Jump to content

Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 час , adorable каза:

Тя пробва и преди с комерси в стил "Амазонка", но тогава още вървяха рап изгъзици, по-стрийт стайл, намахани текстове, а това не е за нея според мен, дано сега наистина се получи. Факт е, че се старае и пробва.

"Амазонка" не беше нейната песен и стил като цяло, съгласен съм с теб. Наистина е факт, че се старае, дори преди пандемията имаше доста участия, макар и на нисък хонорар. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Бих реагирала по същия начин. Даже малко му беше, че само го заплаши. Нито Преслава, нито която и да е жена не е длъжна да търпи пияни селяци да и досаждат, а да не говорим да я опипват. Преса може да е имала много изцепки, но в тази ситуация не виждам защо трябваше да отнесе хейта. 

Не съм казал, че е редно да я опипват, а че дори в такъв въпросния случай поведението на Лиси е прекалено. Не е това начина да постави въпросния нахал на мястото му. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Covidche каза:

Много яко.

За пръв път виждам Симона Загорова в тази светлина, имитира визиите на майка си от нейния пик, уникална прилика наистина.

Песента също е в стил Глория, но Симона се е опитала да я разчупи и да разчупи самата себе си, в което виждам силата й.

Това безпроблемно ще се превърне в най-успешната й песен, но да видим как дискотеките ще възприемат Загорова и дали няма да има отпор да й пускат парчето в началото.

Да, определено прилича на Глория. С визията няма как да избяга от това, но се надявам с времето да се разчупи повече и поне да не копира нейните жестове в клиповете. Песента е топ. Аз съм приятно изненадана. Дано има успех. Мисля си, че има шанс да се завърти в дискотеките точно защото е в модерния в момента стил.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Covidche каза:

Да, определено на Камелия й се получи повече от всякога в последните 12 години този път.

Въпреки че в дългосрочен план може би няма да мине успеха на "Името ти", която беше хит цяла година, тя нямаше ден, в който да направи 150К така, че голям успех за Камчатка, независимо, че звучал ритъма на Луда по тебе за 3-4 секунди, песента си е тотално различна.

Четох статия, че албанците искали да свалят песента от ютуб заради правата. Дано са си уредили нещата. Ще е жалко да стане проблем с това.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Covidche каза:

Ти няма ли да престанеш да хейтиш по дифолт? Не си спрял да мрънкаш, че песента била албанска. Е, и? Да си чувал за кавър???

Били писали името на не знам си кой - те нека си платят, пък да пишат за което име са си платили. Факт ли е, че Камелия взима главна роля в проекта? Факт е.

Ти я мразиш по дифолт Кама, пречи ти да признаеш успеха й.

Ще отделя време да ти отговоря на всичко, защото имам отношение към музиката и не мога да остана безразличен към пошлостта и най-вече посредствеността, която е обхванала българския народ, в случая визирайки припадащите по Торино и Пашата в ютуб и теб самия:

1. Моят "хейт" винаги е бил и ще бъде насочен към тарикатите, хитреците, посредствените, повярвалите си, които трябва да бъдат свалени на Земята.

2. Кавър с уредени права би означавало, че отдолу в инфото за песента ще стои името на албанския композитор, а не на трима некадърници. Не стига, че крадено, ами и трима български "композитори". Невероятно.

3. Ако са си платили, това значи кавър с уредени права. Виж точка 2 за повече инфо.

4. Нямам идея Камелия какво заема и къде - песента не е в нейния канал, няма инфо за социалните й мрежи отдолу, а и като цяло не разбирам това тя ли е, Емилия ли е, или някоя от другите с отрязан нос.

5. Харесвам Камелия, имам нейни албуми, признал съм я за добър стратег, макар и с малък талант. Точно затова смятам, че е нелепо да влиза в подобни "проекти" с идеята да се прави на вървежна след младите. Това е абсолютна излагация за звезда от нейния ранг. Мина времето на тия крадени истории, вече за 1 час макс се разбира коя песен откъде е взета. Нелепо е.

За да завърша, ще се върна към посредствеността, за която споменах по-горе. Ние сме от малкото народи, да не кажа единственият, който толерира тоталната некадърност, простащина и посредственост. Нямаме абсолютно никаква цедка за тия неща. Не се интересуваме, не се информираме, не ни пука. За абсолютно нищо и абсолютно никого. Важното е купон да става. Вероятно няма да проумееш какво ти казвам, но тази характерна черта от манталитета на много българи е абсолютно пагубна за страната ни.  И тук изобщо не става въпрос за музика, а за тоталното ни нежелание да имаме критично мислене във всяка една област.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Симона избухнала с песен и собствен продукт. Изпяла я е много хубаво и музикантски песента.

С лаченото наистина малко напомня на майка си от 1996-та. 

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам крадена ли е, не е ли крадена песента на Камелия, не бих и одобрил да се чопне така готов хит, но няма как да се отрече, че и в българската си версия песента се превръща точно в това- хит. Едно време колко сме се кефили на песни със съмнителни права вкл. Луда по тебе...

А песента на Симона Загорова, макар и в горе-долу вървежен дискотечен стил, не знам какъв хит се очаква да бъде. А причините да не бъде са няколко: 1.Да се уеднаквиш с типичното звучене за жанра вече не е толкова печелившо. 2.Симона пее от доста години вече, а на такива във времето им се е давало шанс само ако нацелят момент, в който да пуснат песен от нашумял композитор- а такъв в момента няма. 3.Хората я свързват с Глория- the end.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Covidche каза:

Василе, не че няма истина в нещата, които пишеш, но си личи горчилката в устата ти за това, че твоя опит в музиката не беше достатъчно оценен и забелязан.

Ти, като си се провалил, недей ходи плюй по по-успели от теб, в случая визирам Торино и Пашата, които видимо имат няколко песни с по милиони гледания.

И няма нужда да обясняваш като на малоумен как седели нещата с кавърите. Има елементарни закони дори и в музиката. Ако албанците са засегнати и окрадени, както ти казваш - не е проблем за половин час да направят така, че песента План Б да изчезне от музикалните платформи, но видимо тя си стои и става все по-популярна. 

Така, че тихичко.

Дели ни космос, пич. Излишен е всякакъв опит за дискусия. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ви е прихванало почти всички, че хвалите това нещо на Симона Загорова? Ужасно монотонна и незапеваема песен, за която никой няма да си спомня след седмица. Да не говорим, че изпяването е толкова глухо и никакво, че няма накъде. Даже Радко има повече гледания на вчерашната си песен, което е показателно за интереса към Гло 2. 

От Симона никога нищо няма да се получи. Така се случи, че попаднах 2 пъти на нейно участие в Брик-Варна. Явно имат сключен някакъв дългосрочен договор, защото се появява всеки месец тук. Единственото, което направи и двата пъти, е да изгони хората. Пълен плейбек, "пее" основно песни на Гло, Деса, Слави. Но толкова скучно и равно ги е изпяла в студиото, че на 3-тата песен просто ти се иска да се праждосваш на секундата. За сценично поведение даже няма да говоря, защото такова просто няма. 

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , DenFevgo каза:

Ще отделя време да ти отговоря на всичко, защото имам отношение към музиката и не мога да остана безразличен към пошлостта и най-вече посредствеността, която е обхванала българския народ, в случая визирайки припадащите по Торино и Пашата в ютуб и теб самия:

1. Моят "хейт" винаги е бил и ще бъде насочен към тарикатите, хитреците, посредствените, повярвалите си, които трябва да бъдат свалени на Земята.

2. Кавър с уредени права би означавало, че отдолу в инфото за песента ще стои името на албанския композитор, а не на трима некадърници. Не стига, че крадено, ами и трима български "композитори". Невероятно.

3. Ако са си платили, това значи кавър с уредени права. Виж точка 2 за повече инфо.

4. Нямам идея Камелия какво заема и къде - песента не е в нейния канал, няма инфо за социалните й мрежи отдолу, а и като цяло не разбирам това тя ли е, Емилия ли е, или някоя от другите с отрязан нос.

5. Харесвам Камелия, имам нейни албуми, признал съм я за добър стратег, макар и с малък талант. Точно затова смятам, че е нелепо да влиза в подобни "проекти" с идеята да се прави на вървежна след младите. Това е абсолютна излагация за звезда от нейния ранг. Мина времето на тия крадени истории, вече за 1 час макс се разбира коя песен откъде е взета. Нелепо е.

За да завърша, ще се върна към посредствеността, за която споменах по-горе. Ние сме от малкото народи, да не кажа единственият, който толерира тоталната некадърност, простащина и посредственост. Нямаме абсолютно никаква цедка за тия неща. Не се интересуваме, не се информираме, не ни пука. За абсолютно нищо и абсолютно никого. Важното е купон да става. Вероятно няма да проумееш какво ти казвам, но тази характерна черта от манталитета на много българи е абсолютно пагубна за страната ни.  И тук изобщо не става въпрос за музика, а за тоталното ни нежелание да имаме критично мислене във всяка една област.

Млъкни, моля те! 😂😂😂

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Covidche каза:

Наш Васко обиден, че го отхвърли музикалната индустрия и остана на ниво DJ-йече, което разбира от хитове. 😂

Никакъв DJ! Направо Радко. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Covidche каза:

Петък вечер: Преслава обратно в класацията, но пада под Камелия.

1. Фики - Отпусни се 274К

2. Галин и Симона 160К

3. Камелия, Торино и Пашата - План Б 143К

4. Преслава и Константин - Сладкото зло 139К

5. Емилия и Денис Теофиков - Единствено 83К

-----

Фики май ще бъде фаворита за абитуриентските балове. Така се очертава и направо направи удар не в десетяката, а не в стотицата предвид кариерния упадак, който преживя.

И все пак ми се струва някак разочароващо, че такъв тип музика ще бъде най-слушан цял месец в България.

С Галин и Симона предполагам очакваме сходна на другите песни от Алфа съдба? Демек след няколко дни ще са на 50К. Галин обаче направи задържане с предната си песен. На 11-ти ден е с около 60К, кой би могъл да го очаква...?

 

А Мона Гюрова къде е? 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Covidche каза:

Сима ли? Нарочно питаш! :1000(29):

На 95-то място с 10К. Така е, като я слагат хората в клишета. Слушайте си Лидии-те.

Днес е направила повече Симчето, интересът се покачва за разлика от другите песни, дето дебютират и падат с 60% на следващия ден.

Не казвам, че има шансове за голям хит, но е интересна песен. Заслужава повече от 95-то място.

Аз слушам само една Лидия! Другите са бледи копия! 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Covidche каза:

@THE IIconic

Не съм чел мнението ти за новия хит на Камелия? Какво е? Радваш ли се на успеха, който преживява? Не виждам еуфория, а по принцип Камелия ти е любимка.

Да харесва ми! Не виждам смисъл да припадам като някой 30 годишни във форума, видиш любимката ми изкарала хит. Не ставам и не лягам с нея като повечето тук! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...