Jump to content

Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

преди 57 минути, Covidche каза:

Дай й шанс де. За първи път се изявява така. Отива й. Има магия в нея, от тази на майка й, но в по-млада версия. Не знам защо момичето е набедено за провал. Ако не беше дъщеря на майка си, щеше да се гледа на нея със съвсем други очи. Има талант и е красива.

Според мен иска още работа с гласа, не трябва да спира да се развива певчески и всякак.

Ти харесваше хора като Десита и някакви други (Палома?), Лидия. С какво тази им отстъпва?

Не знам, приятна ми е Симончето, израснала е пред очите ми на чалга фен, но сякаш повече ме кефи в попа. Не че там беше успешна, де, но малко или много си отстояваше някакви позиции, докато това новото поп-фолк парче е все едно песен на една от многото, които искат да ги въртят в дискотеките, но се забиват сами именно като робуват на някакво такова еднакво и слушано чалга звучене. На почти никой вече не му стават истински хитове тоя тип песни, включително и на въпросните ми Алфа любимки. Да отговоря все пак какво различно съм видял при тях- ами то си личи от километри още при дебютите им. Свежи, младежки, разчупени, нахакани тийнейджърки от съвсем новото и открояващо се в много сфери Z поколение. А Симона Глориева винаги си е била просто... Глория. Сами я докараха дотам тя и майка й, уж от желание едната да подкрепи другата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона Загорова отнася хейт тук, защото е дъщеря на Глория. Явно и извън форума е това причината. Прекалено много напомня за майка си, а Глория предвид положението на което е в момента в жанра хвърля сянка върху нея. И все пак заслужава шанс и внимание, поне заради това, че има талант и може да пее.

Наистина с нищо повече от нея не са Палома, Биляниш, Миляниш и останалите бездарници на които се кефите тук. Палома с тоя компютърен глас повече ли заслужава? Дори песните им не струват повече. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Симона Загорова отнася хейт тук, защото е дъщеря на Глория. Явно и извън форума е това причината. Прекалено много напомня за майка си, а Глория предвид положението на което е в момента в жанра хвърля сянка върху нея. И все пак заслужава шанс и внимание, поне заради това, че има талант и може да пее.

Наистина с нищо повече от нея не са Палома, Биляниш, Миляниш и останалите бездарници на които се кефите тук. Палома с тоя компютърен глас повече ли заслужава? Дори песните им не струват повече. 

 

Една наша обща позната от Добрич е и тя не я харесва! 

П. С. Нали Мона нямаше да пее чалга! Какво стана

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Симона Загорова отнася хейт тук, защото е дъщеря на Глория. Явно и извън форума е това причината. Прекалено много напомня за майка си, а Глория предвид положението на което е в момента в жанра хвърля сянка върху нея. И все пак заслужава шанс и внимание, поне заради това, че има талант и може да пее.

Наистина с нищо повече от нея не са Палома, Биляниш, Миляниш и останалите бездарници на които се кефите тук. Палома с тоя компютърен глас повече ли заслужава? Дори песните им не струват повече. 

 

Ето така трябваше да дебютира Сима и после да надгражда. Дано й потръгне, но задължително трябва да спре да дава интервюта с майка си. Това вреди и на двете. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Covidche каза:

Глория да изплати "кариерни щети" на дъщеря си Симона за това, че направи редица дуети с нея и я буташе като "детенцето на мама". Рефлектирало е зле става ясно.

Тия нахаканите тийнейджърки, дето викаш, много бързо се изчерпаха. То това им е проблема на тях, а и на цялото поколение Z, за което говориш.

Не само дуети. Тя я бута по концерти, предавания, интервюта, навсякъде. Хората ги приеха като скачени съдове. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Covidche каза:

Глория да изплати "кариерни щети" на дъщеря си Симона за това, че направи редица дуети с нея и я буташе като "детенцето на мама". Рефлектирало е зле става ясно.

Тия нахаканите тийнейджърки, дето викаш, много бързо се изчерпаха. То това им е проблема на тях, а и на цялото поколение Z, за което говориш.

Тя и Симона си се кефеше на това лансиране, тъй че не може да подава жалби за кариерни щети, а само да се опитва да не предаде и тя това на Глория III. :D

Изчерпаха се тийнейджърките, защото и продуцентите им знаят само как да ги използват за моментна слава по клубовете. Не се търси дългосрочната перспектива, затова и вече почти няма хитове в жанра/музиката.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, THE IIconic каза:

Една наша обща позната от Добрич е и тя не я харесва! 

П. С. Нали Мона нямаше да пее чалга! Какво стана

Явно е решила да опита, след като не й се получи в други стилове. А и опита е добър, чрез него видяхме, че и отива в тази светлина. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Явно е решила да опита, след като не й се получи в други стилове. А и опита е добър, чрез него видяхме, че и отива в тази светлина. 

Жалък опит! Не става. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Когато Симона Глориева направи подобни бруталки, тогава я сравнявайте с Папиломиш!

 

Бруталка е, да! Особено с приликата си с извънземно. Даже и пее като такова. От коя планета е? Бездария? :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

Изненадата съм, но колегите на Глория продължават да подкрепят Симона в инста. Софи, Фики, Емилия и Деси Слава също са споделили песента й. 

Глория винаги се е държала адекватно с адекватните си колеги. Затова подкрепят и нея и дъщеря ѝ. 
Склонен съм да вярвам, че ако Глория някога е замесена в скандал е по-вероятно другата страна да е виновна.

Никога не съм виждал Глория като надута за каквато я плюят всички, просто се държи една идея по-професионално и на фона на другите изглежда суха.

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Stela каза:

Бруталка е, да! Особено с приликата си с извънземно. Даже и пее като такова. От коя планета е? Бездария? :D

Скъпа, сама знаеш, че в тази индустрия не става само с глас. Колко момичета пеят акустик всяка събота по локални барове и кафета и притежават глас по-силен от 95% от чалга изпълнителите, но нямат кариера, нито някога ще имат, защото трябват и много други качества. Единствената разлика на Симона и тези момичета е, че има гърба на Глория да я налага вече толкова години, неуспешно.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Симона Загорова отнася хейт тук, защото е дъщеря на Глория.

 

Не е заради това. Просто не става Илиева Загорова. Нито за поп става, нито за чалга. Не се вписва по никакъв начин в новото поколение - нито гласово, нито визуално, нито като песни.

Може би обаче си намери попрището - да бърка манджи по БТВ със забравени нафталини като Данчо Караджов и Дичо. Ако и оттам я изритат очаквам да запише 3-4 фолклорни дуета с Ники Славеев и да обикаля съборите из родопските села и паланки. 

П.С. Освен Радко,  и Ментата с жена му са я унижили като гледания - 2.5 пъти повече за същото време. 

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Willy каза:

Скъпа, сама знаеш, че в тази индустрия не става само с глас. Колко момичета пеят акустик всяка събота по локални барове и кафета и притежават глас по-силен от 95% от чалга изпълнителите, но нямат кариера, нито някога ще имат, защото трябват и много други качества. Единствената разлика на Симона и тези момичета е, че има гърба на Глория да я налага вече толкова години, неуспешно.

На Палома самостоятелните песни имат по 400-600К за месеци. Явно и с другото не и се е получило особено добре. Изключвам дуетите с Теда и Анелия, там те доста помогнаха. Не знам каква е тази мания да припадате по бездарнички. Знам че не става само с глас, но вие се кефите на клонинги буквално. Качествата различни от глас не се изразяват в това да приличаш на вкички останали, да надуеш лицето с филъри и да се чекнеш в клип. Трябва някаква индивидуалност, нещо с което хората те свързват. Било то таланта ти или друго. С какво толкова се отличава Палома? В какво виждаш харизма в нея? Интересно ми е мнението ти. 

При Симона поне има талант, момичето прави и музика, пее добре, заложи на песен хем с актуално, хем с така обичаното фолк звучене. Красива е в клипа, секси е и то  без да стига до пошлост и крайности. Кое е толкова трудното да се даде шанс на някой, който се е потрудил да направи нещо? 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DanielPiliov каза:

24h

349 586 хил. показвания

11 хил. лайка

491 коментара

 

Първата песен с 350к за ден и само 11к лайкс и то през 2022 когато се правят все повече и повече харесвания. Реалните гледания са минус 150-200к

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

. Кое е толкова трудното да се даде шанс на някой, който се е потрудил да направи нещо? 

Ами явно е трудно, след като пее вече от почти 10 години и има точно 0 хитс. 😩

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, plambata каза:

Не е заради това. Просто не става Илиева Загорова. Нито за поп става, нито за чалга. Не се вписва по никакъв начин в новото поколение - нито гласово, нито визуално, нито като песни.

Може би обаче си намери попрището - да бърка манджи по БТВ със забравени нафталини като Данчо Караджов и Дичо. Ако и оттам я изритат очаквам да запише 3-4 фолклорни дуета с Ники Славеев и да обикаля съборите из родопските села и паланки. 

То затова при новото поколение повечето от песните повяхват още след 1-2 месеца и им се налага да извадят следващия клонинг. 

И аз не харесвам факта, че е все под полата на майка си, цялото това натрапване, че е нейна дъщеря, приликата в маниерите и поведението, но понякога не е лесно човек да избяга от семейната шапка. В случая се изкефих на конкретната песен и смятам, че наистина заслужава внимание. Не бива да заклеймяваме някой без шанс, само защото е дете на еди кой си, или пък е правил еди какво си. Пак казвам, не е нужно да нищим живота на Симона и приликите с Глория,  говорим за песента, а тя на фона на това, което е правила преди е топ.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Първата песен с 350к за ден и само 11к лайкс и то през 2022 когато се правят все повече и повече харесвания. Реалните гледания са минус 150-200к

Реално да. Най-вероятно са към 200К. Но пък интереса към "Вендета" беше огромен, към 500к имаше за 24 часа и 1М за 2 дена.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...