Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Fast каза:

Галена и Емилия имат пасти да ядат, докато запишат песен с Universal Music Group

 

Емилия поне не се е крила зад някакво перде от страх защото отишла в Америка без виза!!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, -A. каза:

Бритни се отказа от кариерата след като видя това видео.

''Ще чакам да ми звъннеш''>>>>>>>> ''Криминал''.

пс Този хит имаше брутален прием на един концерт!

И беше хит, над средното ниво при това, въпреки че не беше пилотен сингъл.

Изобщо с този албум Емилия пожъна сензационен успех и то 12-13 години след началото на кариерата си. Колко сингли излязоха тогава, всяка песен се открояваше и стана хит.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Starboy каза:

Защото по това време се излъчваше Малката булка, хората бяха в индийско настроение и енергия.

Верно, помня нещо. 

Абе, каквото и да си говорим, тя имаше способността да прави соло песни открояващи се хитове. В един момент сякаш някой й го отне и прибегна до подкрепа в дуети и колаборации.

Чак се прие да се повтаря, че Емилия соло хит не можела да изкара сама. Вие давате ли си сметка колко много соло хитове има тя в репертоара си? Едни от най-емблематичните песни през годините.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji каза:

Верно, помня нещо. 

Абе, каквото и да си говорим, тя имаше способността да прави соло песни открояващи се хитове. В един момент сякаш някой й го отне и прибегна до подкрепа в дуети и колаборации.

Чак се прие да се повтаря, че Емилия соло хит не можела да изкара сама. Вие давате ли си сметка колко много соло хитове има тя в репертоара си. Едни от най-емблематичните песни през годините.

Аз не мога да скрия, че Емилия винаги ми е била адски безразлична, до миналата година когато пусна Турболенция, която до ден днешен ми е любима, а вече не слушам тази музика на дейли бейсис, както се вика. Тогава ѝ чух и Джале, Адреналина, Харем и също много ми харесаха. Определено вдигна много нивото и не мога да си кривя душата, че тя и Галена единствени предлагат неща извън шаблона в момента.

  • Like 6
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Аз не мога да скрия, че Емилия винаги ми е била адски безразлична, до миналата година когато пусна Турболенция, която до ден днешен ми е любима, а вече не слушам тази музика на дейли бейсис, както се вика. Тогава ѝ чух и Джале, Адреналина, Харем и също много ми харесаха. Определено вдигна много нивото и не мога да си кривя душата, че тя и Галена единствени предлагат неща извън шаблона в момента.

Коментирай този тотален хит (благодарение на Цеци, разбира се хъхъ) дето и до днес кърти с приеми!

  • Haha 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ANGEL каза:


Преслава в естествения си хабитат: 

https://vm.tiktok.com/ZMN5stSA5/?k=1 

и как обърнаха като почнаха да я пълнят с евраци…

Това е естествения хабитат на всички, за какво говорим?

Току що, -A. каза:

Коментирай този тотален хит (благодарение на Цеци, разбира се хъхъ) дето и до днес кърти с приеми!

Мразя я! Тогава бях луд фен на Преслава и точно като излезе се беше изказала срещу нея, запомних я с лошо, така да се каже.

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава след като й потърсят сметка за циганската сватба: https://vm.tiktok.com/ZMN5G8SXd/?k=1 😂😂😂😂 

 

Иначе мисля, че преди подбираше изявите си и беше гледала с насмешка на покани за дискотеки в Смолян примерно или Челопеч. 

  • Like 1
  • Haha 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Аз не мога да скрия, че Емилия винаги ми е била адски безразлична, до миналата година когато пусна Турболенция, която до ден днешен ми е любима, а вече не слушам тази музика на дейли бейсис, както се вика. Тогава ѝ чух и Джале, Адреналина, Харем и също много ми харесаха. Определено вдигна много нивото и не мога да си кривя душата, че тя и Галена единствени предлагат неща извън шаблона в момента.

Не знам, човек, мене ми е направо странно това мнение, дето се насажда за Емилия, че е безлична и безинтересна. От предното поколение съм и мога да потвърдя, че беше истински обичана и ценена. Доказан талант с много хитове, брутални приеми по турнета и голяма дискография. Тя има толкова различни песни, включително хитови балади и песни със средно темпо, по-лирична е. Бягала е винаги от дяволско-масонския имидж и тия гадости-символи, дето насадиха в клипове и музика да мърсят младите.

Самата тя също като биография има много изпъстрен живот. Преследвана от папараци и клюкари, дълго време в центъра на важни събития от хайлайфа, преживя редица катастрофи и тежки моменти. Животът й е за книга и има много какво да каже. 

 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам братята роми как избухват на набеждавания тук за голям хит "Да гори в любов" поснах сълза. Ама то ни един не я знае бе! Там й е мястото на Петето иначе, с Рокса и Бона по циганските сватби. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji каза:

Не знам, човек, мене ми е направо странно това мнение, дето се насажда за Емилия, че е безлична и безинтересна. От предното поколение съм и мога да потвърдя, че беше истински обичана и ценена. Доказан талант с много хитове, брутални приеми по турнета и голяма дискография. Тя има толкова различни песни, включително хитови балади и песни със средно темпо, по-лирична е. Бягала е винаги от дяволско-масонския имидж и тия гадости-символи, дето насадиха в клипове и музика да мърсят младите.

Самата тя също като биография има много изпъстрен живот. Преследвана от папараци и клюкари, дълго време в центъра на важни събития от хайлайфа, преживя редица катастрофи и тежки моменти. Животът й е за книга и има много какво да каже. 

 

Това абсолютно е така. Просто самата ѝ личност явно не завладяла хората така, както на Преслава, Галена, Анелия (най-вече с неадекватността) и т.н. Емилия през годините никога не е изпадала зад борда, а винаги е поддържала някаква златна среда, ако така мога да се изразя. Но сега излезе напред и започва да вълнува новото поколение, което е ултимативната цел на всеки изпълнител.

  • Like 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji каза:

Не знам, човек, мене ми е направо странно това мнение, дето се насажда за Емилия, че е безлична и безинтересна. От предното поколение съм и мога да потвърдя, че беше истински обичана и ценена. Доказан талант с много хитове, брутални приеми по турнета и голяма дискография. Тя има толкова различни песни, включително хитови балади и песни със средно темпо, по-лирична е. Бягала е винаги от дяволско-масонския имидж и тия гадости-символи, дето насадиха в клипове и музика да мърсят младите.

Самата тя също като биография има много изпъстрен живот. Преследвана от папараци и клюкари, дълго време в центъра на важни събития от хайлайфа, преживя редица катастрофи и тежки моменти. Животът й е за книга и има много какво да каже. 

 

Кефи ме и мен Ема от самото начало на кариерата си, но много взе да лети в облаците откакто е с Башур. Напъните й напоследък да е световна знаменитост наистина започват да предизвикват смях. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, -A. каза:

Емилия поне не се е крила зад някакво перде от страх защото отишла в Америка без виза!!

Реално погледнато, единствено тя от чалгата се е докоснала до процесите на истинската световна сцена, макар и да не е постигнала особени успехи там.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, plambata каза:

Кефи ме и мен Ема от самото начало на кариерата си, но много взе да лети в облаците откакто е с Башур. Напъните й напоследък да е световна знаменитост наистина започват да предизвикват смях. 

Ма ти щот си 89 набор и помниш моето време. Емилия беше топ, млада яка мацка, със собствен стил, почерк, поведение и индивидуалност в творчеството си и личния живот. Да, беше малка. Като всички е имала изцепки, но кариерно и житейски преживя много. Имаше лични кризи, претърпя духовно развитие.

Какви напъни да е световна знаменитост? Какво ти пречи? Жената реши да експериментира на чужди езици, има големи попадения. Това е плюс за всички българи, а ти го изкарваш като нейн минус. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji каза:

Ма ти щот си 89 набор и помниш моето време. Емилия беше топ, млада яка мацка, със собствен стил, почерк, поведение и индивидуалност в творчеството си и личния живот. Да, беше малка. Като всички е имала изцепки, но кариерно и житейски преживя много. Имаше лични кризи, претърпя духовно развитие.

Какви напъни да е световна знаменитост? Какво ти пречи? Жената ти реши да експериментира на чужди езици, има големи попадения. Това е плюс за всички българи, а ти го изкарваш като нейн минус. 

 

Турбуленция е топ проект, но да си пуска от време на време и хубавите класически поп-фолк песни, с които стана толкова популярна едно време. Някак след като се събра с Башур се изгуби в желанието си да е различна и интересна. Все пак от нейното поколение смело мога да кажа, че днес е най-адекватна, просто защото всички други са леш - Анелия, Емануела, Деса (ако можем да я броим там), Андреа, Райна, за съжаление и Джена.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

Турбуленция е топ проект, но да си пуска от време на време и хубавите класически поп-фолк песни, с които стана толкова популярна едно време. Някак след като се събра с Башур се изгуби в желанието си да е различна и интересна. Все пак от нейното поколение смело мога да кажа, че днес е най-адекватна, просто защото всички други са леш - Анелия, Емануела, Деса (ако можем да я броим там), Андреа, Райна, за съжаление и Джена.

Не ти ли се струва странно как всички станаха леш горе-долу по едно и също време, в което друг стана така да се каже "едноличен лидер"...? 👹

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Емилия не прекаляваше с тежките, траурни балади в началото на кариерата си, може би щеше да изживее пикът си по-рано. През онези години ми беше сред най-малко любимите изпълнители по тази причина. Буквално броях минутите докато свършат песните й. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Тука засмърдя на счетоводна кантора.

Ти като някакъв сензор имаш, който ти сигнализира, когато се говори за Емилия, и се явяваш като под инструкция да сереш гнусните си лайна по нея. 

Отблъскващо зло си.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji каза:

Не ти ли се струва странно как всички станаха леш горе-долу по едно и също време, в което друг стана така да се каже "едноличен лидер"...? 👹

Сега ще кажеш, че Пеевски им плаща да изкарват неслушаеми песни, за да може да изпъкне едноличният лидер ли? 😃 

Не ми се струва странно, просто се изчерпаха явно и не могат да се впишат адекватно в новото време. В опита си да правят песни за дискотеки, пускат недоразумения като Крипто, Пияни нощи, Котка, Мъже милиарди и т.н. Разултатът - нито по дискотеките ги пускат, нито си запазиха аурата на големи звезди от близкото минало. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , plambata каза:

Ох миличките, чак ми е жал как сте се хванали като удавник за сламка за Коцьо да й спасява кариерата на безносата. 

Само да вметна, че излязлата месец и малко по-късно Еуфория има 60к гледания срещу 62к за дуета, коментарите са им напълно изравнени. Да вметна също, че забележителният резултат на Еуфория е постигнат, при все че Галя имаше още един ютуб терминатор в периода - дуета с Азо, а вече са 2 такива. Но вместо да се разпръсват гледанията и да се получи някакъв срив в тези на Еуфория от няколко дни насам, налице е стабилно задържане. 

Да ви го обясня по-простичко, че да ме разберете - Галена е с 3 огромни хита от началото на годината, като самостоятелният такъв скоро ще мине по харесвания дуетния на Преса и Коцьо, които нямат други нови песни в топа. 

"Сладкото зло" щом излезе по-рано от "Еуфория", а имат почти равни гледания доказва само още веднъж, че дуета на Преса и Константин е хит. Задържането и е повече от стабилно. Ще видим колко ще прави "Еуфория" когато стигне този период. Нали логичното по тези данни и цифри е, че щом едната е излезнала месец по-рано и прави почти равни гледания с по-нова песен, значи не е за подценяване. Вижда се и от сторитата от участията, че "Сладкото зло" все още предизвиква тотално избухване. Константин беше качил клипчета от последното си участие и хората се деряха и направо го заглушаваха. Преди тук приемите на участия и гледанията ни бяха основен фактор за хитовост. Ами има ги и двете. 

И двете песни се очертаха като хитове, дори не е нужно да се спори по темата. "Сладкото зло" е по-небрежна, забавна и закачлива, докато "Еуфория" е по-надъхана и нахакана песен. Това може би прави дуета по-купонджийски и разпуска настроението. Фенството и желанието любимката ни да е номер едно не пречи да признаем успеха на Преса и Коцко. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Willy каза:

А за тоталното унижение на Счети какво да кажем? Пръсна(ха за нея) толкова много кеш за дуетите с Денис и вече и двата са паднали под дневните на Ти не си за мен, която е соло. 😭

И двата дуета на Ема и Денис са страхотни и заслужава да го признаем поне зарари Денис. Потрудили са се, а парите са само средство. В случая дори не трябва да коментираме колко пари са дали за тия клипове. Колкото и да ми е любима "Ти не си за мен" не бих се радвала, че прави повече от тия дуети. Състезанието с песни  в които има участие починал човек не е повод за гордост. Има достатъчно други с които с кеф може да си мерим успехите. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, plambata каза:

Кефи ме и мен Ема от самото начало на кариерата си, но много взе да лети в облаците откакто е с Башур. Напъните й напоследък да е световна знаменитост наистина започват да предизвикват смях. 

Би трябвало да са радваме на успехите й зад граница. Сигурна съм, че всяка друга изпълнителка би искала и би се радвала на успешен проект с чужди изпълнители. Тук е като във спорта. Всеки успех е успех и за страната ни. Пък и чак за световна знаменитост не се е напъвала, това е силно казано. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз наистина не разбирам с какво Емилия провокира толкова омраза сред вас. С какво толкова ви дразни? Обвинявате я, че е мутреса, а не виждам с какво се е показала като такава.... Скъпите клипове и колоритния начин на живот ги демонстрират и доста от другите. Какво лошо има в това Башур да влага в кариерата й, нали са семейство? Поне неговите пари не идват от нашите джобове, като тези на Пеевски. Емилия си гледа живота, семейството и кариерата. Нещо съвсем нормално. Ако толкова искаше да се изяви като диктаторка и мутреса, щеше на всяка цена да иска да е номер 1 и да купува гледания примерно, а видяхме и по песните с Денис, че си заложи на това какво ще решат феновете. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...