Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, plambata каза:

Не им е лесно на лузърите, разбирайте феновете на Плейбекслава. Само за няколко часа 3 откровени лъжи в опит да я защитят. Първо, пеела винаги на живо (цели !) 5 конкретни песни, което опровергах на секундата. Второ, някакви въображаеми рекорди по посещаемост, ще кажеш, че са броили присъстващите. Трето, сега манипулирани цифри им се привидяха.

А истината е простичка - цяла България пее "Господ е българин, ръцете горе".

Примирете се и свиквайте, лузъри. Занапред по-добре няма да става. 

Място не може да си намерите! Не може да преглътнете фактите такива, каквито са, а си мислех, че сте се научили. Бройте, бройте :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Hurricane каза:

Защото може би Преса е заета цяло лято, скъпи. Близко е до сивото вещество. 

Вярно! От Култ са се досетили, че вместо нея ще канят през десет дни вечносвободната Галена, която няма какво да прави през лятото и ще й запълнят някак графика, за да не й е скучно :1000(29):

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hurricane каза:

Място не може да си намерите! Не може да преглътнете фактите такива, каквито са, а си мислех, че сте се научили. Бройте, бройте :) 

Броим, броим:

Топ 10 най-слушани поп-фолк артисти през юли:

#1 Галена - 20М

#4 Преслава - 9М

Днес пак сме с 3 песни в Топ 10, едната от които хитът на лятото, а другата хитът на зимата. 

Вашата подобни успехи кога, лузъри?

  • Love 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Гълъбовската уличница пак окрала чужд хит,а аз се чудя защо сектантите й не са изписали сумати страници с възхвали. Абсолютна 

 

Аз лично замълчах, за да не кажа нещо лошо, стига съскa! 😜

На Галя гнусотията е стигнала 7 млн, а "Единствено" още не е... няма да се оправи тази държава.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, plambata каза:

Броим, броим:

Топ 10 най-слушани поп-фолк артисти през юли:

#1 Галена - 20М

#4 Преслава - 9М

Днес пак сме с 3 песни в Топ 10, едната от които хитът на лятото, а другата хитът на зимата. 

Вашата подобни успехи кога, лузъри?

Да, едната пуснала около 5 песни в последните 2 години, а другата около 10, и то с най-актуалните имена. Продължавайте да броите. Релевантно и съпоставимо е ;) 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Hurricane каза:

Да, едната пуснала 5 песни в последните 2 години, а другата около 10, и то с най-актуалните имена. Продължавайте да броите. Релеванто и съпоставимо е ;) 

От тия 5 песни защо нито една не гръмна толкова силно, както гръмнаха Ти не си за мен, ВНЛ или WTB? 

За справка (2021 и 2022) песните на Галена са 7, а на Преслава са 5 (с вторият машъп даже стават 6).

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Да, едната пуснала около 5 песни в последните 2 години, а другата около 10, и то с най-актуалните имена. Продължавайте да броите. Релевантно и съпоставимо е ;) 

Точно така.

Едната уважава публиката си, пее на живо от-до, прави яки и разнообразни песни постоянно и се влага във всеки свой проект на макс. Другата с по 2 песни на година с нискобюджетни и тъпи клипчета, бичи плейбека на макс и й е през шушаната за фенове.

Релевантно и съпоставимо е. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

Аз лично замълчах, за да не кажа нещо лошо, стига съскa! 😜

На Галя гнусотията е стигнала 7 млн, а "Единствено" още не е... няма да се оправи тази държава.

Галя само с фразата "часът е 2 без 5 много дълго мога да го правя с теб" праща целия проект на Счетоводителката в коша. Башурка с такава catchy фраза кога?😛

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Галя само с фразата "часът е 2 без 5 много дълго мога да го правя с теб" праща целия проект на Счетоводителката в коша. Башурка с такава catchy фраза кога?😛

Омразата ти към Счети е добре дошла за Галена. Гледам все по-често я даваш за пример като противовес на успехите на The Accountant Baby. 😃

Няма как да не ти отвърна със същото и да кажа, че вече взе да ме напряга Башурка с тези възкресявания на стари песни. "Друг живот" в оригинал е в пъти по-яка. А и като ще възпресява нещо първо да възкреси собствената си солова кариера, която е в мозъчна смърт от петилетка поне. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Danger. каза:

От тия 5 песни защо нито една не гръмна толкова силно, както гръмнаха Ти не си за мен, ВНЛ или WTB? 

За справка (2021 и 2022) песните на Галена са 7, а на Преслава са 5 (с вторият машъп даже стават 6).

Галена:

“100 живота”

”Красиви лъжи” с Криско

”Кавала кючек” с Криско

“Да си тук”/”Къде беше ти” с Меди

“Скандал” с Меди

”Ти не си за мен”

“Тръпката” с Криско

”А+Г=ВНЛ” с Азис

”Еуфория”

“Welcome to Bulgaria” с Дамян и Кости

 

Преслава:

”Беден в сърцето”

”В твоето легло”

”Горчиви истини” с Лидия

”От утре”

”Сладкото зло” с Константин


Машъпите влизат ли в тези 9М? Аз лично се съмнявам. Дори и с тях Преса има 7 песни, от които 5 са самостоятелни. При Галена виждаме какво се случва… 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Галена:

“100 живота”

”Красиви лъжи” с Криско

”Кавала кючек” с Криско

“Да си тук”/”Къде беше ти” с Меди

“Скандал” с Меди

”Ти не си за мен”

“Тръпката” с Криско

”А+Г=ВНЛ” с Азис

”Еуфория”

“Welcome to Bulgaria” с Дамян и Кости

 

Преслава:

”Беден в сърцето”

”В твоето легло”

”Горчиви истини” с Лидия

”От утре”

”Сладкото зло” с Константин


Машъпите влизат ли в тези 9М? Аз лично се съмнявам. Дори и с тях Преса има 7 песни, от които 5 са самостоятелни. При Галена виждаме какво се случва… 

Като добавиш двата машъпа на Преслава и Шушанита песните й стават 8 и стават почти колкото на Галена. Щом са добавени в попнейбъл, значи и те влизат в тези 9М. 

Предното десетилетие самостоятелните песни на Преслава не бяха едномесечни хитове :ae:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, plambata каза:

Омразата ти към Счети е добре дошла за Галена. Гледам все по-често я даваш за пример като противовес на успехите на The Accountant Baby. 😃

Няма как да не ти отвърна със същото и да кажа, че вече взе да ме напряга Башурка с тези възкресявания на стари песни. "Друг живот" в оригинал е в пъти по-яка. А и като ще възпресява нещо първо да възкреси собствената си солова кариера, която е в мозъчна смърт от петилетка поне. 

Аз съм изненадан,че Галенови не виждате очеизвадния факт,че Емилия иска да е на нейно място.

Иначе Лидия има още 2 дни,в които да ми прати видеопоздрава,който си поръчах и ако не го направи ще измести Башурка от първото място в черния ми списък.😋

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hurricane каза:

Галена:

“100 живота”

”Красиви лъжи” с Криско

”Кавала кючек” с Криско

“Да си тук”/”Къде беше ти” с Меди

“Скандал” с Меди

”Ти не си за мен”

“Тръпката” с Криско

”А+Г=ВНЛ” с Азис

”Еуфория”

“Welcome to Bulgaria” с Дамян и Кости

 

Преслава:

”Беден в сърцето”

”В твоето легло”

”Горчиви истини” с Лидия

”От утре”

”Сладкото зло” с Константин


Машъпите влизат ли в тези 9М? Аз лично се съмнявам. Дори и с тях Преса има 7 песни, от които 5 са самостоятелни. При Галена виждаме какво се случва… 

Хубаво си ги изброил. Хайде сега кажи коя от 5-те песни на Плейбека е по-голям хит от самостоятелните на Галя "100 живота" и "Ти не си за мен". За дуетите няма да питам да не те засрамвам. 

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Аз съм изненадан,че Галенови не виждате очеизвадния факт,че Емилия иска да е на нейно място.

Иначе Лидия има още 2 дни,в които да ми прати видеопоздрава,който си поръчах и ако не го направи ще измести Башурка от първото място в черния ми списък.😋

Е. стига де. Счети едно първо място имаше някъде, ще й отнемеш и него. :D

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, plambata каза:

Хубаво си ги изброил. Хайде сега кажи коя от 5-те песни на Плейбека е по-голям хит от самостоятелните на Галя "100 живота" и "Ти не си за мен". За дуетите няма да питам да не те засрамвам. 

Виж сега! Тук не говорим коя е с по-голям хит, а за гледанията. Галена има тези гледания заради имената “Азис” и “Меди”, които предизвикват фурор винаги. Ако махнем дуетите и изравним броя на официално издадените песни, и Галя щеше да е горе-долу колкото Преса. А и да сравняваме машъпи без официални клипове с клипирани и официално издадени песни, е нелепо. Мислете малко! 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, plambata каза:

Хубаво си ги изброил. Хайде сега кажи коя от 5-те песни на Плейбека е по-голям хит от самостоятелните на Галя "100 живота" и "Ти не си за мен". За дуетите няма да питам да не те засрамвам. 

Е. стига де. Счети едно първо място имаше някъде, ще й отнемеш и него. :D

Счетоводителката да погледне счетоводството на Епъл..със сигурност е на първо място по брой закупени Айфони  в България.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Галена има тези гледания заради имената “Азис” и “Меди”

Галена с Меди прави 6 милиона за месец, а с Дамян прави 8 милиона за месец. Къде ти е логиката сега? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Виж сега! Тук не говорим коя е с по-голям хит, а за гледанията. Галена има тези гледания заради имената “Азис” и “Меди”, които предизвикват фурор винаги. Ако махнем дуетите и изравним броя на официално издадените песни, и Галя щеше да е горе-долу колкото Преса. А и да сравняваме машъпи без официални клипове с клипирани и официално издадени песни, е нелепо. Мислете малко! 

Да живей Дамян, че благодарение на него Галена видя мегахит и високи гледания през 2022 г.!!!

От колкото и кладенеца вода да вадиш фактите говорят. Едната не е имала мегахит от много, много време, а другата пръска с по 2 такива всяка година - дуетни или самостоятелни. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

А за да върна услугата на @plambata ще кажа,че прибързано сравнявате участията на двете приятелки в оная дупка Култ. Доколкото знам на откриването му,приятели,които са били там ми казаха,че също е било лудница с ~2к човека,а тепърва предстои празника на града когато шансовете лудницата да се повтори на участието на Галена са огромни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Ето ви тема за размисъл. :1000(6):

A5187B2B-FC80-4F7B-A84B-6AAC5E603013.jpeg

5AD53C9B-BE33-4216-9F43-EB9A9CB5DEBC.jpeg

И двете са еднакви. Правят гледания заради имената и са далеч от истинските им хитове. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Ето ви тема за размисъл. :1000(6):

A5187B2B-FC80-4F7B-A84B-6AAC5E603013.jpeg

5AD53C9B-BE33-4216-9F43-EB9A9CB5DEBC.jpeg

Може би най-слабата и малкоизвестна песен на Галя за тоя период по-гледана от най-силната на Преса и гордостта на лузърите. хахахахахахахахахахахаххах

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

А за да върна услугата на @plambata ще кажа,че прибързано сравнявате участията на двете приятелки в оная дупка Култ. Доколкото знам на откриването му,приятели,които са били там ми казаха,че също е било лудница с ~2к човека,а тепърва предстои празника на града когато шансовете лудницата да се повтори на участието на Галена са огромни.

На Галена във Варна винаги е било фул до козирката, където и да отида. А тя тук наистина идва буквално през седмица, а понякога и всяка седмица. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...