Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, plambata каза:

На теб харесва ли ти новата на Джена? 

Кога ще чуем пак нещо такова разбиващо от нея? :(

 

 

Да, интересна е, но не хита, който чакаме.

Балада.. много трудно, та чак и невъзможно бих казал.. Надявам се на интересна и неочаквана колаборация в най-скоро време с някой пеещ и истински изпълнител.

  • Sad 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 8 минути, Hurricane каза:

Едно е ясно! Място не можеш да си намериш цял ден, че Преслава буквално е пръснала по шефовете “Култ” така, както никой друг досега! Лека нощ, дори и да знам, че няма да спиш спокойно :) 

Буквално не ми пука за кой колко опашка има, тия детски затапки за спокойното спане може да ги пробваш на някой друг. :D 

На такива рибки като тебе с @plambataим сипваме малко стръв за забавление. 

Или то май ние сме рибите, че се занимаваме с вашите измислени простотии и измисления свят :1000(29):

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, stereoto_ каза:

Да, интересна е, но не хита, който чакаме.

Балада.. много трудно, та чак и невъзможно бих казал.. Надявам се на интересна и неочаквана колаборация в най-скоро време с някой пеещ и истински изпълнител.

Дано да е приятна изненадата. Последната песен, която истински харесах, беше "Моят номер". Следващите след нея, а и предходните, куцат сериозно за мен. Може би ако беше направила клип на "Нощите" можеше да се развие по-добре, но уви. За това, което казваш за баладите, много кофти. Обожавам ги, пее ги зверски. 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Буквално не ми пука за кой колко опашка има, тия детски затапки за спокойното спане може да ги пробваш на някой друг. :D 

На такива рибки като тебе с @plambataим сипваме малко стръв за забавление. 

Или то май ние сме рибите, че се занимаваме с вашите измислени простотии и измисления свят :1000(29):

Виждам, виждам колко не ти пука… Цял ден ме цитираш за нещо, свързано именно с поста за “Култ”.

Ама направо даже се вземете с въпросния. Поне като ви се присмиват хората по улиците и дупките, които посещавате, да сте в комплект :D 

  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, plambata каза:

Обичам я ей тази Галена с умерените песни, със сърцераздирателните текстове и клиповете, пълни със символика. Връх в това отношение е този шедьовър от 2019. Ако живеехме на друго място вероятно това щеше да е един от най-големите й хитове въобще, но като за България и този успех, който постигна, е впечатляващ. 

 

 

Аз бих искала по-често да я виждам в тази светлина, без значение дали ще са мега и гига хит с огромни гледания. Хиляди пъти предпочитам тази песен пред такива като "Еуфория" и "WTB". "Сърце" още ми е сред любимите нейни песни. Носи различна емоция просто ... 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Тази песен е може би най-подценената на Галена, а е доста различна и според мен заслужаваше да се забележи. Много я харесвам.

 

Ти ако си я оценила, не ти ли е достатъчно? Тази песен очакваш да се пее с цяло гърло ли? Търсене валидация от другите ли намирисвам?!

  • Confused 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

Хиляди пъти предпочитам тази песен пред такива като "Еуфория" и "WTB".

Ама ти наистина откакто излезнаха всеки ден повтаряш, че тези две песни не са твоите и не ти харесват, това ни е пределно ясно , но ако се издъниш и при третата премиера на Галена и кажеш на черното бяло, ще си имаме проблеми :pokey:

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Ти ако си я оценила, не ти ли е достатъчно? Тази песен очакваш да се пее с цяло гърло ли? Търсене валидация от другите ли намирисвам?!

Много въпроси към човек към който показваш нескрито озлобление. Това намирисва повече от моите предполагаеми намерения. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Danger. каза:

Ама ти наистина откакто излезнаха всеки ден повтаряш, че тези две песни не са твоите и не ти харесват, това ни е пределно ясно , но ако се издъниш и при третата премиера на Галена и кажеш на черното бяло, ще си имаме проблеми :pokey:

Е, чак всеки ден не съм го казвала. 😂

Но пък някога да съм казала, че не са хитове? Черното си е черно и бялото също си е бяло. 😁

Какви проблеми например? 🤔

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

Много въпроси към човек към който показваш нескрито озлобление. Това намирисва повече от моите предполагаеми намерения. 

 

Каква злоба бейб?! Плиткоумна и очиизваждаща е ситуацията пред целият форум, забавно е да я напомняме от време на време.

  • Confused 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Каква злоба бейб?! Плиткоумна и очиизваждаща е ситуацията пред целият форум, забавно е да я напомняме от време на време.

Да, да, добре ... Затова ли като кажа, че нещо не ме кефи нападаш и се подиграваш, а като кажа, че ми харесва правиш същото? То не беше кое име съм слагала пред другото, кое одобрение търся и какво ли още не.. Нито с едното, нито с другото съм целяла валидация от когото и да било. Това е. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Да, да, добре ... Затова ли като кажа, че нещо не ме кефи нападаш и се подиграваш, а като кажа, че ми харесва правиш същото? То не беше кое име съм слагала пред другото, кое одобрение търся и какво ли още не.. Нито с едно

Кое име си слагала пред другото?😭

Това беше шегичка, защото коментарът ти свършваше с "Преслава, Гале" и след това си редактирала и добавила останалото. Писах "дълбока мисъл"!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Кое име си слагала пред другото?😭

Това беше шегичка, защото коментарът ти свършваше с "Преслава, Гале" и след това си редактирала и добавила останалото. Писах "дълбока мисъл"!

Някой се беше изказал, че едва ли не съм поставила Преслава над Галена, понеже бях написала първо нейното име. Ако не си ти, извинявай. Беше твърде дребнаво да се сметне, че съм ги подредила така умишлено. Не става въпрос за шегата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , stereoto_ каза:

image.png.b5cf91fefc58d7982d158eddc30f26db.png

Дженчето е в подем!
Май “Пияни нощи” я подсили!

То хубаво подем, ама половина от тия "участия" са във тоя Вълчан Войвода, а другата половина, същия ден в прилежащите му кръчмотеки ... вероятно и хонорара за тях е наполовина ;) 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Тази песен е може би най-подценената на Галена, а е доста различна и според мен заслужаваше да се забележи. Много я харесвам.

 

Казвал съм го и преди. Текстът е твърде трудносмилаем и невъзможен за рилейтване. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Премиерно издадените клипирани песни на Галена в ютуб ерата, подредени по гледания само от официални клипове:

1. Пей сърце - 37.7М
2. В твоите очи - 36.5М
3. ВНЛ - 35.2М
4. Кой - 34.9М
5. Феноменален - 29.2М
6. Боже прости - 28.6М
7. Пантера - 26.1М
8. Добре ли си - 24.9М
9. 100 живота - 24.3М 
10. Хавана тропикана - 22.9М
11. Стара каравана - 22.2М
12. Ти не си за мен - 21.4М
13. Моро му - 21.2М
14. Скандал - 19.3М
15. Красиви лъжи - 17.7М
16. Кавала - 17.4M
17. Ламборгини - 16.8М
18. #МамаУраган - 13.9М
19. Сърце - 13.9М
20. #ПростоШоу - 13.9М
21.  #TheBo$$ - 13.5M
22. Паника - 13.2М 
23. Къде беше ти - 13.1М
24. Тръпката - 12.9М
25. Маракеш - 12.8М
26. Ватрено - 12.3М
27. Дай ми - 11.7М
28. Една жена - 11.3М
29. Изневериш ли - 10.4М
30. #GiveMeLove - 7.5M
31. Welcome to Bulgaria - 7.2M
32. Еуфория - 7.2М
33. Te Queiro - 7.2M + 3.9M = 11.1M
34. Да ти олекне - 2.7М
35. Body language - 0.5M

 

 

 


Бонус: неклипирани, песни от програми, итн...

- Шефката - 17.3М
- Мина ми - 11.7М
- Точно никога - 9.1М
- Хабиби - 9М
- Живей - 9М
- Завиждайте - 7.9М
- Криво ще ми е - 6.9М
- Акустик - 6М
- Гергана пиле шарено - 5.6М 
- Истински щастлива - 3М
- Коледа - 2.6М
- Не ставам втора - 1.3М
- Чудна сватба - 1.3М
- Лале ли си - 1М
- Ранена птица - 0.2М

  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Lelqtian каза:

То хубаво подем, ама половина от тия "участия" са във тоя Вълчан Войвода, а другата половина, същия ден в прилежащите му кръчмотеки ... вероятно и хонорара за тях е наполовина ;) 

Jzdjemna to make a cover soon

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Willy каза:

Премиерно издадените клипирани песни на Галена в ютуб ерата, подредени по гледания само от официални клипове:

1. Пей сърце - 37.7М
2. В твоите очи - 36.5М
3. ВНЛ - 35.2М
4. Кой - 34.9М
5. Феноменален - 29.2М
6. Боже прости - 28.6М
7. Пантера - 26.1М
8. Добре ли си - 24.9М
9. 100 живота - 24.3М 
10. Хавана тропикана - 22.9М
11. Стара каравана - 22.2М
12. Ти не си за мен - 21.4М
13. Моро му - 21.2М
14. Скандал - 19.3М
15. Красиви лъжи - 17.7М
16. Кавала - 17.4M
17. Ламборгини - 16.8М
18. #МамаУраган - 13.9М
19. Сърце - 13.9М
20. #ПростоШоу - 13.9М
21.  #TheBo$$ - 13.5M
22. Паника - 13.2М 
23. Къде беше ти - 13.1М
24. Тръпката - 12.9М
25. Маракеш - 12.8М
26. Ватрено - 12.3М
27. Дай ми - 11.7М
28. Една жена - 11.3М
29. Изневериш ли - 10.4М
30. #GiveMeLove - 7.5M
31. Welcome to Bulgaria - 7.2M
32. Еуфория - 7.2М
33. Te Queiro - 7.2M + 3.9M = 11.1M
34. Да ти олекне - 2.7М
35. Body language - 0.5M

 

 

 


Бонус: неклипирани, песни от програми, итн...

- Шефката - 17.3М
- Мина ми - 11.7М
- Точно никога - 9.1М
- Хабиби - 9М
- Живей - 9М
- Завиждайте - 7.9М
- Криво ще ми е - 6.9М
- Акустик - 6М
- Гергана пиле шарено - 5.6М 
- Истински щастлива - 3М
- Коледа - 2.6М
- Не ставам втора - 1.3М
- Чудна сватба - 1.3М
- Лале ли си - 1М
- Ранена птица - 0.2М

От 13 песни над 20М, само 5 соло😭

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DanielPiliov каза:

От 13 песни над 20М, само 5 соло😭

Пак ли се почва :D 

Феноменален е по-гледана от всичко самостоятелно на Преса, натам вървят и Ти не си за мен и 100 живота. 

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария с песен от Криско - "Ще те побъркам"! 
„Ще те побъркам. Благодаря на целия екип! Обичам ви! Krisko Planeta Tv“ – сподели развълнувана певицата.Фолк звездата Мария предприе нова крачка

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес щяла да излиза песента на Лидия. Явно Галин е решил категорично да я довърши щом за втори път ще й издава соло песен в един от традиционно най-слабите периоди за стрийминг.🤨

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DanielPiliov каза:

От 13 песни над 20М, само 5 соло😭

Дуетната певица Галена :) Изкара си кариерата на гърба на най-актуалните имена. Направи дуети с балкански звезди и пак извън България почти никой не я знае клетата. Имам, чувството, че и дует с Мадона да направи, пак ще е крайно незабелязана. Да не говорим, че едни от най-големите ѝ хитове са кавъри. Добре, че са скъпите клипове и визии, да компенсират.

  • Haha 2
  • Confused 1
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...