Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

преди 4 часа , Vanora каза:

Галена е плашещо слаба, какво се случва? Имаше някакви статии в нета, че си инжектирала инсулин, за да слабее, ама не ми се вярва това да е истина. Но е факт, че отслабна страшно много, ръчичката от сторито ѝ ще се счупи... Дано всичко да е наред здравословно при нея. Доближава се до отслабването на Преслава през 2014-2015. 

Надъхала се е да отслабне, след като постоянно отнасяше подигравки и намеци, че е пълна. В един период беше качила килограми и все се размятаха нейни снимки в нета с доста кофти коментари. За една жена подобно нещо хич не е приятно. За самото отслабване с правилния хранителен режим, ограничения и спорт нещата се получават.  На сторито е излязла малко кофти, но иначе е в супер форма, което се виджа от снимките и клипчетата от участия. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 часа , Hurricane каза:

А, така ли стана?! До онзи ден друго говорехте. И то с какъв акъл го споделя точно сега, когато навсякъде се тръби за купени гледания и нейното име фигурира във всички листи на големите фен страници.

Преслава прикачва сторита на фен профили, и то невинаги, докато Галена сама си го пише. Ама то така, като няма кой да те похвали, сам го правиш. Да не забравяме и как изтъкна в “Преди обед”, че е най-гледаната българска певица, хаха. Жалка е, но комплексите са си комплекси… 

Преди подобни споделяния се набиваха повече на очи, но сега всички го правят и се превърна в нещо съвсем нормално. Какво толкова е станало? След някой друг ден Преслава като пусне песен и сподели колко гледания има ще я осъдиш или ще се кефиш? Мисля, че ще е второто, така че нека си споделят ... :cheers:

Това е нещо подобно като броенето на гледания тук. Даже ние го правим всеки ден. 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Криско тази година копае яко дъното!

Дискотеките са наши - 627К за 4 месеца
Бяла роза 2.0 - 622К за 3 месеца
Мижав интерес - 73К за 4 дни

Не разбирам защо спря да прави песни като Да или не, Дали това любов е и т.н.

Вярно, че българскяит поп и той удря нови дъна, ама по онова време каквото пуснеше ставаше хит... рязко премина към чалгата, където закратко успя да се задържи

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Willy каза:

Криско тази година копае яко дъното!

Дискотеките са наши - 627К за 4 месеца
Бяла роза 2.0 - 622К за 3 месеца
Мижав интерес - 73К за 4 дни

Мижавия интерес явно не е само от 4 дни ;)

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Надъхала се е да отслабне, след като постоянно отнасяше подигравки и намеци, че е пълна. В един период беше качила килограми и все се размятаха нейни снимки в нета с доста кофти коментари. За една жена подобно нещо хич не е приятно. За самото отслабване с правилния хранителен режим, ограничения и спорт нещата се получават.  На сторито е излязла малко кофти, но иначе е в супер форма, което се виджа от снимките и клипчетата от участия. 

Тя партийка с Дявола беше, ама викаш сега на правилен хранителен режим го раздава. Не знаеш и ти какво говориш. :1000(10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно е коментирано, но аз съм пропуснал. Клиповете на Цурие ханъм са изтрити от Планета и качени наново в нейния канал. Сега има едни жалки гледания на всичко досега. Защо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Сигурно е коментирано, но аз съм пропуснал. Клиповете на Цурие ханъм са изтрити от Планета и качени наново в нейния канал. Сега има едни жалки гледания на всичко досега. Защо?

Може да е обедняла ненадейно и да се надява на отчисления от youtube. Един Бог знае...!?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, DarkChild каза:

Сигурно е коментирано, но аз съм пропуснал. Клиповете на Цурие ханъм са изтрити от Планета и качени наново в нейния канал. Сега има едни жалки гледания на всичко досега. Защо?

Кои клипове са изтрити? Всички си ги има още и в канала на Планета.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ти не си за мен" почти топ 20 на ден 382 с 28К

Други огромни соло хитове от последните години на същия си ден след премиерата:

100 живота - #40 с 21К, Феноменален - #58 с 13К, Пиян - #83 с 12К.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

1 месец по-късно и Киара е с малка буква 🤧 Just Emi things

И в Спотифай е качена в грешния профил на Емануела…

Супер Саш е виновен за всичко 

spacer.png

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Jouey каза:

Какво е облякла тая бабичка Галошица? Изглежда комично!

https://vm.tiktok.com/ZMNgTU3Jy/?k=1

Това ли е приема на топ хита на лятото и годината хъхъ ? А тук много хора се смееха на ''От утре''!

  • Haha 5
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

Това ли е приема на топ хита на лятото и годината хъхъ ? А тук много хора се смееха на ''От утре''!

Няма ли да коментираш облеклото й? 😂😂😂

Почнала е да става неадекватна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji каза:

Няма ли да коментираш облеклото й? 😂😂😂

Почнала е да става неадекватна. 

Е, Емилия се обличаше така миналата година. Сигурно такива са модните тенденции и този сезон. 

Тя все пак е певица а не модел. Поради този факт ме изненадва, че песента която разби всички рекорди по гледаемост и т.н. за 2022 е с прием на ниво ''От утре'', която в този форум се изкара среден хит или дори провал. Нещо нещата не са окей. За тези гледания дискотеката трябваше да се срути и букално акапелно Галена да не се чува хъхъ.

  • Like 1
  • Haha 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, -A. каза:

Е, Емилия се обличаше така миналата година. Сигурно такива са модните тенденции и този сезон. 

Тя все пак е певица а не модел. Поради този факт ме изненадва, че песента която разби всички рекорди по гледаемост и т.н. за 2022 е с прием на ниво ''От утре'', която в този форум се изкара среден хит или дори провал. Нещо нещата не са окей. За тези гледания дискотеката трябваше да се срути и букално акапелно Галена да не се чува хъхъ.

И като са такива модните тенденции, сме длъжни да ги следваме и да сме клоуни от селския цирк ли? Не.

Нещо нещата не са ок при Галя, викаш. Да видим. 😉

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...