галена, вече най-важното бяха абонатите защото Галена имаше двойно повече такива. 

Редовно се омаловажават другите за да изпъкне Галка.

  • Like 2
  • Dislike 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава имаше най-големите хитове за годините и когато поставяше рекордни гледания 2017-19 и сега когато няма особено задържане. Щом е Преслава винаги може, не питайте как! 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

След ''Пиян'' има една тенденция в този форум да се изкарва Преслава някакъв постоянен провал, но фактите са съвсем различни.

Аз съм от май месец тук, но съм чел и стари теми, та то не само след “Пиян” всичко е уж флопове. “Да гори в любов” нищо особенно, ама гони 25М, “Няма да ти пиша” нищо различно, ама и тя със 17М, “Изтрезняваш ли” същото положение. След “Пиян” всичко е флопове, ама освен “Горчиви истини”, аз за такива не знам.

П.П. След малко “Сладкото зло” удря 10 000 000❤️

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

 

Друг пример, когато месеци наред Емилия къртеше с месечни слушатели Галена, вече най-важното бяха абонатите защото Галена имаше двойно повече такива. 

Месечните слушатели слушат песните които ги намират по един или друг начин. Галена сега заради името на Кости в Spotify също скочи с +10-15К от тези дето имаше. Но отшуми ли песента, губят се и слушателите. От друга страна абонатите трябва да цъкват в акаунта и да последват т.е. имат интерес и към самият певец. И в този случай Емилия 46K срещу Галена 120К последователи.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

Човек не избира дали ще отиде в Ада или в Рая, а отива при Слави Трифонов, защото той е и двете :happyppl:

Ако съм невярващ или будист(примерно) тогава какви адове и дяволи ме спират да слушам Цура и Галош?! :as:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Месечните слушатели слушат песните които ги намират по един или друг начин. Галена сега заради името на Кости в Spotify също скочи с +10-15К от тези дето имаше. Но отшуми ли песента, губят се и слушателите. От друга страна абонатите трябва да цъкват в акаунта и да последват т.е. имат интерес и към самият певец. И в този случай Емилия 46K срещу Галена 120К последователи.

Че те на Галош последователите и слушателите скочиха точно заради Миле Китич, Азис и Кости. Иначе знаеш ли кога щеше да ги има… 

 

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Че те на Галош последователите и слушателите скочиха точно заради Миле Китич, Азис и Кости. Иначе знаеш ли кога щеше да ги има… 

 

Припева на тази песен ще ти хареса!

 

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Hurricane

Не че нещо, но имаш регистрация тук от 2/3 години. 99% от коментарите ти са хейт по Галена. Или е някакво болестно състояние, или наистина не си порастнал. Fast едно време и той я плюеше, но тогава беше още тийн, а сега не съм виждал от  няколко години негов хейт коментар. Без майтап, аз за други теми не те виждам да пишеш. И със сигурност не го забелязвам само аз, а целият форум. ;) 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

@Hurricane

Не че нещо, но имаш регистрация тук от 2/3 години. 99% от коментарите ти са хейт по Галена. Или е някакво болестно състояние, или наистина не си порастнал. Fast едно време и той я плюеше, но тогава беше още тийн, а сега не съм виждал от  няколко години негов хейт коментар. Без майтап, аз за други теми не те виждам да пишеш. И със сигурност не го забелязвам само аз, а целият форум. ;) 

Тонката имаше и друг профил преди!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

@Hurricane

Не че нещо, но имаш регистрация тук от 2/3 години. 99% от коментарите ти са хейт по Галена. Или е някакво болестно състояние, или наистина не си порастнал. Fast едно време и той я плюеше, но тогава беше още тийн, а сега не съм виждал от  няколко години негов хейт коментар. Без майтап, аз за други теми не те виждам да пишеш. И със сигурност не го забелязвам само аз, а целият форум. ;) 

Не плюя Галена, а небивалиците, които пишете за нея с цел да я величаете и издигнете до небесата. Нямам интерес към другите теми и затова пиша само в тази. Явно не си следил достатъчно добре постовете ми. Имам коментари и по теми, различни от Преслава-Галена. Явно ти си този, който не е порастнал достатъчно добре, защото пишеш от небивалица нагоре. За вас всеки, който се изказва негативно за Галена под някаква форма, е болен. С болестно състояние е един друг потребител на този форум, но той е от вашата агитка и всички знаем кой е. Ако си толкова загрижен за хората с някакво психично разстройство, помогни му! 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Вече не знам колко имена и полове смених във вашите догадки :) 

Объркан е момчето от толкова цифри и измислени класации. Скоро не сме получавали ъпдейт от Radio Tutrakan TOP 10 и Класацията на българските емигранти в Бразилия TOP 500. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji каза:

Объркан е момчето от толкова цифри и измислени класации. Скоро не сме получавали ъпдейт от Radio Tutrakan TOP 10 и Класацията на българските емигранти в Бразилия TOP 500. 

Това объркване явно е от доста дълго време. Нека уцелят първо пола, пък тогава могат да попитат и за личността ми. Има Пресови във форума, които знаят всичко. Иначе лично аз очаквам класациите с нетърпение :) 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се случва с тази особа? Някой има ли информация дали песента ще види бял свят тази година? Взе парите на народа, снима клип за хиляди арабски дирхами и сега се покри… 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Какво се случва с тази особа? Някой има ли информация дали песента ще види бял свят тази година? Взе парите на народа, снима клип за хиляди арабски дирхами и сега се покри… 

 

giphy.gif?cid=ecf05e47voktrc6yq2n4ohu9zw

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hurricane каза:

Какво се случва с тази особа? Някой има ли информация дали песента ще види бял свят тази година? Взе парите на народа, снима клип за хиляди арабски дирхами и сега се покри… 

 

В инстаграм писа че ще пусне песента чак есента защото монтирането на клипа щяло да отнеме много време.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

В инстаграм писа че ще пусне песента чак есента защото монтирането на клипа щяло да отнеме много време.

И ти й повярва. При наличието на финансовия ресурс, с който разполга, викаш, един клип се монтира 3 месеца...

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Emanuela.Carey каза:

В инстаграм писа че ще пусне песента чак есента защото монтирането на клипа щяло да отнеме много време.

Да, това го видях. Грозна лъжа от нейна страна. Видеото със сигурност е готово още преди да беше пуснала тийзъра. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цура дано флопне, за да се научи как се правят професионално нещата. Не може да пуснеш тийзър в края на Юни за песен, която ще излезе чак есента. Иначе сто процента ще е нещо брутално де, ама като я е страх от Галена и Азис, да чака и да лъже. :pokey:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...