Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 49 минути, DenFevgo каза:

Не е била нито голям, нито малък, нито никакъв хит.

Крум има един хит и той е:

 

И първата му песен в чалгата си беше хит.

Стоп кадъра цепи. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Да, Крум беше поп изпълнител преди. Беше известен и с това, че пази личния си живот в абсолютна мистерия, още ли е така?

А аз точно когато мисля, че поп-фолка у нас е загинал чух Еуфория на Галена по Веселина и много й се кефя. Тя е вече на няколко месеца де, но е суууупер в сравнение с другото актуално, което ще ме извинявате но ми е много бозаво. В последните години май само тази нейна песен и няколкото хита на Преслава от 2018-2021 ми допадат. Ей това "ра-та-та-та" толкова ме кефи, чувал съм го в един хит на Миси Елиът, доста добра хрумка!

Редактирано от mihael
Link to comment
Сподели в други сайтове

Илиян е споделил стори, в което пише че има дует с Преслава. #богдапази

Най-противната песен за 2019 не трябваше ли да е дует между тях двамата?

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DanielPiliov каза:

Топ 5 от вчера:

1. Галена и Дамян - 327К

2. Джена - 135К

3. Фики - 134К

4. Галена - 98К

5. Алфа - 94К

6. Сладкото зло - 83К (Бонус)


Алфа 11 ден вече под 100К дневно.

Разликата между “Еуфория” и “Сладкото зло” вече е твърде малка😝👑

Ох миличките, чак ми е жал как сте се хванали като удавник за сламка за Коцьо да й спасява кариерата на безносата. 

Само да вметна, че излязлата месец и малко по-късно Еуфория има 60к гледания срещу 62к за дуета, коментарите са им напълно изравнени. Да вметна също, че забележителният резултат на Еуфория е постигнат, при все че Галя имаше още един ютуб терминатор в периода - дуета с Азо, а вече са 2 такива. Но вместо да се разпръсват гледанията и да се получи някакъв срив в тези на Еуфория от няколко дни насам, налице е стабилно задържане. 

Да ви го обясня по-простичко, че да ме разберете - Галена е с 3 огромни хита от началото на годината, като самостоятелният такъв скоро ще мине по харесвания дуетния на Преса и Коцьо, които нямат други нови песни в топа. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А за тоталното унижение на Счети какво да кажем? Пръсна(ха за нея) толкова много кеш за дуетите с Денис и вече и двата са паднали под дневните на Ти не си за мен, която е соло. 😭

  • Wow 1
  • Love 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Илиян е споделил стори, в което пише че има дует с Преслава. #богдапази

Най-противната песен за 2019 не трябваше ли да е дует между тях двамата?

О не! Стигат й толкова дуети на Прес. Дано не е истина… Чакаме нещо самостоятелно вече. 🤯

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Willy каза:

Илиян е споделил стори, в което пише че има дует с Преслава. #богдапази

Най-противната песен за 2019 не трябваше ли да е дует между тях двамата?

Иска му се не Илиян. Той вече повече от 10 години разправя, че има дует с Преслава. Прес все го реже, ама то нормално, като ѝ предлага боклуци като “Я се успокой”.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, SG каза:

Чакам с интерес Анелия, дано да се завърне с нещо добро.

Тя спря да бълва дуети с всеки втори и Преслава започна...

Точно Преса е една от малкото, които не бълват дуети с всеки втори. За последните няколко години има два дуета и то с Лидия и Константин. Всеки втори е Палома, Доника и там останалите напъващи се за слава. Преслава си знае цената! 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Willy каза:

Илиян е споделил стори, в което пише че има дует с Преслава. #богдапази

Най-противната песен за 2019 не трябваше ли да е дует между тях двамата?

Той от години разправя, че има дует с Преслава, може би още от 14-15 години! :D Обаче все не става! По онова време Джена и Борис Дали също бяха направили някаква балада, но не знам защо не я издадоха. Та, ако имат дует сигурно ще е нещо ново този път, може пък и да ни изненадат приятно, защото последните песни на Илиян със Сиана и Андреас не са никак лоши дуети!
Очаквам с най-голямо нетърпение песента на Анелия, лятото винаги е нейния сезон! Дано и този път е един от летните хитове и да пуска по-често песни, но не като "Котка" и подобни лайненца! :D❤️ 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Hurricane каза:

Точно Преса е една от малкото, които не бълват дуети с всеки втори. За последните няколко години има два дуета и то с Лидия и Константин. Всеки втори е Палома, Доника и там останалите напъващи се за слава. Преслава си знае цената! 

По-скоро напоследък Емануела и Теди Александрова имат прекалено дуети с кого ли не. То не е Антонио, Супер Саш, и Теди сега Палома, Тина и кого ли още не. Песни които са излишни за тях. Емануела си е силен солов изпълнител, може би дуети с Теди единствено дето си заслужаваше да пусне, нейните с Емрах също бяха добри.

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Hurricane каза:

Точно Преса е една от малкото, които не бълват дуети с всеки втори. За последните няколко години има два дуета и то с Лидия и Константин. Всеки втори е Палома, Доника и там останалите напъващи се за слава. Преслава си знае цената! 

Само за настоящата година има дует с Константин, участие в песен на Галин и (уж) ще има песен с Илиян. Същата работа беше и с Анелия, когато не можеше да отказва, и с Десислава. Хваща ги нещо като наближат 40, според мен си имат хонорар за колаборации и изведнъж решават, че без да влагат пари ще е добре все пак да са някъде там във фолк пространството.

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Само за настоящата година има дует с Константин, участие в песен на Галин и (уж) ще има песен с Илиян. Същата работа беше и с Анелия, когато не можеше да отказва, и с Десислава. Хваща ги нещо като наближат 40, според мен си имат хонорар за колаборации и изведнъж решават, че без да влагат пари ще е добре все пак да са някъде там във фолк пространството.

Глупости пълни! Защо да не се включи в дадена песен, когато е хубава?! Плюс това Галин ѝ е приятел. Дует с Илиян няма да има или поне не тази година. Това са измишльотини. Илиян не може да намери песен, с която да я “спечели”.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Hurricane каза:

Глупости пълни! Защо да не се включи в дадена песен, когато е хубава?! Плюс това Галин ѝ е приятел. Дует с Илиян няма да има или поне не тази година. Това са измишльотини. Илиян не може да намери песен, с която да я “спечели”.

Не знам ама когато Анелия и Десислава имаха по 2-3 и повече колаборации на година тук са падали тотални подигравки с тях. На Преслава в момента случаят е същият, каквито и да са причините да им се навива на тия хора.

Единствената от все още актуалните най-големи, която не се дава лесно за дует е Камелия. За 25 години кариера - само 5 колаборации. 4 от които са в последните 10 години, защото все пак на тази възраст е нормално да си поосвежиш името.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , mihael каза:

Да, Крум беше поп изпълнител преди. Беше известен и с това, че пази личния си живот в абсолютна мистерия, още ли е така?

А аз точно когато мисля, че поп-фолка у нас е загинал чух Еуфория на Галена по Веселина и много й се кефя. Тя е вече на няколко месеца де, но е суууупер в сравнение с другото актуално, което ще ме извинявате но ми е много бозаво. В последните години май само тази нейна песен и няколкото хита на Преслава от 2018-2021 ми допадат. Ей това "ра-та-та-та" толкова ме кефи, чувал съм го в един хит на Миси Елиът, доста добра хрумка!

Глупости, Крум стана известен покрай няква история с няква щерка на няква Миглена Ангелова. Уж били гаджета, а въпросната Миглена Ангелова се постара да обиколи всякви телевизии да обясни на всички не само че има такова нещо като Крум, а и че е гей. Направи му безплатна реклама, което може би е било и целта на цялото упражение, спор няма, всички чуха че имало такъв ... образ. Както продължава и до днес, никой не се е вълнувал от творчеството на въпросния, без значение дали е чалга или друго. 

 

преди 33 минути, DanielPiliov каза:

9EEA66DB-9C8A-4C1E-8B34-DFF0218E2B76.jpeg

6A18854A-69ED-4D3D-966C-5F14AF53CEBD.jpeg

2B118A12-2096-4730-80D9-E3D16A5A2AAD.jpeg

И на мен ми е интересно кой е казвал че копува последователи? Явно и граматиката и е от али експрес ... 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Не знам ама когато Анелия и Десислава имаха по 2-3 и повече колаборации на година тук са падали тотални подигравки с тях. На Преслава в момента случаят е същият, каквито и да са причините да им се навива на тия хора.

Единствената от все още актуалните най-големи, която не се дава лесно за дует е Камелия. За 25 години кариера - само 5 колаборации. 4 от които са в последните 10 години, защото все пак на тази възраст е нормално да си поосвежиш името.

Само идва да покаже как вечните беквокалистки будят интерес сами по себе си, а някви новопропели инцтраграмерки като Лиси не могат да се похвалят със същото! На Десислава най-малкото можем да избухваме! 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...