Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 11 минути, Lelqtian каза:

Само идва да покаже как вечните беквокалистки будят интерес сами по себе си, а някви новопропели инцтраграмерки като Лиси не могат да се похвалят със същото! На Десислава най-малкото можем да избухваме! 

 

А Дес и Анелс щяха да правят и дует помежду си. Такава симфония от беквокали не се чува всеки ден... Pres could only wish.❤️

ПП: Сетих се, че колаборациите на Камелия са 6, нещо ми беше излязла от ума миналогодишната й сезонна хитачка.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, SG каза:

А Дес и Анелс щяха да правят и дует помежду си. Такава симфония от беквокали не се чува всеки ден... Pres could only wish.❤️

ПП: Сетих се, че колаборациите на Камелия са 6, нещо ми беше излязла от ума миналогодишната й сезонна хитачка.

Много правилно ти е била излезнала, нужно ли беше да ни припомняш и на нас? Веднага пускай Центрофуга! 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Еуфория е вторият най-голям самостоятелен хит за годината след Отпусни се, а Welcome to 🇧🇬  се очертава да е хитът на лятото и най-силният дует за годината. Какъв е проблема и какво делите :bi:

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Danger. каза:

Центрофуга е най-голям самостоятелен хит за годината, а Бомба се очертава да е хитът на лятото и най-силният дует за годината. Какъв е проблема и какво делите :bi:

 

Поправено. А най-големия задграничен хит разбира се е 

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DanielPiliov каза:

9EEA66DB-9C8A-4C1E-8B34-DFF0218E2B76.jpeg

6A18854A-69ED-4D3D-966C-5F14AF53CEBD.jpeg

2B118A12-2096-4730-80D9-E3D16A5A2AAD.jpeg

Ти да не се притесни че ще мине леля ти Преса?

И да купупва каква ви е драмата наистина? Да не би да е първата? Нищо не е проблем докато Емануела не почне да го прави.

Хора без работа по цял ден следите цифри и гледания, за да определите някой успешен ли е или не.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Nina to have a hitov hit on Radyoaktif Bursa! 

WOW ЗВЕЗДА !

Минала е 15 хиляди! Очаквах да замръзне на 5К! 

И всичко това за 35 дни! 

Какво ли ще бъде на 40тия ден?

преди 1 час, SG каза:

А Дес и Анелс щяха да правят и дует помежду си. Такава симфония от беквокали не се чува всеки ден... Pres could only wish.❤️

ПП: Сетих се, че колаборациите на Камелия са 6, нещо ми беше излязла от ума миналогодишната й сезонна хитачка.

Добре, че са Робов, Торино  и Пашата. А уж Камелия беше против фийч и дуетите. Поне така твърдеше преди да направи такъв с Гъмзата и видя милионите гледания. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

WOW ЗВЕЗДА !

Минала е 15 хиляди! Очаквах да замръзне на 5К! 

И всичко това за 35 дни! 

Какво ли ще бъде на 40тия ден?

Добре, че са Робов, Торино  и Пашата. А уж Камелия беше против фийч и дуетите. Поне така твърдеше преди да направи такъв с Гъмзата и видя милионите гледания. 

Какво им е добрето? Едното не го помнят и заклети фенова на чипровската, а другото е нагла кражба и нищо друго. Освен да се обади пак на Гъмзата и да направят фючъринг със Сашо Роман на циганския вокал за да види хит. Иначе пускаме (отново) Центрофуга. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, meleto каза:

WOW ЗВЕЗДА !

Минала е 15 хиляди! Очаквах да замръзне на 5К! 

И всичко това за 35 дни! 

Какво ли ще бъде на 40тия ден?

Добре, че са Робов, Торино  и Пашата. А уж Камелия беше против фийч и дуетите. Поне така твърдеше преди да направи такъв с Гъмзата и видя милионите гледания. 

Тя още при дуета с Галин го видя. Въпреки което си пусна доста самостоятелни песни извън Пайнер. Но когато си над 50 и имаш четвърт век кариера е нормално да се отъркаш в младото и актуалното. Други го правят още в първите години на кариерите си.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , plambata каза:

Ох миличките, чак ми е жал как сте се хванали като удавник за сламка за Коцьо да й спасява кариерата на безносата. 

Само да вметна, че излязлата месец и малко по-късно Еуфория има 60к гледания срещу 62к за дуета, коментарите са им напълно изравнени. Да вметна също, че забележителният резултат на Еуфория е постигнат, при все че Галя имаше още един ютуб терминатор в периода - дуета с Азо, а вече са 2 такива. Но вместо да се разпръсват гледанията и да се получи някакъв срив в тези на Еуфория от няколко дни насам, налице е стабилно задържане. 

Да ви го обясня по-простичко, че да ме разберете - Галена е с 3 огромни хита от началото на годината, като самостоятелният такъв скоро ще мине по харесвания дуетния на Преса и Коцьо, които нямат други нови песни в топа. 

Брат, стига си се плюнчил в обяснителен режим, изобщо не ти отива особено, когато се чудиш как да си ги изсмучеш от пръстите. Приеми вече, че Сладкото Зло ще остане като по-голям хит в историята от "Еуфория" и това е. Голяма мъка! 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Ти да не се притесни че ще мине леля ти Преса?

И да купупва каква ви е драмата наистина? Да не би да е първата? Нищо не е проблем докато Емануела не почне да го прави.

Хора без работа по цял ден следите цифри и гледания, за да определите някой успешен ли е или не.

 

Не съм и писал аз, един приятел ми прати снимките!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DanielPiliov каза:

Не съм и писал аз, един приятел ми прати снимките!

Твоя приятел еквивалентно зле. Пише да се заяжда и после насира “А-ама аз те харесвам просто питам” и бега да праща скрийншоти. Сигурно ако я види наживо и снимка ще си направи 🤡

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Emanuela.Carey каза:

Твоя приятел еквивалентно зле. Пише да се заяжда и после насира “А-ама аз те харесвам просто питам” и бега да праща скрийншоти. Сигурно ако я види наживо и снимка ще си направи 🤡

Нямат животец, и те кат нащо тук Американизираното. Кво е тръгнал да й пише, се1 него го бърка дали си кОпува. 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Нелина в дългосрочен план ще излезе една от победителките, макар и не в чалгата. Фолклорни успехи, на концерти и турнета с естрадни легенди... създава си трайна ниша, отстоявайки себе си.❤️

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Наистина доста нолайфърско изпълнения. Чак пък толкова да му пука на човек, че да тръгне да иска обяснения. Надявам се да е на тийн възраст, възрастен човек ми е смешно чаак толкова да следи звездите какво правят.

С нетърпение очаквам следащата изненада и провокация от Галена. Ако някой от нейния екип чете тук давам идея - дует с Галин, ама не певецът, а нейния мъж. Ама ще трябва много да му обработят гласа ако не може да пее, но вече всеки може да звучи що-годе добре. Ако вече го е правила, извинете ме, не следя много фолка. :)

Друга идея - да пусне в социалните медии конкурс "Аз пея с Галена" и победителят да направи дует с нея.

Редактирано от mihael
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

“Тик-ток сензация: Певец от Пайнер ме изнасили”

https://hotnews.bg/article/2022071313532324903?fbclid=IwAR0gpEQjKFqqrqEfX25bf9cR4cmN86HHh_vGeqMRTEDtfLn4B76Y8MSseHY&fs=e&s=cl

Кой в Пайнер е певец, продуцент, женен с деца и мусколест? Аз само за Коцето се сетих ама той нали вече не е там?

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, mihael каза:

Наистина доста нолайфърско изпълнения. Чак пък толкова да му пука на човек, че да тръгне да иска обяснения. Надявам се да е на тийн възраст, възрастен човек ми е смешно чаак толкова да следи звездите какво правят.

С нетърпение очаквам следащата изненада и провокация от Галена. Ако някой от нейния екип чете тук давам идея - дует с Галин, ама не певецът, а нейния мъж. Ама ще трябва много да му обработят гласа ако не може да пее, но вече всеки може да звучи що-годе добре. Ако вече го е правила, извинете ме, не следя много фолка. :)

Друга идея - да пусне в социалните медии конкурс "Аз пея с Галена" и победителят да направи дует с нея.

Вече го е правила, ама не с Галин (мъжо и), а с предишното гадже. Най-известния и клип, даже получи награда от Планета за "Най-прогресиращ изпълнител" за въпросното изпълнение. Не виждам особен смисъл да повтаря ;) 

Аз предлагам да изненада всички и да се откаже. Според последния видеоматериал, остро лишава минимум един хоремаг от професионалните си качества. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...