Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Stela каза:

На Слави е по-скоро общ канал. Ако броим него ще трябва да се сложат и на Алфа примерно и други от такъв тип.

За Галена щеше да е хубаво да качва от време на време нещо друго, но не е хубаво и да се размешват много. По-голяма грешка според мен е, че не е много активна на сторита в инстаграм, нито пуска лайфове. Не казвам, че трябва да натрапва постоянно някакви неща, но тя съвсем се ограничава. Хората обичат да следят подобни неща. Сигурна съм, че щеше да има още повече последователи. 

Беше изявила на лайф, че мястото на което хората могат да се докаснат до нея и вниманието й е нейните участия и че не обича да се показва по мрежите. Грешна философия, забравя че имат фенове под и над годините за дискотеки, както и такива вън бг...

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 20 минути, Willy каза:

 

Да не говорим че има точно 6 клипове в него и не качва нищо през останалото време, с което да излиза на аудиторията. Грешка, според мен.

Как да не качва нищо?! Точно тя е най-активната. Постоянно спами с някакви снимки. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела:

-Създаден: Януари, 2018

-Първа чисто нова песен: Декември, 2022


Андреа:

-Създаден: Април, 2013

-Първа чисто нова песен: Май, 2015


Азис:

-Създаден: Ноември, 2015

-Първа чисто нова песен: Юни, 2017

 

Фики Стораро:

-Създаден: Юни, 2017

-Първа чисто нова песен: Юли, 2020

 

Преслава:

-Създаден: Октомври, 2018

-Първа чисто нова песен: Септември, 2019

 

Със сигурност има и други. Затова казвам, че не е резонно да се взима датата на създаване на канала, а по-скоро съотношението гледания-абонати. Има много други фактори, които влияят на абонатите като коя е първата чисто нова песен (преди това каналите са неактивни), честота на издаване на песни през този период и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия са качили ново видео с правилното ЩЯХМЕ :D 

Чува се как аудиото на ЩЯХМЕ е по-различно след това сякаш тръгва друго аудио, и устата му на тая дума не си съвпада :D

  • Haha 3
  • Ooo 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Willy каза:

Беше изявила на лайф, че мястото на което хората могат да се докаснат до нея и вниманието й е нейните участия и че не обича да се показва по мрежите. Грешна философия, забравя че имат фенове под и над годините за дискотеки, както и такива вън бг...

Да, или пък живеещи в градове, в които просто нямат толкова често участия и много други фактори. Освен това на едно участие няма как да обърне внимание на всички. На лайфовете хората се чувстват по-близо до изпълнителя. Споделяш някакви моменти от ежедневието си все пак. Тя даже не пуска типичните "въпроси - отговори". 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Hurricane каза:

Как да не качва нищо?! Точно тя е най-активната. Постоянно спами с някакви снимки. 

Не само тя. И другите качват. Меди спами и той почти всеки ден. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Hurricane каза:

Емануела:

-Създаден: Януари, 2018

-Първа чисто нова песен: Декември, 2022


Андреа:

-Създаден: Април, 2013

-Първа чисто нова песен: Май, 2015


Азис:

-Създаден: Ноември, 2015

-Първа чисто нова песен: Юни, 2017

 

Фики Стораро:

-Създаден: Юни, 2017

-Първа чисто нова песен: Юли, 2020

 

Преслава:

-Създаден: Октомври, 2018

-Първа чисто нова песен: Септември, 2019

 

Със сигурност има и други. Затова казвам, че не е резонно да се взима датата на създаване на канала, а по-скоро съотношението гледания-абонати. Има много други фактори, които влияят на абонатите като коя е първата чисто нова песен (преди това каналите са неактивни), честота на издаване на песни през този период и т.н.

Добре, дори да приемем, че е така, то тогава все едно са стартирали през годината на първата песен. За Преслава - 2018, за Азис - 2017, за Андреа - 2015 .. Пак са от по-рано. Вярно е, че има много фактори, но колкото и да е активен даден канал аз няма да се абонирам ако нямам интерес към изпълнителя само заради това, че качва клипове често. Сигурно повечето хора са така. За да съберат толкова абонати тези изпълнители значи, че са интересни за потребителите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Добре, дори да приемем, че е така, то тогава все едно са стартирали през годината на първата песен. За Преслава - 2018, за Азис - 2017, за Андреа - 2015 .. Пак са от по-рано. Вярно е, че има много фактори, но колкото и да е активен даден канал аз няма да се абонирам ако нямам интерес към изпълнителя само заради това, че качва клипове често. Сигурно повечето хора са така. За да съберат толкова абонати тези изпълнители значи, че са интересни за потребителите. 

Точно затова говоря и аз. Няма значение датата на създаване на канала, а първият качен официален клип (чисто нова песен), както и честотата на издаване на продукция. Затова казвам, че е по-разумно да се гледа съотношението абонати-гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази пък Десислава може ли да е толкова неориентирана, че да не си наложи канала като хората през годините, при все че нейния е първия такъв изобщо и с някои от първите стрийминг хитове изобщо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Hurricane каза:

Емануела:

-Създаден: Януари, 2018

-Първа чисто нова песен: Декември, 2022


Андреа:

-Създаден: Април, 2013

-Първа чисто нова песен: Май, 2015


Азис:

-Създаден: Ноември, 2015

-Първа чисто нова песен: Юни, 2017

 

Фики Стораро:

-Създаден: Юни, 2017

-Първа чисто нова песен: Юли, 2020

 

Преслава:

-Създаден: Октомври, 2018

-Първа чисто нова песен: Септември, 2019

 

Със сигурност има и други. Затова казвам, че не е резонно да се взима датата на създаване на канала, а по-скоро съотношението гледания-абонати. Има много други фактори, които влияят на абонатите като коя е първата чисто нова песен (преди това каналите са неактивни), честота на издаване на песни през този период и т.н.

Андреа е качила Hayati премиерно в нейния канал през 2013, не ми пука колко гледания има. Ако имаше милионите на дуетите с оня дето направиха Мис Калифорния или Серджо, щяхме да я броим, нали?

Преслава качи нова песен септември 2019, но още от 2018 качваше разни клипове в него, което пак си е нещо и е събрала абонати и от тези клипове. 
 

"Моята жена" на Фики и Тони е нова песен и е качена ноември 2017. Каква 2020 те гони?

Емануела няма никакъв ъплоад до Подводница и ако влизаше в този топ, със сигурност щях да пиша 2021, а не 2018. 

Азис качваше разни клипове от участия и изпълнения на негови песни от други хора, от 2015 до 2017, като голяма част от тях сега е или скрил или изтрил.

Оборен си скъпи.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Willy каза:

Андреа е качила Hayati премиерно в нейния канал през 2013, не ми пука колко гледания има. Ако имаше милионите на дуетите с оня дето направиха Мис Калифорния или Серджо, щяхме да я броим, нали?

Преслава качи нова песен септември 2019, но още от 2018 качваше разни клипове в него, което пак си е нещо и е събрала абонати и от тези клипове. 
 

"Моята жена" на Фики и Тони е нова песен и е качена ноември 2017. Каква 2020 те гони?

Емануела няма никакъв ъплоад до Подводница и ако влизаше в този топ, със сигурност щях да пиша 2021, а не 2018. 

Азис качваше разни клипове от участия и изпълнения на негови песни от други хора, от 2015 до 2017, като голяма част от тях сега е или скрил или изтрил.

Оборен си скъпи.

Щом смяташ, че качването на стари песни носи някакви значителни абонати, добре. Няма да споря. И не знам защо веднага го обръщаш на война… Който мисли разумно, знае кое и какво да гледа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Hurricane каза:

Щом смяташ, че качването на стари песни носи някакви значителни абонати, добре. Няма да споря. И не знам защо веднага го обръщаш на война… Който мисли разумно, знае кое и какво да гледа.

Не, ти си този който веднага скочи след моят и коментарът на Стела. 😃

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DevilWish каза:

Биляниш имала песен и в попа от 2017! :D 

 

И тука прилича на току що кацнала от някоя далечна планета ... Жалко че не имало кой и да каже на родния и език, какъвто и да е той, 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Willy каза:

Не, ти си този който веднага скочи след моят и коментарът на Стела. 😃

В грешка си! Написах най-нормално какво мисля аз. Това, как ти си го интерпретирал, си е твой проблем. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Hurricane каза:

Точно затова говоря и аз. Няма значение датата на създаване на канала, а първият качен официален клип (чисто нова песен), както и честотата на издаване на продукция. Затова казвам, че е по-разумно да се гледа съотношението абонати-гледания.

Добре, но за Преслава тогава приемаме, че това е септември 2019-та година, когато качи първата си нова песен. Имала е някакви абонати преди това, защото все пак качваше лайфове и клипчета от участия. Не са били много със сигурност и главно е започнала да трупа след първата нова песен, демек септември 2019. Галена стартира канала си от нула и качи първата нова песен през януари 2021. Това е година и три месеца по-късно. Което значи, че пак стигаме до това, че Галена за по-кратко време събра същите абонати и даже ги задмина. За периода от старта на канала си е качила 6 клипа, но Преслава пък от 2019 качи няколко чисто нови песни от албума си. Тя качи 5 чисто нови песни и после ги качи и от промоцията си същите. 10 клипа за кратко време си е активност. Отделно после има "Беден в сърцето", двата машъпа, "В твоето легло", "Горчиви истини", "Шушанита", "От утре" и "Сладкото зло". През това време качи още куп караокета, лайфове и други... Дори да гледаме само новите песни пак са 13 мисля с машъпите за година и няколко месеца повече време. Галена е с 6 клипа, за по-кратко и с повече абонати. Ако гледаме от 2019-та както искаш ти - когато има качена нова непозната песен. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DevilWish каза:

Дали Тита не идва от това, че много титка?

Дано само не спука големите цици с толкова титкане.

Какво значи "титка"? 😂

Тита е яка в клипа, но ококорената Биляниш не мога да я изтърпя. Песента не е нищо особено и не ме грабна. 

Най-доброто на Тита от чалга периода е дуета с Джениш. 😍

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Беше изявила на лайф, че мястото на което хората могат да се докаснат до нея и вниманието й е нейните участия и че не обича да се показва по мрежите. Грешна философия, забравя че имат фенове под и над годините за дискотеки, както и такива вън бг...

Социалните мрежи са абсолютен "cheat code", затова и толкова хора без капка талант и такива, които по принцип за нищо не стават, успяха да добият някаква популярност чрез платформи като Инстаграм и Тик Ток, а някои са даже и в бледото копие на Биг Брадър - Къщата на инфлОенсАрите. Иначе е хубаво да поддържаш връзка чрез тях с почитателите си, Галена е талантлива и тия без никакъв дар я заслепяват с активност в мрежите, което го намирам за абсурдно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Ciaga каза:

Социалните мрежи са абсолютен "cheat code", затова и толкова хора без капка талант и такива, които по принцип за нищо не стават, успяха да добият някаква популярност чрез платформи като Инстаграм и Тик Ток, а някои са даже и в бледото копие на Биг Брадър - Къщата на инфлОенсАрите. Иначе е хубаво да поддържаш връзка чрез тях с почитателите си, Галена е талантлива и тия без никакъв дар я заслепяват с активност в мрежите, което го намирам за абсурдно.

Това е така. Винаги съм намирал за огромна грешка неактивността на Галена в социалните мрежи от типът на въпроси / лайфове / сторита които включват и феновете. Интересно е за феновете и привлича нови, защото изпълнителят дава внимание. Преслава го разбра малко късно, но успешно(даже прекалено, ако питаш мен) успя да си го наложи. Помним случаят "Паола". Отне доста време докато качи първата й снимка и след това не спря да спами с контент включващ детето, защото това докарва най-много лайкове и споделяния. Не случайно и семейната коледна снимка на Галена от миналата година е най-харесвана снимка на фолк певица.  

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Willy каза:

Това е така. Винаги съм намирал за огромна грешка неактивността на Галена в социалните мрежи от типът на въпроси / лайфове / сторита които включват и феновете. Интересно е за феновете и привлича нови, защото изпълнителят дава внимание. Преслава го разбра малко късно, но успешно(даже прекалено, ако питаш мен) успя да си го наложи. Помним случаят "Паола". Отне доста време докато качи първата й снимка и след това не спря да спами с контент включващ детето, защото това докарва най-много лайкове и споделяния. Не случайно и семейната коледна снимка на Галена от миналата година е най-харесвана снимка на фолк певица.  

Добре че поне двете не са направили профили на децата си както направиха други... или са?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...