Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

преди 13 минути, -A. каза:

Това ли е приема на топ хита на лятото и годината хъхъ ? А тук много хора се смееха на ''От утре''!

Ами на мен лично Еуфория ми хареса 100 пъти повече от WTB. Такива песни са ми като някакви скечове със саундтрак на някой български сериал по Нова.

Иначе гледанията имат смисъл защото като продукция е направено добре и българите си умират за такива Бай Ганьовски сцени, но просто не е дискотечна песен. Особено с репертоара на Галена, това изобщо не се вписва.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 17 минути, -A. каза:

Е, Емилия се обличаше така миналата година. Сигурно такива са модните тенденции и този сезон. 

Тя все пак е певица а не модел. Поради този факт ме изненадва, че песента която разби всички рекорди по гледаемост и т.н. за 2022 е с прием на ниво ''От утре'', която в този форум се изкара среден хит или дори провал. Нещо нещата не са окей. За тези гледания дискотеката трябваше да се срути и букално акапелно Галена да не се чува хъхъ.

“От утре” мачка с доста по-стабилни приеми, това е един от дискотечните хитове тази година.

https://www.instagram.com/tv/CggdIdYgzbi/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, -A. каза:

Това ли е приема на топ хита на лятото и годината хъхъ ? А тук много хора се смееха на ''От утре''!

Ти какво очакваш?! Купените гледания лъсват именно в клубовете. Хората не са глупави и затова в последните седмици навсякъде се пише именно за тях.

Meanwhile, “От утре” с 8-те си милиона гледания за половин година:

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Balkandji каза:

Няма ли да коментираш облеклото й? 😂😂😂

Почнала е да става неадекватна. 

А новия ѝ паразитен израз, който също открадна от Счетоводителката: “Яко”? Много е дразнещо. 

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Hurricane каза:

А новия ѝ паразитен израз, който също открадна от Счетоводителката: “Яко”? Много е дразнещо. 

По една дума, така по-кратичко, че акълът й не стига за повече, викаш. 😉

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Ами на мен лично Еуфория ми хареса 100 пъти повече от WTB. Такива песни са ми като някакви скечове със саундтрак на някой български сериал по Нова.

Иначе гледанията имат смисъл защото като продукция е направено добре и българите си умират за такива Бай Ганьовски сцени, но просто не е дискотечна песен. Особено с репертоара на Галена, това изобщо не се вписва.

Еуфория е топ, WTB си я пуснах само веднъж и то като излезе, фактите говорят.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Danger. каза:

Прием ли искате :1000(29): :1000(6):

 

Мани, мани и аз видях този клип, както и много други, песента буквално мачка здраво и в тик ток, но този път евтините им провокации дори не заслужаваха отговор. Точно за участия и приеми намериха да се хванат на Галс. 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Мани, мани и аз видях този клип, както и много други, песента буквално мачка здраво и в тик ток, но този път евтините им провокации дори не заслужаваха отговор. Точно за участия и приеми намериха да се хванат на Галс. 

Не възхвалявай злото, за да не ти се случи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Danger. каза:

Прием ли искате :1000(29): :1000(6):

 

 

преди 12 минути, Willy каза:

Мани, мани и аз видях този клип, както и много други, песента буквално мачка здраво и в тик ток, но този път евтините им провокации дори не заслужаваха отговор. Точно за участия и приеми намериха да се хванат на Галс. 

 

AFA03AD7-7EDC-49B8-9C97-4CA57597BBC4.jpeg

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Вечносвободната галя добре е минала миналата седмица!

image.png.0aee9db922d4ffc5696878375e5f3450.png

Нали вече го поствахте това?! Колко пъти ще въртите едно и също?! Опашката пред Габана за Преслава видяхте ли я, а? :) 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Нали вече го поствахте това?! Колко пъти ще въртите едно и също?! Опашката пред Габана за Преслава видяхте ли я, а? :) 

Не знам, не помня, но добре, че има такива като теб, които следят всичко около Галена, дори повече и от феновете й!

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hurricane каза:

Нали вече го поствахте това?! Колко пъти ще въртите едно и също?! Опашката пред Габана за Преслава видяхте ли я, а? :) 

Като удавници за сламка! 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Не знам, не помня, но добре, че има такива като теб, които следят всичко около Галена, дори повече и от феновете й!

 

преди 1 минута, Willy каза:

Не знам, не помня, но добре, че има такива като теб, които следят всичко около Галена, дори повече и от феновете й!

А, точно ти няма да помниш. Айде бе…

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Не знам, не помня, но добре, че има такива като теб, които следят всичко около Галена, дори повече и от феновете й!

Каза човечето, което по цял ден ни пробутва досадни цифри от де що класация има, която съществува във Вселената, за да ни натрапи колко хитова била вампирката.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Не знам, не помня, но добре, че има такива като теб, които следят всичко около Галена, дори повече и от феновете й!

Остави това, на мен ми е интересно къде нареждаш “От утре” към хитовете на годината или? Следиш достатъчно Преси и знаеш как всички я знаят тази песен и я пеят. Или не е хит, защото са и паднали гледанията 😂

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Гальо каза:

Остави това, на мен ми е интересно къде нареждаш “От утре” към хитовете на годината или? Следиш достатъчно Преси и знаеш как всички я знаят тази песен и я пеят. Или не е хит, защото са и паднали гледанията 😂

Ако не е топ 5 в Popnable не ми го хвали...

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Гальо каза:

Остави това, на мен ми е интересно къде нареждаш “От утре” към хитовете на годината или? Следиш достатъчно Преси и знаеш как всички я знаят тази песен и я пеят. Или не е хит, защото са и паднали гледанията 😂

Къде да я нареждам? На едно ниво е с В твоето легло, а за тази година веднага след Отпусни се, WtB, Еуфория, Сладкото зло, дуетите на Ема и Денис,.... и за друго хитово май не се сещам. Или според вас е топ 3/5?!

  • Confused 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, lucellent каза:

Ако не е топ 5 в Popnable не ми го хвали...

Popnable да не е рандъм чарт? Ако беше примерно Глория с милионите и нейната агитка щеше да го пише, както и беше в 2та дни слава на дуетът с Тони.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Къде да я нареждам? На едно ниво е с В твоето легло, а за тази година веднага след Отпусни се, WtB, Еуфория, Сладкото зло, дуетите на Ема и Денис,.... и за друго хитово май не се сещам. Или според вас е топ 3/5?!

По какво е веднага след изброените от теб песни?! По гледания или? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Къде да я нареждам? На едно ниво е с В твоето легло, а за тази година веднага след Отпусни се, WtB, Еуфория, Сладкото зло, дуетите на Ема и Денис,.... и за друго хитово май не се сещам. Или според вас е топ 3/5?!

Не бе, аз не се занимавам да правя топ хитови галактически класации, ти се занимаваш затова питам теб. То според мен и Отпусни се и дуетите на Емили и ДТ далеч не са такива хитове, но не ми се спори🤷🏻‍♂️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Balkandji каза:

 

Аз лично искам да млъкнеш.

 

Избра да си в противниковия отбор, но той е слабичък и не се представя както ти искаш. :pokey:

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...