Jump to content

Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

Току що, adorable каза:

 

Майко - брутална. Така се прави, ама жалко ще май няма да се открои с тази свръхпродукция напоследък. Това е най-доброто от днес. Въпреки че е леко в матрицата, ми стои музикантско парчето. Кои са авторите?

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, GSA каза:

Майко - брутална. Така се прави, ама жалко ще май няма да се открои с тази свръхпродукция напоследък. Това е най-доброто от днес. Въпреки че е леко в матрицата, ми стои музикантско парчето. Кои са авторите?

Музика: Симона Загорова
Текст: Симона Загорова
Аранжимент: Андреан Стефанов- Andro
 
Потенциален хит в дискотечната вълна, но както казваш, си има и музикантската нотка.  И този стил ѝ отива. Дано има успех.
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Глория и Ивана са пръснали клубовете в Благоевград. Чак не е за вярване:

280089638_541520500671231_16922197668659

279591934_4995825730453074_6830799480406

Утре ще е в пиано бар Изток пак, с Дани Милев, там става мазало всеки път. Пее се яко на живо.

Ще има и нова песен със Славеев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, adorable каза:

 

Това е най-доброто от Симона Загорова до момента. Музика, текст, изпълнение, всичко е топ. Дано има успех, защото ми се слушат повече такива песни.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, fearless` каза:

Това е най-доброто от Симона Загорова до момента. Музика, текст, изпълнение, всичко е топ. Дано има успех, защото ми се слушат повече такива песни.

На мен ми харесват и неща като "Как искам времето да върна", "Скрита в сърцето ти" и "Достъп забранен", но май са твърде бутикови за масата, а и кой знае - някой ден и такава песен може да се забележи.

Това си звучи баш хит и дано стане, с тая идея е направено.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adorable каза:

На мен ми харесват и неща като "Как искам времето да върна", "Скрита в сърцето ти" и "Достъп забранен", но май са твърде бутикови за масата, а и кой знае - някой ден и такава песен може да се забележи.

Това си звучи баш хит и дано стане, с тая идея е направено.

Песните, които си изброил са хубави, но не са за неутвърдено име като Симона. Тя има нужда от хитове като тази песен за да бъде възприета от масовия слушател и специално в нейния случай за да престане да бъде смятана за притурка към майка си.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, fearless` каза:

Песните, които си изброил са хубави, но не са за неутвърдено име като Симона. Тя има нужда от хитове като тази песен за да бъде възприета от масовия слушател и специално в нейния случай за да престане да бъде смятана за притурка към майка си.

Тя пробва и преди с комерси в стил "Амазонка", но тогава още вървяха рап изгъзици, по-стрийт стайл, намахани текстове, а това не е за нея според мен, дано сега наистина се получи. Факт е, че се старае и пробва.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, asylum каза:

@Fast ❤️ 

 

 

Честито на семейство Стораро! Сега заедно могат да направят курбан и на другата Теодора под ритмите на ДИАПАЗОООН РЕКЪРДС.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , xroflx9 каза:

Аз съм просто изумен,че и тази случка се изкарва в ущърб на Преслава. Много жалко,че ме е блокирал и няма да види съвета ми да обаря някоя жена по циците че да види дали няма да му нацепи китарата,но поне можем да питаме @Stela. Ти как би реагирала ако някой пианица почне да те опипва по гърдите?

Бих реагирала по същия начин. Даже малко му беше, че само го заплаши. Нито Преслава, нито която и да е жена не е длъжна да търпи пияни селяци да и досаждат, а да не говорим да я опипват. Преса може да е имала много изцепки, но в тази ситуация не виждам защо трябваше да отнесе хейта. 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Covidche каза:

Четвъртък: Камелия регистрира най-добрият си ден откъм дневни гледания в youtube ерата.

1. Фики - Отпусни се 290К

2. Камелия, Торино и Пашата - План Б 147К

3. Емилия и Теофиков - Единствено 81К

4. Меди - Мария - 71К

5. ВНЛ - 71К

--------

Най-добрите дни на "Дразни ме" и "Името ти" бяха с пик около 125К-130К, така че честито на Камелия за личния й рекорд.

"Отпусни се" явно наистина стана хит. Чувам я от различни места да я надуват хората и да се кефят. 

Не харесвам песента на Камелия и тия, но наистина този път й се получи. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Ахахахах баби фенс пак не са си пили хапчетата и  са откачили. Това на С.З е пълна боза, както всичко на майка й от 15 години насам.

Момичето просто е пуснало готина песен. Даже е не по-лоша от много от вървежните, по които припадате.

Какъв ви е проблемът, или живеете, за да наливате някого? Квалификации на фенове и хапчета са по-демоде и от участията на актуалните пачи.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...