Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, DanielPiliov каза:

 

Ето една много яка песен на Асенов, даже ми е сходна до някъде като музика с "Направо в коша" на Емануела, вокалите най-вече, но и двете ги обожавам! 
Нали и "Направо в коша" е негова? 

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Сега видях, и тя е на Асенов! 

Никва тенекия не е! :D Прави и яки песни човека! Най-вече "Право в очите", "Направо в коша" , "Пияни нощи" и "Чиста съвест"! 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е кралицата и на песните без клипове:

Моето слабо място - 16М

Шушана - 14М

Не те забравям - 10М

Не идвай - 9.2М

Крадец на време - 6М

Трябваш ми - 6М

Право в очите - 5.5М

Освен това през 2020 размаза всичко живо с машъп, който вече е с 19М.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Hurricane каза:

Рекордната опашка пред Култ за Преслава предната седмица няма да я коментираме. Тя сама по себе си е достатъчно красноречива за това кой къде е в българския поп-фолк, а вие тук си пресмятайте някакви числа колкото искате. 

Мхм🤣🤣

 Красноречивото ти праща целувки 😘

Screenshot_20220803-115733_Instagram.jpg.f59908c4af0d2a4d08a17a9d19fc6829.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 2
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава наистина имаше огромна опашка пред Култ, гледах снимки и видеа, било е фул отвсякъде. 

Но е редно да отчетем, че откакто е откриването на Култ тя има точно 1 единствено участие там (24.07) и засега повече не се очертават , а при Галена имаме следното - (19.05, 16.06, 28.07, 11.08, 15.08, 25.08). 

За по-малко от месец пее точно четири пъти в една дискотека, което е достатъчен фактор за това какво е да си и дискотечен лидер :bi:

  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, DevilWish каза:

Сега видях, и тя е на Асенов! 

Никва тенекия не е! :D Прави и яки песни човека! Най-вече "Право в очите", "Направо в коша" , "Пияни нощи" и "Чиста съвест"! 

Всъщност ми е интересно защо го наричат тенекия и хвалят Ганев като и двамата правят горе долу идентични песни. Например Просто Секс на Диона и Галин с години си мислех че е на Асенов докато не прочетох че е Ганева.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Hurricane каза:

Плюс това искам да ви кажа, че масово хората не разбират дали даден изпълнител пее на живо, или не.

Напротив. То трябва да си глух, или да слушаш песните за първи път, че да не се усетиш. Поне 90% биха се усетили, но просто не им пука, защото са отишли да се напият. :)

  • Like 7
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Danger. каза:

Преслава наистина имаше огромна опашка пред Култ, гледах снимки и видеа, било е фул отвсякъде. 

Но е редно да отчетем, че откакто е откриването на Култ тя има точно 1 единствено участие там (24.07) и засега повече не се очертават , а при Галена имаме следното - (19.05, 16.06, 28.07, 11.08, 15.08, 25.08). 

За по-малко от месец пее точно четири пъти в една дискотека, което е достатъчен фактор за това какво е да си и дискотечен лидер :bi:

…което е достатъчен фактор какво е да си неканена в други дискотеки в страната.

Колкото и големи приятели да са Галин и собственикът на дискотеката, управителят друго каза за участието на Преслава ;) 

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

…което е достатъчен фактор какво е да си неканена в други дискотеки в страната.

:1000(29):

Надявам се, че се ебаваш. Някои дискотеки още отсега си резервират Галена за следващото лято, а някои дори не успяват.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Феноменът “Преслава” ❤️ 

1351DD8D-CEA5-413A-8845-474821836F5C.jpeg.832545684b99df1777b1d642710038bc.jpeg
 

Нека другите се похвалят с такива тълпи, с такъв интерес, и то в неделя. Нека! На теория всеки знае, нека видим как е на практика ;) 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Wow 2
  • Love 3
  • Dislike 2
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hurricane каза:

Феноменът “Преслава” ❤️ 

1351DD8D-CEA5-413A-8845-474821836F5C.jpeg.832545684b99df1777b1d642710038bc.jpeg
 

Нека другите се похвалят с такива тълпи, с такъв интерес, и то в неделя. Нека! На теория всеки знае, нека видим как е на практика ;) 

Леле майко, какво е това? Сякаш Backstreet Boys издават чисто нов албум в пика на teen сензациите в Америка. Чутовно! 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , PHILIPP PLEIN каза:

"Чумидав,чумидав" се пее в превод - 'Целувам те'

Ох, аз го чувам като "шубираб/шубидаб" или нещо такова 😂 изобщо не чувам "ч" 🤔

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Всъщност ми е интересно защо го наричат тенекия и хвалят Ганев като и двамата правят горе долу идентични песни. Например Просто Секс на Диона и Галин с години си мислех че е на Асенов докато не прочетох че е Ганева.

И на мен също, аз сега от теб разбирам, че "Просто секс" е на Ганев и аз мислех, че песента е на Асенов! :D 
Да, има попадения, всеки има и слаби и силни песни, зависи коя при кого ще попадне. На мен ми харесват някои от песните му. Само "Направо в коша" ли е негова на Емануела? За Преслава мисля, че е правил само "Право в очите". На Боби Павлов например не ми допадаха особено нещата, даже в началото и "Не те забравям" не можех да я възприема, неговите са много еднакви песни.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Just_Me каза:

Ох, аз го чувам като "шубираб/шубидаб" или нещо такова 😂 изобщо не чувам "ч" 🤔

Да и аз точно това чувам в което наистина няма логика. :D 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Hurricane каза:

Тези от вас, които твърдят, че Преслава пее изцяло на плейбек, означава, че не са ходили на нейно участие от доста време.

”От утре”, “Сладкото зло”, “Моето слабо място”, “Водка с утеха” и “Машъп” са изцяло на живо. Някой път се случват чудеса и изпълнява и някоя друга песен на живо.

Плюс това искам да ви кажа, че масово хората не разбират дали даден изпълнител пее на живо, или не. Мои познати наскоро бяха ходили на Преса и ми казват след това, че всичко е пяла на живо, при което аз им се изсмях в лицето. 

Рекордната опашка пред Култ за Преслава предната седмица няма да я коментираме. Тя сама по себе си е достатъчно красноречива за това кой къде е в българския поп-фолк, а вие тук си пресмятайте някакви числа колкото искате. 

 

Лъжеш като дърта циганка както обикновено. Първата песен е "От утре", втората "Сладкото зло" - плейбек от-до. Нататък не мога да си го причиня. 

 

  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, plambata каза:

Лъжеш като дърта циганка както обикновено. Първата песен е "От утре", втората "Сладкото зло" - плейбек от-до. Нататък не мога да си го причиня. 

 

Това може би е изключение. Не ме карай аз да качвам клипове, да видим кое пее на живо и кое на плейбек. На това клипче се вижда, че “Водка с утеха” и “Моето слабо място” са на живо. Ама нали уж не си изтърпял… Лисица! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Това може би е изключение. Всеки има лоши дни. Не ме карай аз да качвам клипове, да видим кое пее на живо и кое на плейбек.  

”От утре”, “Сладкото зло”, “Моето слабо място”, “Водка с утеха” и “Машъп” са изцяло на живо. 

Това са твоите думи. Лъжа ли са, лъжа са. Точка. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, DevilWish каза:

И на мен също, аз сега от теб разбирам, че "Просто секс" е на Ганев и аз мислех, че песента е на Асенов! :D 
Да, има попадения, всеки има и слаби и силни песни, зависи коя при кого ще попадне. На мен ми харесват някои от песните му. Само "Направо в коша" ли е негова на Емануела? За Преслава мисля, че е правил само "Право в очите". На Боби Павлов например не ми допадаха особено нещата, даже в началото и "Не те забравям" не можех да я възприема, неговите са много еднакви песни.

На Емануела също е правил Аре Дърпай, Крипто и Изгубих те

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, plambata каза:

”От утре”, “Сладкото зло”, “Моето слабо място”, “Водка с утеха” и “Машъп” са изцяло на живо. 

Това са твоите думи. Лъжа ли са, лъжа са. Точка. 

Точката я слагам аз.

https://www.tiktok.com/@dariyaaa.a/video/7124753629617065221
https://www.tiktok.com/@_a.iwanov_/video/7124312645091527942

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

8 милиона с 100k лайка за месец ли? А на някои други вече таванът за успех е Сладко зло:happyppl::bi:

Виждаме опашките пред дискотеките! Те са показател, а не манипулираните цифри ;) 

  • Like 1
  • Confused 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Hurricane каза:

Виждаме опашките пред дискотеките! Те са показател, а не манипулираните цифри ;) 

Защо Галена ще пее за 6-ти път това лято във въпросния Култ, а Преслава остава само с едно единствено участие там? Не ми отговаряй със смешното оправдание, че собственика се имал с Галин и подобни. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не им е лесно на лузърите, разбирайте феновете на Плейбекслава. Само за няколко часа 3 откровени лъжи в опит да я защитят. Първо, пеела винаги на живо (цели !) 5 конкретни песни, което опровергах на секундата. Второ, някакви въображаеми рекорди по посещаемост, ще кажеш, че са броили присъстващите. Трето, сега манипулирани цифри им се привидяха.

А истината е простичка - цяла България пее "Господ е българин, ръцете горе".

Примирете се и свиквайте, лузъри. Занапред по-добре няма да става. 

  • Like 1
  • Love 2
  • Dislike 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Защо Галена ще пее за 6-ти път това лято във въпросния Култ, а Преслава остава само с едно единствено участие там? Не ми отговаряй със смешното оправдание, че собственика се имал с Галин и подобни. 

Защото може би Преса е заета цяло лято, скъпи. Близко е до сивото вещество. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...