Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 час, THE IIconic каза:

И тая е скучна, ама бабиера няма кой да я свали от престижното 1во място! 

Ма ти голям фен ще се окажеш на Глория 🤣 Само да се спомене името й и веднага изпълзяваш от Сунгурларе или там от където беше, нямаш пропуск. Браво!

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, ANGEL каза:

 

Тук обаче, не я изписаха като feat. , защото е в канала на Планета и нещо пак са се правили на интересни и всевишни.... 

 

Коя пък е Сияна, че да я изписват като feat? Една треторазрядна певачка, за която никой не се сещаше, докато беше активен изпълнител. А в последните няколко години се изявява и като текстописец…

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Hurricane каза:

Коя пък е Сияна, че да я изписват като feat? Една треторазрядна певачка, за която никой не се сещаше, докато беше активен изпълнител. А в последните няколко години се изявява и като текстописец…

Сиана е жената на Ганев 😄 почти винаги пее бек вокали в аранжиментите му, и пише музиката/текстовете също

Че не е толкова известна, не е... но пък има мощен глас и повечето и песни са по-скоро поп, а не мазнотии, може би заради това не се слуша 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сиана си остана треторазрядна само защото не беше достатъчно нагла като други свои колежки от същото време. Иначе си имаше интерес към нея при излизането на първите песни, но просто като нямаш пари и не го играеш мръсно не можеш да се състезаваш ефективно в този жанр.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Сиана си остана треторазрядна само защото не беше достатъчно нагла като други свои колежки от същото време. Иначе си имаше интерес към нея при излизането на първите песни, но просто като нямаш пари и не го играеш мръсно не можеш да се състезаваш ефективно в този жанр.

Абе беше дръпнала по едно време. Още ходех на концертите на Пайнер и имаше момент, когато Сияна, Траяна и Даяна бяха по-аплодирани от доста от т.нар. големи имена в жанра. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Willy каза:

Топ 5 вчера

1. Welcome to Bulgaria - 320K

2. Отпусни се - 128К

3. Нашата - 105К

4. Пияни нощи - 104К

5. Еуфория - 101К

Галс пак превзе годината!

Клетата Джен с пореден флоп. Ама нормално. Последно толкова гадна песен й беше оная изтритата - "Дразни ме пак" ли беше. 

Колкото до Галс, там дори изобщо не можем да говорим за наличие на конкуренция вече. Унижава си ги всички наред, където и когато ги хване. 

  • Like 1
  • Love 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, HIStory каза:

Абе беше дръпнала по едно време. Още ходех на концертите на Пайнер и имаше момент, когато Сияна, Траяна и Даяна бяха по-аплодирани от доста от т.нар. големи имена в жанра. 

Ами като се има в предвид, че тогава беше първия голям пик на манипулациите, нищо чудно въпросните да са имали такива приеми чисто и просто защото са си били с по-големите хитове, но не им е било признато. За жалост във времето нищо не им остана запомнено на шлагерно ниво.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, SG каза:

Ами като се има в предвид, че тогава беше първия голям пик на манипулациите, нищо чудно въпросните да са имали такива приеми чисто и просто защото са си били с по-големите хитове, но не им е било признато. За жалост във времето нищо не им остана запомнено на шлагерно ниво.

Даяна има това, което все още се слуша: 

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Hurricane каза:

Даяна има това, което все още се слуша: 

 

Е да, чудех се дали да не я посоча, това си й е най-големия хит. Но не мисля, че е особено запомнена, не и като големите класики от същото време.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Е да, чудех се дали да не я посоча, това си й е най-големия хит. Но не мисля, че е особено запомнена, не и като големите класики от същото време.

Не може да я сравняваме с “Луда по тебе”, “Шампанско и сълзи” или пък “Дяволско желание”, но си е златен хит със стойност, който се знае от широк таргет.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви брутални хитачки има Гущера през годините..много по яки от на прехвалената Емилия например.

Иначе Лияна си е супер. Следващата легенда след Деса,Кама и Софка,която и към днешна дата има хитове. Да не говорим,че сигурно е най-яката мадама в чалгата.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , HIStory каза:

Ма ти голям фен ще се окажеш на Глория 🤣 Само да се спомене името й и веднага изпълзяваш от Сунгурларе или там от където беше, нямаш пропуск. Браво!

Цък

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Hurricane каза:

Не може да я сравняваме с “Луда по тебе”, “Шампанско и сълзи” или пък “Дяволско желание”, но си е златен хит със стойност, който се знае от широк таргет.

Те по онова време такива като Даяна поначало бяха подценявани, защото не бяха в Пайнер. Затова и хитовете им, макар и категорични, и до днес не се приемат по същия начин.

Само няколко имена, дебютирали в онези години, успяха да пробият ефективно монопола. Например:

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рашия СТАР

Настъпи Момента и за Мойте Участия, Заедно с Певицата ВЕСЕЛА Ето и Списъка с Участията: на 14 Юли в село Три водици точно от 18:00 часа ! На 14 юли в село БРЕСТОВИЦА ОТ 20:30 ЧАСА!  НА 15 ЮЛИ В СЕЛО - МАЛО КОНАРЕ ОТ 18:00 ЧАСА, НА 15 ЮЛИ - С. МОКРИЩЕ ОТ 20:00 ЧАСА!, НА 15 ЮЛИ- С. ЙОАКИМ ГРУЕВО- Ресторант- ДиМАКС от 22:30 часа!,  НА 16 ЮЛИ село ЗВЪНИЧЕВО  от 18:00 часа и на 16 ЮЛИ С. ВЕТРЕН ДОЛ от 20:30 часа, ОЧАКВАМ ВИ!!!

Мало Конаре и Звъничево са ми близо. Мога да отскоча

FB_IMG_1657643178872.jpg

  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

Рашия СТАР

Настъпи Момента и за Мойте Участия, Заедно с Певицата ВЕСЕЛА Ето и Списъка с Участията: на 14 Юли в село Три водици точно от 18:00 часа ! На 14 юли в село БРЕСТОВИЦА ОТ 20:30 ЧАСА!  НА 15 ЮЛИ В СЕЛО - МАЛО КОНАРЕ ОТ 18:00 ЧАСА, НА 15 ЮЛИ - С. МОКРИЩЕ ОТ 20:00 ЧАСА!, НА 15 ЮЛИ- С. ЙОАКИМ ГРУЕВО- Ресторант- ДиМАКС от 22:30 часа!,  НА 16 ЮЛИ село ЗВЪНИЧЕВО  от 18:00 часа и на 16 ЮЛИ С. ВЕТРЕН ДОЛ от 20:30 часа, ОЧАКВАМ ВИ!!!

Мало Конаре и Звъничево са ми близо. Мога да отскоча

FB_IMG_1657643178872.jpg

Всичките са ти близо тогава ;) 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галс и Прес в седмичната класация на Popnabel(01.07 - 07.07)

#3 Еуфория

#5 Сладкото зло
#6 ВНЛ
#27 Ти не си за мен
#43 Еуфория(топик)

#54 Сладкото зло(топик)
#66 От утре

#71 Тръпката
#76 Скандал
#84 Феноменален

#91 машъп 1
#100 Стара каравана
#102 100 живота
#103 Къде беше ти
#123 Красиви лъжи
#124 В твоите очи
#132 Пей сърце
#137 Добре ли си

#139 Беден в сърцето
#141 Акустик
#143 Пиян
#156 В твоето легло

#160 Кавала
#163 Ламборгини

#167 Не ми пречи
#168 Кой
#172 Хавана тропикана

#178 Режим Неприлична
#191 Не се изтриваш
 
#197 Моро му
#201 Дяволско желание
#241 Нямам право

#256 Дай ми любов
#268 Боже прости

#281 Да гори в любов
#286 Знам диагнозата
#301 Няма да ти пиша
#330 Пия за тебе

#339 Шефката
#367 Хайде
откажи ме
#368 Моето слабо място
#369 С тебе или с никой
#374 На тебе не отказвам
#381 Горчиви истини
#390 Така ни се пада

#394 Тихо ми пази
#397 Дяволът ме кара

#409 Водка с утеха
#430 Изневериш ли ми
#447 Новата ти
#468 Лудата дойде

#474 Сърце
#478 Дъ бос
#488 Душата ми крещи



Галена с 31 и Преслава с 24 песни. Никой друг няма и близо толко песни в класацията. (Само Азис доближава с 21)

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 1
  • Confused 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Галс и Прес в седмичната класация на Popnabel(01.07 - 07.07)

#3 Еуфория

#5 Сладкото зло
#6 ВНЛ
#27 Ти не си за мен
#43 Еуфория(топик)

#54 Сладкото зло(топик)
#66 От утре

#71 Тръпката
#76 Скандал
#84 Феноменален

#91 машъп 1
#100 Стара каравана
#102 100 живота
#103 Къде беше ти
#123 Красиви лъжи
#124 В твоите очи
#132 Пей сърце
#137 Добре ли си

#139 Беден в сърцето
#141 Акустик
#143 Пиян
#156 В твоето легло

#160 Кавала
#163 Ламборгини

#167 Не ми пречи
#168 Кой
#172 Хавана тропикана

#178 Режим Неприлична
#191 Не се изтриваш
 
#197 Моро му
#201 Дяволско желание
#241 Нямам право

#256 Дай ми любов
#268 Боже прости

#281 Да гори в любов
#286 Знам диагнозата
#301 Няма да ти пиша
#330 Пия за тебе

#339 Шефката
#367 Хайде
откажи ме
#368 Моето слабо място
#369 С тебе или с никой
#374 На тебе не отказвам
#381 Горчиви истини
#390 Така ни се пада

#394 Тихо ми пази
#397 Дяволът ме кара

#409 Водка с утеха
#430 Изневериш ли ми
#447 Новата ти
#468 Лудата дойде

#474 Сърце
#478 Дъ бос
#488 Душата ми крещи



Галена с 31 и Преслава с 24 песни. Никой друг няма и близо толко песни в класацията. (Само Азис доближава с 21)

Непобедимите 2! Прес, ако не беше пускала по 1-2 песни през 2020/2021, и тя щеше да е с над 30, ама нали вече е семейна.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...