Jump to content



Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 час, Covidche каза:

Събота: Галин и Симона окупират върха с над 300К

1. Галин и Симона - Трезора 303К

2. Фики - Отпусни се 293К

3. Камелия, Торино и Пашата 140К

4. Преслава и Константин 140К

5. Вирго, Fyre и Emil Trf - Паралия 94К

-----------

Много силна събота за всички, Дилан и Алисия дебютират на 8-мо място с 83К, всички песни в ТОП 15 са с над 50К гледания за деня.

Силна е за Фики, другите са направили нормалните гледания. Не бяха ли и другите дни с 140К?

Г***л по-добре не го пиши с тоя купен трафик.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Emanuela.Carey каза:

Емрахчо флексва, че кара колата която му е купил тате Тони с 200 км/ч.

Дано шофьорските му умения с купената книжка са поне малко на нивото на способностите му с Facetune.

B307F62D-4E71-4E27-AF76-C6CE5102B6CA.jpeg.45358df8248bd96f6f690929e6e440d9.jpeg070DD908-15DD-4D56-8757-F2B71750381C.jpeg.17708d874d118a85f9818f8c47e3469e.jpeg

Тъкмо ми попадна това как си е Фотошопвал плочици и някак си е разбутал зърната 🤣

Screenshot_20220515-111656_Facebook.jpg

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Stela каза:

На Преса "От утре" е доста вървежна по партита. Вече за пореден път го забелязвам. Особено в по-пиянската и емоционална част на вечерта.

ВНЛ още се пуска и приема супер.

На Фики-Кики - "Отпусни се" е избухвация. 

Ретро - Деса, Анелия, Слави, Азис, Жоро Любимеца, Камелия. Новата версия на "Две сърца" се харесва доста. 

От Алфите - Симона с двете самостоятелни. 

Последния път като ходих на дискотека пускаха ВНЛ ПЕТ ПЪТИ. Не смятам да я слушам пак в скоро време.

Иначе от година насам си върти стандартната ротация Автомата, Аномалия, Турболенция, Ти не си за мен - сега масово вкарват в нея От утре, Подводница и Deja vu.

Също правят проби за новата песен на Малката, но като чели хората я ползват за bathroom break.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Covidche каза:

@Willy

Един Галин, дето го пишеш отписан от бая време, с последната си соло песен вече кой поред ден прави към 60К. 

За 11 дни е направил 1 милион, дори и той се представя добре.

Или и на нея е купил гледания?

Е милион за 11 дни фт Преслава, която в момента има успешна песен, хит ли е?!

Гледай как след първия месец забива тотално както всичко на Алфа от Пак насам. Отписан е с право.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Ами не знам, аз слушам само 1 песен (освен на СИмона другите дори не ги чух целите, на Ема Бокса не знам какво се пее в тях - кълна се):

 

оцени този хит сега!

 

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Covidche каза:

asylum скочи на bandwagon-а с песента "Отпусни се". 😂 В края на годината ще може да се перчи, че любимата му песен е най-големия хит за годината.

ma super e be, много свежa и позитивнa ❤️ 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Covidche каза:

Ми какво да прави, явно се котира...

Аз още недоумявам как тази песен прави по 300К на ден в България през 2022 година..?

но ти харесваш Шефката, беше още по-мазна :P

  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Covidche каза:

Ще помоля потребителя also known as :::името на жената на Фред Флинстоун в мъжки вариант::: да не ми дава палци надолу, за да не взема точилката и да го почна по гърба и седалищната част.

На такива изсмучени насила оправдания в форма на аргументи за най-жалкият певец в последните 3-4 години - какво да реагирам?!☠

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбрахте ли? 
Емануела с нов лейбъл, влиза в конкуренция с „Пайнер“

Емануела ще търси нови таланти. Красивата изпълнителка е част от нова музикална компания, която ще се казва РА Мюзик. Фирмата, която ще търси нови звезди, е създадена преди броени дни.

Продуцентският екип се състои от известната певица Емануела и колегата й Александър Попов, по- известен в средите като Супер Саш. Двамата работят от години заедно и зад гърба им седи едно истинско приятелство. Освен това преди месеци създадоха и съвместен дует, пише „Телеграф“.

От изданието се свързаха с партньора й Александър Попов, който коментира идеята за създаването на новата продуцентска компания.

„От известно време обмисляме да създадем такава фирма. С текстописеца Петър Петров и Емануела работим успешно дълги години. Най-много се мотивирахме, след като започнахме да развиваме много успешно кариерата на младата звезда Антонио. Това ме накара да си мисля, че бихме могли да се справим толкова добре и дори още по-добре, ако създаваме нови звезди“ – разказа Супер Саш.

Той допълни още, че в началото на месец юни им предстои да направят и първия голям кастинг в търсене на нови звезди за музикалната си компания.

„Жанрът, върху който сме се съсредоточили, ще е т.нар. комерсиален попфолк. Този стил музика ни е добре познат и сме силни в това. България е пълна с много талантливи млади хора, които имат нужда от правилна подкрепа и много работа, за да успеят, и ние ще им помогнем именно в това“ – споделя още Попов.

Емануела е поредната фолк звездата, която ще бъде конкуренция на Митко Димитров – Пайнера. С музикални лейбъли са вече колегите й Меди и Галин, а от „Блиц“ издават, че Теди Александрова също е в подготовка на стартиране на своя компания.

https://signal.bg/емануела-с-нов-лейбъл-влиза-в-конкурен/

Хайде да се записваме! :D 

  • Like 1
  • Thanks 3
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики наистина изкара огромен късмет. Той самостоятелна песен с такива гледания имал ли е изобщо дори като беше на върха? Ситуацията ми напомня на тази с Яница когато след няколко флопа пусна най-големия си хит - Въртележката.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , plambata каза:

След седмица пак ми ги покажи. 23к не е голяма гордост, при все че половината жанр я сподели. 

Доника например също прави 25К на втория ден, а уж песните и са с повече гледания като цяло. Нейната песен я рекламира пък Галена. Това е шанс да забележат Симона и е първата и песен с такова звучене. Не сме очаквали някакви гръмки гледания, но при следващи проекти може да е по-добре. Ще видим.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Силна е за Фики, другите са направили нормалните гледания. Не бяха ли и другите дни с 140К?

Г***л по-добре не го пиши с тоя купен трафик.

Тик ток прелива от песента на Галин и Симона. Споделят десетки сторита с хора, които имитират танца от клипа и се кефят. Това дали е купено и ако нямаше интерес дали толкова хора щяха да го правят? Ти понеже не харесваш Галин и автоматично отричаш факта, че нацелиха хит. 

  • Thanks 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

Тъкмо ми попадна това как си е Фотошопвал плочици и някак си е разбутал зърната 🤣

Screenshot_20220515-111656_Facebook.jpg

Емрах е мъжката фотошоп версия на Андреа във фолка. 😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Covidche каза:

@Willy

Един Галин, дето го пишеш отписан от бая време, с последната си соло песен вече кой поред ден прави към 60К. 

За 11 дни е направил 1 милион, дори и той се представя добре.

Или и на нея е купил гледания?

Изобщо не е отписан Галин като гледам претъпканите му участия и как пеят песните и се дерат. В последно време нямаше хит с големи мащаби, но сега явно успя да попадне на такъв. Ако щеше да купува трафик, защо не купи и на предишните песни? Просто във форума е постоянно оплюван и сега е по-изгодно да се обвини, че купува. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Covidche каза:

Имаше една "Вертолета". Пусна я около "Пей сърце" и "Няма да ти пиша" и смаза. Мисля, че даже правеше повече гледания от хита на Преслава. Песента беше соло и пак няква мазна и бърза.

Последно там си спомням, че дънеше по 250К-275К на ден бая време, но това го надминава.

А да ама Вертолета беше далеч по добър кючек от това новото извращение.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Covidche каза:

Доника е тотално отритната след излагацията й в дуета с Десита. Той е само мой. - Виж се, ма дъска, бягай в отбора по гребане.

Тотал излагация и като цяло Доника си мисля, че би била топ име на планетата на конете.

Да, ама Десита ще се оправи от излагацията. Два-три яки дуета с Галин, Лида, Симона и ще си върне позицията. Но Доникааа..  тя трябва дует с кон да направи. Поне ще си приричат в клипа. 🐴😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...