Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, DevilWish каза:

Актьор - да, певец - не! Айде в София Ден и Нощ 2, без повече песни, Мите! 

Ама и семейна идилия, една половина - вечния отговор, другата - възпята от Василка още преди колко петилетки! 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DanielPiliov каза:

Бомба💣

 

“Аре чупката, че ще ти блъсна бмв-то” 
 

Когато си поръчаш Биляниш и Папиломиш от Али Екпрес за Тройница, а получиш ... тия двете. или 3те, разлика или логика няма. Май е време да си налея и да видя дали ще станат шесторница или деветорница. 

А щом искаш бомба, вече имаме такава ;)

 

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Нямат животец, и те кат нащо тук Американизираното. Кво е тръгнал да й пише, се1 него го бърка дали си кОпува. 

Добре, може да се бъркам тогава лол

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава скоро ще се превърне в първата изпълнителка с песен с над 1 милион в spotify от три различни десетилетия.

2000 - 2010: ''Дяволско Желание'' (този трак в момента има около 900к, но си прави между 500-1000 преслушвания дневно).

2010-2020 - доста са.

2020-2022 - ''В твоето легло''.

Т'ва си е брутално постижение.

  • Like 4
  • Love 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Mousie каза:

https://www.youtube.com/c/AneliaOfficial/featured 

Анелия със самостоятелен канал в YouTube. 

И Джена си направи канал, но песента я качиха в ПланетаОфишъл ...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Mousie каза:

https://www.youtube.com/c/AneliaOfficial/featured 

Анелия със самостоятелен канал в YouTube. 

Да въпросния канал е създаден още през пролетта, чакам с нетърпение песента, дано да е готина бруталка.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Mr. Greshen каза:

И Джена си направи канал, но песента я качиха в ПланетаОфишъл ...

Заради договорни отношения, следващите ще си бъдат в нейния канал, но си остава в  Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, z_o_ каза:

Да въпросния канал е създаден още през пролетта, чакам с нетърпение песента, дано да е готина бруталка.

Според мен стоеше толкова дълго без песен, за да й изтече стария договор и да започне да си качва песните в собствен канал. Но мисля, че ще продължи да бъде в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

Преслава скоро ще се превърне в първата изпълнителка с песен с над 1 милион в spotify от три различни десетилетия.

2000 - 2010: ''Дяволско Желание'' (този трак в момента има около 900к, но си прави между 500-1000 преслушвания дневно).

2010-2020 - доста са.

2020-2022 - ''В твоето легло''.

Т'ва си е брутално постижение.

Камелия и Десислава като спят... Преслава ще е пак...

Но пък Камс буквално ще има от 4 десетилетия, когато някой ден се сети да си качи каталога.❤️

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Olay каза:

Добре, може да се бъркам тогава лол

Защо? Аз не съжалявам, че излезе скрийн, в който четем какво отговаря тя по въпроса. Не виждам защо не. Тя е всеизвестна с отговорите в интервюта, които завинаги остават в историята на чалгата. И този скрийн видя бял свят.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , -A. каза:

Преслава скоро ще се превърне в първата изпълнителка с песен с над 1 милион в spotify от три различни десетилетия.

2000 - 2010: ''Дяволско Желание'' (този трак в момента има около 900к, но си прави между 500-1000 преслушвания дневно).

2010-2020 - доста са.

2020-2022 - ''В твоето легло''.

Т'ва си е брутално постижение.

Кои са от 2010-2020? Изброй ги по години.

Сладкото зло също отива натам. А как е Беден в сърцето, да не би да пропускаш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Hurricane каза:

....

Готин човек е по принцип. И ти би го харесала. От Варненските пичове е. 😂

Не мога да разбера защо като малко дете се е вкопчил да отрича видимото и само опонира. Признай, човек, хората те харесват така или иначе.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Balkandji каза:

Готин човек е по принцип. И ти би го харесала. От Варненските пичове е. 😂

Не мога да разбера защо като малко дете се е вкопчил да отрича видимото и само опонира. Признай, човек, хората те харесват така или иначе.

Слабо ме вълнува кой ме харесва, мисля, че с времето съм го доказал. Говоря единствено неща, в които вярвам. Защо не обори някое от твърденията ми за "Еуфория"? Нима не е вярно, че по лайкове почти догони "Сладкото зло", въпреки че излезе над месец след нея? А че показва стабилно задържане въпреки огромния успех на дуета с Дамян?

Колкото до Hurricane, докладвах го/я току що. Не може всеки да раздава диагнози във форума, очаквам наказание. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Balkandji каза:

Защо? Аз не съжалявам, че излезе скрийн, в който четем какво отговаря тя по въпроса. Не виждам защо не. Тя е всеизвестна с отговорите в интервюта, които завинаги остават в историята на чалгата. И този скрийн видя бял свят.

❤️

https://www.vbox7.com/play:5f824065

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да ми припомни масовката в чалгата кога за последно е звучала толкова отвратително и неслушаемо като през лято 2022? "Песните" от последните 2 дни са срамни. Като започнеш от Джена, минеш през Теда Ал. и стигнеш до Емануела. Цяло чудо ще е да ги завъртят по дискотеките, за където уж са правени. Мазнотията на Фикрет също е непоносима, какъвто и хит да е из махалите. Щом Джия и Моан звучат най-приемливо, значи дереджето е ужасяващо. А, и Илиян и Сиана става. 

Единственото, което слушам, е Галена с трите й хита, Глория и Стораро, План Б и Алфите от време на време и дотам. Сладкото зло също е слушаема, нея не си я пускам по други причини. 

С такава конкуренция Галена ще е на върха още поне десетилетие. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Balkandji каза:

Кои са от 2010-2020? Изброй ги по години.

Сладкото зло също отива натам. А как е Беден в сърцето, да не би да пропускаш?

“Беден в сърцето” има около 1,3М. “От утре” също ще направи милион във времето. 

  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Balkandji каза:

Готин човек е по принцип. И ти би го харесала. От Варненските пичове е. 😂

Не мога да разбера защо като малко дете се е вкопчил да отрича видимото и само опонира. Признай, човек, хората те харесват така или иначе.

Извинявай много, но няма как да си допадна с човек, който си запушва ушите на песни на конкурентката на неговата любимка. Това за мен са излишни комплекси за единствения живот, който има. Не мога дори да проумея как може да има такива хора…

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...