Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Ciaga каза:

Дара в интерес на истината има макс. 2-3 читави песни и толкоз. Мутралиева просто е долен tryharder и си мисли, че когато нещо се получава на запад, ще се получи и тук. Преди време гледах едно интервю на Славин Славчев, в което той коментираше песента си "Лош съм за теб" и каза, че е създадена, заради западното звучене по преценка на Вирджиния, а момчето просто искаше да прави рок както го прави в момента. От сигурен източник пък бях разбрал, че всъщност песните, които пяха в Х Фактор не са ги избирали екипа (както казваха), а всъщност ги е избирал Дони. Доказателството, че не става е, че нито един от изпълнителите на Вирджиния не стана международна звезда.

Това е брутален проект. Жалко само че нищо не й се разбира.

 

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Това е брутален проект. Жалко само че нищо не й се разбира.

 

О, да, това е зверска песен, "Ай, ай" и "Мамасита" са другите две нейни песни, които ме кефят.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, FikLena каза:

не е ли на 16 ?

 

2017 - да, но тази песен е от 2014... Представяш ли си, на 13 изглежда като на 25! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Emanuela.Carey каза:

Лидия беше много хейтвана още от когато тръгна по кастинги, главно за това че не блестеше с особени гласови данни, а постоянно я бутаха от формати.

 

Ами тя сега и в поп-фолка нещо гласът й е много странен такъв... Тя самата ми е симпатична, но наистина за мен не е от талантливите изпълнители, иначе като поведение е добър артист, добри клипове, има и хубави песни, гласът й в тази песен е някак си по-нежен, докато сега не мога да кажа същото. Просто външния й вид и гласът й са много несъвместими. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло Вирджиния си дават зор само, когато дойде време за ежегодният "Sofia Songwriting Camp", на който обаче май повече си джиткат сторита в Инстаграм отколкото да правят нещо. Там правят един куп дема, а през останалото време от годината си чешат ге*и*алиите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Ciaga каза:

По-различен е, да, тука няма толкова обработка колкото в сегашните ѝ песни, тук се чува натуралността с лекото изфалшивяване, но в това е чарът.

Именно, тук даже звучи по-добре. Не си спомням, но имаше една поп-фолк песен в която звучеше по-добре, докато в повечето е някак прекалено обработен глас.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Именно, тук даже звучи по-добре. Не си спомням, но имаше една поп-фолк песен в която звучеше по-добре, докато в повечето е някак прекалено обработен глас.

Ами виж, сега ще ти кажа самата истина. Аз също се занимавам с музика и преди да ти сложат Auto Tune (или друг еквивалент на тоя плъгин), се прави още една обработка на гласа чрез Melodyne. Това е софтуер, в който можеш да направиш и най-фалшиво пеещият да пропее, ако директно сложиш тюна на фалшиви вокали, които не са минали през Melodyne, ще звучи като задник, при Галин е така. Тюна като не може да ти хване тоналностите и граченето няма как да направи магията без да си му посочил кое какво е, а това нещо се прави точно в тоя софтуер, за който споменах. При всеки се прави, не само при Лидия, но при някои хора изисква повече усилия, защото са бездарни. Да живеят компютрите!

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Английските проекти на Дара чисто като мелодия наистина са топ,все пак ги прави Monoir,но тя самата на български не може да говори,а какво остава на английски. Само преебава готови хитове.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 10 изпълнители с най-абонирани канали и годината на първото им качване:

1. Азис - 514К - 2015
2. Гери-Никол - 302К - 2015
3. Андреа - 266К - 2013
4. Ax Dain - 232K - 2012
5. Емилия - 228К - 2019
6. Меди - 213К - 2018
7. Галена - 186К - 2021
8. Преслава - 179К - 2018
9. Саша Рико - 171К - 2017
10. Фики, но той си взе канала на Тони наготово тази година, така че - Десислава с 132К и първо качване  2009.

Може и да пропускам някой!

  • Like 1
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Топ 10 изпълнители с най-абонирани канали и годината на първото им качване:

1. Азис - 514К - 2015
2. Гери-Никол - 302К - 2015
3. Андреа - 266К - 2013
4. Ax Dain - 232K - 2012
5. Емилия - 228К - 2019
6. Меди - 213К - 2018
7. Галена - 186К - 2021
8. Преслава - 179К - 2018
9. Саша Рико - 171К - 2017
10. Фики, но той си взе канала на Тони наготово тази година, така че - Десислава с 132К и първо качване  2009.

Може и да пропускам някой!

Диона - 143К - 2016. Тя ще е на 10-то. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Stela каза:

Диона - 143К - 2016. Тя ще е на 10-то. 

 

Знаех си, че изпускам някой. Каналът на Слави и Куку има над 600К също, но те качват песни и на други изпълнители в него.

преди 4 минути, Stela каза:

Канала на Галена върви много добре. Реално е създаден най-скоро от останалите, а вече има повече абонати от по-стари канали и догонва други. 

Да не говорим че има точно 6 клипове в него и не качва нищо през останалото време, с което да излиза на аудиторията. Грешка, според мен.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Willy каза:

Топ 10 изпълнители с най-абонирани канали и годината на първото им качване:

1. Азис - 514К - 2015
2. Гери-Никол - 302К - 2015
3. Андреа - 266К - 2013
4. Ax Dain - 232K - 2012
5. Емилия - 228К - 2019
6. Меди - 213К - 2018
7. Галена - 186К - 2021
8. Преслава - 179К - 2018
9. Саша Рико - 171К - 2017
10. Фики, но той си взе канала на Тони наготово тази година, така че - Десислава с 132К и първо качване  2009.

Може и да пропускам някой!

100 кила - 252к

Virgo - 223k

Криско - 145к

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Знаех си, че изпускам някой. Каналът на Слави и Куку има над 600К също, но те качват песни и на други изпълнители в него.

Да не говорим че има точно 6 клипове в него и не качва нищо през останалото време, с което да излиза на аудиторията. Грешка, според мен.

На Слави е по-скоро общ канал. Ако броим него ще трябва да се сложат и на Алфа примерно и други от такъв тип.

За Галена щеше да е хубаво да качва от време на време нещо друго, но не е хубаво и да се размешват много. По-голяма грешка според мен е, че не е много активна на сторита в инстаграм, нито пуска лайфове. Не казвам, че трябва да натрапва постоянно някакви неща, но тя съвсем се ограничава. Хората обичат да следят подобни неща. Сигурна съм, че щеше да има още повече последователи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Stela каза:

Канала на Галена върви много добре. Реално е създаден най-скоро от останалите, а вече има повече абонати от по-стари канали и догонва други. 

То се гледа съотношението гледания-абонати. Някои канали са създадени през 2015, но първите официални песни в тях са през 2020 например, което означава, че през първите 5 години никакви абонати не са натрупани. Така че не гледай кой кога е създаден, а кой колко абонати има в съотношение с гледанията ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...